90029
  • DONGUBA
    #85899
    Lepucoltam de telepitesnel kiirja hogy nem sikerult....
    WindowsUpdate_80070005" "WindowsUpdate_dt000" ezt a hibat irja ki
    Utoljára szerkesztette: DONGUBA, 2015.01.31. 17:29:18
  • DONGUBA
    #85898
    Koszi......mert senki se tud sehol erdemi valaszt adni....
  • MerlinW
    #85897
    Ezt töltsd le és pucold le vele az aktuális driver-t és maradványait, majd telepítsd a hivatalos NV driver-t.

    Mondjuk nem tudom, miért a Radeon topikba jött ez a hsz...
  • DONGUBA
    #85896
    Sziasztok gyors otlet kellene....

    Asus laptop i7 es proci 8 giga ram gt540 es 2 gigas kari.
    Win frissites allandoan dobalja hogy uj frissites jelent meg bla bla....kozte a vidikari uj drivere is.
    De frissiteni nem tudom mert frissites kozben hibat ir ki
    Barmilyen regebbi drivert is akarok telepiteni azt sem engedi.
    Probaltam leszedni de valamit vagy rosszul csinalok vagy nemtom.
    Es miota pprobaltam leszedni olyan mintha reszben nem lenne vidikari :D
    Egyik jatek fut a masik ami eddig futott kiirja hog telepitsem a drivert
  • Borg
    #85895
  • broman191
    #85894
    Ha újra egy felsőkategóriás példányban gondolkodsz, akkor mindenképp, de a középkategória teteje is frissül majd a hírek szerint... :)
  • grebber
    #85893
    Az még odébb lesz DX12-es gameről még hírből sem olvastam.
  • pHNxX89
    #85892
    nemsokára kiderül
  • Solt
    #85891
    Sóhaj... kurva mély sóhaj...
  • grebber
    #85890
    "DX12 a megváltás?"

    Kb úgy beszélnek róla mintha feltalálták volna az időutazást. Olyan sokat várnak tőle ,hogy félelmetes.
    Szerintem nagyobb a füstje mint a lángja.
    A Dx12 nem fognak nagyobb figyelmet fordítani a pc-s játékokra mivel a konzol hozta mindig is a lóvét . Szóval ugyanolyan optimalizálatlan shitek fognak érkezni. Én már csak azt várom ,hogy mit hoznak fel majd indoknak mert mostanában mindenre azt mondják ami shitkupac hogy mert a dx11 limitál. Várom a kamu alibi megmondásokat majd.
  • pHNxX89
    #85889
    Ez mindig igy van sajnos Csak eddig nem igazán akartam beismerni magamnak hogy 2012-ben vásárolt felsőkategóriás VGA-m ma már csak egy középkategóriásnak számító valami..... végtelen folyamat a VGA-k lecserélése Nemrég olvastam vissza, hogy annó a középkategóriás kártyák simán vittek 60 fpsel az akkori játékokat, most meg némelyik játékhoz két VGA kell h rendesen fusson..... DX12 a megváltás?
  • grebber
    #85888
    A várakozásnál nincs is jobb dolog.Aztán amikor kijönnek jön a ráeszmélés, hogy bmeg erre vártam no majd a köv széria
  • Solt
    #85887
    Szerintünk igen... :)
  • pHNxX89
    #85886
    Kártyát fogok cserélni idén mindenképp, a kérdésem az, hogy szerintetek megéri e várni az r9 300-as szériára?
  • broman191
    #85885
  • Solt
    #85884
    És e mellé a zusában még betoltak egy 300 usd-s árat a 290X-re... :D
  • arty
    #85883
    - kb nincs, nem érdemes foglalkozni vele
    - nem tudni, feltehetően igen

    ---

    amd trollkodása :DDD
    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.01.30. 14:45:13
  • lo9in
    #85882
    üdv.
    olyan kérdésem lenne hogy a north bridge órajel emelése hatással van e a teljesítményre valamint a pcie frequencia fixálására állítására nincs mód a biosban , ez azt jelenti hogy az állandóan 100mhz ?
  • Solten
    #85881
    lol :)
  • hungary27
    #85880
  • grebber
    #85879





