656
The KMPlayer - Univerzális médialejátszó
  • atinq
    #616
    Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni. Ha HD minőségű videót játszom le a KMP-vel a hang elcsúszik a képtől álltalában a hanglejátszás gyorsabb. Ha léptetek rajta vagy ujra indítom pár másodpercig jó aztán ujra elcsúszik. Tud valaki segíteni vagy esetleg egy másik hasonló tudású lejátszót ajánlani? Előre is köszönöm.
  • vaskó ferenc
    #615
    Igen úgy ahogy mondod.

    Kérdeznék még valamit hátha ezt is tudod és ígérem befejezem a kérdéseimet.
    Nézek egy filmet és a hang dinamikája ereje megváltozik lehalkul majd felerősödik ez miért lehetséges nálam lesz a probléma vagy a film konvertálás esetleg rossz?
    PotPlayer el nézem számítógépről ?hdim? kábelen en keresztül tévére
    Köszike
  • Malakai
    #614
    Jep, az ugyanaz, mint amit én az első pipához írtam, csak máshonnan éred el.
  • vaskó ferenc
    #613
    Kaptam egy másik beállítást is a képarány megtartásához ezt itt közlöm házha másnak is van ilyen gondja.
    Íme
    Nyisd meg a PotPlayer-t /katincs egy jobb egér gombot /
    preference / /Playback /Aspect ratio
    / control-nál álicsd be erre----Keep aspect ratio (Recomended)
    /oke
  • vaskó ferenc
    #612
    Nagyon szépen köszönöm megoldottad a gondom most már marad a képarány.

    Daum.PotPlayer-1.5.34023 nekem ez a típus jött be nagyon szeretem
    minden méretű és típus kép hang jól működik rajta.

    Még egyszer köszönöm!
  • Shep
    #611
    Igen, próbálgattam de azt tudom, hogy valamit a színeknél kellett machinálni de más sajna nem jutott eszembe.
  • Malakai
    #610
    Legtöbb helyen a recommended opciókat tényleg érdemes használni.
    ✔ Aspect Ratio > Fit to Video
    ✔ Aspect Ratio > Default
    Angolban.

    @Shep: Nem igazán tudom mi okozza, 10bit-es h264 videóknál volt régebben ilyen gond, de az bug volt és javították. Renderereket gondolom próbálgattad...

    Sajnos infót szerezni megszokott helyeken most nehéz potplayerről, mert valami license probléma miatt illegális szoftvernek nyilvánították és leszedették a legtöbb fórumról az ezzel foglalkozó témákat. Annyira nem néztem utána mi volt, de csak megoldják lassan...
  • vaskó ferenc
    #609

    Sziasztok.
    Hogyan lehet megoldani a pot playerben azt hogy mindig a film eredeti képaránya maradjon meg? köszönöm ha valaki tudná és közölné velem helo
  • Shep
    #608
    Hogyan lehet megoldani a pot playerben azt a hibát, hogy a piros színek pixelesek, régen megtaláltam a módját a neten de most sajnos nem sikerült.
  • Humesz
    #607
    Bocsi benéztem, megvan :)
  • Humesz
    #606
    Hali,

    3.4-ben hol lehet beállítani az egér és billentyű dolgokat? Nem találom a billentyűzet-egér beállítást.
  • tommygear
    #605
    igen közben rájöttem, feltettem a 3.2-t ezzel egyelőre nincs probléma
  • Mikiller
    #604
    mert a 3.xx verziók hibásak, rakj vissza egy 2.9xx-et, azzal semmi gond.
  • tommygear
    #603
    sőt most nézem az átlátszó csík szinte mindenhol ott van csak ezt nehezebb észrevenni, hogyan tüntessem el meg egyáltalán miez? eddig nem volt ilyen
  • tommygear
    #602
    sziasztok

    a problémám az lenne, hogy némelyik videó alatt, kiterjesztéstől függetlenül megjelent a videók alján zöld, szürke vagy átlátszó vízszintes csík... a videók 90 százalékában nincs ilyen, de amiknél van eléggé zavaró, ez mitől lehet?
  • vassgaby89
    #601
    Sziasztok!

    Az új kiadásban a 3d nekem nagyon szétcsúszik. Mindent átnéztem, de nem tudom összébb húzni a piros-kék képeket. Van ötletetek?

