692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Gábor
    #212
    Már alig várom, hogy szeptember 25 legyen, és folytatódjon!


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ziva nagyon nagy kedvencem, Tonyval tökéletes párt alkotnak. Azért szurokolok, hogy az a dilis dokinéni felforduljon az ötödik évad legelején :D Kíváncsi vagyok a béka mikor fogja Tony-t szembesíteni azzal, hogy tudja róla, hogy beépített ügynök!
  • Trucker39
    #211
    Sikerült végignéznem az utolsó részt (4x24)is. Sajnos egyenlőre vége van. Dinozzo arkifejezése a végső jelenetben nagyon ütős volt. Milyen kicsi a világ.

    Az utólsó pillanatig bíztam a készétőkben, hogy valamit kezdenek Ziva karakterével, de két évad alatt, egy-két epizódot leszámítva, nem erőltették meg magukat. Kár érte. Ebben a veszedelmes kis macskában sokkal több lehetőség rejlett volna. Talán az ötödik évadban.
  • Shep
    #210
    Folyamatosan csinálják a feliratokat, ami nincs fent a feliratok.hu-n az nem is létezik egyelőre.
  • juve001
    #209
    Tudom, ismerem ezeket az oldalakat. Azért köszi hogy vetted a fáradságot és leírtad, de még mindig kérek mindenkit, segítsen feliratot találni az 1. 2. és 4. évadhoz.
    Vagy ha van neki, küldje el e-mailben vagy msn-en! [email protected]
  • ldavid
    #208
    talán itt találsz:
    feliratok.hu
    opensubtitles.org
  • juve001
    #207
    SZAISZTOK! Nagyon fontos lenne nekem! Valaki segítsen, és mondja meg(vagy küldje el), hogy feliratokat honnan szerzek a teljes 4. évadhoz!!!!!!!!!!!vagy ti angolul láttátok? mert nekem meg van az összes évad, de az 1-2-4 -hez nincs mondegyikhez felirat. Szóval vmilyen kötelességtudattal rendelkező ügynök segítsen! Köszönöm
  • ldavid
    #206
    biztos ismered, ált. ő a hangja Halle Berry-nek, Eva Mendes-nek, vagy a Hősök-ben is ő volt Simone Deveaux hangja
  • Gábor
    #205
    Van egy olyan érzésem, hogy a House-t keverem valamivel, amit a tv2 csak félig vett meg...Na mind1, mindjárt megnézem Pikali Gerda munkásságát, hátha ismerem a hangját.
  • Magoo
    #204
    Hát per pillanat csak a 3. évad van szinkronizálás alatt a stúdióban. A 4. évad még nem, de sztem nem sokkal 3. évad után, azt is le fogják adni.
  • Gábor
    #203
    Tudom, hogy ott az élet szólt közbe, sajnos :( Szerettem Szakácsit House-ként.
    Na mind1, kíváncsi leszek meddig vette meg a tv2!
  • Magoo
    #202
    A House-nál Szakácsi művészúr halála szólt közbe... Ott sem tervezték a váltást
    Itt elvileg mindenki megmarad végig....bár ez sokat változhat...mert van hogy nem ér rá a színész aki az első részek óta szinkronizálja az egyik karaktert és váltani kell.
    Ez volt a LOST-tal is...egyszerűen nem ért rá egy idő után Jack hangja...
    Firefly detto...ott majdnem mindenki elment nyaralni :D
  • ldavid
    #201
    OK, kösz. :)
  • Gábor
    #200
    Tudod, hogy hány epizódra szerződtették a stábot? Nehogy úgy járjunk, mint a house-szal...
  • Magoo
    #199
    A szinkronstúdióban :D
    Csak az első pár órában voltam bent...a főnök csaj szinkronhangja akkor még nem volt ott.
  • ldavid
    #198
    good news! thx!

    hol tekintettél bele?
    és esetleg az igazgató (Jenny Shepard) hangját nem tudod?
  • Magoo
    #197
    Mai nappal megkezdődtek az NCIS 3. évadának szinkron munkálatai!
    Ziva hangja Pikali Gerda! Volt alkalmam beletekinteni a készülő epizódokba, és sztem passzol hozzá! A régi karakterek közül mindenki megmaradt annak aki volt! (hangilag értem persze)
    Gondoltam szólok...ennyi :)
  • ldavid
    #196
    értettem elsőre is..

