692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Monoton
    #612
    Na 720p verziós képen látszik, hogy csak durván be van dagadva.
  • Nisba
    #611
    hát Vance egy sötét ló az biztos!
    egyébként az új évad szeptember 22én kezdődik, de mikor lesz már szeptember!
  • Monoton
    #610
    Jahh igen, az LA sorozat felvezető részei. Így elsőre nem nagyon jött be, de mindenképp kap pár részt tőlem. Macy és a technikus srác szerepe kissé idegesítő volt. Kicsit szerintem erőltetett volt a high tech cuccok mutatása is.

    LL Cool J, Chris O'Donnell jól játszották a szerepüket, Daniela Ruah (Kenji) azzal a vascsöves lámpatörős mutatvánnyal belopta magát a szívembe :DD
  • Monoton
    #609
    Na letudtam az eddigi összes rész. A s06 finálé nagyon jó volt. Utolsó másodpercek OMG :)

    Kíváncsi leszek mi lesz Ziva-val.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ahogy néztem a bal szemét egy az egybe kitépték, és ha ez így van nem hiszem hogy visszatér a csapathoz. Bár a készítők azt mondják vissza fog térni. Nekik legyen igazuk.


    Ami még nem hagy nyugodni az Vance múltja, remélem köv. évadban kicsit több felvilágosítást kapunk :P
  • LoGaN92
    #608
    Végre megvolt az évadzáró. brutális. úgy látszik Tony az egyik "bátor" ember aki meg meri kérdőjelezni David papa nevelését :) az utólsó 3 másodpercen 3 órát dolgozhattak a sminkesek. szép munka...a maga beteges módján
  • Angel6
    #607
    http://www.hosszupuskasub.com/index.php itt megtalálod a feliratot a 24.részhez
  • Bmx01
    #606
    felirat lehetne már a 24. részhez :(
  • Nisba
    #605
    én is bírom Nikki-t, remélem, hogy azért még fel fog tűnni

    megvolt a 6. évad finélé is, WTF!!!!!!!!
    hát várjuk a 7. évadot, de nagyon!
  • ldavid
    #604
    kár, hogy Nikki (a tisztaságmániás elemző) csak 3 részben szerepel, nekem szimpi volt
    és poénforrásnak sem utolsó... :)
  • LoGaN92
    #603
    eget értek. tényleg jó rész volt. még jó hogy az eljén a számot nem a szinkron énekelte. de Eli bácsinak megint gagyi szinkront adtak...bár még mindig jobb mint Vance-é. kicsi Lee meg jól adja az ártatlant.
  • piamania
    #602
    Király volt a tegnapi rész.Jól indul az évad.Kiscsaj hogy kavarja már a szart.
  • LoGaN92
    #601
    nagyon durva volt.Tony-nak jó volt az a hűtős mozdulata.Ziva "kicsit" zabos lesz rá az évadzáróban.viszont állítólag az évad végére cliffhanger-t kapunk szal megéri várni. de még mindíg nagyon nagyon sok az az egy hét.DE...Eli bácsi hogy fogadja majd?
  • Nisba
    #600
    Nagyon jó rész volt, és annyi kérdés merült fel bennem, szerintem nagyon jó évadzáró lesz ez így!
  • Calver
    #599
    - Sure. Because riding a motorcycle looks cool and all...
    - But no one messes with the man driving an elephant.

    6x24 alapján iszonyat durva évadzáróra számíthatunk
  • Nisba
    #598
    Bizony jövő7en jön is a 6. évad, hát én is remélem, hogy nem a magyar hang énekli majd a dalt az elején!

    Szerintem napokon belül le fogod tudni tölteni bármelyik torrent oldalról, szóval ne aggódj, esetleg tudom ajánlani a hogyvolt.blog.hu-t, oda is felkerülnek a részek leírásai.
  • Vargagy
    #597
    SOS!

