59
  • Sanyi07
    #59
    Kurva jó film mind a kettő!
  • Maksi
    #58
    Uramisten, mekkora szar film volt ez!!!!
    A magyar Pizzás című moziborzalom óta az első film, amire sajnáltam a nyers DVD árát, amire kiírtam, mielőtt megnéztem volna.
  • sb1
    #57
    Na, most értem haza a moziból, hááát nagyon vegyes érzések kavarognak bennem...
    Nagyon vártam a filmet de sajna QT most nem tudott olyan nagyot ütni, vagy csak az én elvárásaim túl nagyok már vele szemben.
    A zenék sem igazán jöttek most be nekem, igaz van 1-2 nagyon kellemes, de valahogy nem az igazi.
    Komolyan mondom, néha már el-elszundikáltam a film alatt, pedig ez rám nem jellemző.
    A hangulat szerintem azzal is nagyon el van rontva, hogy nem egyszerre adják le a Rodrigez féle filmel.
    Jó sok utalás van viszont az előző filmjeire, de leginkább a Kill Bill-re..
    Azért várom a Planet Terror-t, remélem nagyobbat fog ennél ütni(mondjuk sajnos az nem lesz nehéz...)
  • sb1
    #56
    Milyen hosszú is a film?
    Mert itt azt írják 189 perces, de az a2 együtt annyi nem?
    Vagy mindkettőt levetítok egymás után?
    A planet terrort itt nem is vetítik elvileg...
  • Loverman
    #55
    te dógod.
  • Loverman
    #54
    mint mondani szoktam ez valszeg nem a film hanem a te hibád (és úgy látom minimum 1 ember egyet fog érteni velem)
  • Loál János #53
    Láttál te engem Vadangyal topikban szarozni?
  • Tetsuo
    #52
    Bírom ezt a "kult" kategóriát! Szerintem Rodrigeznek 1ik sem, Tarantínónak max a Kutyaszórítóban c film érdemli meg ezt az elnevezést.. persze tudom, h pl a Ponyvaregényt is sokan annak tartják (vagyis emiatt már kult is), de annyira szubjektív ez a kifejezés.. vmi olyasmit jelent, h nagy az underground fanatikus rajongótábora.. (a minőségnek ugye semmi köze a kategóriához) csakhogy a "nagy" és az "ándegránd" is erősen szubjektív, a fanatikus talán nem annyira :)
  • Tetsuo
    #51
    Amíg nem láttad, nem tudhatod, ezért nézd meg az összes részt! Utána meg a többi hasonszőrű agymenést! (A te logikáddal élve..)
  • Real13
    #50
    NEMNEMNEM!!!!!!!!!!
    Csak Rodriguez.
    Egyébként meg Rodriguez kiba jó rendező,csak a mesefilmjeit kell elnézni neki,azonkivül van neki:
    Faculty(ez egy jó kis poén horror)
    Alkonyattól pirkadatig(kult)
    Sin City
    MExico triológia(El Mariachi,Desperado,Volt egyszer egy MExico)
  • Hoz_Hun
    #49
    Ezekre a filmekre kiváncsi vagyok. Szeretem Tarantínó filmjeit.

