692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Nisba
    #572
    szerintem sejtjük, hogy miért kezdett el filmeket nézni :D de AZ még nagyon messze van! a kövi rész az 5x12 nagyon jó lesz, poénáradatra lehet számítani.
    A spinoffra én is kíváncsi vagyok, hát én is csak remélem, hogy a Legend cím csak a bevezető epizódok címe lesz!
  • ldavid
    #571
    a spinoffra leszek most kíváncsi
    az NCIS Legend mondjuk szerintem címnek elég gáz
  • LoGaN92
    #570
    Hűha emberek megint kihalt a fórum.Kíváncsi lennék ,hogy Miss Mossad miért kezdett el ennyire foglalkozni a filmekkel?Bár Én sejtem:)
  • Calver
    #569
    hmmm... csak most tudtam meg h a Broken Bird c. részben (S06E13) "Mr. Pain" öreg és fiatal változatát apa és fia játszotta kifejezetten jópofa húzás a készítőktől azt kell mondjam
  • LoGaN92
    #568
    heló mindenki!ez a mikrofonos dolog nekem eszembe se jutott de azért vannak más okok is Pl:az angol rövidebben fejezi ki magát így magyarban gyorsabban kell beszélni,az ncis irodában is Tony-hoz Ziva ül legközelebb és köztük is van vagy 3 méter (nem beszélve Gibbs-ről)a kórházban meg max 1 méter,plusz két különböző karakterhez különböző beszédstílus kell.
  • ldavid
    #567
    utóbbi
    a stúdióban az arcába dugják a mikrofont, míg a szappan forgatáson csak a fejük fölé tartják
  • zvaragabor
    #566
    De most szerinted DiNozzo hangjának eléréséhez változtat valamit a saját hangján, vagy pedig ez az ő originál hangja, csak a stúdiótechnika és stúdiómunkálatok miatt más?
  • Calver
    #565
    jaja, ezen annak idején én is le voltam akadva, kétségtelen h iszonyatosan jól csinálja, nagyon profin hozza DiNozzo-t.
  • zvaragabor
    #564
    Nem tudom mit csinál a korház sorozatban, de DiNozzo-t nagyon jól szinkronizálja. Azért kérdeztem, mert ebben a gagyi magyar sorozatban teljesen más a hangja. Ha az életemen múlna, sem tudnék hasonlóságot felismerni a kettő között.
  • Calver
    #563
    Damu Roland, a kurvapecér? az. meglepő módon (vagy sem?) kifejezetten profin csinálja.
  • zvaragabor
    #562
    DiNozzo magyar szinkronhangja az az illető, aki a tévékettős korházsorozatban a rosszfiút játsza? Nem a bajszos alvilági figurára gondolok, hanem aki szerepelt a főzőcskélős csataműsorban is.
  • Nisba
    #561
    eddig ez a 6. évad nagyon jó, de még jobb lesz, főleg az évad vége felé közelegve. Hát a 6x14-en én is többször majdnem leestem a székről, egy átlagos rész volt, de a Tony-McGees dolog jó volt nagyon, na meg Dr. Abby! :-D
  • Calver
    #560
    halott topic újjáélesztés következik:
    nem tudom ki hogy van vele, de én most fejeztem be 6x14-et és nemes egyszerűséggel fáj a fejem a röhögéstől.
  • Bmx01
    #559
    nekem + a HDTV x.vid LOL-os hoz feliratot
  • Calver
    #558
    adjon valaki nekem egy NCIS 6x06 720p ripet rapidshare-en
    ilyenkor nem szeretem Vodafone-os mobilnet torrent korlátozását.
  • Nisba
    #557
    http://videos.team-ncis.com/video_397_trailer_6x06_vost.html

    ez a rész izgalmasnak igérkezik!
  • LoGaN92
    #556
    Anyám!Ez a tegnapi rész ez...kész.Liftes jeleneten én ennyit még nem röhögtem.Gibbs is jól kiosztotta csóri McGee-t.De azt nem tudom megfelyteni,hogy Tony hogy csinálja ,hogy az irodában még ingben és farmerban van,a hekyszínen meg már öltönyben.(és már az is gyűrött)
  • Nisba
    #555
    Na lejött végre a 6x03. Kicsit száraz, uncsi volt számomra, dehát Abby... jó volt, ahogy nyomozott a sütije után, és a szembesítés :-)))

    Remélem a köv rész jobb lesz, a promó alapján jónak tűnik http://videos.team-ncis.com/video_382_trailer_6x04_vo.html
  • LoGaN92
    #554
    Már én is láttam,nem rossz.Tony egyre többet verekszik.De,mikor Gibbs
    lekezelt Tony-val majd lefordultam a székről.7 év után csak eljutott idáig is.
  • Seeley
    #553
    Láttam! Imádom Tony-t, olyan édes volt, ahogy megörült Gibbséknek, amúgy az egész epizód jó volt, izgalmas, hajón is történtek a dolgok, nekem tetszett nagyon :)
    És a csapat újra a régi :)
  • Calver
    #552
    szívesen még egy dolgot írj be gúgliba: FSX letöltő. nagyban meg fogja könnyíteni a dolgodat

