3449
  • roland4
    #3329
    M4dMax te martial artist vagy?
  • shark0017
    #3328
    És a koreai szerver mikor indul?És mivel lesz másab mint a japán szerver?
  • roland4
    #3327
    dikk, az miért van hogy mikor akarok connectelni egy szerverre akkor ki írja hogy: connecting was lost, vagy azt írja hogy a verzió nem jó hozzá...
  • roland4
    #3326
    tudom xd
  • M4dMax
    #3325
    A kepek a Koreai szerveren készültek Kinai Language patchal. fasza :P
  • terror246
    #3324
    sztem meg nemtudtok olvasni, 2010-07-03 annak a hírnek a dátuma azon az oldalon. >< (+ látni lehet a képeken is h a koreai dbo-ból van, kicsit azért különbözik a kínai meg a koreai írás.)
  • KiruHoshino
    #3323
    teszt szerver Nyitva tartás: július 2 -7 február 5. (Beijing Daily 15:00-21:00)
  • M4dMax
    #3322
    Erdekes hogy miert Netmarbles kepek vannak benne, ha ez igy van akkor megiscsak kell egy Netmarble acc? Mongyuk sok ertelme nem lenne...
  • ben095
    #3321
    komoly mi lvl 26 oson már felnőt csak ugy csinaltam meg hogy be ültem egyik csakesz háta mőgé



    igaz már lvl 28 as vagy de na


    birom shenlongot :D
  • roland4
    #3320
    ezt nézzétek meg ! szerintem ez a kínai DBO test szervere, alapbol kapsz lvl.55-öt, + sok zen meg minden!!!!!és szerintem it van hogy mit hogyan... http://qilz.131.com/hotnews/866795_1.html
  • Yoci000
    #3319
    FlashGet :P
    Nekem 1MB vel szedte... :P
  • Szefmester
    #3318
    Ugye szerintetek is vicc kategória ha vasárnap óta szedem nonstop a klienst mert csak 2,4K-val jön le, bár néha pár percre akár a 30ra is felugrik. XP
  • M4dMax
    #3317
    jah pontosan pl. ID: kzw6789 es kod:skt499qo (ez csak pelda) Tehat mindent megkapsz amit csak lehet.
  • Szefmester
    #3316
    Muhaha, én töltöttem le 100.nak a klienst. :P

    A regvétellel kapcsolatban egy kérdés: A vásárláskor a levélben küldenek egy email címet jelszóval, az aktivált reget, a hozzá tartozó névvel és KSSN-nel, valamint a biztonsági kérdést és arra a választ, meg persze az account nevet és jelszót?