    290X árcsökkentés
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.01.30. 10:56:27
  • arty
    #85878
    megoldás lehet, h ha a kábeltv bejövő koaxát "galvanikus leválasztó"-n keresztül vezeted a tévébe

    valaki hozzáértő meg tudná mondani, hogy egy ilyen jó volna-e lo9in-nek?
  • BooMiller
    #85877
    20 éve halgatom ezt:))) de minden megtörténhet ..
  • BooMiller
    #85876
    "Mégsem az nvidia van csődben, hanem az amd..." bármilyen hihetetlen ezt te írtad :))))
  • lo9in
    #85875
    nem véletlen írok ide , itt mindig mindenben gyorsan kapok segítséget :)
  • lo9in
    #85874
    köszönöm az ötletet , kihúztam a kábeltv zsinórt és azonnal megszűnt a villogás
  • arty
    #85873
    érdekes, guglim azt mondta h dvi-hdmi is van rajta

    nos, lehet "földhurok" - tévéből huzd ki az antennát és/vagy a többi eszközt, ha megszűnik "nyertél"
    analog átvitel ilyen, mindentől megőrül :(
  • lo9in
    #85872
    a monitoromon csak d-sub van
    ha a tv ki is van kapcsolva akkor is villog a monitor, úgy értem ha csak a sima monitor megy ha kihúzom a hdmi kábelt menet közben akkor azonnal megszűnik a villogás
  • Solten
    #85871
    Nem ujdonsag, sosem gondolkodtak nyilt platformban mindig a sajat szirsz@rjait eroltette a Pisixtol a CUDA-ig. Ugyan egy-ket ingazot ezzel mar eltaszitanak maguktol az egyre nagyobb hulyesegeiket mar nem veszi be a gyomruk.
    Utoljára szerkesztette: Solten, 2015.01.28. 21:09:34
  • Borg
    #85870
    Lehet késő van, de nem annyira értem miért mosod össze a 970-et a 980-nal...
  • arty
    #85869
    1920x1080, 60hz-en megy mindkét kijelző, klón módban?

    lehet az analog dsub-kábeled ennyit tud... nem erre találták ezeket ki - kösd rá dvi-al a vga-t!
  • lo9in
    #85868
    igazad van! DE
    azért írtam ide mert ez a leg felkapottabb topik valamint itt sok tapasztalt és segítőkész felhasználó van
  • MerlinW
    #85867
    5 év alatt megtanulhattad volna használni a fórumot. Itt kérdezd a különböző hardveres problémáidat. Ez AMD VGA topik. Nem AMD processzor, nem monitor és nem Nvidia. A tuning téma itt van, az Nvidia meg itt
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.28. 20:01:14
  • lo9in
    #85866
    üdv újra,
    sürgős segítségre lenne szükségem
    a videokártyára gtx750ti, rádugtam a monitor d-sub (vga) csatlakozót valamint a tvmet hdmi 4.0 kábellel
    a probléma hogy innentől kezdve a monitoromon villog a kép mintha a frissítés túl alacsony lenne, a tvn nem vibrál a kép
    hogy tudnám beállítani hogy a monitor ne villogjon ?
  • arty
    #85865
    hoztam volna én, csak ide még nem tévedtem be akkor :D

    az elbagatelizálásról meg, idéznélek téged:
    "Én a 980-nal pont azt kaptam a pénzemért, amit akartam :) Se 3.5gb vramot 4 helyett, se bétatesztelés catalysttel, se porszívó, se fűtőtest ;) Egyszerűen csak fut minden gyorsan, és hibátlanul :)" ;-)


    Utoljára szerkesztette: arty, 2015.01.28. 19:15:28
  • Solt
    #85864
    Nem értem ilyenkor mi üt beléd... mire jó ez az agyatlan vagdalkozás? Attól, hogy össze-vissza vádaskodsz baromságokkal, még nem lesz igazad.

    Egyébként pedig a véleményem szerint a probléma most is bagatel... ha nem nyögi ezt be valamelyik teszt oldal, a júzerek a büdös életben észre sem veszik használat közben. Ha ez lenne a legnagyobb gerinctelenségük, egy büdös szót nem szólnék...
  • Borg
    #85863
    Lehet elkerülte a figyelmed, de a 970-es témát pont én hoztam ide, csodálkozva, hogy miért nem nyammog még mindenki a gumicsonton itt. Aztán a legnagyobb vérAMD-s megpróbálta elbagatelizálni, lévén most épp nvidiája van a köpönyeg alatt, de hamar kiderült, hogy a probléma mégse olyan kicsi. Szal elég fura, hogy most pont nekem jössz ezzel...
  • Borg
    #85862
    Na kössél bele bazmeg, ha már hozzászólni nincs eszed... nyilván MÉG nincsenek csődben, de a pénzügyi jelentésük olyan gyászos, hogy már kínai felvásárlásról is vannak pletykák.
  • arty
    #85861
    előbb utóbb nem lesz, aki pénzt toljon a szekér alá ... merthogy évek óta nem állnak a saját lábukon :(( (=veszteségesek)

    és akkor most jöjjön a világ-korrekt vidiától a VALÓDI 970 speckó, picit javítottak az eddig közölteken (most, hogy LEBUKTAK)

    védd meg őket Borg! (valami ilyesmit várok: üzletileg jól állnak, a 980amat nem érinti, dögöljön meg az amd! :D )

  • BooMiller
    #85860
    AMD csődben? lol te üzleti zseni:DDDD