362
Tales Of Pirates
  • dobu20
    #282
    Nah vissza a ToP-ra!
    A PKO-t felejcsétek el mert törlődnek a karik és ki tudja mikor jönnek vissza!
  • dobu20
    #281
    http://www.youtube.com/watch?v=euZYERURay0
  • shevsenko7
    #280
    hogy hivják azt a video-t sehol nem találom
  • shevsenko7
    #279
    És én valakinek a privát szerverén nem lehetek rajta?
  • dobu20
    #278
    YouTube-on rajta van hogy kell privát servert csinálni.Az egyik videón le is írja miket kell hozzá le tölteni!
  • shevsenko7
    #277
    szeretnék kérdezni vmit!!amugy reee

    hallottam vmilyen privát szerveröl!A többi magyar nem akarja elárulniu hogy melyik az!!!!Ti nem tudtok vmit erröl?
  • dobu20
    #276
    Vagyis 20x nem 2x!Boccs a flame-ért!
    Mostmá kussba leszek!
  • dobu20
    #275
    Ohh és egy újabb és könnyebb pénzzerzési tipp:

    Vigyél fel pár karit 20lvl-re és alakulj át vele,add át a heaven berry-t a karidnak amit viszel add el!Ha 100k felet árulják az pont jó mert ha 100k-ért adod mindenki venni fogja!És ezt naponta 2x megtod csinálni ha van hozzá türelmed és 4mill per nap!

    U.I.:Itt ajánlott swordsman-t csinálni mert hamar meg van a küldije és még az elején neki érnek a legtöbbet a cuccai!
  • dobu20
    #274
    Hát valahol hátul a picsába iciclébe,asszem annál az NPC-nél akinél át lehet változni hunterré!Nah annál még kicsit lejjebb a fairy merchant mellett!Ha nincs ott járd végig iciclét és ha sehol nincs nézd meg a többi várost,mert biztos h van!Most csak nem dobálnak a mob-okk unsealokat és azt se hiszem h a GM-ek csak úgy osztogatják...ahoz túl sok event-kéne,pedig szinte minden erősnek az van!

    U.I.:Mek ma Indonéziába!
  • shevsenko7
    #273
    én nem láttam...csak gagyi cuccokat
  • shevsenko7
    #272
    hol a blackmarketben???
  • dobu20
    #271
    Amúgy unsealokkat a Black Shop-ban lehet venni Iciclébe Fairy Coin-ért és Runek-ért!
  • dobu20
    #270
    Hi all!
    Gyertek át a PKO-ra!
    2x-es exp,ami a ToP-on 5m itt csak 50k!5%-os Magyarság,barátságos játékosok!
  • WizGiz
    #269
    Hali ^^ Van egy honlap a magyar ToP-ozóknak: www.tophun.fw.hu
    Elég sok infó található rajta.. Fórum is van, úgyhogy ha kérdésetek van, ott is feltehetitek, és ha tudunk segítünk..
  • peppone
    #268
    Mindenki jöjjön át mermaidra kezdeti nehézségek enyhítéséhez pm-ezzetek rám: CoreX szivesen segitek. Ja és lécci ha tudja vki hogy tok 35,45,55,65 unsealt vagy sealt szedni szóóljon lécci, má nagyon kell az unseal habár van 45-ös de a többi drága előre is kösz
  • peppone
    #267
    Tudtok mondani vmi oldalt amin rajt van az unseal ill seal szerzés? Jah és hogy kell ki sealedeltetni a cuccokat? köszi
  • peppone
    #266
    Csá tudja vki hogy hogy kell 45,55,65 unsealt szerezni gameba? Mer má régóta próbálom kitalálni és nincs kedvem kiszórni 15m-et az ablakon egy evára előre is kösz.
  • shevsenko7
    #265
    figyi...

    A barátod jol mondta nagyábol!Igen el kell menni a Newbie Guide-be.Fel kell venni egy Story questet(a nevére most nem emlékszem)megcsinálod a questet kapsz LifeSkill-t veszel skill book-ot -Woodcutting- és kész!!!
    Ha tovább csinálod a Story questet akko több lifeskilled lehet pl.:mine,Fishing,
  • Bence999
    #264
    Császtok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy hogy kell fát vágni!
    Annyit tudok hogy küldetést kell felvenni.
    A barátom mondta, hogy a Newbie Guide - Senna-tól kell felvenni a küldit.
    De nem tudom hogy melyik az a küldetés! Nagyon kéne a pénz.
    Segítsetek hamar. Írjatok ide, vagy az e-mailomra: [email protected].
    Vagy [email protected]
    Kössz előre is. Császtok!!!
  • dobu20
    #263
    Hogyan gazdagodj meg 1 hónap alatt:

    1.Csinálj egy új accountot

    2.CSinálj egy úk karaktert

    3.Vidd fel 41-re és csinálj belőle SharpShooter-t(SS)

    4.Add el minden cuccát és nyertél 500k-t

    Miért SS-t és nem más karaktert:

    1.Az SS-nek érnek a legtöbbet a cuccai

    2.Könnyű felvinni 41-re

    3.Az SS-nek a legkönnyebb a 2. class promotion küldetés

    Hátrányai az SS-nek

    1.Nagyon rossz DEF és HP(az lvl 35-38-as mole-ok hamar szét szednek),de ezen cake-el könnyedén lehet segíteni!Viszont a cake nagyon drága és min 5 stack kell,ezér 70-80k-val kevesebb pénz(az 500k garantált!)