    csak kicsit nagyok az elvárásaid
    egy helyről tudok ahol vannak szinkronos részek, de csak az első évad, és az sem teljes mert több rész is hiányzik belőle
  • lampre
    #195
    szinkron, pontos cím és küld el levélben
  • ldavid
    #194
    szinkron, pontos cím, e-mail?

    csak ennyi, más nem is kell?
  • lampre
    #193
    Hello honnan tuudom letölteni az NCIS edig megjelent dvd-it magyar hangal(pontos cím) thx küld emailben thx
  • bigapó
    #192
    hello!

    az említett Karrier Barbie-s Abby:

  • ldavid
    #191
    ami most volt két JAG-es pilot rész, abban is elég furán nézett ki civilben
  • Gábor
    #190
    Nem vitatom el a lány vonzerejét, de civilben egyszerűen nem jön be...Egyszer majd még vesz föl kosztümöt, akkor sem lesz előnyösebb.

  • bigapó
    #189
    ez a kép nem túl előnyös róla, mert azért formás kis csaj:)

    van utánna egy jelenet amikor visszaöltözik a saját stílusába és pont akkor toppan be McGee, még éppen elcsípi ahogy húzza le a pólóját. na ott is van mit nézni:)) sajna csak háttal látszik, de azért erotikus:)
  • Gábor
    #188
    Sztem rémisztő így a csaj...Jobban szeretem copffal laborköpenyben! A 24 első évadjában vendégszerepelt vagy 10 percet civilben és ott sem jött be. Jól áll a színésznőnek a gót stílus :)
  • Trucker39
    #187
    valóban van ilyen.

    Abby
  • ldavid
    #186
    van :)
    beállításoknál nézz szét (amúgy a P bill.)
  • bigapó
    #185
    ott is van ilyen funkció? azt használom, de nem figyeltem még, hogy ilyeneket is lehet csinálni:)
  • ldavid
    #184
    használjatok bsplayert
  • bigapó
    #183
    akkor lehet, hogy nekem sem fog sikerülni, mert Én is azzal akartam csinálni:(
  • Trucker39
    #182
    No meg is találtam a jelenetet.
    3x04 Silver War epizódjának 24-ik percében tűnik fel Abby rózsaszín kosztümben. Próbáltam Fraps-al "kifotózni", de csak egy sötét ablak sikeredett.
  • Gábor
    #181
    Nem tennék pénzt arra, hogy lesz magyar szinkron a harmadik és negyedik évaddal....
  • bigapó
    #180
    igen, ez az a rész. holnap tudok feltenni képet vagy legalábbis megpróbálom.
  • Trucker39
    #179
    Igen, már emlékszem. Az igazgató nő nehezményezte a ruházatát és akkor kellett "uniformizálódnia". Azután Gibbs megbeszélte a főnökasszonnyal, hogy ez az Abby nem tud így dolgozni.
  • bigapó
    #178
    ez sem rossz, de nem erre gondoltam:)

    lehet, hogy rossz kifejezést használtam, nem vagyok otthon a női cuccokban:)
    miniszoknya, hozzávaló "zakó", nemtom mi a női megfelelője, asszem fehér ing volt még rajta, ja és magassarkúban tipegett, de nem nagyon ment neki:)
    jót nevettem rajta, de nagyon dögösen nézett ki, amolyan titkárnős fíling volt.
  • Trucker39
    #177
    Nem erre gondoltál?

    Abby
  • ldavid
    #176
    olyat nem láttam sehol, pedig tegnap végigrágtam a google-ben mindent
  • bigapó
    #175
    arról van képed amikor Abby-nek kiskösztümbe kellett öltöznie, mert megszegett valamilyen szabályzatot? csak pár perc volt, de Tony-nak tátva maradt a szája:))
  • gyuri12
    #174
    lol
  • ldavid
    #173
    na meglettek :)





    majd még lehet folytatom én is, ha lesz rá időm