3449
  • roland4
    #3289
    okés
  • terror246
    #3288
    ctrl+c -vel nem is fogod tudni, van néhány módszer rá hogy bemásolhasd. pl. ha txt-ből akarod bemásolni akkor megnyitod internet explorer-el a txt file-t, kijelölöd a nevet, és behúzod a mezőbe (másik explorer ablakban legyen megnyitva a regisztrálós oldal). vagy ha netről csinálod akk is ugyan ez, csak 2 ablakban legyen megnyitva a 2 oldal.(fontos h külön ablak legyen, ne külön fülön,mert úgy elvileg nemmegy)ha nem megy írj pm-et segítek.
  • roland4
    #3287
    azt megoldanám csak kellene egy account :S kssn-em van , de regizésnél kéri a kssn nevet oda akarom beileszteni de semmi...
    nemtudom mi a hiba :S
  • KiruHoshino
    #3286
    Simán megoldható a telefonos regizés is. :D Koreai chat
  • roland4
    #3285
    El küldtem!
  • roland4
    #3284
    privát üzenetbe elküldöm a KSSN-eket és hogy mi legyen a felhasználo meg jelszó.
  • Szefmester
    #3283
    ha tutira működnek akkor holnap este megpróbálhatok regisztrálni, feltéve ha van +1 nekem fizetség gyanánt.. persze attól a telefonos aktiválást nem úszod meg.. én itt buktam volna meg, ha be is enged.
  • roland4
    #3282
    valaki regizik nekem? xd adok pár KSSN-t.
  • roland4
    #3281
    hát én kimásolni és beilleszteni akartam. de irkáltam bele minden hülyeséget de az se működött :S
  • Szefmester
    #3280
    Koreai karaktereket használsz és másolsz, vagy gépelni próbálsz?
    Második tippem hogy mivel nem koreai az IP címed ezért tiltja. Nekem mintha ez lett volna anno a gond, csak nálam már nem fogadta el a kssn-t pedig találtam egy koreai proxy szervert is és azon át léptem be. Lehet már feketelistás volt az én név+szám párosom.
  • roland4
    #3279
    valaki help!!! mikor regizni akarok akkor ott a kssn-en nél a névhez nemtudok irni semmit!!!! mi a gond? internet explolert használok
  • ben095
    #3278
    shenlong idézése


    lvl 20 dinó őlő :D



  • ben095
    #3277
    shenlongot megidézték


    ez a karim már level 18
  • Trenks
    #3276
    Mad későn vettem észre hogy írtál ha leszel majd írj újra
  • Szefmester
    #3275
    a karakter nevének van minimális hossza? Mert van egy akkora névötletem a human fajú karimnak. :D Ha van limit akkor majd Szef vagy Szefmester néven kell keresni, de úgyis jelzem ha sikerül bejutni.
  • rodzsi
    #3274
    Nagyon faxa guildben lenni.... :D :D :D
    Jolvan szefmester várjuk jöttödet... :D :D Sztem gyorsabb megoldás a fizetős verzió.. :) Ma nem tudok gamelni, de holnaptól már leszek, addig csak nem húztok el annyira.... :D
  • Szefmester
    #3273
    Skacok, ha már itt mindenki hatalmas DBZ fan, akkor hátha tud valaki értelmes feliratot a DBNL féle DBZ-hez. Sajnos förtelmes módon valaki a feliratot a magyar szinkron alapján csinálta, amivel hangzásilag nem lenne gond, csak sajnos becenzúrázták a cenzúrázott francia szöveget ami alapján készült. Én meg valahogy jobban örülnék párommal ha a japán szöveg alatt a valós jelentését olvasnánk. Amúgy hamarosan én is csatlakozom majd a társasághoz. :) Bár még nem tudom hogy a vásárlós vagy a megkérek valami kóreait módszerrel csinálom majd. :)
  • KiruHoshino
    #3272
    Na milyen egy guildban lenni??
  • rodzsi
    #3271
    Hehe srácok merre vagytok? :D :D Egyedül gamelek itt... senki fel nem vesz a guild-be :D
    a hétvégén meg lesz a 30 asszem :D azt utána segitek mindenkinek, h egy szinten legyünk :)
  • ben095
    #3270
    bocsi a mindenki lapjást roszul adtam meg
    ez az : http://narutosd-online.mlap.hu/
  • ben095
    #3269
    ja és kuri az oldalam Naruto-s és van látogatás rajta
    a narutost meg ara véltem hogy egy játékra készült oldal online játék is :D
    single meg multi a multi online is.

