32784
11273047011472975925.png
  • Malakai
    #32704
    Eredeti?
  • komorszabi
    #32703
    Sziasztok, lenne egy "kis" problémám: Újraraktam a COD4-et, előtte kimásoltam a players mappából a felhasználó nevemmel ellátott mappát, azt gondoltam hogy amikor kész leszek az újratelepítéssel visszarakom a mappát és akkor minden ok lesz nem lesz semmi probléma,DE amikor újraraktam a játékot beraktam a mappát a helyére felpetcheltem meg minden, de valami hibát ír ki a statommal és hogy reseteljem.:(
    Tudnátok segíteni?
  • Ic3 m4n
    #32702
    valaki 3v3 war?
  • soo277
    #32701
    Ez a 4 része emberek se botok se Survival mod nincs benne!!
  • Malakai
    #32700
    Survival modok vannak.
  • Humesz
    #32699
    Hali!

    Ketten játszanánk multit (a többi AI lenne, mint az Unreal Tournament-ben pl), ez lehetséges vagy így nem lehet?

    Köszi
  • Ic3 m4n
    #32698
    Mindenképp futni fog rajta.
  • simonl #32697
    Sziasztok, egy gyors kérdés még telepítés előtt:

    Érdemes telepíteni a játékot egy 2 GB RAM -al, Intel Celeron 3.06 GHZ -es procival és egy geforce GT 220 -as videokártyával szerelt asztali gépre?

    Szerintetek fog futni?
    Köszönöm a türelmes válaszokat...
  • RoboKutya78
    #32696
    túlzottan sok benne a szaggatás tudom készakarva van de zavaró
    Szerintem egy hatásos háttérzene meg egy oda vissza nézetes shotvideó még ebbe az állapotában is jó nak mondható ezt lesd meg ez az én első vállalkozásom volt semmi cicó csak a lényeg.
    http://www.xfire.com/video/24bdc8/
  • Trugyo99
    #32695
    Sziasztok Trugyo vagyok kezdő videós,
    első fps videom cod4es ezért kilinkelem ide és remélem sokan megnézitek!:
    http://www.youtube.com/watch?v=4GXI38YnS4c
    Előre köszönöm a dicséreteket/építő kritikákat
  • attika1979
    #32694
    Az...
  • gerey
    #32693
    Jah, :D oké, akkor user error volt. :)
  • attika1979
    #32692
    Tiszta hülye vagyok
    Nem a magyarítással volt a gond ,nem frissítettem a szerverkeresőt,csak az 1.6-os játékokat mutatta.Most már minden oké.Amatőr...

    Köszönöm a segítséget.
  • gerey
    #32691
    Nem tudom mi lehet a baj, a szerverek döntő többsége 1.7-es. Szerintem a magyarítás kavar be valahogy. Szedd le és nézd meg, hogy úgy megy-e. Jah meg a PB-t is frissítsd.
  • attika1979
    #32690
    Szevasztok!
    A GoTY verzió van meg eredetiben és az a probléma akadt,hogy amikor felraktam az 1.7-es javítást azóta nem tudok egy multi játékba sem belépni.Azt írja ki nem egyezik a verziószám 1.6
    Egyébként előtte ment minden simán,csak fel akartam rakni a magyarítást az egyjátékos mód miatt,azt meg nem tudtam addig amíg nem frissítem 1.7-re.
    Na szóval :)
    Idáig volt multi de nem volt magyar,most magyar de nincs multi...nem lehetne mind kettő egyszerre?
    Ha van megoldás osszátok meg velem mit csesztem el,köszönöm.
  • Mikoyan
    #32689
    Üdv! az lenne a kérdésem hogy hogy tudnám megoldani hogy multyba ne legyek bannolva majdnem az összes szeróról ?nem én rugattam ki magam egyszerűen nem tudok felmenni egyikre sem .lehet gond a telepítő kóddal a netről szedtem
  • hunok123
    #32688
    Heló mindenkinek azt szeretném megkérdezni hogy van egy gépem
    : AMD athlon 64 x2Dual core proci 6000+
    - 3 GB ram
    - ati radeon 3000 videokartya

