1790

A játék csak SM 3.0 támogató kártyával indul!
  • mama2
    #1710
    Nem kezdi előröl, csak azon az épület tetején leszel, ami tetején kezted a játékot. De attol, még, nem az elejétöl kezded.
  • bacsobalint
    #1709
    JA MEG LEJJEB OLVASTAM HOGY VALAKINEK MONDTÁK ,HOGY MENJEN A NEW GAME-RA DE NEKEM OAN MENÜPONT NINCS IS CSAK MIKOR BELÉPEK A JÁÁTÉKBSA AZ EGÉSZET KEZDI ELÖLRÖL
    HOGY KELL MENTENI?
    MERT HA RÁMEK A MENTÉSRE AZT IRA KI HOIGY SAVE UNSECCIFULED TALÁN VAGY VALAMI ILYESMIT
  • bacsobalint
    #1708
    JAJA
    DE AZA KÉRDÉSEM LENNE MÉG HOGY HA ELMENTETTEM HOGY KELL BELE LÉPNEM MERT MINDIG ELÖLRÖL KEZDI???
    NAGYON JÓ LENNE HA EZT ISMEGMONDANÁD
  • mama2
    #1707
    Szivesen:). További jó játékot(megjegyzem: most jön az izgi része.)
  • bacsobalint
    #1706
    köszike rájottem
    nagyon szépen köszi
    nekem naon tetszik a game
  • mama2
    #1705
    q-t nyomod, ugye, lelassítja az időt, és amikor jönnek az ellenfelek, és megütnének, akkor kiírja a képernyőt, hogy melyik nyilat kell nyomni,azt megnyomod, aztán kiírja, hogy megkell nyomni a bal egér gombot, és pók megüti/rugja a csávót, és kész. Ezt 3x megcsinálod, és kész.
  • bacsobalint
    #1704
    köszi
    de a nyilakat hol irja ki azt még megmondanád vagy nem azoka kék sugarak amikor megnyomom a q-t????
    lécc válaszolj
  • mama2
    #1703
    Ott meg kell nyomni a q-t, és amikor jönnek, az ellenfelek, akkor ugye kiírja a nyilakat, és azokat kell nyomni, és aztán bal egér gomb. Ezt hármoszor megcsinálni, és kész...
  • bacsobalint
    #1702
    hello
    az a problémám hogy mikor a játék legelején vagyok egy épületben és jönnek emberek és ha megöltem őket akkor előlröl kell kezdenem
    (de bal oldalt a képernyő közepén irja hogy nyomjam a "q" betüt de akkor se jó mindig elölröl kezdem )
    lécci segitsetek!!!!!!!!!
    előre is köszi
  • Harkat 89
    #1701
    Hello. Az a nagy problémám hogy a 3. pályán kidob a Spiderman friend or foe. Nincs valami tuti crack hozá vagy valaki küld 100% mentést?
    THX
  • blackfire001
    #1700
    Az szar, hogy nincsen magyarosítás. Jah, meg azt utálom a játékban, hogy ha egy hosszú küldetésben meghalsz, akkor azt előlről kezdheted... :@
  • mama2
    #1699
    google your best friends:D.
  • DaEMoN007
    #1698
    a spider man 3mat persze
  • DaEMoN007
    #1697
    vki nem tudna nekem kuldeni privatba egy linket ahonnet letolthetnem?please
  • mama2
    #1696
    Hát gondolom nem tudják megnyitni azokat a fileokat, amikben a szöveg van. Vagy nem tudom.
  • blackfire001
    #1695
    Hogy-hogy nem fordítható?
  • mama2
    #1694
    Ha a háromra gondolsz, akkor az még nem fordítható.
  • blackfire001
    #1693
    Helló!

    Valaki magyarosítást nem tud a játékhoz???
  • mama2
    #1692
    hát igen, én is ezt kérdeztem, mert amit találtam, csak PS3-ra van:/. Úgy hogy még mindg kivsncsian várom/várjuk a választ:).
  • Fehercsoki
    #1691
    Valaki megmondaná honnan lehet olyan mentést letölteni amiben már lehet zöld koboldot is irányítani?
  • mama2
    #1690
    A Spider-Man háromnak, vagy a Friend Or Foe-nak?(de gondolom a háromnak mert arrol volt szó), akkor én úgy tudom nem lett demo kiadva( Én amikor kerestem nem találtam), de ha van akkor javítsatok ki.
  • selim
    #1689
    hol lehet ennek a játéknak letölteni a demóját???
  • adios
    #1688
    Igen benne van:)
  • Fehercsoki
    #1687
    De akkor pc verzióba is benne van?:)Mert nekem zöld kobold jobban tetszik mint pókember:D
  • mama2
    #1686
    Valaki egy 100% save-t nem tudna küldeni? Mert amit én találta sz PS3-ra van csak:(. Köszi:).
  • mama2
    #1685
    Értjük. Akkor én mék is kiakasztani
    :D.
  • adios
    #1684
    Úhy lehet vele menni,ha kiakasztod a játékot 100%-ra.Minden challenge,gyűjtögetés,verseny késznek kell h legyen.
  • mama2
    #1683
    De hogy ha annyira akarsz Green Goblinnal menni, akkor játsz a Spider-Man: Friend Or Foe-val. Ott lhet őt is irányítani, ha legyőzöd:).
  • mama2
    #1682
    Hát engem is:(. De azért nem fogok 100000 Ft-ért PS3-at venni.
  • Fehercsoki
    #1681
    Ja énis arra tippelek pedig érdekelne:(
  • mama2
    #1680
    Találtam egy másik videót, itt is New Green Goblin van, de itt a videó címében még ott van zárójelbe hogy PS3: http://youtube.com/watch?v=WmIYGrgnFl0&feature=related
    Lehet hogy csak PS3-on van ilyen lehetőség.
  • mama2
    #1679
    Hát ez kurva érdekes:O. 2 ötletem van. 1: végig kell vinni a játékot és aztán lehet őket irányítani, 2: Mivel a vidi elején ki volt írva angolul a Gyűjtői kiadás(Collectors Edition), lehet hogy csak abba lehet menni zöld manóval. Ha valaki pontosan tudja, akkkor ossza meg velünk, mert ez engem is érdekelne:).
  • Fehercsoki
    #1678
    http://youtube.com/watch?v=_eHB4lzfvbQ&feature=related itt egy videó,hogy lehet zöld koboldal menni?
  • mama2
    #1677
    Problémám van. Új windowsom lett, és nem indul el a Spider-Man 3 the game játék, pedig az előző Windowsal, elindult. Valami memóri helyre hivatkozik:S. Újra raktam, de ugyan ez:S. Mi a gond?
  • C7
    #1676
    ezt most hogy érted? az egész játékot? akkor menj rá arra h new game. a pályát? arra is vissza lehet menni...
  • raimundo
    #1675
    the beatles tudom hogy pályánként ment de akkor is ujból kell kezdenem
  • C7
    #1674
    na ezért nem kéne egy topicban hagyni az egészet. áldom annak a hülyének a nevét akinek ennyi esze volt....
  • adios
    #1673
    SZerintem még mindig a Spiderman 3-al játszik.Olvass vissza kicsit jópárszor kilett tárgyalva...
  • C7
    #1672
    pályánként ment magától......
  • raimundo
    #1671
    help segítség hogy kell menteni