282
Élményeid a metron, suliban, utcán, buszon, vonaton, otthon, éteremben stb... Meséld el őket
  • Olcsóvér
    #242
    ülünk az oviben
    van egy nagy konténer
    azon ülünk
    a kerítésnél megáll a rendőrautó szirénázik egyet mindenki fut ki
    a haverom beszopatta őket felmászot a tetőre és elhitette velük hogy a másik oldalon leugrottközbe meg lemmászott az oviba vissza és futott tovább

    azelőtt3 nappal kihívták a motorosokra a rendőrséget mi bent ününk és le se szarnak
  • Czdano
    #241
    Mesélj
  • Olcsóvér
    #240
    jól at b@sztuk őket
  • Olcsóvér
    #239
    tegnap kergettek minket a zsaruk
  • Panzerfaust
    #238
    Amikor engem mütöttek, a csodámra jártak a nővérek, mert másnap már be nem állt a pofám. A nővérek szájtátva kérdezték édesanyámat, hogy menynit beszél ez a gyerek alapjáraton, ha friss mandulaműtéttel is be nem áll a pofája. Hát igen, ismerőseim szerint kicsit soakt beszélek.
    De az valahogy jobb, mint amikr az orrodat ötszörösére föltömik tamponnal, folyamatosan folyi ka knnyed részben a fájdalomtól, részben attól, mert elzáródtak a könnycsatornáid elvezető részei, a zsemed amúgyis bedagadva, tehát nem látsz, és akkro érzéstelenítés nélkül betolnak ég kettőt abba az orrba, amibe azt se hitted el, hgy egyáltalán enyit is lehet. Nos eláulom az rohadtul fáj, de megdicsértek, mert nem ordítottam. Sokra mentem vele, nem tudtak elég erős fájdalomcsillapítót adni. De már itthon vagyok, túléltem ezt is.
  • bardocz
    #237
    mandulaműtétnél a műtét rész jó volt,mert ébren voltam,utána szar ahogy nem bírok nyelni beszélni,de még a fejemet sem tudtam mozgatni rendesen
  • Panzerfaust
    #236
    Mandulaműtét. Piha. Ez az igazi férfiasság próbája. Te én még ennyi vért nem okádtam, soha. Sőt nem is okádtam. De most még a sokat látott nővéreket is sikerült meglepnem.
  • bardocz
    #235
    hát nekem azt már ajánlották orvosok is,de azt nem fogom sose megcsináltatni,elég volt a mandulaműtét:)
  • Panzerfaust
    #234
    Orrsövényferdülés-műtét. Hát csak ajánlani tudom.
  • bardocz
    #233
    az jó:) majd mond el ha láttál érdekes arcokat:D
  • Czdano
    #232
    Délután megyünk nézsára motorostalálkozóra és kárpátia koncertre xD
  • bardocz
    #231
    senkivel nem történik semmi?
  • bardocz
    #230
    XD
  • Czdano
    #229
    Mostanában "járőröznek" és jegy nélküli emberekre vadásznak xD
  • bardocz
    #228
    láttam 2 rendőrt a kombínón és tisztára elkezdtem remegni mert nem volt kilyukasztva a jegyen,igaz nem láttama gépet sem amikorf elszáltam anyian voltak rajta
  • CzGobe
    #227
    :D én a zene miatt nem szeretem annyira a ZPt, de a biztiboyokkal még nem volt bajom :P
  • bardocz
    #226
    azok ott komolyan mondom hülyék,csinálnak faszságokat,most azért mert valaki pötyentett egyet kidobják...
  • R0sc0
    #225
    tegnap zpben rossz helyre akartam bedobni a 100ast, meghozzá alulra emrt ott is van lyen kis lyuk. Persze nem ment be a biztosnági őr elkezdett uvoltözni de nem vettem a lapot. azthittem megagyal..
  • Olcsóvér
    #224
    haverjaimmal herénküldtünk egy pitbullt bb töltényes airsoft pisztojjal:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  • BlackShadow
    #223
    ha meg kiderül ki tette, lehet meglincseltek volna benneteket :P
  • Czdano
    #222
    14 vagyok :)

    #221 Lol xDDD
  • Bocy
    #221
    strandon:D

    Gecc vittünk habfürdőt:D 2Litert
    beleugrottunk és beleüntöttük az összeset:D:D
    1O perc mulva :) tiszta hab az egész medence:D:D:D és kiküldtek mindenkit és leeresztettél a vizet de annyira habos volt minden tök jó volt!!!XD
  • Bocy
    #220
    XDDD
  • CzGobe
    #219
    14 vagy vagy 18 vagy? Egy követ követ követ. Tegnap is vicces volt a srác (Peti, csak h a következőkben könyebb legyen megfogalmaznom a mondataimat :-]), mondta, most akármelyik csajhoz odaküldöm beszervezi nekünk. 5x próbálkozott, páronként kb 5-10 percig, 1et nem sikerült befűznie :)
  • Czdano
    #218
    Lol -.-

    Én is fogok még menni oda a nyáron, gólyatábor xD
  • Olcsóvér
    #217
    :D
  • CzGobe
    #216
    Tiszafüred jó hely, oda fogunk menni idén is, tudjátok, azzal a vicces sráccal :P csak idén hoz handycam-et is, úgyh majd lehet belinkelek sok youtube-os videót, hadd fogjátok ti is a hasatokat :P
  • Czdano
    #215
    Most jut eszembe...Osztálykirándulás, tiszafüred...

    Nézzük azt a gépet amin rajta vannak a gyümik és le kell mérni rajta a narancsot pl és kiad egy papírt ami az árát mutatja...Vitatkozunk vegyünk e dinnyét..á mondom mindegy lenyomok egy gombot és kiad 1 blokkot o.0 Ekkor ugye muszáj megvenni a cuccost na mondom ajjjajjjj..haverra ránézek az fogja a papírkát és ráragasztja az unicomos üvegre bazz :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • CzGobe
    #214
    semmi extrát nem csináltam, mint amit több száz társam ne csinált volna... de az volt a szar, h előtte 1 nappal nullázták az addigi klikkjeimet (nem az a xar, h eltűnt ~200e klikkem game 5ben, hanem felkészültem, h behozom a lemaradásom és erre bannolnak :-%)
  • Drephis
    #213
    gondolom csítelt
  • Czdano
    #212
    Lol..mert? :D
  • CzGobe
    #211
    kibannoltak ClickClickClick.com-ról :(
  • Mirk
    #210
    történeteket máá
  • Bocy
    #209
    jó:)))
  • dotkom
    #208
    nem neked szolt xD
  • Olcsóvér
    #207
    te vagy szarjancsi?
  • Bocy
    #206
    ez nekemszólt?
  • Olcsóvér
    #205
    húzzá innen kulajani
  • Bocy
    #204
    LOOOLXD
  • dotkom
    #203
    en meg ajanlok neked egy bant minja xD