32784
11273047011472975925.png
  • kanduhr
    #32584


    Sima pub, külföldi szerón. 4 részes.
  • pacquiao
    #32583
    szasztok! srácok olyan gondom van,hogy a cod4-et hiába telepítem fel,akár másik meghajtóra. multit elindítom kidobja azt,hogy zárja be a programot. eredeti cod4-el,crackelttel, portable cod4-el is próbáltam. sehogy se jó!! addig volt jó a cod4 míg nem játszottam a black ops-al. black ops elött tökéletesen működött a cod4. valószínű a black ops game bezavarta a cod4-et. csináltam rendszer visszaállítást. ugyanaz a probléma. zárja be a programot ablakába,a részletes infoba: ezt írja:
    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: APPCRASH
    Alkalmazásnév: iw3mp.exe
    Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
    Alkalmazás időbélyegzője: 4859a219
    Hiba – modul neve: iw3mp.exe
    Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
    Hiba – modul időbélyegzője: 4859a219
    Kivételkód: c0000005
    Kivétel – eltolás: 0027782e
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Területibeállítás-azonosító: 1038
    További információk 1: 0a9e
    További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
    További információk 3: 0a9e
    További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
    Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e
    Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
    C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt
    hiába távolítom el a COD4-ET ÉS TELEPÍTEM ÚJRA. a probléma nem oldódik meg.
    srácok,mit tudtok erre orvosolni???
  • Bhalage
    #32582
    576meteres headshot YARRRRR
  • komorszabi
    #32581
    THX
  • koocos
    #32580
    Itt a megoldás :))
  • komorszabi
    #32579
    Hello!Egy kis segítségre lenne szükségem:Nem tudok online játszani mert amikor próbálnék felcsatlakozni akkor kidob.Tört játékom van.Előre is köszi a segítséget:)
  • koocos
    #32578
    "de egyáltalán volt azóta jó battlefield játék a modern warfare 2-t kivéve ?"

    Nem tudom a választ, mert nem értem a kérdést
  • steweee
    #32577
    én kicsit kiestem a játékból a bf1942 óta. na azért a cod sorozatot végigjátszogattam, de egyáltalán volt azóta jó battlefield játék a modern warfare 2-t kivéve ?

    bf 2142, bf bc tudtommal csak konzolra jelent meg, a bf1943 meg meg se jelent soha, illetve a dlc pakkok

    vki írna egy nagyon rövid összefoglalót a bf sorozatról, és nem offos vita nyitásaként, hanem ellenkezőleg egy összehasonlítást a cod sorozattal ?

    sztem sokan lennének kíváncsiak rajtam kívül hogy hogy fejlődött egymás mellett a két játék, mik a legfőbb eltérések, volt e a kiadók között esetleges üzleti mocskolódás vagy koppintás egyes részeknél, stb...
  • szysz
    #32576
    Eddig mindig észrevettek, és a társam felált :S de próbálkozom! Köszi!! :)
  • MeoH #32575
    HAt epp az a lenyeg, hogy ne allj fel. lapits a fuben, ahogy a tarsad. Szepen elmennek melletted.
  • szysz
    #32574
    Se amint felállok lelőnek, sajna mindig lelőnek :S
  • DarkSector
    #32573
    Haladj előre kövesd az utasításokat.
  • szysz
    #32572
    Valaki tudna abban segíteni, hogy azt a pályát, amin kúszni kell sniper-ben, és jön egy csomó katona és tank, azt hogyan kell átvinni??
  • redmonk
    #32571
    megoldódott közben valahogyan :)
  • DarkSector
    #32570
    Ez a felirat akkor szokott lenni, ha eredeti cd-kulcsal mész tört szervere vagy fordítva tudtommal.

    Illetve ha már valaki használja a cd-kulcsodat.
  • redmonk
    #32569
    Valaki tudna segíteni? Tegnap ugye megvettem a játékot steamen, ma játszottam is kicsit de most lépnék be és állandóan ezt írja ki. awaiting cd key authorization. utána meg server timed out.
  • Bugi Misi
    #32568
    ritkán amikor felmegyek a szeronkra xD
  • DarkSector
    #32567
    vagyok...

    193.138.125.86:28963
  • redmonk
    #32566
    Fellas,

    Valakik tolják még innen a játékot? Úgy döntöttem visszatérek a gyökerekhez, amikor a COD még COD volt. MW2 is tetszik viszont a rengeteg noobtuber és camper miatt játszhatatlan. Így megvettem tegnap a game-t. Remélem egy-két arccal majd összefutok innen.

    MW3 -> NO COMMENT
  • MaRee
    #32565
    Sziasztok!

