692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Monoton
    #652
    s07e15 - Fornell visszatért. Az a szakáll :D
  • LoGaN92
    #651
    most lett vége a TV2-n az NCIS:LA-nek és...szörnyűek a magyar hangok. komolyan, nevetségesek. de lehet hogy ráveszem magam hogy elkezdjem nézni
  • Monoton
    #650
    Magyar feliratra még várhatok ... :(
  • Calver
    #649
    eheti rész is kegyetlen amúgy, megkockáztatnám h az eddigi legpörgősebb NCIS rész
  • Monoton
    #648
    Most néztem meg én is :D Hatalmas!
  • Calver
    #647
    - Where's Ziva?
    - Bringing the popcorn.

    csak én kezdtem el ezen visítva röhögni? kurva jó rész volt

    mondjuk NCIS: LA se volt gyenge, főleg a Callen féle elmélkedés
    "Sam sees the glass as half full. I see it as half empty. That's why we make a good team. Kensi, on the other hand, just drinks right out of the bottle. Nate wonders why it has to be a glass, and Eric usually breaks the glass by putting his feet up on the table."
  • LoGaN92
    #646
    hoppáááá!!!! most láttam egy ajánlót a TV"-n: NCIS: Los Angeles Hamarosan
  • Nisba
    #645
    6x11 volt most, címe: Csendes éj
  • piamania
    #644
    Uram atyám még a múltkor is ő kérdezte meg.Legalább vegye a fáradságot,hogy csak egy icipicit visszaolvas.
  • Monoton
    #643
    #636-#637 Számold ki!
  • Deleter14
    #642
    Nem tudja valaki,hogy a TV2 hanyadik évad hanyadik részénél jár?
  • Monoton
    #641
    Jaja, így van :)
  • Calver
    #640
    valami akkor kimaradt nálad, tisztán emlékszem h első évad végső képsora az, amikor a szöszi csajszi (svéd? norvég?) fekszik a boncasztalon Ari által kiosztott fejlövéssel, és Gibbs bámulja a hulláját - volt egy képsor abban a részben, amikor álmodott, és ugyanezt látta, csak a szöszi helyett Kate-el.
  • dbz
    #639
    Hát valamit nem értek. Most néztem meg az első évadot és ott lett vége, hogy készül egy nagy elnökelrablásos akció, Kate el van rabolva stb... Aztán a 2. évad nyitó epizódjában meg már teljesen másról van szó, meg Kate már nagyban az irodában van. Ezt hogyan ???
  • Monoton
    #638
    7x06 zseniális rész volt. Franks és Tony párbeszédén szakadtam :D
  • LoGaN92
    #637
    6x08
  • Deleter14
    #636
    A TV2 hanyadik évadnál,epizódnál jár most?
  • Monoton
    #635
    ColonelGrant-nek van twitter v. weblapja, ahol lehet követni a fordítást? Hogy, most csinálja, nem csinálja, leadta vagy mi van?
  • Nisba
    #634
    nagyon jó premier volt, a kiszabadításnál lehetett volna néhány kinti jelenet is, de tetszett így is

    Tony "well, how was your summer?" kérdése annyira Tony-s volt.
    Várom már a 2. részt, jó kis beszélgetések lesznek
  • Calver
    #633
    7x02 promó
  • Calver
    #632
    zseniális volt, az kétségtelen Michael Weatherly mindig is iszonyatosan jó volt Tony-ként, de amit most művelt az egyszerűen epikus.

