542
IBS - International Business School
  • salad
    #422
    FEHÉREK!!!
  • the lass
    #421
    gábor..hm...rémlik valami:S:) de konkrétan nemtudom ki lehetsz.
    háát a tegnapi buli egész jól sikerült..:D:D szombaton lesz a következő!
    további infók facebookon lesznek,meg gonodlom smst is fogunk kapni...
  • cudarz
    #420
    felvettek engem is :)
    piroos? én lila! gábor vagyok, nem tom veled mennyire dumáltam, de látni biztos láttalak :)

    este sajnos nem tudok menni, de majd bepótoljuk :(
  • the lass
    #419
    felvettek angolra,wááááá:P:P
    milyen színű csapatban voltatok? én piros..ma afterparty,mindenki jöjjön!!!
  • wordsworth
    #418
    Huh hat en a szobelin nagyot alakítottam :DDDD

    Benn ült egy Ír öregebb fószer... Hát a faxom se értette a retkes tájszólását, minden 2. mondata után visszakérdeztem, hogy most bocsi de mit is mondtál :D
  • the lass
    #417
    én sem kaptam még értesítőt:S
    na akkor holnap!
  • cudarz
    #416
    én magamban szűk 10 másodperc alatt megpróbáltam átgondolni, de akkor kezdett kínossá válni a csend, szóval inkább elkezdtem beszélni :D

    lassan én is pakolok, vettem vmi orosz vodkát a vonatútra, meg narancslét hozzá. és persze CBA gazdaságos ropit, hogy felszívja :P:D vááá király lesz :D csak nehogy elaludjak! :D

    emailt eredményről kaptatok már? én még nem
  • the lass
    #415
    öööö akkor sztem látthattuk egymást. valószínüleg egy szőke hajú csaj ült melettem,én meg ilyen rózsaszínes felsőben voltam:S ha ez mond vmit:S:D
    meg lehetett kérdezni az íb-id eredményét.tudtátok?de van akinek alapból mondták is...
  • salad
    #414
    the lass: 10.45 korul mentem be, kb. 11kor jottem ki:) te?
    Nagy mazlim volt egyebkent, mivel senki nem varakozott elottem. Leultem a total ures szeksorra, aztan behivtak. Ennek koszonhetoen csak magammal spanolhattam volna ossze, de nekem ez tul gyors lett volna, ugyhogy...:)

    Cudarz: Nekem is a vasarloi elegedettseg volt, egy busz utan rohano ember fenyeben, de vhogy elterelodott a tema mindenfele egyeb erdekfeszito dologra.

    Ja es csak 5.30kor kell felkelnem:P
  • Castilio
    #413
    na bepakoltam holnapra:D reggel 4kor indulok itthonról, apa szerencsére felvisz de élmény lesz:D
    sokat sztem ezen a hétvégén sem fogok aludni de nem is bánom
  • the lass
    #412
    gondolom az utóbbi...
  • MsCharlotte
    #411
    Na, de jol hangzik.. es volt ra felkeszulesi ido, vagy csak eledraktak a kepet es beszelj? :)
  • cudarz
    #410
    102-ben voltam, összespanoltam sok mindenkivel, nagyon jó volt. amit én kaptam kérdés, annak kb. köze nem volt kötetlen beszélgetéshez, egy tábla csoki közepén egy gőzölgő kávéscsésze, ennek a képnek fényében kellett beszélnem a vásárlói elégedettségről. eléggé what the fuck érzésem volt, de úgy érzem azért sikerült.
  • the lass
    #409
    én is a 111ben voltam. mikor mentél?
  • salad
    #408
    ja es nem lattam senkit kioltozve, ha esetleg holnap valaki ezen gondolkodna:)
  • salad
    #407
    a szobeli gyakorlatilag egy kotetlen beszelgetes volt, en a 111es teremben voltam
  • cudarz
    #406
    ha esetleg valaki még nem indult el. szóbelire kiöltöztök? vagy mindennapi lezser cucc is jó?
  • salad
    #405
    Ok, köszi. Schneller, igen. Azt írja a honlap, hogy ő intézi közös első éven az órarendet meg mindent.
    A tanárokról majd adhatnál nekünk tippeket:D Na lefekszem, mindjárt szóbeli. Jóéjt mindenkinek!
  • wordsworth
    #404
    Huh hát igazabol nem esik le melyik is az az Erika eleg sokan vannak :D Scneller vagy ilyesmi a vezetekneve? Amugy az összes jófej szerintem, e-mailekre gyorsan valaszolnak es segítőkészek. A tanarokkal mar van mit valogatni, de ez is szokás kérdése, van olyan tanár akihez tuti nem fogok többet menni. Nem azért mert rosszul tanít, egyszerűen csak nem jön be
  • salad
    #403
    wordsworth: S. Erika a TO-n jó fej?
  • salad
    #402
    Nem azért nem írt az answer sheetre semmit, mert nem tudott semmit, hanem mert se az angol, se a magyar útmutatásból nem sikerült megértenie, hogy a feladatlapot nem javítják ki. :D Erre nem tudtam mit mondani.
  • wordsworth
    #401
    hehe de jó nektek én éppen az órarend összeállítással szopok :D