    http://www.narutosbd.atw.hu/
    http://www.narutosd.mlap.hu/
  • ben095
    #3268
    csá már a humanom 16 os a namekom meg 8 :D nagyon jó a játék de a zene lehetett volana jobb is majd rakok fel képet a fórumra ja a kiru hírdessem az oldalt a saját oldalamon? :)

    ma nem sokat leszek fent mert haeveromal bulit csinálunk max náluk játszok egy kicsit nos a klán neve hát nem tudom talán az hungary az jól áll mellette.

    ajánlom aki szereti a dragonball-t az most ne hadja ki a lehetőséget

    mert ha jappán , meg a koreai , és a kínai szerver nem arrat akkor nem lesz angol sajna :'( egy angol mondta szerón.
  • rodzsi
    #3267
    A név nekem se annyira jön be... :D de hát végülis nem az számit :) hanem h egy csapatban vagyunk gyerekek :) :) :) :) sztem semmi mááááásss :) vagy tévednék? :)
  • KiruHoshino
    #3266
    M4d köszi a fájlt. Neki fogunk majd állni a Magyar Patchnek is. :D
  • Yoci000
    #3265
    M4d kitalálhattad volna mért lett DBOHungary a neve...
    (http://dbohungary.szunyi.com/) Csak ennyi :DxD
  • M4dMax
    #3264
    Hát a névhez nincs mit hozzá füzni. Nekem nem tetszik
  • rodzsi
    #3263
    na kesz is a guild???? lemaradtam errol a szent esemenyrol???? nem is roszz a neve :D baaar azert en masra gndoltam volna... na csak piszkalodok aam :D
  • KiruHoshino
    #3262
    Megalakult az első magyar klán. :D DBOHungary névre hallgat. - www.dbohungary.szunyi.com
  • Yoci000
    #3261
    jeee motorrr :D
  • Yoci000
    #3260
    Kiru...Nekem is ez volt a hiba mikor kicseréltem a lang0 file-t.
    Szerencsére csináltam biztonsági mentést!!! Sajnos az már nincs meg :/
    De ha újratelepíted a játékot akkor működni fog neked!
    Vagy...lang0backup.pak file nincs bent? ha van olyan a pack mappádba akkor szedd ki! Mást nem tudok sajnos!
  • KiruHoshino
    #3259


    ÍME A HIBA CSAK, HOGY LÁSSÁTOK NEM MINDENKINEK JÓ.
  • M4dMax
    #3258
    Amit letöltesz patchet az rar ban van. Az öszes filet csomagold ki egy másik üres fileba. és el kell inditani az exe-t. Eddig rajtad kivül mindenkinek müködik.
    Nemszivesen töltök fel filetak ugyanis a netem erre nagyon lassu. A feltöltési sebesség 4-6kb/s
    De itt van tartott egy ideig de tessék:
    http://www.mediafire.com/?e01pvmavap6tclm
  • ZohanKA
    #3257
    hàt pedig müködnie kell akàr xp akàr seven.
  • KiruHoshino
    #3256
    Hallod már egyszer is leírtam, hogy nekem az istenért sem akar működni. Akkor elküldted a sajátod. Most megint megkértelek, de ügy tűnik ennyit sem lehet megtenni. Majd írók a másik fórumon. Talán készségesebbek lesznek.
  • Yoci000
    #3255
    nemmind1?:D
    Egyszer láttam ilyet életembe :D

    Ajjaj :D
  • rodzsi
    #3254
    Bukta.... Mert ez nem Goku... A malac az aki felvette a ruháját.... :D :D :D :D Ebbe belenyúltál öreg :D
  • Yoci000
    #3253
    Apával...:D

    Bocs srácok...most sok kép lesz :D
  • Yoci000
    #3252
    Hopp....nem adja be a képet :D
  • Yoci000
    #3251
    Új dogi M4dMax-nak köszönhetően :D:D:D
  • M4dMax
    #3250
    Mi vagyunk a különleges erök!! xD