3449
  • kill3r21
    #3369
    nektek is piszok nehezen indul?
  • Phoboss
    #3368
  • Phoboss
    #3367


    ezt írja ki mindig.. már vagy 4 accountot regisztráltam a leírás alapján..
  • Phoboss
    #3366
    valaki segítenne pls? leszedtem taiwan verziót regeltem accountot.. leszedtem az angol pathent.. de nem mukodik aztirja atpacheli de akkor sem mukodik.. meg belépnék a játékba hibát ír ki.. volt egy magyar oldal ahol leírtak mindent.. de az az oldal be se jön pls segitsetek..
  • zsoca129
    #3365
    csőőősztök.....tudom h már mindent leirtatok mindekinek mi h merre de nekem mégis kéne segitség haa nem bántok 5 percet az életetkbőlll:) szalll etöltöttem de ne mtudok hol regizni annyi dragon ball online regiztem és egyikse jóóóó valaki tud linket küldeni meg h hol érdemes letölteni mertt ne mvágom h jo van nekem de hát gondolom abból nincs különféle több nha meg a nyelv feltörésében h ne Tw-legyenhiába töltök le patchet.....PLS HELPELJETEK NEKEM...előre is thxx.
  • David9317
    #3364
    tárgytalan :)
  • David9317
    #3363
    MIkor megpróbálok belépni a launcherbe ezt írja ki: game initialize failed... mi a fene lehet vele?? (TW verzió)
  • Szefmester
    #3362
    Nagyon sokszor fordul elő az hogy ugyanannál a karakternél több küldetést is lehet felvenni vagy leadni.

    A legelső küldetés megoldása pediglen: Scouterrel meg kell nézni a csajt (ember kezdőnél legalábbis). Véletlen jöttem rá.

    Ha beléptek a quest menübe a j gombbal akkor ott tudtok pipákat rakni, azok megjelennek majd jobb oldalt egy állandóan látszódó quest követőben. Érdemes a darabszámosokat odarendezni ami meg egysoros, vagy már kész van kiszedni onnan.

    Még egy küldetést nem dobtam el. Én összegyújtök egy nagy halom küldetést aztán elmegyek és megcsinálom a 3/4ét minimum majd vissza a városokba vagy aleadókhoz, eladom a lootot, és felveszem/leadom a küldetéseket. A kezdő zónában egy küldetésem volt amivel sokáig vártam, de az is egy boss volt sok minionnal szűk helyen. :)
  • e gergely
    #3361
    Most sok ember van a DBOHungary klánban, namek és majin-ból kevés van. Bárki játsszon amivel szeretne, csak gondoltam leírom, hátha...

    Ha belépek a menübe és a Quest-re, ott vannak nem teljesítettek is, amiket a térkép nem jelzett. Vagy lejártak vagy nem tudom, de ott legalább 2x annyim volt, mint amennyit a térkép mutatott. Minden esetre sok alacsony TP-t adó is volt köztük, azokat eldobtam, majd újra felveszem őket és megcsinálom, ha visszafelé járok. Szerintem dobd el amiről nem tudod már, hogy mi, majd megcsinálod később.
  • Szefmester
    #3360
    öhm.. nem tudom miről beszélsz. Nekem eddig minden küldetést jelzett a scouter. Amikor kezdek kifogyni a küldetésekből akkor bekapcsolom a scoutert és -mivel beraktam a küldteéskereső chipet- nyomok egy 2es gombot és már villognak is a küldetés adók.
    A minimapon és a nagytérképen is minden egyszerűen van jelölve.
    -Piros kör: a közelében de leginkább benne van a célpont, többnyire mobok, akikre ha ránézel scouterrel láthatod hogy célpont vagy sem, sok hasonló mob is lehet egy zónában ami nehezíti. :)
    -Piros X: Ide kell elmenni amikor befejeződött egy küldetés
    -Piros ^: Boss... odamész megszabadítod nyomorúságos életétől -valószínűleg csicskásai is lesznek, de csak miattuk kemény- és örülsz a küldetés befejezésének.

    A tw szerveren a 2-es szerverre jöjjön aki akar, ott van a legtöbb magyar. Klántagnak meg leghamarabb 20. szint után csatlakozhattok. Amit max megnehezít ha állandóan azt kérdezgetitek hogy : mikor leszek felnőtt/kaio-ken használó/ssj/max szintű/váltott kasztú. Ha bementek a skillekhez akkor ezt az ikonokból mind mind meg tudjátok. Legalábbis könnyen kikövetkeztethető.