    A szóbeli nem para nem kell fosni, mondjuk engem megszopattak :D
  • the lass
    #400
    oké,én kb fél11re érek oda,m veszprémből megyek fel...
    jóó bulit!!
  • cudarz
    #399
    emberek akkor holnap összefutunk? az utána azért nem jó ötlet, mert mindenki máskor végez, az elöttét meg azért nem mondom, mert mindjárt indulok bulizni és egyelőre az is kérdéses hogy 10-re odaérek e :D
    amíg várunk a sorunkra akkor lehetne valamit összehozni szerintem.
  • the lass
    #398
    uuuhhh szegény...
  • salad
    #397
    Hát a srác aki mellettem ült, biztos nem mehet, mert nem írt semmit az answer sheetre.
  • the lass
    #396
    nekem is megvan. én tudok olyat,aki magyarul akarja idén..van olyan egyáltalán,aki nem mehet szóbelire?
    néztem balcsira induló vonatokat,de csak 7kor indulnak mindenfelé...
  • salad
    #395
    most jött meg, nekem is megvan
  • salad
    #394
    nekem még nem jött mail:(
    MsCharlotte: nem hiszem, hogy egy románt vagy egy vietnámit hamarabb raknának be, mint téged, ő ugyanúgy nem tudna mit kezdeni az angol szakkal, ha nem tud angolul. őket benyomják az egy éves angol előkészítőre, az is pénz:)
  • Castilio
    #393
    hehe :P na igen énis vidéki vagyok de csütörtökön megyek fel és akkor ott is alszom
    amúgy azt tervezem ha balcsira megyünk casárnap én nem vonatozok vissza pestre hanem onnan megyek haza..feleslegesen nem fogok pestre aztán meg vissza a balcsira utazgatni
    mert ugye azt írták h 18.30 körül keletibe érkezünk vasárnap
  • Ladybirdyy
    #392
    hát ennek most nagyon nem tudok örülni....pestieknek még oké de áh:D mindegy az első szívás meglesz :D
  • MsCharlotte
    #391
    En is a szinhazteremben voltam, szerintem nem volt veszes a teszt.. megkaptam a mailt, hogy sikerult az irasbeli, penteken mehetek szobelizni, a golyatabort en kihagyom most.. Nektek jott level? Kivancsi vagyok mekkora lesz a szoras, szerintem mindenki angolra akar menni, pedig csak feleember hallgathatja angolul, es ugyis kulfoldieket rakjak be hamarabb..
  • salad
    #390
    GÓLYATÁBOR / FONTOS INFORMÁCIÓK:

    Mivel sajnos megváltozott a MÁV menetrend előbbre kell hoznunk a találkozót Pénteken.

    Új időpont: 6.15 (!) Déli pályaudvar

  • the lass
    #389
    akkor csütrötökön ottmaradunk?ha igen,hívnék még oda embereket...
  • salad
    #388
    az utolsó nekem könnyebb volt, csak sokat kellett ülni felette. de meglett az összes szó. hát kinek mi:) a szóbelire kíváncsi leszek, nagyon nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy angolul beszéljek:)
  • Castilio
    #387
    sztem az utolsó feladat volt a legnehezebb,a többi ment
  • salad
    #386
    nekem is 5-10 körül, az a rész amikor a mondatokat kellett kijavítani, hát...
    azért remélem 10 nem lesz, de van rá sansz.
    az ABCD választós feladatok nagyon könnyűek voltak, az első szóbeírásos is.
  • the lass
    #385
    én a színházteremben írtam.
  • cudarz
    #384
    köszi, jó lett, szerintem kb. 5-10 hibám lesz.remélem a szóbeli után a teljes végeredményt azonnal megtudjuk. Neked?
  • salad
    #383
    én a nagyelőadóban voltam:) nektek hogy sikerült?