90029
  • Blum
    #85215
    Ugye csak vicc,hogy DT-bol akarsz Windows-t telepiteni?
  • Scottt
    #85214
    Na most lett végre annyi szabadidőm, hogy megpróbáljam újra rakni ezt a ***-t.
    Daemon toolsba W7 bemountol,telepítő indít,ahogy illik.
    Windows fájlok kibontása közben,egyszer csak bamm,no signal a monitornál,egy piros kis led elkezd világítani az alaplapon,ami csak boot közben szokott felvillanni,és kész nem történik semmi.
    Vártam egy csomót, hogy hátha telepít, és majd újra indul,visszajön a kép, de semmi nem történt egy óra alatt se.


    Ötlet? Bocs ha ez már ide off-nak számít.
  • BooMiller
    #85213
    Már videót is rögzít az AMD Gaming Evolved alkalmazása
  • Dobronski
    #85212
    Jesus...
  • TomBond
    #85211
    Köszönöm a tanácsot, de ha lenne pénzem már lecseréltem volna az egész gépet. Játszani nem használom a gépet, már csak netezni.
  • lo9in
    #85210
    dobd ki azt a vacakot az én 7750em 4890 szintre van húzva és így is kevés pl. a watch dogs-hoz 7790 2gb-t javaslom vagy az r7 260x-et
  • TomBond
    #85209
    Hogyan lehetne a HD4870 kártyámat rávenni, hogy rendesen működjön windows 8.1 alatt? Hiába telepítem a 13.1 drivert, a telepítés után is a saját (microsoftos) drivert ismeri fel, és nézhetetlenül szaggatnak a netes videók.
  • Blum
    #85208
    Igen
  • lo9in
    #85207
    2gb-re
  • lo9in
    #85206
    7750-ről akarok váltani gtx 750 Ti-re , jól teszem ?
  • MerlinW
    #85205
  • arty
    #85204
    asszem akkor nem viszontlátásra-val köszönök el :))
  • MerlinW
    #85203
    Jah ez most megint egy ilyen korszak. A következő kártyám nekem is zöld lesz. Aztán majd ha helyrerázza magát az AMD és az NV seggnyaló PC ipar, akkor majd visszatérek.
  • BooMiller
    #85202
    endy papp, assetto corsa topicban í rendszeresen:) 290x triple screen tulaj szeinem segít ha kérdésed van:DDD
  • Her Laca
    #85201
    OK:) Csak a szokásos kósza ötlet ,gondoltam kipróbálnám,de most megelőzöm a problemát akkor:))
    Köll egy VGA a jövő hónapban ,így marad a lighning 780 ,a TI az mi a retektől olyan drága?
  • arty
    #85200
    nekem volt ref290em :)) az számít?

    ha rám hallgatsz: NE!
  • Her Laca
    #85199
    Van itt valakinek 290 X e?
  • arty
    #85198
    nem tudnak róla... nálam van gond egedül ...

    öö...

    "Feature Highlights of AMD Catalyst™ 13.6 Beta2 for WindowsŸ:

    Improves performance in PCMark 7 and PCMark 8 on the new AMD A10, A8, A6, and A4 Series APUs for desktop and mobile platforms.
    Resolves HDMI Audio drop-out issues on the AMD Radeon HD Series of products.

    Feature Highlights of AMD Catalyst™ 13.6 Beta for WindowsŸ:

    Resolved issues:
    Resolves HDMI Audio drop-out issues on the AMD Radeon HD Series products.
    Resolves issues with the AMD Catalyst Control Center showing Audio Display messages at incorrect times."

    Emlékszem, hogy a beta1 nem, de a beta2 már javította. Sajnos azomban a 13.8 nem ezt a drivert vitte tovább, ahogyan a 13.9 whql is amarra épült.
    Elfelejtették ezt a fixet, sajnos :(

    Emellett minden egyes bétánál lejelentem a formon. Mindhiába.
    Anno Omlás is lejelentette és mások is (ph!).
  • MerlinW
    #85197
    Szerintem azért nem javítják, mert nem is tudják hogy létezik a hiba. Vagy nem is létezik, csak nálad valami gebasz és a 13.6-ban van valami elba**va, azért nem "pattog":)
  • Omlás
    #85196
    14.4-el nem volt gondom frissítettem a 14.6 beta-ra és pattog ismét... Nem tudtam mi hiányzik a mindennapokból
  • arty
    #85195
    Omlás is szopott vele meg még más is ... gondolom ők azóta vagy vettek ződet vagy nem így van összekötve 7/24 a gépük a hangcuccal (már?), ezért nem zavarja őket. Hidd el, nem ettől érzem jól magam :))

    mind pattog a 13.6b2-nél későbbi driverrel:
    6950/7850/7950/290/280x
    win7/win8.1
    3-4 féle hdmi kábel
    tévé vagy erősítő