    Valamit megkevertem és a settopbox nem vette fel a mai NCIS-t. A Végitélet I. részét láttam, most felvételről akartam megnézni a II.-t, de nincs meg. Nem vette fel véletlenül valaki? Segítsetek, ha másképp nem, mondjátok el, mi lett a vége
  • LoGaN92
    #596
    Ez is megvolt.Jenny meghalt.jövőhéten már jön is a 6x01 Egy mindenkiért címmel (ez nekem is sok). DE ha képesek az elején a számot Ziva magyarhangjával elénekeltetni (mint Tonyéval a Sinatra számot)esküszöm agyvérzést kapok. R.I.P. Jenny
  • LoGaN92
    #595
    Heló!nem tom találtál-e már vagy kaptál-e már választ de elméletileg
    Itt: http://jancsiweb.com/sfree/sorozat.php?id=98
    találnod kell.oh és aki látta a 6x22-t:nagyon nagy rész (kivéve hogy a végét nem láttam),de csak nekem tűnt úgy hogy azt az érintőképernyős monitort a Különvélemény-ből vették?
  • Monoton
    #594
    Első évadhoz tud vki magyar feliratot, két nagy magyar feliratos oldalon nem találtam.
  • Nisba
    #593
    nem konkrétan verekedésre gondoltam, igaz jókat beszólt neki Tony, egyetértek hogy a végén azért a fájós vállára oda pacsizhatott volna, én nagyon bírom ezt a Kortot, remélem, hogy még találkozunk vele
  • Seeley
    #592
    Mondjuk ikgen, azért a végén számítottam volna én is valami ilyesmire...egy 'szép' búcsúra...
  • Seeley
    #591
    volt Tony vs. Kort, de azt te sem gondolhattad komolyan hogy majd verekedni fognak, ugye? Tony jókat odamondogatott, látszik hogy rühelli nagyon a csávót. Remélem Kortot még szerepeltetik majd, igazi badass csávó, rühelled, de a határt nem lépi át...
  • LoGaN92
    #590
    Igen a Ziva jelenet tényleg jó volt pláne hogy kicsit be is lassították,bár nekem az elején a lövöldözés jobban tetszett,és ha bunyó nem is volt azért Tony helyében a végén a liftnél Én odamentem volna és megveregettem volna Kort sérült vállát.Jobban fáj mint egy pofon és még poénos is...Tonytól
  • Nisba
    #589
    hát ezzel csak egyetérteni tudok, Ziva nagyon cool volt a mostani részben :D mondjuk egy pillanatig sem fordult meg a fejembe, hogy ne sikerülne neki, hiszen ő egy moszad-ninja!!! Meg persze unaloműzőnek újra megtisztította a fegyverét! Jó rész volt, de azért én számítottam egy Tony vs. Kort ringjelenetre....
    És Vance szinkronja nekem se tetszik....
  • Calver
    #588
    hmmm... esküszöm, Ziva részről részre lazább lesz. a múltkori "bonita"-s jelenet sem volt egyszerű, de amit 6x20-ban művel az egyszerűen fenomenális
  • Darth Razor
    #587
    Nagyon komoly volt, ahogyan Gibbs elővette azt az őskövület számítógépet meg nyomtatót! Erre McGee mondja neki, hogy nincs rajta wireless, Gibbs meg odadob még egy csavarhúzót a gép mellé, hogy oldja meg! (Vance hangjával sajnos egyet kell értenem. Még csak nem is közelít az eredetihez.)
  • LoGaN92
    #586
    Pfff.Nagyon komoly volt a tegnapi rész így magyarul de...olyan gagyi hangot adtak Vance-nek.Sokkal mélyebb kellett volna neki ami hasonlít az igazihoz.Akinek jó a képzelőereje próbálja ki ezzel a magyar hanggal:
    "DiNozzo,áthelyezem,fedélzeti ügynök,USS Ronald Ragen"...nevetséges
  • Nisba
    #585
    sajna úgy néz ki, hogy nem :(
    és igen lesz 7. évad, ezt Shane Brannen mondta egy korábbi interjújában. De hogy abban mi lesz? nemtom....
    Most úgy néz ki, hogy 25 részes lesz a 6. évad, és április 28án jön a spinoff (Legend part I) első része, ami a 6x22 lesz.
  • LoGaN92
    #584
    Én is remélem,hogy lesz valami DiNozzo-Kort jelenet,az utólsó olyan rövid volt,jöhet a második menet.Plusz ha az Isten is úgy akarja,(és miért akarná másképp?)akkor hetedik évad is lesz és ha lesz...na abban mi lesz?
    még valami:nem 9 rész van még? úgy emlékszem ez most 28 részes évad.
  • Seeley
    #583
    nah igen, azt én is várom!
  • Nisba
    #582
    egyetértek :D
    az évad vége (még 6 rész!) felé haladva izgalom a köbön lesz, az már tuti! Remélem a 6x20 ban lesz néhány Kort-DiNozzo jelenet
  • LoGaN92
    #581
    na úgy látom hogy a 6x20 igen izgalmasnak ígérkezik.Trent Kort ismét színpadon,Ziva két stukival elég jó lesz és nemsokára itt a Legend "Pilot" epizódja is.Izgalmas heteknek nézünk elébe.
  • ldavid
    #580
    amit nem kéne azt lefordítják, amit meg kéne azt meghagyják..
    pl. informatikai szavak/rövidítések rendszerensen angolul hallhatók
    persze ezzel sincs különösebb gond, csak fura hallani egy tícípíperájpít magyar szövegben
  • Daza500
    #579
    Párat már jómagam is felismertem, amúgy nem tagadom, a SC komplett diszkográfiája itt nyugszik a gépemen.
  • Darth Razor
    #578
    Bizony így van, a Suicide Commando valóban létezik, ráadásul a kedvenc együtteseim között van. Nekem épp azért tetszik mert elborult! Sajnos a magyar szinkronban sokszor lefordítanak olyan dolgokat is, ami jobb volna, ha maradna angolul. (Például a Grand Theft Auto 3-at is lefordították Nagy Autólopás 3-nak!, amivel persze semmi baj nincs, mert ezt jelenti, csak hát hülyén hangzik így magyarul.) Szerintem eddig a sorozatban csak valós együttesek voltak, csak a szinkron miatt nem tudod még az eredeti nevüket. Ha nagyon érdekel a téma, akkor nézd meg eredeti hanggal azokat a részeket, ahol említik a zenekarokat.
  • Daza500
    #577
    Az egyik részben "öngyilkos kommandó"-t hallgatott.

    Namost van egy német Suicide Commando nevű együttes, akik eléggé elborult zenét játszanak (ami persze jó), esetleg ezt fordították le magyarul.
  • csokisgofri
    #576
    köszi :)
  • LoGaN92
    #575
    adok 3 linket az első csak Abby-s zenék

    http://www.numeriklab.com/
    http://ncismusic.com/
    http://www.geocities.com/tvnavylaw/ncis_music.html
  • csokisgofri
    #574
    hali!
    nem tudja valaki, hogy milyen zenét hallgat Abby? vagy azok csak kitalált zenekarok? valaki segítsen... thx
  • LoGaN92
    #573
    1:Naná hogy messze van pláne hogy elméletileg(98 százalék)lesz hetedik évad is és mivel ez a sori karakterközponú tuti hogy húzzák még az agyunkat és addig meg megb*** az ideg hogy mi lesz.2:Legend???? nem tom bár érdekes szereplők lesznek benne eddig.(bár az is igaz hogy eredetileg a Heartland-et írták 6x01-nek)