362
Tales Of Pirates
  • shevsenko7
    #162
    [email protected]
  • ricsipi16
    #161
    Na 50es vagyok jól jött ez a dupla exp :)))))))))))))
  • ricsipi16
    #160
    shevi jól megkerestél dika amúgy neked mi az msned?
  • ricsipi16
    #159
    Dik má 47 vagyok XXDDDDD
  • shevsenko7
    #158
    amugy felvettelek MSN-re
  • shevsenko7
    #157
    nekem van ott egy karakterem...majd akko megkereslek...
  • ricsipi16
    #156
    Nem én a mermaidon vagyokXD
  • shevsenko7
    #155
    szevasz Ricsipi16 te melyik szerveren vagy a rainbowon?????????Mert akkor megereshettlek!!
  • ricsipi16
    #154
    én is mingyá 46os leszek de én eladtama a picsába mindent amikor 40en lettem kivéve a páncélt mega a kardot!:)
  • shevsenko7
    #153
    Üdv all!!

    Crusaderek a segitségeteket akarom kérni!!!!Most már egy lvl 46-os Crusader vok de mikor lvl 40es lettem kaptam egy térképet vagy mit!Dark Swamp Manual.Na az mi???És mire jó???És hogy kell használni????valamilyen különleges páncélokat ad lvl 40 töl lvl 55-ig!!!!!!!
  • shevsenko7
    #152
    én 98-at gyüjtötem!!!!!!!!!!!!!!!!!(a Snowy Soft But-bol,7órán át!!!!!!!!!!!!
  • shevsenko7
    #151
    amugy a goaty Muffs azt lehet szerezni és, venni is szerezni vmi lvl 10-es pingvinnél lehet!!!!!!Venni meg abba a sivatagi városba lehet most pont nem tudom hogy hol!!!!!!!
  • shevsenko7
    #150
    most pont játszok!!!!!!a Rainbow-ba Nopent7 vok lvl 46-os Crusader!!Szval megkereshettek déltöl 8ig vok!!!(minden nap)
  • AshHC
    #149
    Hello mindenki most kezdem el ezt a gamét és tanácsot szeretnék kérni meik serverre mennyek ha sok magyarral szeretnék találkozni
  • Fantos
    #148
    nekem 17-est kéne amúgy is ritkán vagyok szal ha újat kezdenék azzal semmi nem lenne :P
  • ricsipi16
    #147
    segitek fejlődni
  • ricsipi16
    #146
    XD gyere át a mermaid serverre és ha van msned akkor vegyél fel: [email protected]
  • Fantos
    #145
    taníts mester!
  • ricsipi16
    #144
    tegnap hivtam át 1 gyereket a mermaidra és 4 óra alatt fejlesztettem 24r
    e
  • Fantos
    #143
    akkor meg tudod mondani 17 szintel hova menjek? :)
  • ricsipi16
    #142
    jó hogy bazz. tudtam hogy hova kell menni
  • Fantos
    #141
    27 szint?! OMG! ember vagy te?
  • ricsipi16
    #140
    van ott 1 11es emberem de nem fogom fejleszteni itt a mermaidon van 1 44esem az jó nekem most hivtam át 1 gyereket a mermaidra és fejlesztem én meg amugy a rekordom egy nap 27szint tehát a fejlődéssel nem lenne gondom csak ujra és ujra kezdeni unalmas lenne. XD XP
  • Fantos
    #139
    rainbowon vagyunk sokan ott csinálunk gyere inkább te :P
  • ricsipi16
    #138
    csináljatok má embert a mermaid serverre jó lenne csinálni nagy magyar bandát
  • Yokujin
    #137
    Goaty muffs nevü tárgy nincs a játékba, legalábbis ez a honlapon nics feltütetve. De mondjuk a "Piglet tail" sem volt fenn. Azt a sima Piglet dobta Ascaronban...
    Na mindegy dobtam a küldetést, ugyhogy most megint kevés xp-, és pénzért kapok, questet.
  • Yokujin
    #136
    Hi, ezzel nekem is sokáig problémám volt, mert egyszerüen nem kapok , History quest, és ugy tudom csak az után jár life skill pt. Az egyes szintet elértem mindegyikböl, de ugy hogy nem volt 1 life skillpts, sem. Totál ideg voltam mert kellet a küldetésekhez, deaztán egy srác végre elmondta. Annyit kellet csinálnom hogy többször gyorsan rákattintok a skill bookra és jo lesz. Tényleg o LS pt és megtanultam fátvágni, bányászni. Igaz ezzel még csak egyes szintem vagyok mindenböl de már ez is valami.
  • CkR
    #135
    Szer'tem ezt a goaty muffs-t valami boss dobja..
  • CkR
    #134
    Hya!..nah ez az a kérdés ami miatt Soader kollega abbahagyta a TOP-ot...ahhoz h haászni, bányászni, standot állytani stb. tudj, két dolog kell:
    1. a tanulni kívánt skill könyve (ezt bármelyik fővárosban megveheted 1000$-ért/skill)
    2. Lifeskill pont, amit ezekre a skillekre költhetsz..ezek NEM normál skill pontok (ezt CSAK(!!!) A STORY KÜLDIK UTÁN KAPOD, MÁSHOGY NEM..)
  • Yokujin
    #133
    Hi!
    Van egy kérdésem, hol illetve, hogyan lehet hozzzájutni a "Goaty Muffs"-hoz?
    Ez nagyon fontos lenne, Ray-nél kaptam a küldetést. 1980 goldot és 1500Xp-t fizet + Lvl2 Refining Gem Voucher.
    Már a honlapon is, mindehol megnéztem, egy állat sem dob el ilyet. A küldetésben persze nincs megadva semmi segitség, csak annyi hogy ez kell és kész.
    Ha valaki tudan válaszolni nagyon megköszönném.
  • Fantos
    #132
    nemtom nem hajóztam olyan sokat
  • Kristóf00
    #131
    thx XD
    ás az elöző kérdésemre? a hajós, meg a halászos favágos? :D
  • Fantos
    #130
    egyébként van egy adatbázis a szörnyekről a hivatalos oldalon nyálazd át hátha találsz valamit és azt is írják hol található a szörny
  • Fantos
    #129
    szörnyeket
  • Kristóf00
    #128
    és lécci adjatok tanácsot h miket öljek?...28-as swordi de már most nem tom miket öljek!plzz segitsetek!
  • Kristóf00
    #127
    hello!
    Nekem van egy 28as swordmanom az Agean Sea szerveren!
    De van pár dolog amit nem tudok...
    A hajómnak 2000expje van de még mindig csak egyes szintű! Hogy is van ez?
    Meeeg h kell halászni meg fát vágni? mer sehogyse megy!És aki azon a szerón jáccik lécci irjon!
    előre is köcc
  • CkR
    #126
    felállítotam Standomat Argent City-ben ...lehet jönni pénzt költeni...
  • soader
    #125
    értem...28lvl-vok és környéken sincs egy olyan tetves pont :( :/ :S
  • CkR
    #124
    nem a lvl-töl függ...hanem attól h van e Lifeskill-ed hogy megtanuld a 'piacolást'..
  • soader
    #123
    Uff :) hány lvl-töl tudok majd végre árulni a piacon? mert már gáz hogy nincs pénz... :S :)