692
10350610_10152333813461937_5537101474072
  • Gábor
    #252
    Szerintem siketült mindenkit rávenni arra a második évad végén, hogy legalább egy féltucat részt megnéztek a harmadikból, így már tudják mi történt :D
  • zoolee
    #251
    Ennyire várja mindenki a mai részt, hogy ekkora qss van??:D
  • yesss
    #250
    épp most atláltam meg azet a topicot mert nagyon szeretem az NCIS-t és ahétfői rész brutális lesz..:D
  • juve001
    #249
    Jól van, nehogymár felkapd a vizet, nem azért mondtam, azt hittem nem láttad.
  • Gábor
    #248
    Tényleg! Már emlékszem! Teljesen kiment a fejemből, mert meglehetősen gyenge két rész.
  • ldavid
    #247
    tényleg van, megnéztem
    3x23/3x24 (Wikipedia)
  • Gábor
    #246
    Háromszor néztem végig mind a négy évadot, de én is felejtek. Spoilerben emlékeztetnél, hogy melyik az?
  • juve001
    #245
    De lesz még a 3. évadban, elárulom, ha még nem láttad volna. De hogy a 4-ben lesz-e, azt nem tom. Elég érdekes a szinkron, de sztem tűrhető és meg lehet majd szokni.
  • Gábor
    #244
    ;)

    Egyébként több két részes nem lesz.
  • zoolee
    #243
    Mert a csajodéra hasonlÍt?^^
    Argh! De utállom ha 1 sorozatban van 2 részes rész..-.-
  • Gábor
    #242
    Valahogy Ziva szinkronját hallva égnek állt a szőr a hátamon...
  • zoolee
    #241
    Pff..-.-
    :D
  • Tekergo
    #240
    nekem a szinkronban csak az nem tetszett mikor tony és ziva először találkozott akkor dávid-nak mondta a szinkronszinész nem david-nak, de ez csak kukacoskodás :D
  • Gábor
    #239
    Nagyon durva.
  • zoolee
    #238
    Fuh, és akkor dr house hangja mien volt mikor a szinkron az 1 ik rész közbe váltott.:S
  • Shep
    #237
    Én csak 4 részt néztem meg így nem olyan gáz, de szerintem Jen hangja nem lett az igazi, na de majd megszokjuk :)
  • ldavid
    #236
    Ziva kicsit fura így, jó hogy csak 2 részt néztem meg

    Trucker: ezért kell kétszer is megnézni :D
  • Trucker39
    #235
    Egyetértek. Azért meg kell nézzem, mert a feliratok olvasásakor a testbeszédre, gesztusokra nem tudok odafigyelni.
  • Gábor
    #234
    Ezt azért még erősen szokni kell. Mármint a szinkront.
  • zoolee
    #233
    Hát, én azért ha leülök a fotelba akkor el took csámcsogni 1 zacsi chips et meg 1 liter innivalót.
  • ldavid
    #232
    én nem tudok enni/inni ha valami számomra fontosat nézek, de ez csak én vagyok :D
  • zoolee
    #231
    NA ELFTÁRSAK!
    KÓLA/FANTA/ÁSVÁNYVÍZ CHIPS/POPCORN/MOGYI BEKÉSZÍT ÉS VÁR!.^^

    Kiváncsi vagyok már nagyon.:)
  • Shep
    #230
    A promo alapján az igazgató nő hangja szerintem nem lett az igaz, persze majd meghalljuk, mert itt csak 3 szót szólt.
  • Gábor
    #229
    Erre kíváncsi leszek.
  • ldavid
    #228
    Ziváét már tudni (Pikali Gerda), Jenny Shepard pedig hallható ebben a promóban de így hallás után gőzöm nincs ki lehet
  • Trucker39
    #227
    Ma este 21.00 (plusz a reklám) TV2 el ne feledjétek!
    Kiváncsi vagyok a szinkronhangokra!
  • ldavid
    #226
    én úgy tudom ő akart kiszállni, hogy terhes volt-e azt nem tudom

    Harmon egy jó darabig szerintem biztos hogy marad, még itt volt régebben cikk róla hogy a sok túlóra és egyéb dolgok miatt abba akarta hagyni de végül megegyeztek

    cikk
  • piamania
    #225
    Hello!Lehet,hogy már volt róla szó,ezért előre is elnézéseteket kell kérnem.Megmondanátok,hogy Kate-t miért írták ki a sorozatból?A terhessége miatt?
    Ugye Gibbs nem fog sose kiszállni a sorozatból?Én a TV2-vel haladok,úgyhogy azért kérdezek ilyeneket.Köszi a válaszokat.
  • Shep
    #224
    Eddig nem írta be senki.
  • Gábor
    #223
    Sajnos a CSI a mérföldkő ebben a műfajban itthon :( Pedig Bellissario egy pár rendkívüli sorozatot jegyez. Eddig a JAG volt a kedvencem, de már fél éve az NCIS. Nagyon remélem, hogy belátható időn belül az extrákkal megtömött dvd-t kiadják! Habár ha jól láttam az európai kiadások nélkülözik azokat, csak az amerikaiak vannak fullra pakolva...Lehet megveszem azt.
  • ldavid
    #222
    akkor most már tudod :) hétfő 21:00

    DVD-re szerintem nem sok esély van, a nézettebb sorozatokból sem adták még ki mindet DVD-n (bár nem tudom ez mennyire nézett)
  • Gábor
    #221
    Speciel én nem nézek tévét és reklámokat, így nem tudtam, hogy adják.
    A dvd-nek örülnék nagyon, ha elkezdenék kiadogatni!
  • ldavid
    #220
    már egy ideje tudni, de már a reklám is megy
  • Shep
    #219
    Jövő héttől TV2-n indul a 3. évad ha a port.hu nem hazudik.
  • winnie
    #218
    köszi
  • Gábor
    #217
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egész évad alatt érezni lehetett, hogy valami nem stimmel Tony "komoly" kapcsolatával: álnév, hazugságok a foglalkozásával kapcsolatban, a beszélgetés Jenny-vel szexről és komoly kapcsolatokról, a team egyáltalán nem tud semmit arról, hogy a dirinek dolgozik sokat illetve nem tudnak semmit Jeanne-ról, stb.
    A legvégén az utolsó pár másodpercben pedig elég perdöntő bizonyítékot mutatnak arról, hogy Tony beépített ügynökként dolgozik Jeanne-on: a limó, ami várta őket a Békát tartalmazta, aki Jeanne apja. A ciki az, hogy Kort megmutatta a CIA aktáját a lodestone ügyről, amiben Tony munkája dokumentálva van, s Kort ráadásul még el is mondja a brekinek Tony igazi nevét. Mikor Tony beszáll a kocsiba Breki az álnevén szólítja. Az egész lényege az, hogy Tony lebukott.
  • winnie
    #216
    éeírnád spoilertagben, hogy mi volt a 4. évad legvége?
  • Gábor
    #215
    Szeptember 25.-én kezdik vetíteni az ötöik évadot.
  • Trucker39
    #214
    Természetesen angolul, hiszen még a harmadik évad szinkronja sincs kész szerintem. Felirat pedig még nem készült minden részhez.
  • juve001
    #213
    Szia! Nem Aug. 27-én folytatódik? Ahogy én olvastam + hallottam, akkor fog? Milyen Szep. 25-ről beszélsz? nem értem

    Trucker 39! angolul nézted?van feliratod a 4. évadhoz?