    Winnie: A cápa akárki, meg láva-hányt tényleg ez a két rendező követte el?!? Ne mááár?!? (Akkor némiképp modosul a fenti kijelentésem)
  • moRtiZ
    #48
    Érdekes, hogy szerinted nincs Story, mert mindent lehet mondani LOTR-ra, de azt hogy lapos a story azt semmiképp sem. Min1, ha nem tetszett, hát nem tetszett.. Izlések és pofonok.
  • Real13
    #47
    Erre akart menni:)
  • Real13
    #46
    Planet Terror.
  • Gerygrey
    #45
    Miért próbálnám meg? Nem vagyok én rendező. Kb 3 vagy 4 éve láttam a filmet, túl sok dolog nem maradt meg belőle, csak arra emlékszem hogy hosszú volt, vontatott és unalmas. Innentől kezdve tőlem akár 100 perces is lehetne, vagy 168 órás, akkor sem fog tetszeni, mert maga a sztori nekem lapos volt. Arra sem emlékszem már hogy miről szól, egy jelenet maradt meg az emlékezetemben: amikor vége lett és végigfutott a gondolat hogy Istenem, köszönöm hogy nem mentem el anno moziba megnézni... :)
  • Randal
    #44
    A vontatottal egyetértek. Viszont ha olvastad volna a könyvet akkor tudnád, hogy a film még így is pörgősebb.
    Egyébként mi ennek a két filmnek a címe? Az egyik a Death Proof, de a másik?
  • Iwant2Belive
    #43
    Akkor nézz sok Jerry Bruckheimer meg Michael Bay filmet azoknak szép a képminősége.
  • Loál János #42
    Miért, szerinted jó?
  • Lordboxi
    #41
    Hmmm. Hát én sztem a ponyvaregényt, meg az alkonyattól pirkadatigot is, nem beszélve a sin cityről, de ez vhogy nekem mégse jött be. Nagyon idegesít a tekercshiba, meg lerontot "minőség". hogy őszinte legyek nem is nagyon tudtam végignézni.
  • Real13
    #40
    A MIssing Reel a legnagyobb poén benne,ráadásul semmit ,de semmit ami lényeges,nem vágtak ki..
    Egyébként meg a popcornközönség ne érdekeljen már minket ,legyünk kicsit komolyabbak,és mi ismerjük el a filmet.Én nagyon szeretem.
  • Real13
    #39
    Az emberek fele nem(Sőt több)nem is tudja,hogy minőségileg le van rontva...
    Az év filmje?Amely szakmai és közönség körében a legnagyobb sikert aratja.Bár ezt a filmet kevesen látták,de aki látta,az nagyon bírja,nagyon nagy többségben.
    Szóval így gondolom.És természetesen OScar díj nem számít,egyrészt mert QT és RR nem tagja a rendezők szövetségének,így nem kaphat OScart(QT a Ponyva forgatókönyvéért kapott,de utána lépett ki),másrészt mert évek óta nem igazi az Oscar,jó példa erre,hogy a Departed nyert most ,ami egy nagyon jó film rosszabb minőségben elkészített feldolgozása...
    Szerintem.:)
  • Help17
    #38
    túlmagyarázás, egyszerűen nem érdekli a népet egy direkt, minsőgéileg lerontott, 3 órás film. És ez nem mutat semmit, sem azt hogy mennyire hülyék az amcsik és azt sem hogy mennyire kulturáltak. Ilyenekből elvonni következtetést nem nagyon lehet. Bukott már ennél jobbnak tartott film is és lett siker ocsmány, szarnak tartott "alkotás" is.
  • hawkie22
    #37
    OFF
    Csak egy dolog Gerygrey.

    Próbáld már meg belesuvasztani másfél órába a LOTR-t, és meglátod, mi lesz belőle. Nemhiába kellett még bővített változatot is piacra dobni, és még így sincs benne minden.

    OFF
  • Loverman
    #36
    ki mondta hogy a hosszal van a baj? jójó, a cikk. de még más?
    szerintem inkább az nem tetszhetett az embereknek, akiknek már a wcben is hdtvje van hogy direkt lerontották a képminőséget, meg üres szalagokat raktak bele... a popcornfilm-közönség nem ehhez szokott. enélkül normál mennyiségű ember nézte volna meg, IMHO
  • Help17
    #35
    "Egyébként meg lennék lepődve,ha nem ez lenne az év filmje,pedig lesz még pár név ebbe az évbe...."

    Mi az hogy év filmje? Neked legjobban tetsző? Legtöbb bevételt hozo? Az Oscar-díja? Az imdb-n az adott évbe a legjobb átlagot elérő film?
  • Zsolo007
    #34
    Mi a trash horror?

