282
Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • CzGobe
    #82
    jaj, felfelé görbül a szám az itteni sok emléktől :-)
  • Kmarha
    #81
    Szigeten rohan oda a barátnőmhöz és hozzám egy ismerös, hogy valakik motoszkálnak a mi sátrunkban (ő velünk szemben dekkolt le).

    Hát rohantunk is mint az örült, és tényleg, hallottuk a hangokat belülről (mondanom sem kell, hogy már rég nem voltunk igazán józanok). Elkezdtem nekik kiabálni, hogy húzás ki a sátorból. Ezek meg visszakiabáltak, hgoy dehogy mennek. Szó, szót váltott, közben kifejtettem hogy ez a mi sátrunk, ők meg erősködtek, hogy nem is mert ez az övék.

    Aztán vettem a bátorságot, papucsot a kézbe fogtam (legyen mivel ütni :D), azt lehúztam a cipzárt. Berontottunk barátnőmmel együtt..

    és a sátor üres volt. Meglepetten felkiálltottunk hogy: ÜREES!

    No ekkor hangzott fel a kb 3 centire a sátrunk mögött megbuvó, a hangok gazdája álltal felállított sátor belsejében az irtózatos röhögés (hamarabb leesett nekik a dolog) :D

    Mondanom sem kell, hogy azon az estén alvásról szó sem lehetet, egész végig a két sátor egymást szapulta hogy ki a hülyébb :) Aztán megegyeztünk hogy ugyanannyira :)

    Ott akkor vicces volt :)
  • whiskeyman
    #80
    Az albinkba állunk az erkélyen a múlt héten. A rendőrfőkapitányság mögött lakunk, így nagyon jól belátni a rendőrség udvarába. 3 motoros rendőr áll a motorjuk mellett. Az egyik elkéri a kollégája mociját, egy BMW-t, hogy kipróbálja. Megy néhány kört a kis udvarban, majd a hátsó bejáratnál meg akar fordulni egy ívben, ami elég szűkös. Persze, hogy nem ment neki és elég nagy gázzal nekiment a falnak, úgy, hogy előreesett. Hát szakadtunk rajta, persze a kollégái is
  • Drephis
    #79
    köszönjük h ide látogattál :|
  • 5w0rdf15h
    #78
    80as busz, csöves ül hátul nyári melegbe nyakig felöltözve nagykabátba.... iszonyú büdös volt mindenki busz elejébe ült és állt persze, erre felszáll 2 ittas egyén egyik roma, elkezdik buzerálni csövest majd a roma tarkón köpte :D erre csöves elkezd szencségelni stb előkap egy TISZTA zsepit :D azt elkezdi letörölni és előrejött a buszon....erre következő megállónál minden utas leszállt :D
  • Zizou5
    #77
    hát azért kellett a mamának beugatni, mert jol elkuldott engem a kurva anyámba magyarul, nekem meg kellett vágnom mosolygos fejet mellé. és nem szeretem ha az Édesanyámat szidják. De gondolom te se !
  • [Walaki]D`Lair
    #76
    1x utaztam így este 8 körül a metrón és a keleti felé gondolom beszóltak a metró vezetők, hogy csöves alszik a metrón...na a keletinél jött a szekuriti, az utánunk lévő vagonból kiemelték a részeg csövit, de olyan rőssel, hogy a feje hamarabb koppant a bádogfalon, mint a többi része...én meg elkezdtem hangosan röhögni ezen, amin meg a velem szembe ülő két ember kezdett röhögni...szal jó volt...:DDDD
  • 5w0rdf15h
    #75
    :ADDSAdsadada
  • [Walaki]D`Lair
    #74
    Ez így meglátom sztem a buszon ülve én ott halok meg a röhögéstől...:ASD:AS:ASD:ASD:ASD:ASD:SD:SD:SD:ASD:ASD:SD:D:D:D:D:S:ASD:SD:
  • sweech
    #73
    :D:AS:DASdA:
  • whiskeyman
    #72
    csak az a baj, hogy az már nem csak egy síma verés lett volna
  • cement
    #70
    :DDDDDDDDDDDDD
  • Casillas
    #69
    nem azé de ti kezdtétek -.-
  • [HUN]FaTaL
    #68
    rátok fért volna az a verés sztem..
  • [Walaki]D`Lair
    #67
    Még azt kellett volna, hogy előtte üvölt, hogy THIS IS SPARTAAAAA!!!