  • jbarnus
    #600
    Sziasztok. DIVX playerben hogy tudom megcsinálni, hogy ne sötétüljön el a kép amikor filmet nézek. A képernyőkímélőt kikapcsoltam. Ha a filmet a media player homecinemával nézem akkor nincs vele gond csak nem olyan szép a képe mint divx playerben és nem játsza le az mp4 fájlokat. Ezért kéne a segítség a divxel kapcsolatban.
    köszi: jbarnus
  • lalakov
    #599
    Sziasztok!
    Hol lehet beállítani, hogy automatikusan játssza le a következő videót? Régen működött, most nem tudom mi baja van. (3.0.0.1442)
  • suba53
    #598
    Sziasztok.
    A PotPlayer telepítéskor mindig felajánlja a DirektX csomag letöltését, mivel ez állítólag hiányzik neki. ( Win7 alatt )
    Le is töltöm mindannyiszor, a csomagot kibontom és kész.
    Hogyan kell a PotPlayernek megmondani, hogy hol találja meg a szükséges komponenseket?
    Mert induláskor nem kérdezi, és úgy tűnik, hogy működik nélküle is.
    Viszont a Win7 jelezni szokott kompatibilitási gondot, amit lezárok azzal, hogy a progi jól működik, mivel megoldást nem szokott találni.
  • Mikiller
    #597
    Beállítások->Audió feldolgozás-> itt középtájon legördülő menüben lehet választani
  • Oldspice
    #596
    Sziasztok! Nem tom kérdezték-e már, de hogy lehet indítani a programot hogy alapértelmezésben a Wdm eszközt nyissa meg analógként?
  • Jim Morrison
    #595
    Dekoder használat/Külső és ott állítgatsz. Belső nél is próbálkozhatsz ha nem jön be.
  • wattafaka
    #594
    hogy állítom be egyébként?
    amit találtam, ott csak a külső dekodernél lehet alapértelmezettre rakni, nekem meg ugye semmilyen codec pack nincs feltéve, csak kmplayer
  • wattafaka
    #593
    amikor "ezt" csinálja, akkor minden filmnél kockásabb lesz, legyen az mkv, avi, bármi. szal sztem valami átfogóbb lesz a probléma
    de azért megpróbálom, köszi
  • Jim Morrison
    #592
    próbáld meg a videó codec eknél a megfelelő formátum (amit le akarsz játszani, pl mkv) codecjét rendszer alapértelmezettre átrakni.
  • lotsopa
    #591
    Régebben használtam KMPlayer Portable-t, kevesebb memóriát használt mint a Win Media Player. Legfrissebb hordozható kiadását hol tudom letölteni?
  • wattafaka
    #590
    Sziasztok.
    Miért lehet az, hogy a KMPlayerem néha behülyül, és úgy gondolja, hogy ő most akkor pixelesebben játsza le a filmeket, mint szokta. Egy HD film úgy néz ki rajta, mint mikor kikapcsolod egy játékban az élsimítást. Ha állítok az asztali felbontáson bármire, és aztán vissza, akkor megint tökéletes gyönyörű kép lesz... pár napig, amikor aztán megint elkezdi csinálni.
    Van valakinek ötlete, hogy miért?
    Legfrissebb videókártya driver van fenn, KMPlayer verzió: v3.0.0.1440 (a program újratelepítésével is próbálkoztam, sikertelenül, csak a felbontás oda-vissza állítása orvosolja, de az is csak pár napig)
    Előre is köszi, ha tud valaki valamit.
    W
  • Jim Morrison
    #589
    Én azt nem értem egy ilyen jó kis lejátszó program miért használ szar kodeket? Megnyitottam egy .mp4 kiterjesztéső fájlt és olyan csúnya volt hogy nem igaz. Át kellett állítanom rendszer alapértelmezettre, ezzel nem pixelesek a fejek.
  • Shep
    #588
    Pot Playerrel hogy tudom a CUDA-t használni?
  • Besz
    #587
    Erre az a megoldás, hogy fel kell telepíteni a legújabb Flash lejátszót,
    mégpedig az Internet Explorer-hez valót is, mert a Firefox, Opera és más böngészőkhöz készült nem elég. Gondolom az előbbit használja a kmplayer.

    kiválasztás és letöltés innen

    Nekem is ezt az ablakot adta be és nem játszott le semmit (access violation hibaüzenetet adott mindenre), de a fenti megoldotta a problémát.
  • Dietrich
    #586
    majd próbáld ki #561 ebben írt progit.
  • Mortel
    #585
    Sajna azzal is így jártam.

    Akkor marad a BSplayer:(
  • Mikiller
    #584
    Nem tudom mi lehet, de már van 3.2-es verzió, esetleg próbáld ki azt is.
  • Mortel
    #583
    Szervusztok!

    a következő hibával találkozott már vki?

    Letöltöttem a 3.1.00.-at. Telepítem és indításkor kiírja , hogy a Tag nem használható és nem működik.
    Uninstall/install meg volt újra indítás. Nem segített.

    Az alapszitu az, hogy 2.9.3-at használtam, csak mostanság nem lehet mindig kikapcsolni, néha csak feladatkezelővel, ezért akrtam frissíteni, de nem nagyon sikerült.

    Előre is kösz a helpet.
  • Chamelia
    #582
    Köszönöm, ez is megteszi. Azért az kár, hogy a lejátszó gombok listáját nem lehet szerkeszteni.
  • Dzsini
    #581
    Állítsd át - beállítások - billentyűzet-egér - görgő.

    Gomb kipakoláshoz skin szerkesztés kellene, csak úgy nem megy.
  • Chamelia
    #580
    Nem tudok. Azzal csak hangerőt tudok szabályozni.
  • Mikiller
    #579
    Egérgörgővel tudsz tekerni, az nem jó?
  • Chamelia
    #578
    Köszi. A másikra esetleg valami?
  • lck
    #577
    Logo = Skinek > Logo > Alapértelmezett logo