393
Minden idők legrosszabb filmjei
  • Prof William
    #393
    Bazz most láttam mit írtam A hibákért bocs. Siettem.

    Vagy lehet az iszonyatos film tett be az írási képességemnek.
  • Calver
    #392
    Spartan. 2004 óta a csúcson.

    [apro]*semmi köze a 300-hoz.
  • Prof William
    #391
    Tegnap éjfél felé bekapcsoltam a Uniwersal Channelt ( régebbi Hallmarkot ) na és ott egy olyan mocskosul rossz filmből láttam fél órát hogy arra szó sincs.

    A világ természetesen veszélyben volt egy gigantikus GLECCSER szakadt le valahonan és nem ám csak úgy úszkált a vizen, hanem tarolta lefele a felhőkarcolókat. És persze úgy lehűtötte a levegőt, hogy előtte ilyen Holnaputánt idéző (de rohadt rondán meganimált) szupervihar is haladt.

    Na amit e fél óra alatt láttam.

    Apuka(talán valami tudós?)-anyuka-gyerek menekültek a viharban. Nem tudom miért de mindhárman kb úgy náztek ki mint egy csapatnyi szétivott fejű, drogos. elképesztően rossz/kellemetlen arcú szinészek voltak főleg a fiú aki konkrétan úgy nézett ki mint egy iskolai tömeggyilkos 1 percek a mészárlás megkezdése előtt. Nem tudom hogy gondolták, de egyáltalán nem lehetett rokonszenvezni velük.

    Szóval mentek az úton arról beszélve hogy micsoda iszonyú károkat okozott vihar. Na konkrétan csak valami gagyi hóeffekt volt bekopírozva, de útpadkákon talán ha 2-3 ceninyi hó volt.
    "A vihar olyan sötéstéget okoz hogy nem látunk semmit!" - mondta az apuci kétségbeesetten, miközbe közel teljes nyári napfényben vezettek.

    A vihar kergette a repülőt.

    Belefutottak egy autótorlaszba de az apuci házilag olyan erejű robbanószert barkácsolt hogy a robbanás után egy autó sem volt az úton. Ez azért nem semmi.

    A lányukhoz mentek NYC-be és amikor megláttak 3 az út szélén fagyoskodó csávót az apa be akarta engedni őket mire a szétivott arcú anyuka közel 5 kerek percen át patáliázott hogy "Be ne engedjék őket mert hát ők úton vannak és egy percet se veszíthetnek."

    A fiú egy 2 perce az út szélén talált rádióval kb 1 percnyi tekergetés után lehallgatta a szupertitkos katonai frekvenciát és így tudta meg hogy a sereg ATOMBOMBÁT akar dobni a gleccserre.

    Ilyen és ehhez hasonló kedves kis momentumokkal volt tele ez a fél óra, aztán kikapcsoltam. Kíváncsi vagyok, hogy akkor milyen lehetett az egész film.
  • IXEMGabeo
    #390
    plusz van még egy Barlang nevű film, ahol ilyen kinagyított 100 lábú áldozat szeleteli áldozatait:D

    (ez nem az a barlang, ahol a 7 csaj lemegy a Sziklás HG mélyére)

    ezenfelül az egyik 2012 Világvége koppintást is láttam, annál rosszabb amerikai filmet nem sűrűn láttam
  • davidka003
    #389
    Ki van írva DVD-re. :D
    Kevés szarabb film van nála.
  • IXEMGabeo
    #388
    én egyszer láttam egy brazíl filmet, úgy önmagában a boxról szólt, de valami kegyetlen rossz volt, olyan amatőr volt, hogy még a kamera is belelógott 1-2 jelenetnél, mozgott is szabályosan látszott milyen minimális költségvetésből készülhetett, forgatókönyv 0, színészek nullák:D, mindenesetre délutáni alvásnak néhány embernek megfelelt, nekem pedig a távirányító váltásnál nem kellett sokat cicózni. sajnos már a címére sem emlékszem xD
  • Prof William
    #387
    A filmplusszon ezekben a pillanatokban megy a Yongarry című Zsfilmtörténeti mérföldkő. Ki ne hagyjátok!

    Átértelmezitek a "szar" film fogalmát ha már láttátok.
  • Calver
    #386
    figyelmeztetés: holnap este 21:00-kor fog menni a Spartan (avagy A Spártai) című istencsapása a DunaTV-n. nézzétek meg. kötözzétek magatokat a székbe ha kell, hogy ne tudjatok elmenekülni, de vigyázzatok: használjatok szájpecket, különben alighanem le fogjátok rágni a lábaitokat a szabadulás reményében.

    egyszerűen... kötelező. kétségtelenül minden idők legrosszabb filmje, évekkel ezelőtt láttam, de még mindig néha éjszaka izzadságban fürödve és "WHERE'S THE GIRL?!" ordítással ébredek. mondjuk nem tudom ebből a magyar szinkronnal mennyi fog átjönni, de egy biztos: szörnyű lesz. egy olyan élmény amit SOHA nem felejtetek el.
  • csgery
    #385
    Vagy éppen ez?:)
  • csgery
    #384
    A "to be continued" ből gondoltam, hogy nem egy film részlet, de azért arranemhogy direktvan így..xD
  • Shep
    #383
    Á ettől sokkal szarabb filmek is vannak.
  • Larvin
    #382
    hát tényleg egy ócska film, de jó nők voltak benne legalább
  • Voltan
    #381
    Ha már szánalomról beszélünk, akkor ez odab*sz: ÁÁÁÁÁÁ
  • Voltan
    #380
    Ez kurva jó :DDDD

