692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Gábor
    #412
    Az utolsó mondatodnál lefurdoltam a székről a röhögéstől! :D

    Nem tudom, talán a rendezés tett be nekem egy kicsit...Tudod: az elején ellőtték az ütős jelenetet, aztán jön a 24h-val ezelőtt felirat :/
    A sztori azonban tényleg jó volt, nem nagyon volt esélye annak, hogy előre kitaláld mi fog történni!
  • Trucker39
    #411
    Szerintem jó rész. Nekem tetszett, bár kicsit más, mint ami szokott lenni. Tudom, most jönnek a fiatalok és mondják majd, milyen nyálas volt ez a rész is. :)

    Csak azt nem értem, hová lettek a legyek a liftből? Csak statiszták voltak, vagy lefújták őket? :)
  • Gábor
    #410
    Nem voltam elragadtatva a mai résztől :(
  • Gábor
    #409
    Durva! Alig várom!
  • Cuchulainn
    #408
    E!
    Hát kíváncsi leszek mit hoznak ki belőle, ez alapján még bármi lehet :)
  • Gábor
    #407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyetértek, viszont szvsz a haditengerészet hírszerzése nagyon alaposan átvilágította a legénységet. Az mondjuk más kérdés, hogy nem volt túl sikeres :)
    A jövő heti trailert nem láttam, de a hivatalos fórumon rendesen nyáladzanak azok,akik látták! Állítólag Gibbs és Ziva fuldoklanak, Tony rohan a kamera felé, miközben egy tárat ürít a kamera irányába! Esetleg, ha valaki megtalálja a neten linkelje be!
  • Cuchulainn
    #406
    Nekem is nagyon tetszett, nem volt "szokványos" a hangulata, de határozottan jó volt. Egy dolog zavart csak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A "just a cook" dolog, szvsz egy ilyen überhipermegatitkos küldetésre tutira nem visznek magukkal valakit csak szakácsnak, hanem a legénység közül választanak konyhaszolgálatosokat. Mert ugye mégis mi lesz ha visszérnek a küldetésről és a szakácsnak kedve van elmenni valami showműsorba, hogy "szupertitkos tengerészeti küldetésen jártam"
  • Gábor
    #405
    Ez volt a századik, így nem csoda, hogy ilyen jó lett!
  • Trucker39
    #404
    5x06 rész megtekintve.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Erre a részre nem mondható, hogy nyálas rész lenne. A szakács, mikor kiugrott az ajtón, az határozottan jól volt megcsinálva. Még a hátamon a szőr is meredezett egy pillanatra. A patkány is jól szerelepelt. :) Összességében nézve nagyon izgalmas résznek tartottam. Csak így tovább!
  • Cuchulainn
    #403
    Naggyon jó az 5x05!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem bejött a "baktériofób" kiscsaj, a pszichiáteres rész tényleg nagyot üt, és az ügy is érdekes volt.
    Aggódtam, hogy a végén beszúrnak vmi nyálas jelenetet arról, hogy MCgee először nem meri kimenteni Tonyt, de aztán nagy nehezen összeszedi a bátorságát hozzá, de szerencsére kihagyták
  • Gábor
    #402
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    És a pszichiáternél? "It's ok, Timmy. Timmy! We're in a safe place. We can be ourselves here." :D
    Vagy mikor Tony rátüsszent a kiscsajra? :) Nagyon jókat nevettem ezen az epizódon!


  • Calver
    #401
    azért voltak már jobb részek, de nem rossz
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a "You were hugging the ladder... ladder-hugger!" szövegen meg azon az egész jeleneten feküdtem
  • Gábor
    #400
    A hangok tényleg jók!
    Egyébként a 5x05 fenomenális lett!
  • Calver
    #399
    szerintem az NCIS még a kifejezetten jó kategória szinkron szintjén. vannak félrefordítások, sokszor elég csúnyák, de a magyarhangok kifejezetten jók - Kate hangja eléggé eltért az eredetitől, de pl DiNozzonak Damu Roland telitalálat.
  • Gábor
    #398
    Ezért nézek ritkán sorozatot (főleg olyat, amit szeretek) magyarul. Sajnos az évek során erősen rágyúrtak a szinkronstúdiók és azok fordítóik arra, hogy élvezhetetlen legyen a termékük :(


