32784
11273047011472975925.png
  • Malakai
    #32744
    Egyébként meg sokminden lehet, ami lezabálja a netedet éppen, valószinűtlen, hogy kimondottan CoD probléma lenne, hacsaknem pl egy tűzfal pikkel rá. :) Ja és számszerűleg mi az a magas ping?
  • Malakai
    #32743
    Akkor ezért nem ment a minap a net nálam sem...
  • ffxi
    #32742
    Ha az internet is be van zárva, akkor szinte csoda, hogy fel tudsz menni serverre :)
  • Kalash17
    #32741
    Sziaszok!Multiplayerrel játszom, és nagyon zavar, hogy nagy a pingem, az ellenfelek mindig kitáncolnak a golyók elől stb.Hogy lehetne javítani ezen?(internet, torrent természetesen bezárva)
  • DarkSector
    #32740
    Hát ja, de ezért nem állok vissza win7-re.
  • kanduhr
    #32739
    Mert még mindig nem csinált semmit az Evenbalance. Addig nem is lesz változás:(
  • DarkSector
    #32738
    Eszem-faszom megáll nektek se megy win8 alatt?
    mindig kidobál hogy exe hiba...
  • RoboKutya78
    #32737
    A szemfüles admin még ezek után is kidobhatja a csal mivel a személyes id számát nem cserélheti le(ha jól emlékszem valami állandó kódot mutat az admin program) illetve a játékstílusát nem tudja megváltoztatni az ember azonnal.
  • RoboKutya78
    #32736
    A módokat a szerver szabályozza illetve az adminja kikapcsolni csak az admin tudja ha akarja.
  • DarkSector
    #32735
    Cserélj serial-t (1), változtass nevet (2) és ha dinamikus IP-d van akkor inditsd újra a routert (3).
    3 féle bann létezik, ebből neked 1 fennáll.
  • Ic3 m4n
    #32734
    igen
  • madarászmárkhun
    #32733
    mért? mindig 999 a pingem??
  • soo277
    #32732

    minek csaltál!!
  • Csuma7
    #32731
    GLOBAL PunkBuster GUID BAN e5d88b86

    ezt írja ki
  • Csuma7
    #32730
    A módokat ki lehet kapcsolni?

    Xfire-t használok. Próbálok normál szerverre rámenni, de semmi. Csak survival-osra enged
  • Ic3 m4n
    #32729
    Futtattad modok nélkül? (mods, launch without mods azthiszem)
  • Csuma7
    #32728
    Sziasztok!

    Van egy elég nagy problémám.
    Feltelepítettem a játékot, feltoltam a patcheket, ment faszán a játék multiba.
    Aztán beléptem egy szerverre, ami zombi, survival mod-os.
    Azóta nem tudok belépni más szerverre, csak ilyenekre. Más, normál szerveren pb hibát ír ki.
    Újratelepítettem a pb-t, szedtem le hozzá frissítést, cseréltem serialt is, de semmi.

    Esetleg valakinek van valami ötlete, megoldása?

    Előre is köszönöm! ;)
  • Ic3 m4n
    #32727
    Szerintem HC szeróra mentél fel, ott nincs radar, és azt sem látod hány golyó van még a fegyveredben.. egyszóval üres a képernyő. Ölj meg 3 embert, és a 6os gombbal tudod hívni a radart.
  • Szpisti
    #32726
    Nem élek ilyesmivel... :o
  • DarkSector
    #32725
    Nézd meg az aimbot leírásában. :D
  • Szpisti
    #32724
    Sziasztok! Nem tudjátok, hogy hogyan sikerült a radart kikapcsolnom, és hogyan tudnám vissza bekapcsolni?
  • Malakai
    #32723
    Ha a szerveren tiltják, akkor tiltják, ennyi. Ha nem tetszik, másik szerver.
  • Lacee86
    #32722
    A kempelés nem csalás, és még csak nem is szabálysértés. Csak nem fair.
    Emlékszem, anno a szervereken már direkt tiltották a Martyrdom-ot meg a GL-t. Holott ezek alapból részei a játéknak. Igaz, tényleg elég idegesítőek. A későbbi részekben pont ezért finomították ezek alkalmazásait. :)
  • Malakai
    #32721
    Valószinüleg mert kempeltél. :)
  • madarászmárkhun
    #32720
    hello problémám lenne hogy angol szerveren játszok és írják angolok ne camp ozak írom no camp egyik ember meg írja hogy camp ozok azt kickelnek mikor nem campoztam miért??
  • Ic3 m4n
    #32719
    én még nem találkoztam ilyennel, csinálj egyet és lesz :D
  • Vardar
    #32718
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami mod, amivel magyar fegyverekkel/egyenruhával lehetne játszani?
  • Prince of Máté
    #32717
    Hasonlóra, csak kicsit máshogy néztek ki a zombik és nem volták kutyák... Ja és este volt a pályán, és általában mindig ment valami zene a szerveren :D
  • DarkSector
    #32716
    Nem, ő arra a papírmasés zomisra gondol, itt nem felszedni kell a perket hanem automatákból vásárolni.
  • RoboKutya78
    #32715
    erre gondolsz?

    Amikor még szerverünk volt sokat toltuk:)
  • DarkSector
    #32714
    vannak, de hogy vannak-e még játékosok az nem biztos.
  • Prince of Máté
    #32713
    Vannak még zombis szerverek? Olyanokra gondolok, hogy ilyen gagyi külsejű zombikra kell lődözni, a pályán pedig vannak felvehető perkek :D
  • komorszabi
    #32712
    Igen valószínű az volt, most már ok.
  • Ic3 m4n
    #32711
    az szeró bug
  • komorszabi
    #32710
    Szerencsére mostmár ok,de mindenkinek 999-es pinget ír!?
  • Malakai
    #32709
    Próbáld ki #32396-ban írtakat, plussz persze ilyen alap, hogy tűzfalon pb legyen kiengedve (PnkBstrA, PnkBstrB). Ha nem segít nincs ötletem, max az, hogy a neted túlzottan instabil.
  • komorszabi
    #32708
    Na megint van egy kis poblémám: Belépek egy szeróra egy kis idő múlva kidob a pb ezzel a hibával: losing key packets 9005. Már frissítettem nem tudom h mit csináljak!:(
  • komorszabi
    #32707
    Köszi
  • Malakai
    #32706
    Valószinüleg másik kulcsot használsz, ezért.
  • komorszabi
    #32705
    Nem,de szerintem ez nem játszik közre. Sztem