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • whiskeyman
    #66
    Ugyanaz a Dráva túra, helyszín Barcs, a határra vezető út (mind a 2 végén körforgalom). Sétálunk vissza a kempingbe 5-en. Az említett út kb közepén járhattunk, amikor 2 autó közeledett.A jó gyerek ugye, letolja a gatyáját és fehér bálnát mutatja a személygépkocsik sofőrjeinek.Elhaladtak, majd a körforgalomnál visszafordultak és meglehetősen nagy tempóban közeledtek felénk. Ránk húzták a kormányt, mintha el akartak volna ütni, erre mi, nem hagytuk ezt annyiban, egyből ment a k**** anyázás, gecy, buzy és a k*cs*g szavak erőteljes használata. Sajnos észrevettem, hogy le volt húzva mind a 2 autónál az ablak, de tovább sétáltunk. Eltelik kb 3 perc, addig figyeltük az autósokat, hogy mit csinálnak, mert a másik körforgalomnál megálltak. Nagy gumicsikorgatással elindulnak vissza, felénk. Na, akkor ugrás a kukoricásba, szaladunk befelé. Egyre lassabban közeledtek a kocsik, majd megálltak. 8-an szálltak ki a kocsikból, baseball ütőkkel és még néhány bátorító eszközzel. Elkeztek keresni minket, közben ők is mondták a magukét, hogy meghalunk meg ilyen bátorító szavakat.45(!!!) percig ott kerestek, de egy szerencsénk volt hogy kb 50 méterrel később álltak meg mint ahogy bementünk a kukoricásba.Tehát 45 perc után , beültek az autókba, majd kicsit túráztatták a kocsit, mintha el akarnának menni, de NEM! Még fél órát kerestek, vagy nem, mind1, a lényeg hogy ott voltak.Ugye nyár volt, jó idő, rövd nadrág, póló, SZÚNYOG.Másfél óra alatt annyi szúnyog csípett meg mint addig 16 év alatt. Ugye a többiek telefonja ilyenkor ki van kapcsolva.Na a lényeg, elmentek (gondolom ők is megunták). Ki a kurkoricásból, szaladtunk mint a barom, mire az egyik cimborám elordítja magát, hogy visszajöttek.Sztem gyorsabban futottunk akkor mint Forrest Gump.Ez a barom meg röhög rajtunk, mert csak szivatott. Mint már említettem 5-en voltunk a kukoricásban, 4 akkori osztálytárs, meg egy kicsit flúgos srác (egy évvel fiatalbb tőlünk), aszongya, itt van a faterjának a svájci becskája, majd elintézi őket. LOL. Nah, durván ennyi a sztori, a lényeg, hogy majd befostunk a félelemtől.
  • whiskeyman
    #65
    6 éve vízi túrán a Dráván. Az egyik legjobb cimbimmel elmentünk szarni, pottyantós rötyibe.Teljesen új volt sztem nem sokan használták előttünk, egymás mellett volt a 2 budi.Gittelés közben vettem észre hogy egy tartálya van mind a 2 budinak. Jött is az ötlet az "szomszédból", hogy fogjunk kezet, úgy, hogy benyúlunk és a tartályban kezet fogunk. Mondta, miért is ne? (de nem gondoltam komolyan) Közben sunyiban kimentem és benéztem a cimborához, aki kiabált, hogy hol van már a kezem és derékig benne volt a klozetban... Hát 10 percig a földön fekve, könnyezve röhögtem rajta.
  • nyamiag #64
    ma mentem busszal egyik megállónál leszállt egy öreg néni tök vicces volt megszakadtunk a röhögéstől a barátommal, mert hülyén nézett ránk aztán meg neki ment a járókeretével a padkának _?:F:?:DF?_:S?D
  • nyamiag #63
    hát de ezek tök gagyi történetek :o
  • Sugam
    #62
    csöves=cigany.
  • Casillas
    #61
    jaj, pont ma volt, mentem haverommal suliba a lifthez, mögöttünk jön jocsaj, mondom ő is jöhetne a lifttel... beszállunk, már csukódna az ajtó, mikor ő is becsusszan még, és megnyomja nagy nyugalommal a 2-es gombot. megyünk felfelé, első és a második emelet közt kb rámnéz nagy ijedt arccal:
    -ÚRISTEN!!!!44
    -hm?
    -ÉN AZ ELSŐRE AKARTAM MENNI
    nem bírtam visszatartani, kinevettem szegényt, pedig úgy megijedt, mintha nem is tudna soha többet visszamenni :)
    aztán mikor kiszálltunk másodikon mondta hogy "na akkor szisztok", erre még odadobtam neki hogy "szia, és sok sikert"
  • Sugam
    #60
    haverommal megyünk békávén meccsről haza.
    középen ültünk a buszon, arra lettünk figyelmesek ,hogy egy cigány fiatalember fingik böfögik ordibál csapdok hátul. semmibaj mondjuk bevan baszva.oké megáll a busz, a csöves az ajto elé áll, előveszi es elkezd kihugyozni az ajton.haverom mar ekkor annyira ideges volt, hogy odament hátbarugta azmeg kirepült szabályos ívvel a buszról.volt szakadás.
  • Gladiator
    #59
    szentem az ellenőröknek az angol is bőven elég lett volna.
    amúgy jó sztorik, leszámítva azt az egyet...
  • Gladiator
    #58
    ez inkább szánalmas. mamának mér kellett beugatni? Mé nem azt mondtad, hogy a két büdös cigánnyal foglalkozzatok! Akkor is biztos kemény srác lettél volna...
  • Mirk
    #57
    tudok japánul 10ig számolni-.-
    tudok lengyelül káromkodni és megkérdezni hogy hányas szintű vagy-.-
    tudok portugálul ékszert árulni-.-
    németül megkérdezni merre van az óvoda-.-
    angolul mindent
  • Zizou5
    #56
    mire jo ha tudsz még 1 + nyelvet, amit senki nem ismer kb.. :D
  • Bocy
    #55
    ez se semmi XDXD naon faja mind:D
  • Bocy
    #54
    Ur isten :D::D:D
  • Bocy
    #53
    az szép :D az elenőrös a legjobb:D Arabul beszélni :D
  • bardocz
    #52
    és mi erdőben mentünk úgy hogy folyamatosan koncentrálni kellett hogy ne taknyoljunk el:D egyszer kibicsaklott a bokám XD
  • Mirk
    #51
    azóta ha valaki rosszat szól itthon egyből kapja hogy mingyá kiküldelek egy 2 kmes gyalotúrára b*meg:D
  • bardocz
    #50
    nekünk ofő szervezett olyan gyalogtúrát hogy áh csak 8 km mindnki kkibírja első nap,kb 15km lett belőle XD már az erdőben majdnem sötét volt és atanár nem várt meg minket mert ő terminátor és megy :D:D:Dmásnap 18km helyett olyan 24-et gyalogoltunk
  • Mirk
    #49
    Családi túra, felmentünk valami hegyre, megnéztük a kilátót meg vmi barlangot is. Az volt a terv, hogy vmi másik útvonalon(ami "tök király lesz") jövünk vissza a kocsihoz. Oké, megyünk megyünk, az volt a téma hogy kb 5 kilóméter az egész út, ottvagyunk a kocsinál fél óra alatt. Háromnegyed óra múlva kiérünk egy keskeny hegyi útra, a betonra szépen felfestve egy tizenötös. Na mondom nagy viccesen gyerekek ez azt jelzi hogy még 15 kilómétert kell gyalogolnunk.
    Nem, nem mondja fater, megnéztem a térképet már csak két kilóméter... Mikor a 12es számhoz érkeztünk már gyanakodtunk de fater ismét megnyugtatott minket hogy már tényleg csak két kilóméter.
    a 10eshez érkezve elég levertek voltunk a 7esnél már lincshangulat volt, 5ösnél meg rájöttem hogy igazam volt:D a 2kmes gyalogtúrából csináltunk bő 15öset:D
    azóta már szállóige errefelé hogy "már csak 2 kilóméter"
  • [HUN]FaTaL
    #48
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • [HUN]FaTaL
    #47
    :DDDDD