    (csak így zárójelben: mielőtt vki nekem esne: fordítottam feliratokat, és fordítok ma is)
  • ldavid
    #397
    miértmiértmiért
    3x10-nek (Probie) a McGee címet adták a szinkronnál,
    gondolom a zöldfülű (ha már így fordították) nem lett volna jó...
  • Gábor
    #396
    Tony: What's the favorite?
    Ziva: Pitbull

    :D
  • Cuchulainn
    #395
    Egyetértek, nagyon jó volt ez a mostani rész, kezdenek magukra találni.
    "Plese tell me you are looking for a boyfriend for Ziva"
  • Gábor
    #394
    Azok a poénok tényleg nagyon el vannak találva! Ha az évadnak csak a fele lesz ilyen akkor nagyon jól járunk!
  • Calver
    #393
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Good eye boss! Tell you, my radar is just totally shut. She's smoking... that's not what you meant. You were suggesting that she seems interested in our presence, maybe a little too interested and I should question her."
    kurvanagy szöveg másik sírvaröhögős Tony és a pegazus-unikornis esete volt
  • Calver
    #392
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Sit! Stay! Roll over. Heh."
    na kb itt borultam le a székről a röhögéstől
  • Gábor
    #391
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit gáz, ahogy Tony próbál újra laza és csajozós lenni :) Kiment a gyakorlatból :D
  • ldavid
    #390
    jobb mintha spoiler tag nélkül lenne
  • mama2
    #389
    Öcsém itt de sok szpojler van. Nem szabad
  • Trucker39
    #388
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért még említésre méltó az utóbbi epizódban a "zöld mosoly" is. DiNoZZo hogy lefordult a témáról. :D
  • Gábor
    #387
    2010-ben :D
  • Trucker39
    #386
    Vagy várd meg, míg valamelyik magyar adó le nem adja!
  • Calver
    #385
    hmmmm... nem olvashatom el egyik hozzászólást sem. asszem leszedem 5x04-et.
  • Gábor
    #384
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az is kemény volt, mikor a kiscsaj először benyögi Ziva-nak, hogy boruljanak össze, majd az autós jelenet után is! :D Érdekes barátság lesz a kettőjüké úgy érzem.
  • Trucker39
    #383
    Értem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az nekem is feltűnt, hogy Ziva a kemény moszad ügynök álarc alatt oda meg vissza DiNoZZo-ért. Azóta gyanús a dolog, mióta együtt "dolgoztak" az ágyban. Nem is az, hanem ami ezek után történt. A megkötözés meg a vallatás. A két csaj hogy összebarátkozott, amikor lenyomták a pizzafutárt. :)
  • Gábor
    #382
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fornell azért ordított, mert a Gibbs a csajnak azt mondta,hogy közölje vele a megfigyelt személy halálát, amit a szöszi emilben küldött el, ami Fornell spam mappájában kötött ki :) Erre kiakadt. Ziva meg megggyőződésem (és sokan mások szerint is) mélyebb érzelmeket táplál Tony iránt, és kicsit csalódott, amiért Dinozzo a régi csajozós figurát hozza.
  • Trucker39
    #381
    Nos, megnéztem. Kicsit más, mint az eddigiek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt nem egészen értettem, hogy az FBI főnök miért is cseszte le a szöszit, de volt ordibálás. Ziva meg tán féltékeny, hogy felvan háborodva, ha DiNozzo csajozik. Mint írtam az angolom eléggé gyenge, így megint várnom kell, mire megérthetem a történetet.
  • zoolee
    #380
  • Trucker39
    #379
    Délután megnézem.
  • Gábor
    #378
    5x04 jó lett!
  • Trucker39
    #377
    Jó volt a szinkron, szerencsére. Egyetlen dolgot nem fordítottam volna le, hanem hagytam volna eredetiben. Nem vagyok nyelvész, de szerintem a "Semper Fi" nem kelett volna lefordítani.

    A kedvenc jelenetek közül egy: DiNozzo vérben forgó szemmel rugdossa a bérgyilkost, a többiek bejönnek a szobába, erre DiNpzzo: "Elakarok válni! Óriási jelenet.
  • bigapó
    #376
    akkor a következő még jobb lesz, mármint szerintem. már itt járnak? lehet akkor most már magyarul nézem, egy ideje pihentettem a dolgot, úgy látszik elég sokáig:)
  • Calver
    #375
    egyet tudok érteni, a "több milliót kereshetnénk ezzel a felvétellel" szövegen én feküdtem
  • Trucker39
    #374
    Számomra az egyik legjobban tetsző rész lesz.
  • ldavid
    #373
    3x08 Under Covers - Álruhában