    Amúgy ezt egy amatőr csapat csinálta és direkt nagyon szar, ha nem tűnt volna föl...
  • joeperry
    #379
    U-huh, Túlélősziget?:)

    Volt szerencsém megnézni...
  • csgery
    #378
    Attól függ, honnannézed:)
  • Bandew
    #377
    Ne viccelj már, ez állati nagy!
  • csgery
    #376
    Nemtudom volt e már itt linkben:
    Erre nem találok szavakat... ez... az ördög műve...szószerint...:|
  • megalodon
    #375
    ÁÁÁ ez kegyetlen szar!!
    Én valami hasonlót láttam a cime Hulk visszatér.Mondom áá tök jó szeretem a Hulk-ot biztos a 2.rész erre valami nagyon nagy förtelem volt.
  • megalodon
    #374
    Túlélösziget!
    MEgvettem DVD-n pár éve.
    Hát ilyet én is tudok mobillal is akár.
    Nemrég még a tv-ben is leadták!
  • Jrex
    #373
    Annál láttam már 10x rosszabb filmeket...
  • kovi04
    #372
    Szerdán ment az RTL-en a Piton vs. Boa.

    5 percig bírtam pedig türelmes ember vagyok.
  • Shep
    #371
    Jó igazad van, RPG-nek látszó tárgy :)
  • Zoli007
    #370
    Az nem RPG volt hanem csúzli!
  • Shep
    #369
    Hát ez halálos. Az RPG-n hülyére röhögtem magam, és az, hogy ment és mindig talált egy gránátot hozzá, hát tisztára mint egy videojátékban. Ezt kötelezővé kellene tenni, annyira gagyi.
  • kilahbwoy
    #368
    http://www.videocenter.hu/index.php?mode=film&id=MTY2LjMzMy4xNzQu

    POWER ELITE "kedvcsináló"
  • Maco13
    #367
    ezennel nevezém ezt a filmet
  • kilahbwoy
    #366
    bocsi mindenkitől,de ebben a kategóriában,ez a film verhetetlen Power Elite (magyar cím = GÁZTÁMADÁS!!)
    egy ly kategóriás Top Gun utánzat,de!!a repülős részek laikus számára is azonnal szemvakítóan NEM OTT,ÉS NEM AKKOR készültek,amikor-ahol a filmet forgatták:)))))))) kb oasmi,mintha mondjuk néznél vmi dvd filmet,és bizonyos jeleneteknél a kép átváltana egy gagyi régi homevideó minőségbe.kb letöltötték a kecskeméti repülőnap promo videóját,és benyiszálták a filmbe.természetesen szigorúan noname,tehetségtelen színészek:)
    jeeee
  • mistermiskolcz
    #365
    I know who killed me

    Szeretném nevezni ezt a foshalmazt!
  • Calver
    #364
    lenne nekem is egy nevezőm: Spartan.
    egy igazi szemét. hiába jó színész Val Kilmer, kapott egy olyan szerepet ahol mindent kell csak színészkedni nem. megy faarccal és... hát, kábé semmit sem csinál. az egészet thrillernek álcázzák... hát nem az. ez egy nagy rakás szar, csak h ne finomkodjunk. a film csúcspontja amikor Kristen Bell félmeztelenre vetkőzik, de azt se a kamera felé fordulva teszi, szóval nem tudom milyen kiéhezett emberek járnak imdb-re h ott ez a szemét 6.8 ponton áll... életem legrosszabb 100 perceként tartom számon a megnézésére fordított időt.
  • Bandew
    #363
    Akkor az nem minősül a legrosszabnak.
  • Kaslerka #362
    Napkirálynő. Szét untam az agyam a moziban.
  • Matthew Prosac
    #361
    Nem. Olyan szar, hogy az már világbajnok.
  • Shep
    #360
    Near Dark ez haveri körben már szinte legenda annyira szar film.
  • fifi
    #359
    Rob Zombie rendezte azt a filmet, semmi gond nincs vele, van második része is /folytatás/ Devil's rejects címmel...
  • csgery
    #358
    NEmtudom ki látta már a 1000 halott háza című filmet. Döbbenetes, hogy el lehet baszni egy filmet. Azon kívül, hogy minden harmadik szó egy trágár kifejezés semmi nem történik. Bátyámmal végig röhögtük a filmet, de állítólag amerikában a legnagyobb korhatáros besorolást kapta. De ha úgy veszem, egyszer meglehet nézni, felfogod úgy, mint egy vigjátékot:)
  • Quantumleap
    #357
    Úgy érted, olyan szar, hogy az már szinte jó?
  • Matthew Prosac
    #356
    Rottweiler - A halálkutya
    Spanyol horror/sci-fi/akció (?) - a weboldalak szerint...

    Kegyetlen gyerekek , kegyetlen! Komolyan. Ilyen nincs mégegy. Kötelező darab. Én most most is csak a fejem fogom...
  • mama2
    #355
    Egyépként csak egy van benne, az is a vége felé. És sztem se volt jó, télleg egy fikarcnyi köze sincs a játékhoz. Sztem ne nézd meg.. Bár te tudod meg ugye:Ízlések és pofonok.
  • Z
    #354
    Ezen most jót röhögök, mert anno, mikor láttam, pontosan ugyanígy éreztem! Bűnt követtek el, akik megcsinálták a filmet. Jelzőkkel nem lehet illetni, annyira aljamunka.