282
Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • dienesoft
    #122
    Pár hónappal ezelőtt, kémia óra előtt bejött az egyik évfolyamtárs (idióta állat), hogy bebujik a szekrény mögé az óra előtt. Jó, hát el is indult a óra, tanár nem vette észre, min röhög az egész osztály:D. A kémia tanárunk nagyon az elektronok világába él, elvont tanárnő, ráadásul a rövidtávú memóriájának kapacitását megmutatja az, hogy a nevünket sem jegyzi meg évek óta. Olyan beszólásokat küldött el a szekrény mögül, hogy: mi vaaaaan...meg ilyenek mi meg majdnem megszakadtunk a röhögéstől, aztán ő csak lesett, hogy milyaen hangok ezek, meg hogy honnét jönnek, meg még engem is meggyanusitott :DDD. Mondom nem én voltam:D. Megkérdezi: Kieza fogyatékos, aki szórakozik velem???? Erre kijön a gyerek a szekrény mögül és elkezd kifutni a teremből kémiatanár utána aztán bejön és megkérdezi:Jólvan, meg lesz buktatva kémiából. Ez jogi útra lesz terelve. Ti tudtatok róla, hogy itt van bent? Mondom:Mi? ÁÁÁ Neeeeem. Azon az órán annyira röhögtünk, hogy nem lehetett tanítani:D:D:D:D:D:D:D
  • kemszi2
    #121
    félrészegen csúzdázni kismüanyagmotorral és társai
  • Czdano
    #120
    ! :DDDDDD
  • Match
    #119
    az első pár nagyon gyerekes, de az utolsó virágágyásos kurvajó :D
  • macselek #118
    lál
  • Mirk
    #117
    akkor mondok osztálykirándulóst is
    2 évvel ezelőtt, Borgátán(van ott egykis kempingszerűség). Hát sok marhaságot csináltunk de megpróbálom a lényeget, illetve a jobbakat leszűrni.
    Első nap, épphogy kicuccoltunk, kiültünk néhányan a bejárathoz és nézelődtünk, erre az út túloldalára odamegy két gyerek és elkezdi enni a cseresznyét az út menti fáról. Elkezdtünk nekik ordibálni hogy héé te leszed a mamám cseresznyéjét, meg kihívom a papát és jól eldádáz. Aztán mikor nem reagáltak rájöttünk hogy ezek is vmi túristák, így felmerült az ötlet hogy hívjuk ide az egyik osztálytársunkat aki tud németül angolul meg franciául is hogy szót értsen velük. Mikor nem sikerült az egyik hülye osztálytársam elkezdte dobálni a gyerekeket a lehullott cseresznyével, közbe persze ment a szöveg a mama cseresznyefájáról, meg röhögtünk nagyba:D aztán végül a cseresznyetámadástól megriadva visszavonulót fújtak, de közben nagyon hablatyoltak és úgy néztek ránk mint egy friss csoport retardáltra:)
    Éjszaka. Jön az ötlet hogy mászkáljunk egy kicsit. Egyik gyerek elővesz egy doboz borotvahabot. Miután persze módszeresen telefújtuk az alvó emberek fejét kimentünka tábor területéről és sétáltunk egyet a faluban(vagymiben). Mászkálunk az utcán erre elkezd morogni ránk egy kutya a kerítés túloldaláról.Na újabb nagy ötlet: valaki fújja le a kutyát borotvahabbal:D Odamentünk, illetve az egyik odament a borotvahabbal a többi meg futásra készen állt az út közepén hátha morci lesz a kutya és kijön megenni minket. Gyerek ráfújja a borotvahabot, csak egy halk sikolyt hallottunk kutya meg iszkol vissza a sötétbe, beszarva:D Ja és mindenről készült videófelvétel infrakamerával és itthon jöttünk rá hogy valójában két kutya volt ott, de csak a felvételről vettük észre a másodikat mert csillogott a szeme a kamerában:)
    Persze ekkorra már feltörtük a csocsóasztalt és ingyen játszottunk hajnali 4ig.
    Másnap reggel jön a tulajdonos és mondja hogy fizessük ki a virágját mert tönkretettük.(valaki teleszórt egy virágágyást mosóporral) Jó kifizettük erre odamegyünk négyen és elkezdjük emelni azt a betonvirágágyást, hogy akkor mi visszük is:) A nő óbégat hogy micsinálunk hát hülyék vagyunk?? Mi meg: ja bocs hiszen kifizettük ez már a miénk ugyhogy visszük is haza:))
    Mire elindultunk haza a nő már annyira kivolt hogy ieneket ránkvarrt hogy: elloptuk a gereblyét, elloptuk a tollasütőt, elloptuk a vécékefét:D(mondjuk a vécékefét tényleg elhozta valaki:D).
    Szal nem volt rossz:)
  • Czdano
    #116
    :)
  • Drephis
    #115
    kösz h ezt megosztottad :-/
  • [HUN]FaTaL
    #114
    és?
  • Drephis
    #113
    és? -.-
  • nyamiag #112
    E-mail cím: [email protected]
    Csillagjegy: Bak
    Életkor: 14-18 között
  • [HUN]FaTaL
    #111
    meg gyerek angol órán lefordította a rizi-bizit és úgy ejtette hogy rájzi-bájzi volt röhögés rendesen:D
  • Drephis
    #110
    =)
  • [HUN]FaTaL
    #109
    lol:D
  • Drephis
    #108
    12-13 asszem. de egy kicsit gyerekesebb fajta:)
  • [HUN]FaTaL
    #107
    angol órán fogyi gyerek ceruzákkal kardozott majd ofő (angoltanár) beszólt neki hogy norbi ne jedizz:D
  • Czdano
    #106
    szeginy gyerek =( mennyi idős?
  • Olcsóvér
    #105
    :D
  • Drephis
    #104
    ültünk angol órán és az oszt társam túrta az orrát. a tanár megunta fogott egy zacskót és ráhuzta a kezére :DDDDDDDDDDD

