206
L\'art pour L\'art társulatról minden
  • Kepek
    #206
    Halványlila gőz
  • Desiderata #205
    2. és 3. rész elérhető letölthető formában? 1. igen.
    de youtube-on csak részletek vannak
  • missxy
    #204
    Sziasztok!
    Tuti nem fognak eljönni a LpL szereplői, mivel nem valami jó szájízzel váltak el Gallától. Nem is biztos h jelmez nélkül felismerném őket :D
    Én is sajnálom, hogy kivált Galla, de semmi sem tart örökké és lehet, hogy már unta a dolgot és valami másba akart belefogni. Az új zenekarát láttam már élőben és ugyanazt a beteg humort hozza :D kutyábol nem lesz szalonna :P
  • JürgenKlinsmann
    #203
    Galla számomra igazi egyénisége volt a L'art pour L'art-nak, sajnáltam mikor kilépett belőle (pontosabban szólva egész egyszerűen eltűnt belőle). Bár itt-ott felbukkant egyéni szerepekben, de az igazi az lenne ha újra tag lenne, az a társaság az emlékeimben mindig is így fog megmaradni! :) A Comedy Centralon is ismétlik a televízióba szánt műsoraikat, jó felidézni a gyermekkorom poénjait, melyeken aztán hetekig röhögtünk az isiben! :D

    Bár a L'art pour L'art egészét szívesebben látnám ma délután, de csak Gallával kell beérni. Nem baj, egymagában is jó humorista! Akik jönnek ma délután a Gödörbe azokkal talán még össze is futunk! :)
  • lemongrass
    #202
    az anyám tyúk... lesz egerben is... szerencsére a színházban dolgozom, úgyhogy a színfalak mögött is lesz contact Laár Andrással :D
  • Loál János #201
    Szerintem érdemes megnézni őket a színpadon. Utóbbi 2 előadásukat láttam (Anyám tyúk, avagy az ember tragédia, és a Két férfi egy nő, és egy férfi), párszor könnyesre röhögtem magam, főleg Leopold porondmester diavetítésein.
    Egyébként érdekes infókat lehet olvasgatni a honlapjukon is (és a dolak.hu-n is).
  • eatmerr
    #200
    Számomra nyilvánvaló volt, hogy Galla média szereplésével előveszik a régi társulatát is. Nagy meglepetés számomra, hogy ők még a mai napig nyomják. Azon gondolkodtam, hogy el kellene menni egy előadásra:)

    A cikket majd megkeresem én is, mert gyerek koromban oda voltam értük. A bőőőcs vinátúúú:D Imádni valóak voltak.

    Azt, hogy Galla kilépett nyilván komoly oka volt és nem tartozik a néző közönségre. szerintem korrektek voltak,hogy nem mondtak róla semmi rosszat.
  • Loál János #199
    Egy régebbi nyilatkozatuk szerint Galla azért lépett ki, mert szerinte a csúcson kell abbahagyni, és amikor a királyi TV-n nyomták az adásaikat, szerinte az volt a csúcs.
    Azért haragudtak meg rá a tagok, mert kilépésével azt kezdte terjeszteni, hogy a LpL megszűnt, holott korántsem szűnt meg létezni a csoport, minthogy máig vannak előadásaik, amiknek érdekes módon a színvonala sem igazán csökken szvsz.
    Galla saját műsorai messze nem voltak olyan sikeresek (lásd #196), pedig még szexista humorral is próbálkozott, csak az nem állt jól neki.
  • Megtörhetetlen
    #198
    Ma olvastam a metrót, és mit találtam??? Egy egész cikket a L'art pour L'art-ról, és végre egy rendes interjút készítettek velük, volt szó a jövőbeni tervekről és például Galla nevét is emlegették, hogy miért lépett ki és azt milyen hatással volt rájuk, de igazából kicsit elzárkóztak a választok és semmi konkrétumot nem mondtak, csak sima általánosságokat :S
    Egyébként még aktívan nevettetik a népet és nem is tervezi kegy darabig abbahagyni :)
  • yugoslave
    #197
    Igen nehezen tolerálom én is ezt a fogyatékos kacajt, amit produkál, meg úgy önmagában úgy néz ki az egész figura alkatra mint egy sugárfertőzött :D
    Gondolom azért állt össze újra a brigádja, mert kell neki a zsé valamire, így most mindenhol próbálkozik, ahol lehet. Legutóbb a mekireklámban hallottam szövegelni, ami nem is olyan nagyon nagy baj, mert nem igazán hiányzik. Pedig vicces jelenség ő egymagában is, az tény.
  • vektorx
    #196
    Az infó igaz, Gallát manapság zenekarban lehet megtalálni és szó mi szó én sokkal jobban kultiválom így a fickót, mint amikor kivált a L'Art Pour L'Artból és egyedül folytatta és a legnagyobb száma a kretén röhögés volt. Bár amúgy nagyon jó humoristának tartom, meg szokott vicceket is írni (amik amúgy nagyon jók), de volt nála egy pár éves szakasz, mikor a kretén röhögésből élt meg. Inkább zenéljen, meg standupoljon, mint kreténröhögjön! :)

