47
  • Pochok
    #7
    hehe...
  • Praetor
    #6
    Csak el ne felejtsünk könnyeket ejteni a csődbe ment kiadókért...

    "A kiadók egyik nagy gondja, hogy nem részesültek a koncertbiznisz növekedő bevételeiből."
    Az én nagy gondom meg az, hogy nem részesedek a olajbiznisz növekvő profitjából. Asszem kvittek vagyunk.
  • dez
    #5
    A hallgatók adott esetben a tankokkal is szembe mennek, mit nekik pár ügyvéd.
  • waterman
    #4
    a kiadóknak nem tetszik, hogy filet cserélünk, a kiadóknak nem tetszik, hogy egyenként is letölthető a fizetős oldalakról az előadók számai, a kiadóknak nem tetszik, hogy igenis ragaszkodunk a biztonsági másolathoz..
    nekem mint felhasználónak nem tetszik, hogy egy olyan korongért amin jó esetben 2 hallgatható zeneszám van, 5000 forintokat kell kicsengetnem. hát nem. mennyenek a sóhivatalba. mennyi lehet egy cd előállítási költsége, nyomással? 250 forint? akkor amikor a mai legtöbb zenéhez számítógép alapot használnak, rákárognak valamit aztán kész? akkor amikor a mai free progikkal majdnem jobb minőséget kapok, mint 10 éve a professzionális technikával?
    a kiadóknak nem kéne annyira sajnáltatniuk magukat, mert szerintem minimális a bekerülési kültségük egy-egy projektbe.
  • AranyKéz
    #3
    Itt bújik ki a szög a zsákból hogy kúrvára nem az előadók érdekeit védik
  • Gerygrey
    #2
    A kiadók egyik nagy gondja, hogy nem részesültek a koncertbiznisz növekedő bevételeiből.

    Én se részesülök belőlük, mégsem pampogok. Le a kiadókkal!
  • WinfIlka
    #1
    Magyarul a letoltesekkel a kiadokat teszik tonkre, abban a mufajban, amelyet gyakran toltogetnek, a valodi zeneszek valodi (elo) koncertekbol elnek, eleg jol.