    elsírta magát a gyerek :-/
  • Olcsóvér
    #103
    looooool
  • [Walaki]D`Lair
    #102
    4. év végén kb. 1 héttel ballagás előtt, utolsó matekórák egyikén már nem bírt magával senki, belőttem valami ordas poént és röhögtünk a sarokban...erre tanár kiküldött, megyek ki vigyorogva, majd nyitom az ajtót és visszaszólok: Ez azért van, mert fekete vagyok!! és bebasztam magam után...na volt sikítvaröhögés vagy 5 percig, azt hallgattam a folyosóról...:D:D:D:D
  • King of Roads
    #101
    hozzámért volna, visszacsaptam volna a felfüggővel..lett volna hatása
  • Olcsóvér
    #100
    egyszer mentönk csónakon ott a gubcsi hídhoz közel és egyszer csak
    megálunk
    nézelődünk beszélgetünk
    aztán apám meghúzza a csónakmotort mint ha nagyon megakarná indítani és ekkor belerántja a vízbe:D
  • [HUN]FaTaL
    #99
    lol:DDDD
  • Matt07
    #98
    loooool :DDDDDDDDDDDDDDd
  • Olcsóvér
    #97
    :D:D:D:D:D lollol
  • Czdano
    #96
    :DD
  • Fülüke
    #95
    Történt egyszer kb 1 hónapja hogy matekóra volr, bejött tanár mondja a hülyeségeit pampampam.. és előttünk levő padban csak egy gyerek ült. Na az mellé leült tanár és úgy mutogatotta táblára. Na a melletem ülő haver azt játszotta hogy ő a késesgyilkos és elkezdte jácani hogy többször beleszúr egy kést a hátába a tanárnak, a tanár hirtelen hátranézett,de a gyerek gyorsan kapcsolt és úgy csinált mintha megigazított volna ahalyát mert hosszú neki a haja. Tanár vissazfordul és mimeg összevissazröhögünk, de csak úgy sunyiban mindenki kivétel tanár csak azt látta hogy mozgunk remegünk összevissza( a röhögéstől). :D
  • Czdano
    #94
    Bicózunk haverokkal jön mögöttünk 2 simsonos haverom elkezd tekerni mint állat és leelőzi a motorosokat :D Az egyiknek bedurrant az agya és elkezdett utána menni (még szerencse h vasutnál voltunk)..Haverom odamegy a kamionokhoz és ott kergetöztek a járgányok között :DDDDDDD Aztán másik motoros szólt hogy gyerünkmá' így végül megmenekültünk

