171
Sziasztok kedves fórumozó társaim!


Természetesen nem elrettentés céljából, de szeretném mindenki figyelmét felhívni arra, hogy itt -mint ahogy a való életben is- szabályok szerint \"élünk\", azaz itt is emberek módjára viselkedünk. No nem kell megijedni, mert ez nem azt jelenti, hogy vas szigor jellemzi az SG.HU sportrészlegét, hanem azt, hogy egy bizonyos szintet azért illik mindenkinek betartani.

Remélem mindenki tisztában van vele, hogy mire értettem azt, hogy emberek módjára viselkedünk. Ha mégsem, akkor pár mondatban megpróbálom összefoglalni. Mi itt az SG.HU sportrészlegében TISZTELJÜK az ellenfelet. Ez azt jelenti, hogy a csaptatokat MEGTISZTELJÜK LEGALÁBB annyival, hogy HELYESEN írjuk le nevüket. Még akkor is, ha egy ellenük elveszített mérkőzés után kissé idegesebbek vagyunk. Továbbá, nem megyünk át másik rivális topikba csak azért, hogy ott BEFLÉMELJÜNK, azaz vitát kezdeményezzünk ott.


Köszönöm a figyelmet, és további jó fórumozást kívánok minden kedves fórumozónak.



Üdvözlettel: gabber_saviola /fórum moderátor/
  • fsgh
    #131
    ne hergeljétek egymást:DDD inkább legyetek barátok=



    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddd
  • ForzaInter
    #130
    ugylátom naon ki akarsz vágni...
  • gabber_saviola
    #129
    jó felé haladsz Te is, ha az a célod :)
  • ForzaInter
    #128
    takarítás lesz:SDF:SSSDF:SSS
  • gabber_saviola
    #127
    Leragadt egy mondatomnál és most ezen kattog :)
  • gabber_saviola
    #126
    nah itt vagyok, szevasz :)

    Mint ahogy a bannerban láthatod, most jött el az idő hogy lépéseket tegyek. Mert régebben amikor nem voltunk ennyien a sport részlegben, nem volt ennyire nagy a „fröcsögés” sem.

    Amúgy meg régebben sem az volt veled a probléma, hogy közkincsé tetted "idegen" topikban a problémádat, hanem ahogy tetted. :)
  • kulabácsi
    #125
    mi van ezzel?
  • hunbasser
    #124
    nos,gabber átirányítottál ebbe topikba.szóval,bemásolom a Moderátor figyelmébe írt kommentemet:

    ""nem annyira gáz ha egy másik topikban becsméreled a fórumozótársad csapatát? Ezt te sem gondolod komolyan."

    szted én viccből szóltam vissza más topikokban? és megint mondod majd a szállóigévé vált lekoptató dumádat:"nem kell bemenni más topikokba,és akkor nem lesz baj""
  • kulabácsi
    #123
    ok ebben igazad van, nem lesz több ilyen, legalábbis a részemről...
    amúgy má énis unom, szal téma lezárva:)
  • gabber_saviola
    #122
    Érdekes az Olasz részlegben mindenki képes leírni a másik csapatának a nevét, de felétek a sok sulinetes vérpistinek ez nem megy. Egy nagymúltu focicsapat nevéről beszélünk, amiért sok ezren...százezren rajonganak hétről hétre, legalább ennyi tisztelet kijárna nekik, mint ahogy a többi csapatnak is.

    De mostmár tényleg unom.
  • kulabácsi
    #121
    éppen h nem direkt csinálják/juk, eskü egyszerűbb leírni azt h cselszi, minthogy chelsea, ezért írtuk így, nem értem h ez miért zavar téged, de akkor befejeztük, nem akar senkisem botrányt
  • gabber_saviola
    #120
    nem tehetsz róla, hogy szóltál nekem és hogy szarul esik a "cselzizés". Ne hibáztasd magad ezért.
  • 5w0rdf15h
    #119
    jah olvastam....tipikus 50kg székkel együtt gyerek akinek a szája nagy csak
  • asfa
    #118
    nem értem miért... bocs ha kirobbantottam valamit.. csak nem értem tök egyszerű dolog és annyira egyszerű betartani.. mintha direkt csinálnák egyes emberek..
  • gabber_saviola
    #117
    még nem jött mél a [email protected], pedig a kedves "celzizős" fórumozó nagyon igérte
  • 5w0rdf15h
    #116
    hova írták azt a panasz üzenetet? :D
  • gabber_saviola
    #115
    nah ma már megint volt aki hőzöngött a renszer ellen, de birom még.
  • Nuno88
    #114
    meghívós cuss sztem se rossz...
  • hunbasser
    #113
    rend lenne itt,afifem -.-
  • csgery
    #112
    Bizony:) Ez így jó lenne (sztem) :)
  • hunbasser
    #111
    pont most ezen gondolkoztam :)

    meghívó+plusz iq teszt -.- és persze azonnali permbanosztás lehetősége a moderátoroknak