    _mindent_ kizártam már és lám a régi jól bevált drivert hülyeségből felraktam és ezzel nem pattog ... tehát driver bug :((
  • Trucker01
    #85194
    Ati Mobility Radeon HD 5470 1GB
  • MerlinW
    #85193
    Milyen VGA van a laposban?
  • Trucker01
    #85192
    "teljes eltávolítás + reboot + újrainstallálás volt?"
    Pont ez a baj, hogy igen, és akkor nem telepít fel szinte semmit...
  • Gibor
    #85191
    Remélem kifog, eddig nagyon jó. 30fokos a kártya windows-ba, játék alatt 50-t láttam már egyszer. Viszont az öreg Phenom II 965 is jól bírja, Battlefield 3 60-70fps átlagot mutat, Tomb Raider 50fps körül van, de apróbb akadást sem láttam.
  • Trucker01
    #85190
    Az összes további, sőt még a 14.4 RC is... :S
    Viszont, amikor úgy próbálom meg, hogy nem távolítom el az előző drivert, akkor felismeri a többi dolgot, amiket friss installal a többinél nem, de akkor is azt írja ki, rájuk, hogy telepítve van és friss, pedig az éppen aktuálisan telepített driver cuccai a legfrisebbek...
  • Blum
    #85189
    ...de hogy a villamba szopsz te ennyit a HDMI-vel ezt nem ertem. Nem egyszer volt mar szerencsem AMD-HDMI kombohoz a hifizes kapcsan de ilyen pattogas soha nem volt.
    Pl. haverom evek ota hasznalja gond nelkul a 4670-et HDMI-vel,erositovel meg minden lof.sszal ossze kotve de ujabb kartyaknal sem tapasztaltunk hasonlot.

    Akkor most megint vesszunk ossze,hogy vegyel ertelmes HDMI-s hangkartyat?! :DD
  • arty
    #85188
    nekem nem volt gond, de nem használtam sokáig - most 13.6 beta2 van fent (hdmi pattogás ellen :((( )
  • MerlinW
    #85187
    Nálam a 14.6 beta 1 rendszeres kékhalált okozott flash videózás és játék közben. Visszatettem a 14.4-et és minden tuti.
  • arty
    #85186
    14.4 whql és 14.6 beta is ki lett próbálva?

    teljes eltávolítás + reboot + újrainstallálás volt?
  • Trucker01
    #85185
    Sziasztok!

    Van egy Mobility Radeonom, ami az eddigi bétákkal tökéletesen ment, de a 14.3 béta utáni verziókkal a Telepítéskezelő, a Hydravision és Gaming Evolved App kivételével semmi egyebet nem rak fel és így nem bírok drivert frissíteni... Ha valaki kűzködik még hasonló problémával és tud nekem segíteni akkor írjon légyszives privátban, köszönöm! :)
  • arty
    #85184
    nem szórakoztál, csak mééégsokkaljobb lett a végére... :))

    huzzon ki ez is soksoksok évet!
  • Gibor
    #85183
    Köszi a tippet, beruháztam egy MSI R9 270x HAWK kártyára. Nagyon faja lett, most ismét minden fullfull on fut :)

  • arty
    #85182
    expressz módban felrak mindent
    custom módban kiszedhető a pipa

    (én egyébként amd előtt már használtam, szerintem jópofa statisztikát lehet vele nyerni a játékos szokásainkról)
  • JethroHUN
    #85181
    Köszi. Ki sem írta a telepítő, hogy azt is felrakja.
  • TBTPumpa
    #85180
    Jó a háttér a monitorokon!
  • arty
    #85179
    r9 270, pl egy ilyen már sehogy nem férne bele? 30-40%-al gyorsabb és ugyan a mostani gépeddel lehet h nem lenne extrém módon gyorsabb, mint a 260x, de ha időközben fejlesztesz CPU-t, ez meghálálná ... :)

    (igaz, ez csak 1 év garis és +11-12e az ára, de ha ezt is sok sok évre tervezed, érdemes átgondolni)
  • Gibor
    #85178
    Nos, egykét év után ismét eljött az idő... Öreg 4870-m lecserélném valami frissebb kártyára, viszont 5ezres széria óta lövésem sincs mi van a piacon... Procim még az akkori Phenom II X4 965, mondjuk akármit veszek limites lesz, viszont jelenleg ezekkel közepes beállításon hibátlanul fut minden fullhd-ban. Nem is akarok elszállni mivel nem játszok sokat, a csere oka is csak a dx11.

    Kinéztem egy ilyen R7 260X-t... Elvileg működne is a Gigabyte 460-as tápommal...De kicsit furcsa hogy a 4-5éves 4870-m 256bit GDDR5-el rendelkezik, ez meg csak 128bit, bár lövésem sincs a különbségről....
  • arty
    #85177


    add/remove programs, raptr
  • JethroHUN
    #85176
    Ez az AMD Gaming Evolve nevezetű hülye programot, hogyan kell letörölni? Rohadtul nem kell.