282
Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • meszarjanos
    #202
    [itt reklám volt]
  • Olcsóvér
    #201
    ja voltam a bicikliszerelőnél felfújtam félig és szétrobbant levitte a gumit:D:D:D:D a frászt hoztuk mindenkire:DD:D:D
  • bardocz
    #200
    én csak énekeltem és olyan hangom volt mint vmi olasz maffiózó keresztapának:D így még nem ekedtem be,végig üvöltöttem egész koncertet torkom is fájt:D simán megérte:D
  • Olcsóvér
    #199
    meg folyt taknya nyála:D durva volt
  • Olcsóvér
    #198
    gázsprébe beleszívott a haverom rendesen be volt rekedve:D:D:D:D:DDDDD
  • Czdano
    #197
    Loál :D
  • bardocz
    #196
    haveromnak tegnap szintén tcs koncerten esett le látom hogyön felém és az egyik cipője akezében van:D én a számmal fogtam meg egyszer szemüvegem,meg örültem hogy a fogomat nem fejelték ki:D
  • Czdano
    #195
    Az se rossz..legalább eltaknyoltál? :D
  • Szeszmester
    #194
    Egyszer, futás közben, leesett a cipőm!
  • dotkom
    #193
    #190, #192 --> :D
  • bardocz
    #192
    tegnap tcskoncerten egy csávó megpróbálta megmagyarázni hogy előbb fázok de már melegem van:D
  • [Walaki]D`Lair
    #191
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Czdano
    #190
    Hmm haverom mesélte hogy egyszer egy füves gyerek odament egy ovodához és aztmondja..: gyerekek...>gyerekek közelebb jönnek< gyerekek!...>még több gyerek jön< és ekkor elkiáltja magát..FASZ!!!!!!! és elszaladt :DDDDDDDDDDDD
  • raven87
    #189
    Tegnap majd nem felgyujtottam a konyhát. :)
  • Bocy
    #188
    pedig első napokaon akior nyitottam jókat röhögtem:D
  • Bocy
    #187
    jó lenne:))
  • Drephis
    #186
    reklám?
  • zsuzsukox
    #185
    Nem volt rossz élmény 1 ilyen buliban lenni...
    Katt
  • Olcsóvér
    #184
    hívok néhánby élmény mant
  • Bocy
    #183
    bazz....
  • Panzerfaust
    #182
    Most jöttem haza, miután tegnap egész este a dunaparton tábortüzeztünk uszadékfával, szalonnáztunk meg ittunk. Jó volt, de nem vicces.
  • Bocy
    #181
    élmények???:)
  • Bocy
    #180
    :D:D::D:D:D:D:D:XDXDXDXDXD
  • Olcsóvér
    #179
    jáááááááájj engem meg fél évvel ezelőtt átbasztak hogymár vérig voltam dervedve
    szoval megyünk a haverom kocsijába a színház felé aztán mondják hogy elhztam-e a jegyet mondtam: nem
    és azután már be voltam fosva hogy az ofőnél legyegn
    aztán a z egyik haverom az nem volt olyan szemét és mondta hogy nem kell beszarni az ofőnél van
    ÉS HA IGAZUK LETT VOLNA akkor gáz lett volna mert kötelező színház volt
  • raven87
    #178
    Mai friss ropogós. Leginkább helyzetkomikum, de én nagyot röhögtem.

    Jövök haza suliból néni beszélget előttem az úton az unokájával, hogy a rendes gyerekek köszönnek az idősebbeknek mikor elmennek melletük.
    Hát én rendes gyerek voltam és köszöntem neki, persze akkor már vigyorogtam ezerrel. Mondom a kisgyereknek, hogy nah látod így kell csinálni. :)

    Nah jó ez így lehet, hogy nem olyan nagy poén, de én röhögtem. :D
  • ThisZip
    #177
    Helyzetkomikum:

    Gondolom sokan tudják, h a koleszos nem egy költekező fajta. Osztály most érettségizik és azon tanakodtunk, h ofőnek mit vegyünk. Sokminden között előjött a pia ötlete is. Egyik koleszos jelentkezett,h majd ő bevállalja.
    Odafordul haverjához, h ugye majd elintézik a piát. Másik gyerek nagyban írja a házit, asse tuggya miről van szó, fölhúzott szemöldökkel és kerek szemekkel: -HÜLYE VAGY???!!! AZ PÉNZBE KERÜL!!!!
    -Dehogyis, majd az osztály fizeti!
    -Ja, akkor jó.....