    Elindítom a játékot, egy ideig megy minden, aztán lefagy és egy kék képernyő jön, és olyasmit ír, hogy a számítógép védelme érdekében a program leáll és indítsam újra. Mi baja van? Más játékoknál is csinálja néha egyébként. A gépem megfelel a minimum követelményeknek.
  • MeoH #32564
    Ugyanazzal amivel te dobod, alapbol G betu.
  • komorszabi
    #32563
    Lenne még egy kérdésem:Amikor az ellenség eldobja a gránátot azt hogy lehet visszadobni?
  • komorszabi
    #32562
    Tárgytalan megoldottam
  • komorszabi
    #32561
    Hello!
    Letöltöttem a játékot és elég sűrűn ezzel a hibaüzenettel kidob:az iw 3sp exe hibát észlelt ezért leáll nem tudjátok hogy ez miért fordul elő???
  • slemo
    #32560
    Hali. Olyan problémám van, hogy win7 alatt nem tudok szervert csinálni. (LAN). Csatlakozni tudok a más által (XP) generált szerverhez. Valaki valami ötlet. A játék eredeti csak úgy mint a többieké. Köszi.
  • Petiii94
    #32559
    XP service pack 3an van alapból:S
  • Bugi Misi
    #32558
    kompatibilitás XP van? ha nincs akkor az asztalon lévő ikonon jobb klikk Tulajdonságok/kompatibilitás és XP-re rakod
    de majd biztos mások is válaszolnak akik okosabbak nálam
  • Petiii94
    #32557
    SZiasztok.Tudom ,hogy nem ide tartozik,de nem tudom hova írhatnám már.A call of Duty 2-ő valamiért nem fut normálisan a gépemen.A valószínű oknak a windows 7 op rendszert gondolom.A prbléma ,hogy amikor belépek a játékba akkor a multinál tök fekete a képernyő és semmit nem látni csak azt ,hogy lelőnek... Valaki esetleg tud segíteni? Nincs valaami progi ami ezt orvosolná?Előre is köszi :D _)
  • koocos
    #32556
    Esetleg próbálj meg egy reinstallt, ha semmi nem segít... és nemtudom milyen hibaüzi lehet, de lehet hogy HDDvel van valami, ha betöltésnél dobja ki... :))
  • koocos
    #32555
    Akkor megpróbálnám a patchet, és frissítsd a VGA drivereket is :)
  • pitbájkos
    #32554
    windows xp, AMD sempron proci 3000+, 1 giga ram. a singlle player kellene. nemtudom hogy milyen driverekre gondolsz. én csak simán letöltöttem, nem patcheltem, a sima játék van meg, nem kiegészítős meg 1.7-es...
  • koocos
    #32553
    Részletes konfig, operációsrendszer, driverek, patch, és nem mellesleg warez-e?
  • pitbájkos
    #32552
    sziasztok légyszi segítsetek! cod4-et letöltöttem, de nem tudok játszani vele. New game-re rámegyek, elkezdi beszélni a küldetést és egyből jön a hibaüzenet hangja, de csak a Located.. kiírásnál akad meg. ctrl alt del-lel egyből nem lép ki, sokszor kell nyomni. mi lehet a baj? légyszi segítsetek, fontos!
  • T1B3R1U5
    #32551
    Igazad van, jogos!
    DE minden eredeti- megvettem boltban, egyébként már tudtam játszani, de akkor ezek szerint valaki illegálisan használja az én kulcsomat?
    Érdekes!
  • koocos
    #32550
    A lemez eredeti, az egy dolog... de a cd kulcs is?
  • T1B3R1U5
    #32549
    Sziasztok! 2 napja nem játszottam a COD 4-gyel, de most lett egy kis időm és kedvem is, így hát nekiálltam! Multiplayer-ben kerestem magamnak egy szimpatikus szervert, hogy majd azon játszok egy kicsit! Próbáltam belépni erre jött a válasz: KEYCODE IN USE !!!!!! Mindjárt megörülök! Az persze hozzá tartozik a történethez, hogy eredeti lemezről játszok/játszanék!

    Mi lehet a gond?
    A patch-ekről nem feltétlenül hallottam jó dolgokat! Valaki meg tud cáfolni és tud segíteni?
    Előre is köszönöm!
  • DarkSector
    #32548
    Ha valakit érdekel jöjjön.


    Szerver neve: [Hc] Team |SD| tilos: md,gl,ls,jugger by clans.hu
    Szerver IP: 193.138.125.86:28963
    Szerver: (xx/20)
    Játék típusa: Search & Destroy
  • koocos
    #32547
    Egyszerű.

    Elmész a boltba, megveszed, profit.

    Remélem segítettem :))
  • AdamXCX
    #32546
    Sziasztok. Régebben abbahagytam a Cod4-et, de most újra el akartam kezdeni. Ezért letöltöttem.

    Minden jól megy addig, amíg el nem kezdene telepíteni, de EZT ÍRJA KI!

    Valamilyen fájl hiányzik. De hiába töltöttem le egy új CoD4MW.msi fájlt, azzal sem jó.

    Köszönöm.
  • daf xf
    #32545
    Sziasztok Srácok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Olyan problémám van nekem hogy van egy új karim egy 8800 gtx és a cod4ben multizok kb 10 perc és kikapcsol a gép. De ez csak ennél tapasztaltam. F1 2011 az szépen fut, és a codnak a singleje is. Csak a multinál van ez a probléma. Már újra telepítettem a játékot is de semmi, ugyan ezt csinálja. A régi kártyámmal pedig működött rendesen még tegnap és most is ha vissza rakom a régi kártyám azzal működik szépen.