    Másik történet (helyszín ugyanaz) jön szembe egy "csöves" csapat ahogy korábban írták már ;) Egyik beszól (ugyanannak a haveromnak :DDDDDDDDDD) az meg visszadumált a 17~ év körüli roma meg utánunk rohant :O Alig birtuk lehagyni, de ha akkor elkap kiherél mindenkit
  • Jagumo
    #93
    meglepődtél volna kiszáll 1 skinhead kopasz fejjel kurva nagy vállal aztán megcsapkod:D
  • King of Roads
    #92
    még kb tavaly volt, hogy egy parkolóban deszkáztunk, tőlünk 3-4 méterre állt 1 nő. csináltam volna 1 trükköt, erre fordul be egy kocsi. hírtelen felindulásból el kezdtem káromkodni, minden ami eszembe jutott mondtam hangosan, erre megáll a kocsi a nő mellet, az meg beszállt XD
    kocsi hátratolat, néz vagy fél percig, azt elment. aztán szakadtunk a röhögéstől X)
  • Match
    #91
    plz, ne flémelj már itt is...
  • Gladiator
    #90
    a történetben ezt írtad:

    "nézdmá' milyen hipp-hopp stááájl a gyerek"

    Ebben hol van kurva anyázás?
  • Bandi 18
    #89
    Székesfehévár Spar parkoló :D

    A Praktikernél újítják fel a térköves burkolatot a munkások..persze vagy 8-an XD. Haverral nem is figyeltünk nagyon mikor elmegyünk a kocsijuk mellett és akkor látjuk az egyik a nyitott ajtónál éppen ereszti ki magából a folyadékot a parkoló közepén XD. (másképp nem tudtam körülírni a pisálás szót :D ).
    Megdöbbentő és egyben humoros is volt nagyon szakadtunk :D
  • Jagumo
    #88
    1. Partyarcok
    2. F1CHL - Retro
    3. Ismerd fel a képről az autót
    4. Test Drive Unlimited
    5. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    6. Élményeim, itt ott amott<-----
    7. Humoros és aranyos képek, videók
    8. Battlefield 2
    9. rFACTOR
    10. World of Warcraft
  • Jagumo
    #87
    sry hogy hosszu lett:D
  • Jagumo
    #86
    WestEnd-ben
    nagyon állat volt.
    megyünk cipőt venni. haverom egyszer csak megüti másikhaveromat de kurva erőssen aztán az visszaüt eősen:) aztán elkezdik verni egymást.
    haverom elkezd sprintelni a Westendben Üvöltve!!:D
    sprintel át a kajás részen meg minden hol. át futotuk az egész WestEndet:D és a heverom üvöltött akit üldöztünk mert üldöztük hogy fejezze be:D
    látjuk meg a lépcsőház fele. ahol fel lehet menni vagyis ki a jégpályához. bemegy a liftbe mi fent várjuk. felér lemegy. aztán ezt játszotta. aztán jöttek a biztonságiak. mondom itt elsz a Gubanc. mi haverommal szépen elindultunk lefele. Biztonságiak kérdezik nem ti játszotok a liftel. mondjuk nem nem.haverom kijön a liftből. meglátják a biztonságiak.
    mondom kész vége meghalunk....D
    aki a liftel jött haverom mondta a biztonságiaknak.
    nemigen helyes az a kifelyezés hogy játszotunk. inkább reflexeket fejlesztetünk (ekkor már alig bírtam visszatartani a nevetést.)
    biztonságiak: hát ha még egyszar ilyen kivágunk innen. és innen már nem vicces...:D ez volt nagyon jó élményem. utána annyira rühögtem:D
  • Jagumo
    #85
    haverommal ülök a Vonaton. jövünk haza vácról, üres volt a vonat mert még nem indult el. leülünk egy kabinba.Egyszer csak megszólalok
    -milyen büdös van...
    -jaja tényleg mondták haverok is.
    jó bezsélgetünk tovább 3-4 perc eltelt. (mögötünk volt a WC a vonaton)
    kijön a WC-ből egy Roma ember. már húztam összemagam meg minden :D
    megszólol a ROma
    -Melyik mondta, hogy Büdös van? és ideges volt. naon beszartam :D
    -mondom hát én
    -MÉRT TE RÓZSA ILATÚT SZARSZ? kérdezte
    -mondom nem.
    nem valami jó de adott pilanatban haverom majdnem megfuladt meg én is nagyon röhögtem.
  • Jagumo
    #84
    nem válaszoklok mindegyik élményre ROHADT JÓ az összes nagyon elkezdtem röhögni :D

    +fav
  • desigo
    #83
    az égett akkor rendesen:))))))))))