656
The KMPlayer - Univerzális médialejátszó
  • shevy
    #216
    már megoldottam, amúgy az volt hogy megnéztem egy mkv filmet, legközelebb amikor avit indítottam, akkor már 180 fokkal el volt fordulva a kép (fejjel lefelé) és minden filmnél innen kezdve kivéve azt az egy mkv-t
  • Aquir
    #215
    mi az hogy egyszercsak fejjel lefelé??
    jobbgomb - videó (alap) - tükrözés
  • shevy
    #214
    hali, megnéztem egy mkv filmet, és azóta minden film fejjel lefelé van, hogy lehet visszaállítani, hogy normális legyen?
  • desigo
    #213
    nekem a mov-oknál fordul elő,hogy néha csúszik a hang a videón :/
  • msstz
    #212
    nálatok olyan nem szokott lenni, mikor dvdről olvas be, hogy mondjuk egy 45 perces .avi alatt 2-3szor belassul és szaggatva játssza a videót, majd aztán egy idő után rendbe jön?
    vlc nem csinálja, sem a wmp, de a kmp többet nyújt azoknál és nem akarok tőle megválni.
    reinstall nem segít.
  • TLOTR
    #211
    Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem, remélem tud valaki segíteni h cyberlink audio decdoert akarok használni azt ugye lpcm kimeneti jelnél engedi de összevissza vannak a csatornák keveredve, tudja valaki a megoldást?
  • RSpro
    #210
    kipróbálom az 5 mp feletti értéket hátha az jó lesz
  • RSpro
    #209
    http://members.chello.hu/cs.szabo/kmplayer.JPG
    azt hiszem jelenleg ilyesformán van beállítva .
  • Pio
    #208
    General/Playbacknél adj pipát mindkét "Jump to keyframe..."-el kezdődőnek, a többinél meg ne legyen pipa, illetve a tekerés mértékét e fölött állítsd be legalább 5, de inkább több másodpercre.
  • RSpro
    #207
    lehet hogy megpróbálom újra telepíteni, talán az megoldja :)
  • RSpro
    #206
    előre-vissza tekerésnél sincs gond?
  • desigo
    #205
    Nálam ugyanaz a verzió hibátlanul lejátszik mindent...
  • RSpro
    #204
    tehát tekerést nem szereti nálam.
    Nálatok is így van?
  • RSpro
    #203
    Pontosítok. Nem csak az előretekerésnél fagy ki, hanem olyankor is amikor pl vissza szeretnék nézni egy jelenetet :(
  • RSpro
    #202
    2.9.4.1435 -m van. időnként mikor gyors előre tekerést kérek tőle kifagy vagy kilép.
    Nálatok is jelentkezett már ez a hiba vagy csak egyedi probléma?
  • Aquir
    #201
    jobbgomb - felvétel alatt mindent megtalálsz (Képkeret rögzítése(ebből több van))
  • tiburon26
    #200
    videokbol tud kepeket "lopni"?
  • desigo
    #199
    jobb gomb-opciók-frissítések keresése
  • Vardar
    #198
    Valaki megtudja nekem mondani, hogy hogyan kell ezt frissíteni?
  • apacsek
    #197
    Kösönöm a segítséget...tittle format megadásával megoldódott
  • Pio
    #196
    Pontosan mire gondolsz? Mert a lejátszó ingyenes, nem kell regisztrálni hozzá elvileg semmit.
  • Pio
    #195
    Nyomj egy F2-t, erre bejön a beállítgató ablak.
    Azon belül menj a General részen belül a Repeat/Playlist menübe, anon belül pedig a Playlist fülre. Itt a második sornál a TITLE FORMATnál lehet beállítani. Van néhány előre megírt de ott mellette az infó gombra nyomva leírja, hogy hogyan lehet személyre szabni.
    Ha azt szeretnéd, hogy inkább a fájlneveket írja ki, akkor lentebb kell pipát tenni a "Display filename instead of..." elé.
    Ha azt akarod, hogy előre beolvassa az összes szám hosszát, címét akkor pipa a "Get the title and track length...."-hez.
  • beneeto
    #194
    Hali
    tudna valaki abban segíteni hogy hogyan lehet beregisztrálni a lejátszót??
  • apacsek
    #193
    Üdv mindenkinek. Én nemrég bukkantam rá a KMP-re. Minden filmformátumot simán hozott eddig. Csak egy aprócska gondom van. Audionál a szám címe helyett a peformer és az album címet jeleníti meg. Átállítási lehetőséget nem találtam meg. Valaki tudja, hol lehetne változtatni?
  • Pio
    #192
    Hali!