    Még egy kis help a skillekkel kapcsolatban:
    pirosas ikon: ezek a fizikai támadások
    sárga ikon: buffok
    lila ikon: buffok/debuffok vegyesen (tapasztalás alapján az energiatámadásokra mennek)
    szürke ikon: passzív skillek

    Felnőtté válás ha jól tudom 30. szinten egy küldetés után.

    ui.: A játékmenet pofonegyszerű, kis akarattal minderre magatoktól is rájöttetek volna (remélem) :)
  • David9317
    #3359
    amugy ti az elején hogy csinjátok emg azokta a küldiket amiket nem jelez a térkép?? amugy tw-s szerón vagyok DarkiHUN néven... vegyetek fel :D
  • aron666
    #3358
    komolyan mondom beszarás emberek... nehiszem el hogy nemtudtok vissza olvasni csak egy kicsit.. ott van hogy regiztrálás és hogy teljes game meg minden.. találjátok már fel magatokat.
  • Tsufuri
    #3357
    Szóval, igazábol nemigen volt szerencsém online játékokhoz,de most mivel a dragon ballrol van szo igy szeretnék érdeklödni,hogy mi hogy megy?!?! pl: ez a 15linkes dolog maga a játék? hol találok szervert? hogy tudok regisztrálni stb?! A válaszokat elöre is köszöntem mindenkitöl. Hali!
  • Tsufuri
    #3356
    Nah üdvözlet! Szükségem lenne egy kis segitségre,csak valamiért az elözö üzenet sem jelent meg.
  • e gergely
    #3355
    http://game8.vn/archive/index.php/t-82634.html

    Ezen az oldalon legalul van 15 link, egyesével lelehet tölteni 200 mb-osak, az utolsó 100 mb körüli, majd egyesíted őket, telepíted és a patchelést elindítás után automatán megcsinálja, olyan 10 percig tart.
    Nekem ezek a darabok max. sebességen jöttek, amilyen linkeket a taiwani oldal ad, ott olyan 30 Kb/s volt a max és le is állt.
  • Szefmester
    #3354
    én sem kaptam a yahoomra semmit ellenben már játszom..
    bár lehet 5Q-t törlöm ha tudom és átnevezem de ez még bizonytalan.. még ismerkedek a játékkal, és keresem hozzá az ánglius peccset.

    aszondod a 2. szerver, hát akkor nyomás oda. :D vagy 5Q vagy Szef vagy uborka néven leszek :D
  • aron666
    #3353
    Minden magyar a 2. szerveren azaz a Bulma szerveren van.
    Engem MagyarHarcos-ként találtok ott. :) (Majin és jelenleg lv16)
  • e gergely
    #3352
    én is regisztráltam, de citromail-os e-mail címmel, de nem kaptam oda semmit, így nem jó a regisztrációm
  • Szefmester
    #3351
    Van e valaki a Taiwani szervereken? Az 1. számún vagyok ha jól sejtem :P 5Q névvel. :)
  • aron66
    #3350
    egyik sem fizetős..
  • Inferno
    #3349
    Segítség open bétához.....
  • David9317
    #3348
    A Taiwanos verzióért is fizetni kellesz? :O
  • RandyOrton19
    #3347
    Sziasztok!

    A Taiwan szerverre, hol lehet reggelni?
  • roland4
    #3346
    Használd ezt az oldalt. itt DBOHungary segít neked.
  • Matusy
    #3345
    Sziasztok!

    Van vki aki segítene accountot venni? Szeretném elkezdeni a játékot de ez az account vásárlás nem teljesen tiszta.
  • roland4
    #3344
    Mad, letöltöttem flash get-el a koreai verziót arol a linkrol ameiket atad dbohungary-n, de nemtudom telepíteni mert valami .JC formátumba jött le, tudol küldeni másik linket vagy tudod mi a hiba??
  • M4dMax
    #3343
    Koreai nem béta. Taiwan Open beta Júniusban várható.
  • Matusy
    #3342
    de a Taiwan-i nem csak pár napos?
  • shuday
    #3341
    Ha a taiwan-i ingyenes marad, ak sztem nem...Na de tetod..
  • Matusy
    #3340
    Sziasztok!

    Érdekelne hogy a koreai szerverre érdemes-e még accountot venni? Meddig tart a béta?
  • shuday
    #3339
    lenne egy problémám,
    A majinos"pája"részen nemtudom megtalálni az 1* os dragonball-t, már minden NPC-t átnéztem 5x, javaslat?
  • shuday
    #3338
    pl most nem elérhető az oldal
  • shuday
    #3337
    köztük énis xD
  • roland4
    #3336
    nem , mindenki dbohungary fórumot használja :D
  • shuday
    #3335
    na mi, kihalta fórum? :P
  • shuday
    #3334
    Császtok :) Valaki feltesz egy screen shot ot full grafikával? Nagyon kiváncsi vagyok rá... thx előre is ;D
  • ben095
    #3333
    ja
  • Fehercsoki
    #3332
    A grafika minimumon ilyen?
  • ben095
    #3331
    én M4dMax al


    30 level-en

    swordman ként
  • KiruHoshino
    #3330
    Egyetlen egy szerver van. Az a Koreai.