542
IBS - International Business School
  • VulcanBomber
    #502
    Van valami elérhetőséged?
  • wordsworth
    #501
    Egyik barátom, szervező, sőt az összes kb, én is mindig tervezem, hogy megyek szervezőnek, mert az jó dolog :P csak odáig soha nem jutok el :P
  • DannyBlue
    #500
    ezt nem igazán értem :D de lehet hogy csak fáradt vagyok..
  • wordsworth
    #499
    Még szerencse, hogy én mindig csak mondom, hogy megyek szervezőnek... majd jövőre :D
  • DannyBlue
    #498
    bocsi, a gólyatáborba xD
  • DannyBlue
    #497
    Én is nyíregyi vagyok, és fogok menni a verébtáborba!!
  • Kenedy
    #496
    Na,én is beiratkoztam ma. Folyóson jött szembe egy kiscsaj aki állítása szerint másodéves hökös,egyből kiszúrta hogy miért jöttem :D Második kérdése az volt megye-e gólyatáborba,mondtam Ja,kéne! Na mindegy,érdekes volt :)
  • wordsworth
    #495
    Iwiwen volt golyatabor klub, oda érdemes benézni, de szerintem FB-n is van.
  • VulcanBomber
    #494
    Na jól van, leszarom az OSG-t (az egy extrémsport-feszkó a estend tetején) és megyek gólyulni. Btw én nyíregyi vagyok, valaki innen még jön? Vagy van még más diák az IBS-en Nyíregyről?
  • rimin
    #493
    Ez jó és szép,de van aki nem tud,nem pedig nem akar menni...sajnos ebbe a kategóriába estem bele.
  • wordsworth
    #492
    Na én is hozzáfűzom a magam véleményét. Igazából mostanában golyataborban nincsenek tanárok, VISZONT a kontakt más emberekkel kell. ha nem lettek volna barátok onnan, akkor nem tudom mit csinálok a vizsgákon. Meg jó volt úgy suliba menni, hogy 40-50 embert ismerek, 10-20 emberrel meg olyan kapcsolatban vagyok, hogy együtt jarunk bulizni, hívjuk egymast h mivan stb :)
    Szal kell a golyatabor
  • youcalled
    #491
    Jól van, meggyőztél. :) Köszi a sok infót. :)
  • wander01
    #490
    ha nem mentek el magatokat fogjátok megszopatni mert nem lesz felsőbb osztályból kontakt akihez tudtok menni sírni ha valami kell. vagy valamelyik tanárnál rezeg a léc és kéne kis rábeszélés. meg nem fogtok senkit ismerni. ti lesztek azok akik szünetben egyedül ültök kint az asztalnál, max azzal az egy emberrel dumáltok (hónapokon keresztül) aki mellé odakeveredtek az első órákon (mert mindenki más ismerni fogja már egymást). mondom, saját magatokat szopatjátok meg. ha megismertek az elsősök közül is kapásból 20-30 embert, máris nem lesztek halottak a félévi vizsgákon mert lesz kitől segitséget meg jegyzetet kérni. nemtom mi a szar az az osg pl, de ha bent akarsz maradni a suliban hagyd a faszba. annyira nem lehet fontos. gondolom anyuék is összehúznák a szépen szedett szemöldököt ha félévkor kapásból kibasznak mert se infót se segítséget nem tudsz kitől kérni. és az első félév vége nagyon húzós lesz ám! az igazi szopatós fajtából. gondolkodjatok el ezen. én abból éltem utána, amit ott összeszedtem. mindig mentem levedlett könyveket, jegyzeteket kunyerálni, megírt beadandókat, házidogákat puncsoltam, csak azért mert voltam gólyatáborban és lebandáztam másodikas-harmadikasokkal. (ja és a legjobb barátom, akit nevezhetek így, már megnősült stb ,szintén három évjárattal felettem volt anno :) velük mentem bulizni mindig, vittek az éjszakába meg házibulikba mikor elsősként még örülnöm kellett volna hogy megismer a portás a koleszban meg a suliban. utána 2 év albérletben, stb. megérte az a kurva gólyatábor...)
  • rimin
    #489
    Sejtem...de van pár évem pótolni.kellene egy "akik nem mentek gólyázni" bulit tartani:D
  • wordsworth
    #488
    Miből maradtok ki... :D
  • youcalled
    #487
    Lehet én sem megyek... nem tudom még.
  • VulcanBomber
    #486
    Valszeg én sem megyek, az OSG-t nem akarom kihagyni.
  • rimin
    #485
    Rajtam kívül van még valaki,aki nem tud menni gólyatáborba?:)
  • wordsworth
    #484
    Nem szivatjak jobban a lanyokat. Csak én írtam, hogy jó volt a csoportom, sok lány, szerettek is :)
    Pláne mikor szalagszagadásom volt 2. nap :DD
  • wander01
    #483
    én 2002-ben voltam golyatáborban, azota sok minden változhatott :) de hatalmas poén volt, nem volt semmi szivatás csak ilyen szokásos idióta feladatok. ez magába foglalt csoportos nudizást, hatalmas vedelést, önkéntes alapon ilyen egymás szájából logisztikázni dolgokat (fiuk-lányok párban persze :P), meg még mittomén. nekem 3 nap K.O. volt, rengeteg idősebbet ismertem meg akik jó kontaktok lettek a későbbiekben, hasznos volt na. tanárokat is nagyjábol be lehet határolni, de még józanul érdemes :D aztán ment sok marketing a suliról, voltak ilyen csoportos foglalkozások, játékok, stb stb, gondolom mostanában még durvábban nyomják. sok ilyen bérelt szar szokott lenni, vizi-foci, az a beöltözős-bunyózós, meg még csomo minden. a suli HÖK-ös társaldolán tuti csomo cucc van a tavalyiról pl. én azt mondom hogy kihagyni nagyon nagy butaság...
  • youcalled
    #482
    Jaj én lány vagyok... A lányokat jobban szivatják? :D
  • wordsworth
    #481
    Én a 09es vagyok. Azthiszem? :D