    Lehet e rendelésnél account nevet választani? Vagy az egy random betűhalmaz lesz végül?
  • KiruHoshino
    #3315
    www.dbohungary.szunyi.com - Itt lehet ezzel engem zaklatni.
  • M4dMax
    #3314
    Az acc vasarlas utan nem árt atirni a kodot, secret answert ime a guide:
    http://www.dbocom.com/forum/showthread.php?p=18007#post18007
  • Tracsi
    #3313
    Köszike a segítséget.:)
  • roland4
    #3312
    nem, a megadott email-re elküldik az account felhasználó nevét és a jelszót. ha megkaptad akor mehetsz is játszani. semmi telefon számot nemfog kérni.
  • Tracsi
    #3311
    Hali! Én is szeretnék accot vásárolni ha megoldható! Engem is érdekelne, hogy pontosan miképp is működik. Végig olvastam az előző 8.oldalt és minden tiszta de volna egy kérdésem, (értetlen vagyok különben)ha veszek accot akkor nem kell a bajlódnom a telefonos ügyintézéssel ugye?
  • roland4
    #3310
    KiruHoshino, meg mondanád nekem azt hogy te hogy intézted el nekik? mert lehet hogy akkor én is megveszek egy accountot rajtad keresztül, ha mondhatom így =D. De ez nem biztos :/ És ez hogyan működne pontosan? Az nemártana ha leírnád :D
  • BladE666
    #3309
    hello Srácok én is keresek account lehetöséget.
    acountért cserébe tudnék adni egy vadi uj játék Close Beta Testjáhez (ami áprilisba indul) www.prius.gpotato.com beta key-t
    kb 3 hete lehetet szerezni hozzzá, és nekem van 3 plusz beta key ha vki tudna ebbe segíteni... plusz egy kis kedvcsinálo a game-hez http://www.youtube.com/watch?v=_Tj-bGvp-Bo
  • KiruHoshino
    #3308
    Újabb két ember vásárolt accot a játékba rajtam keresztül. Ők az accoukat megkapták. Jó játékot nekik - www.dbohungary.szunyi.com
  • roland4
    #3307
    dbmmo.com-on nyitottam egy új topicot , ha lesz szerencsém akkor eltudom cserélni a DMO accomat egy DBO acc-ra :D
  • M4dMax
    #3306
    ha nem volt telleg patch akkor ez jo lesz:
    http://www.mediafire.com/?e01pvmavap6tclm
  • rodzsi
    #3305
    azt nem tudom h volt e patch, de itt a dbo.exe-re irt ki valamit de biztos h az uj angol patchel lesz gond... vagyis sztem.. a launcherben van ilyen lehetoseg h repair vagy valami ilyesmi nem??? talan az segit....
  • KiruHoshino
    #3304
    Volt patchelés? Mert nekem akkor szokta azt kiírni ha patchelés volt és a nyelvi fájl nem egyezik az eredetivel.
  • rodzsi
    #3303
    sziasztok.
    egy olyan problemam van h reggel akartam inditan a gamet, de amikor bejon a launcher es ranyomok a startra kicsit tolt majd kiugrikegy ablak valami c++ hibaval, es 3 lehetoseg van: kihagy, ismet, leallit... tok mind1 mire megyek a program leall stb stb ir i.... tegnap este meg semmi baja nem volt a jateknak. leht h az uj angol patch tett be neki??? mert lattam h megjelent, azt felraktam gameles utan.... aki tud segitsen. kosz welore is
  • roland4
    #3302
    de ha dbmmo.com-on nyitnánk egy új topikot akkor ott elcserélhetném a DMO accomat egy DBO accra :D csak nem tudom hogy kell nyitni xd
  • roland4
    #3301
    sajnos nem :S
  • KiruHoshino
    #3300
    Azzal a kssn-el nem tudsz reggelni DBO-ra?
  • roland4
    #3299
    sikerült csinálnom egy DMO accountot :D ha valaki tud abban segíteni nekem hogy hol vagyis milyen fórumon tudom hírdetni azt hogy a DMO accountom cserélem DBO accountra, akkor az megköszönném :D és talán lesz esélyem arra hogy vásárlás nélkül legyen egy accountom ^^
  • KiruHoshino
    #3298
    Garantáltan nem lesz. Higgyétek el ez nem átverés. Az accot valóban megkaptuk.
  • Szefmester
    #3297
    Én is ezt fogom tenni.. próbálkoztam nem keveset, de sajnos a telefon aktiválást nem tudom kikerülni. Nah majd a vásároltnál már nem lesz ez a gond. :)
  • rodzsi
    #3296
    Sziasztok! :)

    Látom nagyon belemerültetek ebbe az acc szerzésbe.... :) Tudom h aki nem inge nem veszi magára de én még mindig a legegyszerübb megoldást választanám a vásárlást.... :) Mondom ez az én saját véleményem... :) Egyszeri alkalmi kifizetés és csokolom.... :)
  • Szefmester
    #3295
    Nah üdv...

    Én tudtam oda nagy nehézségek árán gépelni nevet, mint 12-14 év közötti gyerek (náluk működik a kssn generátor), csak a szülői beleegyezős felugró ablak nem vitt tovább, de a fordítók nem írtak hibát. SZóval lövésem sincs miért nem engedett onnan tovább. De nem próbálkoztam sokszor mert a végén bannolják az IP-m egy időre.:P

    Ötlet hogy ott mi lehetett a gond? Próbáltam fiatal felnőttet, és idősebbet is de egyik sem volt elfogadható a regnek.

    ui.: Rókában csináltam lehet az volt a gond.. majd még később megpróbálom ie9ben.

    jóccakát...
  • roland4
    #3294
    találtam egy videót.a pali ki írta hogy dbo accounthoz ad kssn-t csak irjuk ki üzenőfalára az emailunkat. én ki is irtam és ezt küldte el:

    Hi

    Thank you for your reply to my video.

    Here you can find your NAME + KSSN to make a DBO account.

    => http://getafreekssn.tk/


    nemtudom hogy ez átverés lenne vagy valami :/
  • roland4
    #3293
    regisztráltam DBOHUNGARY-ra. roland4 néven megtalálsz.

    az msn-em it lessz: [email protected]
  • KiruHoshino
    #3292
    Sehova nem juttok így. vegyél fel msn és megnézzük. DBOHUNGARY-n rwegelj és küldöm az man-wm cmét
  • roland4
    #3291
  • roland4
    #3290


    megtudtam csinálni amit mondtál de rákatolok a továbbra nem reagál!!