    2.Rossz sebzés,viszont gyors támadás!

    Probléma megoldások:

    1.A rossz DEF és HP gondot meg lehet oldani egy magas szintű CONSTUTION PET-el!(min lvl 30 pet!(Ezzel meg takarítassz 70-80k-t és 570-580k-t szerzel!)

    Szügséges intézkedések a 100%-os 500k hoz:

    1.Kell mentor az lvl 41-es 200k-hoz és az EXP növelő fruit-hoz!

    2.Kell egy Star of Unity az lvl 50 es fegyverhez,amit szintén lvl 41-től kapsz meg!

    3.Lvl 35-ös unseal armor(fegyver nem kell mert csak lassítja a támadást,de ha van az sem árt!)

    Szügséges pont osztások:

    Str=0
    Agi=15(0)
    Con=0(15)
    Spr=0
    Acc=35

    Tanács:

    Jobb ha te magad húzod a karidat azzal a karakterrel amit már fel vittél erősre!

    U.I.:Ha dupla exp-van a serveren akkor 3 óra allat meg lehet csinálni a karaktert!Egy nap 2 karakterre elég,szóval 1m naponta!

    Ez is egy mód arra hogyan gazdagodj meg!Remélem sokat fog segíteni ez a stratégia!Sok szerencsét mindenkinek!

  • dobu20
    #262
    Okok én is...
  • ricsipi16
    #261
    De jó neked
    én ikább maradok a real casjoknálXD
  • dobu20
    #260
    Jáá Phyllisnek a piggy set rohatt jól áll+item mallos voy lés meg pillangó szárny...áhh szerelmes vok a karimba!xDxDxD
  • dobu20
    #259
    Oksa np.
  • shevsenko7
    #258
    ree!!!

    bocs dobu de most jelenleg nincs netem ezé nem tudlak felvenni!!!Na csak ennyit
  • dobu20
    #257
    Nekem is
  • ricsipi16
    #256
    Majd nekem is!XD
    msn : [email protected]
  • SRK5612
    #255
    Ha valaki tud Top "Tales of Pirates" cheat -t az nagyon kérem mondja el nekem !!!!!!!!!!!
    Msn:[email protected]
    Email:[email protected]
  • dobu20
    #254
    Hanyas Cheat Enginéd van?
  • ricsipi16
    #253
    én már csináltam a cheat enginével
    minden jó
    csak a 99milliora átirt pénz nem valodi tehát nem lehet elkölteni csak át irod
  • ricsipi16
    #252
    hajjak + ma az egész mermaid szerver laggolt hex közbe mindenki anyázott orba szájba én ezé csak 3x tudtam megcsinálni
  • dobu20
    #251
    http://www.hackdirectory.com/Pirate-King-Online-hacks.html
    Ha innen sikerül vkinek le tölteni v mit az írja le hogy kell lécci!!!!
  • dobu20
    #250
    Nah jó ideje komolyra fordítani a szót!Most lehet h noob-nak fogtok tartani,de pénz nélkül semmit nem érek+senki nem ér semmit!Ki tud 1 olyan hack programot,ami igazi pénzt ad?
    Ezek a progi semmit nem érnek:

    CheatEngine 5.3,5.4
    Money Maker

    (Ennyit ismerek,de van 1 angol nyomi aki ki rabolt,nah annak igazi pénz csináló progija van csak nem tom meik!)
  • dobu20
    #249
    Ehh!:DAmúgy nem biztos h felviszem!Olyan drága minden ecsém!Most 1 fos lv45 unseal kardal meg armorral nem fogom tudni kinyírni az erősebb szörnyeket!Amúgy 60 ra megpróbálom oszt csinálok 1 Clericet vagy SS-t!

    De amúgy ha elérem az 55-öt nem kapok pénzt???
  • ricsipi16
    #248
  • ricsipi16
    #247
    MÁRMINT TOPba !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ricsipi16
    #246
    Ha felviszed magad 70re szülök neked 1 gyereket
  • dobu20
    #245
    kicsi 'v'-vel!
  • dobu20
    #244
    shevsenko vegyél fel msn-re;)
    [email protected]
  • dobu20
    #243
    PKO=Pirate King Online
    Teljesen ugyanaz a játék mint a ToP csak ebbe ami 50m ott csak 50k:P
    Amúgy el mondhatnád mi az a multizás mert már az én pénz szerzésem nem jön be:S!Úgy látszik csak szerencsés voltam:D