    Sosem hallottam ilyen műfajról...

    [apro]Sanitarium

    http://www.gamespy.com/articles/561/561382p9.html
  • Real13
    #33
    Jah,és természetesen moziban is meg fogom nézni mindkettőt.
  • Real13
    #32
    Én eddig 2* láttam mind a két filmet,és tök függője lettem a filmeknek,legszívesebben ezeket nézném éjjel nappal,de hát élni is kell:)
    Remélem Európába robbantani fog a project.
    Egyébként meg lennék lepődve,ha nem ez lenne az év filmje,pedig lesz még pár név ebbe az évbe....
  • Tetsuo
    #31
    Nézzé sok Vadangyalt!
  • Iwant2Belive
    #30
    cliffhanger*
  • Iwant2Belive
    #29
    "7-10 órányi sorozatot"
    Hajaj Alias meg a kurva cliffhanderei, volt az már nekem 15+ is.

    Amúgy jómagam is úgy vagyok vele, hogy a film hossza sosem visszatartó dolog nálam, sőt egy olyan filmnél ami érdekel (és ez itt hatványozottan igaz) nagyon is pozitív. Szerintem ez csak azoknak jelent gondot aki a filmre mint műfajra, úgy tekintenek mint egy könnyed másfél órás időtöltésre. Istenkém, hát sok ilyen van.
  • moRtiZ
    #28
    Nem a LOTR-on volt a hangsúly, hanem a játékidőn. Én pl. simán leülök és megnézek 7-10 órányi sorozatot megállás nélkül. Ehhez képest 3-4 óra semmi.
  • lcee
    #27
    "Ne feledjük, itthon jelen állás szerint Tarantino Death Poofja Kurt Russellel március 31-én jön, míg Robert Rodriguez terrorbolygója a tervek szerint augusztus 22-én robban be a hazai mozikba."

    Mozi premier: 2007-05-31

    szóval nem tudom vkinek feltünt e de március 31 az nem jövő idő a mai napon
    és a mozinet.hu szerint május 31 gondolom ezt akarták írni.

    én személy szerint akkor is megnézném 1ben ha 4 órás lenne, erre fele jók a moziban az ülések :)

  • kanduhr
    #26
    A Gyűrűk ura 3 még rövid is volt, hiába 210 perces hosszal érkezett. A dvd-én meg pakoltak rá még kb 1 órát, úgy már van értelme.
  • googlekereso
    #25
    bocs: Cure (csak nem vette be az e-t)
  • googlekereso
    #24
    Nézzétek meg a Cur of the Insomnia-t a maga kb. 80 órás játékidejével és semmi sem lesz hosszú ezután :)
  • Wittgen
    #23
    Jó-jó a mesefilmeket leszámítva, azok tényleg gagyik . Viszont a nem gyerekeknek szóló filmjeik nagyon is jók.
  • Gerygrey
    #22
    Röhögtem a sok balfaszon, akik szenvedtek LOTR közbe is...
    (...)
    Ami neked !látatlanba! "szar", az nekünk kifejezetten csemege lehet.


    Saját magadnak mondasz ellent. Neked !látatlanba! balfasz az, akinek más az ízlése mint a tiéd, nekem például baromira nem tetszett a LOTR és nem azért mert hosszú (egy Ben Hurt akárhányszor végignézek a maga 3 órájával), hanem mert feleslegesen vontatott és unalmas, másfél órában lazán elfért volna ez a sztori. Szóval tőlem akármilyen hosszú lehet egy film, ha végig történik valami, de ne legyen indokolatlanul túlnyújtva.
  • Atisz #21
    Hogy jár vele?
  • hellnight
    #20
    Ha majd megnézed a filmet rájössz, hogy tökmind1 hogyan húzza meg a ravaszt. Ez a kis apróság el fog törpülni a sok trancsíros jelenet mellett xD :D