    és ez a "modi engedélyezi a topiknyitást" dolog sem rossz ötlet.csak akkor fel kéne még venni pár moderátort,mondjuk nem sokat.1-2 modi meg mindig van,egy nap meg nyitnak 5-6 topikot?forgalmasabb időkben 10-15-öt...de ilyenre sztem nem nagyon volt még példa.
  • jbal
    #110
    a régregjüket kibannolnák
  • 5w0rdf15h
    #109
    ahogy te is :|

    viccet félretéve nem rossz ötlet :)
  • ProGabe #108
    de sg fórum egyik legnagyobb vonzereje hogy minden tekintetben free,ezzel máris "meghalna" nem?az persze tény hogy valami kéne ellenük,valami ami nem zárja ki az értelmesebbeket,pl ennél a meghívós módszernél a vérpistikék egyből meghívnák a maguk x újregjét...
  • Monoton
    #107
    idővel kiesnének a flémerek :I

    ezaz ötlet nekem is tetszik
  • csgery
    #106
    VAGY (bár ennek nem nagyon lenne értelme): meghívóval lehetne beregzini. MInt pl iwiwen, és korlátozva lennének a meghívók. De mondjuk attól a mostani flémerek nem tűnnek el... de legalább korlátozzuk a diliket valamennyire. (he lehet...)
  • csgery
    #105
    hát ez nem is annyira iq teszt, inkább csak egy aprócska kérdőív. Mondjuk ha reggelésnél lenne egy olyan nagy 72-es biros betűvel, hogy: aki szándékosan flémel, eljárás indul ellene, aminek következtében 1 től 10 évig tartó szabadságvesztés kaphat. óvadék nincs.
    és ezzel semmi rosszat nem teszünk, csak ferdítünk egy kicsit:) és ez nem bűn:)
  • Drephis
    #104
  • kulabácsi
    #103
    lol
  • ProGabe #102
    fogsz flémelni keciek?
    igen / nem
    hát személyeskedni?
    anyádat,azt! / ígérem nem
    alreged van-e
    azmijaz? / anyádat,azt!

    elfogadod a feltételt,miszerint bármikor bannolhatunk?
    bannold anyádat,azt! / peeeeesze
  • csgery
    #101
    Hát, ez e jó kérdés...:P
  • banok
    #100
    és egyébként miből állna az az IQ-test? oO
  • ProGabe #99
    nem is ez lenne a legfőbb baj vele,hanem az,hogy sokakat elrettente a regeléstől.a halál tökölne vele ha most regelnék ide,megmondom őszintén,elég nekem az is hogy már mindenhol kérnek minden sz.r kis adatot,amúgy erről is volt már szó a mi kellene az sg-nek topikban,szintén elvetve...
  • csgery
    #98
    És egy iq teszt kitöltése a regisztrácó közben nem lenne hülyeség (csak ezzel nem sokat lehet korlátozni, mivel lehet flémer egy okos ember is, és egy okosabb ember is nyithat flémkeltő topikot, stb...) De a legtöbb radikális változtatás sajnos kivitelezhetetlen...
  • kulabácsi
    #97
    hja sok az iq fighter, de legalább lehetne egyből permbant adni, de még azt sem:(
  • csgery
    #96
    Hát igen, de nem tudjuk kiszűrni az iq ninjákat, csak amikor már akcióba lendültek.
  • gabber_saviola
    #95
    iq tesztet meg más megcsinálná nekik regeléskor :(
  • kulabácsi
    #94
    hát végülis ja, de ebből sem lesz semmi sztem...:(
    ide tényleg iq korlátozás kéne és akkor nem lenne ekkora gond:)
  • gabber_saviola
    #93
    ez nekem is tetszik
  • csgery
    #92
    De azért sztem jó ötlet:) És ha figyelembe vasszük, h van minimum 10 moderátor, egy napra jut kb 20 topik, akkor csak 2 levet kellene elolvasni mindenkinek, és kb 5 sorosak. és visszaírni, h igen, nem.