    "Well, how was your summer?"

    a baj már csak az h így nehéz lesz dönteni legjobb részként Chained (2x10) és eközött
  • Monoton
    #631
    Zseniális lett az évadnyitó, egy másodpercig nem unatkoztam. A poénok is hatalmasak voltak :D 10/10

  • LoGaN92
    #630
    Igen ez a kép tényleg kicsit gáz. De kit érdekel a sorozat biztos jó lesz.
    Két dolgot hiányolok az NCIS-ből: egy-egy autós üldözést és egy kicsit több tűzharcot. Oké tudom hogy ez nem egy Rambo vagy Cobra 11 de azért...
    mindegy is a promóból ítélve az NCIS:LA kitölti ezeket a hiányokat tekintve hogy ez Inkább az akcióra koncentrál (meg a high-tech kütyükre). Azért ahogy Hanna kihajítja a muksót az ablakon az odavág.
  • Monoton
    #629
    Zseniális :) Már nagyon várom.
  • Nisba
    #628
    NCIS 7x01 promója : http://www.youtube.com/watch?v=hPoYH6bbrzQ
  • Nisba
    #627
    lehettek volna kicsit kreatívabbak is a készítők ennél a poszternél
  • Monoton
    #626
    Topicot neki :)
  • ldavid
    #625
  • ldavid
    #624
    videóba is lehet égetni, de az kicsit bonyolult (meg felesleges is szerintem)
    használj BSplayert, vagy valami hasonló lejátszót, azzal megnyithatod a feliratot hozzá
    hosszupuskasub.com-on, feliratok.hu-n találsz feliratokat
  • Enkydu
    #623
    Köszönöm szépen a segítséget. Nélkületek nemtudom mire mentem volna :D :D

    Jah és ha letöltöm angolul akkor a magyar feliratot belelehet építeni a filmbe? :D :D Mármint hogya film alatt mindig ottlegyen a felirat. Vagy csak 1 fájlba tzdom ézni mit mondanak magyarul?
  • LoGaN92
    #622
    Nos Enkydu én is azt mondom amit nekem Calver:
    Googleba ird be: sorozatok ingyen, az első link amit kiad az a nyerő (és ha rám hallgatsz hajnalban töltesz akkor nincs senki és nem kell várni a letöltőszálakra)
  • Nisba
    #621
    Kedves Enkydu NCIS részeket eredeti nyelven tudsz letölteni olyan oldalakról is, ahova nem kell meghívó, aztán keresel hozzá magyar feliratot, ennyi
  • Enkydu
    #620
    Hahóó! Nagyon kihaltatok!! Miért nem írtok?? :D Azt kérdezném hogy nemlehet valahonnan NCIS filmeket letölteni?? Magyarul... Vagy magyar feliratta... És most mondom nem felirat kell hanem NCIS magyar felirattal A bithorlo torrenten van de oda nincs meghívóm Ha valki tud küldeni annak megköszönném Email címem : [email protected]
  • LoGaN92
    #619
    Van benne valami.
  • Monoton
    #618
    Egyébként sztem majd lehet az LA-nek új topik, mert ősztől ha mindkét sorozatról itt beszélnénk eléggé kavarodás lenne :D
  • ldavid
    #617
    az lehet, de a promo az új :D
  • Monoton
    #616
    Hát sztem ebben semmi új nincs. :D
  • ldavid
    #615
    egy új promo
  • Nisba
    #614
    Igen Vance feltűnik majd mind2 sorozatban, mondjuk ami logikus, mert ugye ő az NCIS igazgatója.
    Egyértelmű, hogy Ziva visszajön, csak az nem, hogy milyen státuszban.
    Úgy tervezik, hogy a 7. évadban egy új 30as férfi ügynök is szerepelni fog, lehetséges visszatérő státuszban, nem állandó szereplőként, hát majd meglátjuk, nagyon várom az új évadot.
  • LoGaN92
    #613
    fura egy évad lesz az biztos. új emberek lesznek de Ziva bztos hogy visszajön (de teljesen új ember lesz:michael ausiello)ráadásul az NCIS:LA az NCIS után lesz kedden este. Vance meg az LA ben is ott lesz az első 6 részben talán. Mához 69 nap. mindenki számolja vissza a napokat hátha úgy gyorsabb:)