    Oltári, nem kell félni, csak nah... lányoook :D
  • youcalled
    #480
    Hehe. Anno neked milyen volt? Milyen feladatok voltak és hol voltatok?
  • wander01
    #479
    a gólyatábort ofkorz :DD
  • youcalled
    #478
    A videót vagy a gólyatábort? :D
  • wander01
    #477
    nem szabad kihagyni :D epic!!
  • youcalled
    #476
    Én is megnézném azt a videót... Le lehet tölteni valahonnan? Előző években hol voltak megrendezve a táborok? Nagyon durvák?
  • VulcanBomber
    #475
    Gólytábor mennyire vészes? Sok a szivatás meg ilyenek? Vagy egyáltalán mi megy ott? Megnéztem ezt a 09-es DVD-t ma, nem tűnik rossznak.
  • youcalled
    #474
    Köszi nektek. Elintéztem mindent. :)
  • wander01
    #473
    beiratkozáshoz tuti kell a befizetés, ha már bent vagy ráérsz vele. sztem egy telefon a sulinak, és kérdezzétek meg be tudjátok-e vinni a kp-t mondjuk, sztem a pénztárban is be lehet simán fizetni, én anno ott perkáltam...
  • wordsworth
    #472
    Nah átfutottam a levelet, még ráérek, igaz itt csücsül a pénz, de lusta vagyok bemenni... :D Meg mindjárt go nyaralni
  • wordsworth
    #471
    Innen kibukni nem fogsz az tuti. Ha megy az angol ( legfőképpen a megértése ) akkor simán menni fog :) Meg persze ha van egy kis eszed :)

    Lehet forintban meg Eur-ban is. Egyébként mi a szar most kellene már fizetni? :D
  • youcalled
    #470
    De jó neked. Remélem én is eljutok odáig. :)
  • youcalled
    #469
    Euróban vagy forintban kell fizetni?
  • wordsworth
    #468
    Hogy én milyen kellemesen érzem magam, hogy nem kell szopnom ebben az évben. Placement rulz és abbol már eltelt 2,5 hónap és még csak el sem kezdődött az év.
    Heallyeah :D
  • youcalled
    #467
    Azt meg tudjátok mondani hogy hol kell befizetni? Annyira gáz hogy nem kaptam levelet, kicsit csalódtam is a suliban.
  • youcalled
    #466
    Ja, és félévet vagy évet kell fizetni?
  • youcalled
    #465
    Na jó hogy legalább ti szóltok. Köszönöm. Holnap be is tudom fizetni valahol? El tudom intézni egy nap alatt az egészet??
  • wander01
    #464
    ha van nálad csini befizetett csekk akkor besétálhatsz és beülhetsz az első padba XD ugy bármi megy, ha nincs, köszönjük majd legközelebb :D
  • VulcanBomber
    #463
    Én kaptam levelet, abban le volt írva a tandíj dolga.

    Kell vinni személyit, TAJ-kártyát, érettségis-középsulis bizonyítványt, a többletpontos dolgokat (nyelvvizsga, stb) és a tandíj befizetéséről szóló bizonylatot. Mind3 napon 9-14 óráig vannak, ha jól tudom. A tandíjat pedig már beiratkozás előtt be kell fizetni. Ha nem kaptál levelet, akkor reklamálj szerintem.