14
  • Knti
    #14
    Pedig ha megfigyeled Bruce Lee halála után nem tudtak egy a nagyközönség számára is elfogadható színészt találni a műfajban, addig amíg Ő nem jött és csinálhatta azt amit szeretett. (Neki is volt 1 pár "klasszikus" "repülök-karatézok" Hong-Kongi filmje)
  • Su0my
    #13
    Nemtom, én inkább Bud Spencer-Terence Hill párost szeretem, de azért van 1-2 jó filmje. Az biztos, hogy hát a legenda erős szó rá, de egy nagy alakját vesztjük el a mai filmvilágnak
  • Lordboxi
    #12
    Hát sztem Tony Jaa azért nem jó, mer ő nem egy szinész aki kaszkadőr nélkül dolgozik, hanem egy kaszkadőr aki szinész nélkül.
  • unknown nick
    #11
    "Kooprodukálódjon Tony Jaa-val...abban a gyerekben van spiritusz rendesen:)"

    Tony Jaa-ban van spiritusz, de egy 10-essel fiatalabbnak kellene lennie ehhez a feladathoz.
  • Picizöldfül
    #10
    én a magyar hangját is szerettem :)
  • ffxi
    #9
    Hát ő és filmjei már legenda.
  • Csaba42
    #8
    Hát sajna telik :(. Nekem a Csúcsformában mindkettő része a kedvencem, alig várom már a 3. rész megjelenését :P.
  • pauly
    #7
    Az istenek fegyverzete 2 szvsz az egyik legjobb filmje :)
  • Wittgen
    #6
    Hát igen, sajna mindenki megöregszik.

    Tony Jaa jó választás lenne, hiszen kiváló harcművész és nem használ kaszkadőrt. Igaz színésznek nem az igazi.
  • pauly
    #5
    Ejj,de gyorsan telik az idő... :(
  • chase
    #4
    Ezt díjazom én nagyon Chan-ben — amellett persze, hogy nem használ(t) kaszkadőrt —, hogy sosem vette magát véresen komolyan, mai divatos szóval élve, teljesen önazonos a fickó.
  • cateran
    #3
    A napokban néztem meg a rendőrsztori 4. részét illetve az istenek fegyverzete 1-2. részét......imádom....respect
  • Picizöldfül
    #2
    egyik kedvenc színészem,generáció nőtt fel a pofonjain:D köztük énis,kár hogy (valószínűleg) a csúcsformában 3 lesz az ucso filmje,sajna így telik az Idő..:(
  • xido
    #1
    Mit kell ezen keresgélni?..Kooprodukálódjon Tony Jaa-val...abban a gyerekben van spiritusz rendesen:)...Remélem valahogy felkerül majd a netre is,ilyen tehetségkutató műsort szívesen megnéznék majd:)