    majd besz@rtam a röhögéstől XD
  • Olcsóvér
    #176
    ja
  • Czdano
    #175
    Meg szivatásra LOL :DD
  • Bocy
    #174
    a Chat.hu 1 szar XDXD
    csak hülyülésre jó :D
  • Olcsóvér
    #173
    chat.hu? egyszer voltam ott feltolták az agyam és beszóltam
  • bardocz
    #172
    én mandulaműtétnél 2 db injekciót kaptam seggembe egymástól kb 2 centire vagy 3 és mindezt 2 óra szünettel,a műtét volt a legjobb a kórházba
  • Match
    #171
    szokj le a chat.hu-ról...
  • Olcsóvér
    #170
    egyszer
    voltam
    amikor a mandulámat szeték ki
    már az uccsó előtti napon
    kihúzták az infúziót de a ragasztó szalaghoz hozzátapatt a cső(vagyis ami a karomban volt és lespricceltem vérrel a hővérkét:D
  • Olcsóvér
    #169
    jaj nekem is szétszúrták a vénámat
  • dotkom
    #168
    :D vazz rajtam is vmi ilyesmi noverke gyakorlatozott a korhazban amikor azt hittek muteni kell a bokam mivel eltortem. probalta bekotni az infuziot, de kurvara nem ment neki, es 5 perig ott baszakodott a borom alatt egy tuvel, es csodalkozott, hogy ossze vissza izgek-mozgok...
  • Dragooon #167
    :D :D az uccsóról jut eszembe.ú
    kb ilyesmi volt.

    vakbélgyullasás gyanújával egyszer beküldtek egy kórházba megfigyelésre. nos, az első ugye az volt, hogy vért vesznek. nagyon poén volt, behívtak egy (szvsz nagyon kezdpő) nővérkét és mondta az idős csaj, hogy próbálja meg a vérvételt-.- mondta, hogy ő még nem szeretné. aztán előrlködtek egy kicsit. megpróbálta.
    gondolom mindenki látott már vénás (nem artériás!) vérzést. a nő beszúra a tűt, aztán kihúzta, utána vissza. közben azon a pici lyukon elkezdett folydogálni a vér. aztán kihúzta a tűt (megszívta vérrel) és vmit elbaszott, mert elég intenzíven kezdett folyni a vérem.
    karom, ruhám csupa vér volt, a nő halál sápadt :D:D
    még jó, hogy nem oltást kaptam, tuti jött volna egy kis légbuboráék is-.-
  • Czdano
    #166
    Lol az utolsó nagyon jó x)
  • dotkom
    #165
    (foleg az uccsora:)
  • Match
    #164
    Hu, véradásosok nekem is vannak :)
    Bár inkább abban a szituációban voltak viccesek, de nem baj leírom.

    Sulival mentünk (legális lógás, naná hogy mentünk), szép lassan sorra is kerültünk, de mivel reggel 8 volt, mindenki kurva fáradt volt. A nővérkék meg folyamatosan kérdezgették hogy rosszul vagyunk vagy miért fexünk csukott szemmel...

    Másik: koleszban, egyetem alatt. Amibe a vért csapolták zacsi, egy ilyen kis tartókán volt, ami néha megmozgatta hogy egyenletesen terüljön el a zacskóba. Na én ilyet akkor láttam először, és a szívroham rámjött hogy leesik a zacskó, belémtörik a tű, itt fogok meghalni.
    ugyan ekkor, kezdő nővérke belémvágja a tűt, tövig (!), majd kihúzza úgy hogy alig egy fél centi maradt bennem...
    Mondanom se kell, belül sikítottam :)
    Aztán panaszkodik hogy nem jön a vér rendesen, odahÍvja a főnővért, rámnéz, elkiabálja magát hogy "há nézd már milyen vékony" és ezzel a lendülettel visszatolta a tűt belém majdnem tövig...na olyan kerekek is ritkán szoktak lenni a szemeim :)

    Másik, nem véradós, csak vérvételes.
    Sosem írtóztam a vértől, midnig tökre élveztem nezni ahogy folyik. 14 évesen, iskolához kötelező vizsgálat, haverral mentünk, sorra kerülünk, én először, vérvétel, vatta, szorítsam mittoménmeddig.
    Ok, havert szúrkálják, mondom kell a fasznak a vatta, kidobtam a picsába...aztán érzem hogy olyan meleg a kezem...nézem, ömlik belőle a vér, az egész kezem tiszta vér, kértem még egy vattát, aztán haver befejezte mentünk ki.
    Kint meg ült egy kisgyerek (6-8 év körüli) aki szintén oda várt.
    Na most ezt képzeljétek el...kisgyerek, amúgy is fosik a tűtől, és kijövök én.
    Az egész alkarom úszik a vérben, az ujjaimról csöpög a padlóra, és szorítok rá egy vattát.
    Kisgyerek ott ahol volt, szabályosan elájult.
  • raven87
    #163
    Nah egy gyors sztori a legutóbbi véradásról.
    Minden félében eljönnek a suliba leszívni a vérünket (mér aki adja) és kapunk minden féle jóságokat érte. Legutóbb kaptunk egy bögrét amire az volt ráírva, hogy .... Diákvér. Erre az egyik gyerek megkérdezte az egyik nővértől, hogy: Tessék mondani, ebből a bögréből csak vért szabad inni?
    Nah ettől kezdve mindenki röhögve adott vért. :)