    Így van 90 házba 125 füstbe 40 FPS em


    ha megvenném ezt a videókártyát: Ati Radeon HD 5670 1 gb 128 bites DDR5-s
    akkor körülbelül mennyi fps-em lenne köszönöm előre a választ :)!!!
  • CyberKecsi
    #32687
    Sziasztok, egy CoD4 végigjátszás itt.
  • DarkSector
    #32686
    ha valaki tud cd-kulcsot olcsón az szóljon thx.
  • DarkSector
    #32685
    Pontosan
  • Ic3 m4n
    #32684
    A CoD4 örök és elpusztíthatatlan! :D
  • DarkSector
    #32683
    Én is szeretném ha még élne kicsit a topik hiszen a cod 4 nem halt meg, de én is ha kérdezek valamit nem nagyon válaszolnak...:S

    Nem ellenségeskedésképpen, de átvehetnéd paranoia-tól a HG szerepét vagy olyan aki még foglalkozik a topikkal-játékkkal esetleg.
    Szerintem.
  • gosumofo
    #32682
    A bannerban ki kéne cserélni a magyar server lista linkjét erre, a game-monitor már nem frissül rendesen.
  • tomasz18
    #32681
    usermap-ba bemásoltam beírtam az rcon kódot és kidobta h Mod szükséges a végrehajtáshoz...clans.hu oldalán is írják h csak moddal működik de ha belőjjük a modot (AWE 4) és nem tölti le a szeróról ezt a modot a map megy de a mod nem töltődik le:S(az az 1file..)
  • Ic3 m4n
    #32680
    ftp-n feltöltöd a megadott mappába, és a clans.hu adminfelületén beállítod maplistbe, úgy emlékszem ennyi
  • tomasz18
    #32679
    Sziasztok!
    Van egy Cod4 server clans.hu-tol és szeretnél saját pályákat feltenni rá..Tudna ebben valaki segíteni??!
  • madmanic
    #32678
    win7 64 biten simán megy.
  • DarkSector
    #32677
    Fekete a pb, nekem nincs élsimitás, se nvidia...:P
    ez is marhaság, senki nem tudja a pontos okát miért fekete.

    Éepróbáltunk haverral sokmindent.

    De win7 KOMPATIBILLITÁSHOZ ennek semmi köze...
  • Gubo79
    #32676
    Köszi, megnyugodtam! Pletykák meg mindig lesznek... :)
  • Malakai
    #32675
    PB-vel, meg nvidia+AA-val sokaknál voltak gondok, előbbi megoldható, utóbbit ki kell kapcsolni, hogyha PB-s szerveren panaszkodnak, hogy fekete a pbshot rólad.
    Azért mert te nem tapasztalsz egy problémát, még nem jelenti, hogy butaság.
    Persze a lényeg, hogy a játék játszható Win7-en.
  • DarkSector
    #32674
    megy win8-nál is, ha nem pb-s szerverre mész. win7 már teljes támogatást élvez.

    cod 4 nekem már a beta win7-el is ment...nemtudom ezt a nem megy ez meg az butaságot ki terjesztette anno el, de sokan ezt kérdezik. :)
  • Gubo79
    #32673
    Sziasztok!
    Egy amatőr kérdésem lenne: ugye a COD 4 simán megy Win7-en? Merthogy - mivel korábbi játék - nincs feltüntetve (akárhol néztem neten), hogy támogatná...
  • Frenky
    #32672
    Sziasztok! Újra műXik a COD4 szerverünk, akit érdekel próbálja ki:
    Fun Gamer Club
  • Ic3 m4n
    #32671
    4k-ért lehet kapni origit
  • DarkSector
    #32670
    Nem regelhető steam-re!
  • TheGrinder
    #32669
    Szerintem egy CoD:MW-es kulcs sem regelhető steamen, csak akkor lehet meg az accodon, ha steamen veszed meg.
  • jetblack
    #32668
    Vettem használt játékot és nem volt vele bajom
  • jetblack
    #32667
    És ? Beregelem steam-en úgyis a kulcsot egyből direkt olyat akarok venni ami nem regisztrált steam-en
  • madmanic
    #32666
    dobozost vegyél, és állapodj meg az eladóval, h visszaveszi ha nem jó. én is ott vettem 4 ezerért..
  • DarkSector
    #32665
    ? :P