    Nekem is volt ilyen 1-2 mkv-nél meg hd videóknál néha. Nekem az segített, hogy más léptékben tekerek.
    Alapból ugyebár balra-jobbranyíl 5 másodperc, ezt kéne átállítani többre, nekem 10en van és nagyon rég nem volt fagyásos gondom.
    Megnyomod az F2-t és General/Playbacknél lehet beállítani közében "(L/R) 1st:"-nál.
    Sőt, ha nem kell iylen precíz tekerés, akkor érdemes használni a többi lehetőséget is, amik ugyanott állíthatóak be, de alapbeállításon:
    ctrl+nyilak - 30 sec
    alt+nyilag - 1 min
    ctrl+alt+nyilak - 10 min
    Ha ez nem segít, akkor nincs más ötletem sajnos :(
  • mcsaba
    #191
    A Kmplayerrel van egy kis gondom, ha beletekerek a kurzor billenytyűkkel egy filmbe két három tekerés után leakad az egész program és egy 3-4 másodperces részt ismétel, vagy kiakad az egész windows, esetleg újraindul a gép. Én annyira nem értek hozzá és rengeteg dolgot lehet állítani ezért inkább megkérdem nem tudjátok mi lehet az oka és hogy lehet ezt a dolgot kijavítani?
  • bsyrex
    #190
    hello!

    nekem van egy olyan problémám, hogy elindítom a kmplayert és a gép meg bezárja, raktam fel másikat is, de azzal is detto. Virusom nincs ellenőriztem.Mi lehet a hiba?
  • desigo
    #189
    Mitől lehet az,hogy a filmek max hangerőn indulnak és csak ha hozzáérek az egér görgőjéhez akkor ugrik vissza a korábban nézett videó hangerő állapotához?

    normalizálás,beépülő modulok kikapcsolva
  • lck
    #188
    Új Win ( lehetőleg nem buherált ). ACE mega codecpack ( meg minden más codecpack ) elfelejt. Ha már codecpack akkor: Vista Codecpackage. Friss driverek és DirectX. Minél kevesebb win buhera. Programok feltelepítgetése közben figyelni hogy elszáll e a kép, hogy rájőjj melyik a hibás.

  • belisz
    #187
    Halo,valaki segítene??
  • desigo
    #186
    háhá
    kösz!
    bővített menü :)
  • lck
    #185
    Jobbegérgomb > Opciók > Bővített menü - pipa be.
    Aztán: #182
  • Pio
    #184
    Akkor passzolom a kérdést, részemről maradok a hivatalosan kiadott stabil verzióknál amiből a legújabb még mindig az 1434-es.
  • desigo
    #183
    eddig így volt igen
    csak amióta 1435-öst felraktam nincs skins csak az opciók-beállítások-általánosban
    ott meg nem sikerül fixet kiválasztani...
  • Pio
    #182
    Jobbgomb a képen --> Skins --> Color Themes és itt lehet kiválasztani azt, hogy melyik legyen (alapbeállításon randomon van ezért váltogat folyton).
  • desigo
    #181
    1435-ben hol tudom kikapcsolni,hogy a lejátszó keretének a színét ne váltogassa?
  • belisz
    #180
    DirectX-ből,és Driverből is a legújabb van fent (DirectX9.0,10.0,Catalyst 9.2)
  • Pio
    #179
    Esetleg gondold végig, hogy mit telepítettél a gépre a legutolsó jó állapot között.
    Aztán mindenképp tegyél fel új videókártya drivert.
    Szedj le minden codec packot, a kmplayer kezel mindent, biztos, hogy nem codecek hiánya a probléma.
    Esetleg rendszervisszaállítási pontot keress a hiba jelentkezése előtt.
  • lck
    #178
    Friss videokártya driver és directx ?
  • belisz
    #177
    Ja,azt elfelejtettem írni,hogy a legeslegeslegeslegújabb KMPLayer van fent a gépen!