    6x02 meg móka, bár közel sincsenek olyan kegyetlen jelenetek benne mint ami évadnyitóban volt Tonynak
  • LoGaN92
    #551
    Én most töltöm a 6x02-t,remélem tényleg jó.Calver-nek meg köszi a tippet,az életemet mentetted meg.Jó éjt mindenkinek!
  • Seeley
    #550
    Nyugi skacok, nem verseny :P

    Én majd csak holnap nézem szerintem, de már várom, végre a kedvencem DiNozzo sokat lesz benne :)
  • Calver
    #549
    grrrr, megelőztél. 22"-es monitor átka, fél év mire lejön a 720p rip...
  • Nisba
    #548
    Megnéztem végre a 6x02, és újból jó rész volt, gondolom nem árulok el nagy titkot, ha elmondom, hogy Tony végre lassacskán, de csatlakozott a csapathoz, viszont igen érdekel, hogy vajon Ziva mit/kit hagyott vajon Izraelben? Érdekes lesz asszem. Jövő7en már végre a megszokott rész lesz, remélem tele DiNozzo-poénokkal
  • Seeley
    #547
    Igen, Tony-Mcgee(k)-Gibbs párbeszéd halálos volt :PP

    amúgy egyedül az zavart hogy Vance csak 4hónapra rá mondta meg Gibbsnek azt hogy a teamjében áruló van..én egyből, a csapat szétrebbentése után közöltem volna

    Abby sokszor idegesítő, de most aranyos volt ahogy hiányolta a régi csapatot :)
  • Seeley
    #546
    Igeeen, imádtam Tonyt, kár hogy keveset volt :P

    De örülök hogy összeáll a régi csapat és a következő részben sok Tony lesz ;)
  • Calver
    #545
    1. googleba beír: sorozatok ingyen
    2. ??????
    3. profit

    de SG-n továbbra sincs warez.
  • piamania
    #544
    Hát más nagyon nincs.Gondolom fizetni nem akarsz,meg azt se tudom,hogy warezon fent van-e.
  • LoGaN92
    #543
    Igen csak gondoltam hátha valaki tud valamit.Azért kössz!
  • piamania
    #542
    Torrent oldalakról a legegyszerűbb.
  • LoGaN92
    #541
    Hello mindenkinek!Friss netes vagyok,kis segítséget kérnék:honnan lehet leszedni új és régi részeket?
    Előre is kössz!
  • Nisba
    #540
    Az NCIS az eleve kedden esténként volt, míg a House volt szerdánként, ha jó emlékszem. No dehát elindult végre, jó volt, hát mindenre gondoltam mikor Leon szétszélesztette a régi csapatot, dehát erre nem, lesz még kémszál szerintem, sőt lennie is kell. A rész egyik fénypontja számomra Tony és McGee párbeszéde illetve Palmer faggatása Lee-vel való kapcsolatáról, na Abby is hozta azért a formáját. Szerintem jó évadkezdet volt, legalább ilyen jó részeket az évad további részeinek.
  • Calver
    #539
    én még mikor írtam utána nem sokkal le is zúztam, csak ledőltem utána... kicsit keveset szerepel a régi csapat, de Tony magánszáma és a "Don't be such a girl!" beszólás utána arc az priceless
  • Seeley
    #538
    Bizony, én letöltöttem, csak még időm nem volt :(
  • Calver
    #537
    jelzés: elindult a 6. évad. főleg azért jelzek mert én valami ismeretlen okból azt hittem ma reggel 6 körül lesz kint a rész, de nem, már szerdán hajnalban (magyar időszámítás szerint természetesen) letölthető volt.

    tavaly még nemhogy szerdán este volt Amerikában NCIS? (és kedden House?) tudom h variáltak valamit időponttal, de fogalmam sincs honnan emlékeztem úgy h egy nappal House után megy odakint.

    mindenesetre nemsoká lent lesz, móka és kacagás.
  • Dóri96
    #536
    Ja igen,ezt elfelejtettem:[email protected]
  • Dóri96
    #535
    Sziasztok!
    Nem tudná valaki elküldeni nekem az első két évadot mert azokat egyáltalán nem láttam.
    Előre is köszi!!
  • Nisba
    #534
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Új infó a 6. évad 1. részében Gibbs csapatából meghal valaki, nagy valószínüséggel az újak közül valaki
  • Nisba
    #533
    Sziasztok!
    Most már hivatalos szeptember 23-án kezdődik a 6. évad! Már alig várom!