    Amúgy meg a zenekar hivatalos oldala szerint a Gödörben lépnek fel 22-én.
  • eatmerr
    #195
    mostanában hallottam arról, hogy a gm49 megint összeállt és Galla Miklós viszi a hátán, de csak fél füllel figyeltem a tvt.
    Majd körbenézek, hátha találok valamit.
  • Megtörhetetlen
    #194
    Hát nem értem Te miről beszélsz.... Meg egyébként is minek szólsz ide ha nem szereted, nyilván itt rajongók vannak )
    Nekem rengeteg kellemes pillanatot okoztak, és többször is visszanéztem azokat ;)
    Az hogy fellépnének-e azt nem hiszem, ellenben a Gallának van egy együttese ők zenélnek, de az már más ne ma mai korosztálynak való, és nekem sem igazán jön be, tehát marad a visszanézésük :S
    Sajnos eltüntek mint szürke szamár a ködben :S
  • lemongrass
    #193
    "már nincs benne" -> 14 éve :D:D sehol nem találtam fellépést... Laár-ék jönnek Egerbe Novemberben! :D oda elmegyek! :D
  • polluxware
    #192
    annó 2perc erejéig fájdalomküszöb kapargatása során még talán mosolyra ált az ember szája tőle.. aztán ez átcsapott valmi szánalom érzésbe

    szóval fáj
  • marosiviki
    #191
    Sziasztok!
    Látom rég volt hozzászólás :) azért én megtöröm a csendet csak azért is hahahaha :D
    Körbe néztem a neten a L'art pour L'art társulatnak , mert el szeretnék menni egy fellépésükre. És most szembesültem a ténnyel, hogy Galla Miklós már nincs benne :( Ezt szomorúan tapasztalom, mert főleg Galláért mentem volna el :( Valaki tud esetleg valami más programról ahol találkozhatom vele és élőben megnézhetem? A zenekaráról is olvasgattam, de nem láttam semmi infot, lehet tüzetesebben kéne utánajárnom, de már nincs sok időm ezzel foglalkozni :S

  • epi27
    #190
    Jósok jósa hova lett? Honnan lehet letölteni?
  • Desiderata #189
    itt már mindenki megevett egy csendvicset?
  • Jeti2
    #188
    köszi! :D
  • Vaxi
    #187
    A végén van, ami minket érdekelhet :D
    érdemes megnézni
  • Daza500
    #186
    Asszem ebben van hasonló szöveg:

    Szappanopera
  • Jeti2
    #185
    nem erre gondoltam
  • Daza500
    #184
    Tompika kekszet főz
  • Jeti2
    #183
    vmi olyasmi hogy Tompika,Tompika disztvingválja vagy mi.
  • Jeti2
    #182
    a Tompika,Tompikát linkelje be valaki pls! :)
  • John Cena
    #181
    2008-as TÉK!xD
  • Anzsa16
    #180
    még jó hogy
  • Cuchulainn
    #179
    Egyik kedvenc: Pandacsöki Boborján a világ legkiválóbb musicalszínésze
  • Kicsikiraly
    #178
    róluk szól a topik...
  • Anzsa16
    #177
    Üdv újra itt mindenkit hát ha l'art pour l'art akkor magyar LPL társulat:D
  • Dexantreal
    #176
    mé close?
  • skinnyman
    #175
    /close
    Amúgy rohadt jók.
  • blackgamer
    #174
    ma Dob+Basszusban lesz valami róluk
  • Dying Soul
    #173
    és én még azthittem az azonos nevű művészmozgalomról szól a topik.
    mondjuk szeretem dolák-salyékat, de.
  • Anzsa16
    #172
    Mindenkedves Emeberek!
    Beindult a neten a Dolák-Saly Róbert nem hivatalos fán klubja Dolák-Saly Róbert fan clubregisztáljatok minnél többen ha lehet :D
  • Anzsa16
    #171
    Szia ha jól sejtem te az alábbi vidóra gondolszOsztályfőnöki
  • Panzerfaust
    #170
    Osztályfőnoki óra van. Szülői értekeletről én sem hallottam.
  • Anzsa16
    #169
    Volt olyan jelenet hogy szülői értekezlet nekem nem rémlik
  • pzolika978
    #168
    Sziasztok!
    Valaki nem tudná elküldeni nekem a szülöi értekezlet című jelenetet.
  • Cuchulainn
    #167
    Csak szöveget tudok :(

    Volt-nincs róka:
    Mesélő:
    Figyeljen most minden gyerek,
    Kezdődik a rókamese

    Róka:
    Nem vagyok én sose fáradt,
    Ezért mászok föl a fára.
    Hogyha néha lepotyogok,
    A lábamat meghorzsolom.

    Mesélő:
    Arra megy egy őszes öreg,
    ő bizony az erdő őre.
    Kapóra jön a baleset,
    Régóta vár a csősz erre.

    Csősz:
    Nem vártam én lám hiába,
    Megvagy végre gonosz állat.

    Róka:
    Ne vigyél el erdész bácsi,
    Kérjen inkább tőlem bármit.

    Csősz:
    Jól van róka, okos beszéd,
    Gyere hát el társnak mellém.

    Mesélő:
    Belemegy a róka hamar.

    Róka, Csősz:
    Merre menjünk? Inkább arra.

    Mesélő:
    Ösvény mellett, patak partján,
    Mendegélnek, mint két barát.
    Meglátták a mindig bátor,
    Igazságos Izom Tibort.

    Igazságos Izom Tibor:
    Én annyira erős vagyok,
    Mindenkinek beütök jól.

    Csősz:
    Biztos erős hogyha mondja,
    Elfuthatnánk mégis gyorsan.

    Róka:
    Ha elmegyünk észreveszi,
    Ne csináljunk inkább semmit.

    Igazságos Izom Tibor:
    Mit sugdostok ti ott ketten?
    Megverlek már benneteket.

    Csősz:
    Ne bántson ma minket kérlek,
    Évek óta ettől féltem.

    Igazságos Izom Tibor:
    Igazam van nekem ne félj,
    Aki rossz lesz, felrúgom én.

    Mesélő:
    Bevadult az Izom Tibor,
    És amit tett nagyon hatott.
    A csősz bácsi lába eltört,
    Felvidult a róka ettől.

    Róka:
    Elszaladok ravasz módon,
    Mégha a csősz meg is orrol.

    Csősz:
    Jaj de fáj a törött lábam,
    Nem maradhatsz többet állva.

    Igazságos Izom Tibor:
    Összeveszek mindenkivel,
    Legyőzöm a másik embert.

    Mesélő:
    Így menekült meg a róka,
    A csősz meg ott feküdt oldalt.