    Helyzetkomikum van még

    Gárdony, 3 nap, kemping. Felverjük a sátrat (este sötétben értünk oda persze). Mondom ne a fa elé a bejáratot. OK. Persze mire felvertük pont a fa előtt volt. Ez még semmi fekszünk le aludni. Erre háromból kettőnk alatt egy nagy betonkocka. Haver elaludt másik haverral meg nem tudtunk aludni. Mondom hé' zoli alszó'? Nem. Miva'? Mondom neki: Há semmi de holnap te alszol a betonon:D Ez a mondat azóta is fel van emlegetve néha...
  • passatgt
    #46
    pályaudvaron álla busz, jön egy igazán túlsúlyos "nő", sztem lehetett 200kg.Felszáll a buszra, elindul hátrafelé, busz durrdefekt...
  • bardocz
    #45
    Nem velem történt hanem osztálytársammal: iskola előtt egy játszótérre szoktunk kimenni és ott elvagyunk egy ideig cigisek meg cigiznek... aznap nulladik óránk volt és hát akkor is kimentünk,de amikor kiértem haverom már ott volt.Látom hogy egy csöves nő bokor alól kiszed egy matracot és elmegy.Megkérdeztem ,hogy amúgy hányan voltak?erre mondja hogy volt egy faszi aki kért tőle cigit.Mondja neki haverom,hogy sajnos nem tud adni mert neki is kell és nincs rá pénze.Erre a fószer meg elkezdi,hogy Jóvan jóvan há' nem akartam én lejmolni.kivett a zsebéből egy amrék dohányt és kis cigipapírba betekerte szebben mint amit ő géppel tud.Megkérdezi a fószer hogy kér-e belőle?De vigyázzon mert ilyet is szív kiköpi tőle a tüdejét haverom persze nem kért és mondta hogy ő csak nagy papírba tud tekerni.Erre a fószer mondja hogy abba a füvesek tekernek meg hogy látod 50nemtommenyi éves vagyok és csak cigizek meg iszok de te ha füvezel akkor nem leszel 40 éves se:D utána ő is felvette a matracát és elment a bokor alól.

  • F1re
    #44
    van 1 okos haverom akinek vannak tortenetei talpas mikrofonnal:D
    gyerek vesz 1 ien szart aztan nezegeti meg foglya es elekzdi gorbiteni aztan kettetorte 1. perce :D mert azt hitte hogy hajlithato :D a kovi talpas mikrofon gyerek beszel 1. csak tusszent es tobol lefejeli am ikrofont szemmel es uvoltozik hogy faj a szeme
  • F1re
    #43
    hat ez kurva jo sztori volt :D
  • CzGobe
    #42
    :D így szerencsére vicces