3992

FAQ

Mielőtt kérdeznél, nézd meg a FAQt, hogy nincs-e benne a válasz!



Értelmetlen és kötekedő hozzászólások törölve lesznek!
  • Bencee7
    #3832
    viszont 3Gs meg 100$ bár itthon is annyiért vesztegetnék...le is cserélném az N95öt...
  • tomonor
    #3831
    wtb iphone 4G :(

    Amerikában dollárról forintra átszámított ára 72 000 forint lesz. Itt magyarországon valami irreális szokás szerint.
  • lacee09
    #3830
    Nem 5230 volt az, mert 5800 60.000 környékén árulják csaknem viszik le az árát a felére?!
  • solo
    #3829
    Igen az.Én is csak néztem:|
  • lacee09
    #3828
    MM a Media Markt? Mert, ha új volt és csak 32ezer akkor baromira megérte én használtan 40ér tudok
  • solo
    #3827
    Barátnőm apja most vett 5800-t 32 ért MM-be.Múlthét hétfön akció volt.
    Nekem is kellett volna venni:S
  • fityusz
    #3826
    Én a HTC Incredible-re várok, hogy nálunk is kapható legyen, és azt fogom megvenni. Most egy ezeréves motorolám van, nevét se tudom, nagyon ideje váltani, és ha ez a telefon elérhető lesz akkor ez kerül a zsákba :)
  • Dj Tommy
    #3825
    Én az 5800-t választanám
  • tuzfal3
    #3824
    Bocs a dupla post-ért de melyik a jobb?5800 vagy N96?előre is köszi
  • tuzfal3
    #3823
    5800-kat nézegettem...az N900 nem tetszik...jelenleg 40kból gazdálkodok...jó lenne vmi király nokiát beszedni:D
  • KILLER2
    #3822
    Jó is a jogsi, én is épp most csinálom motorra. Csak még addig a motorra is rámegy egy halom pénz...
  • tomonor
    #3821
    ha lenne pénzem akkor iphone 4G-t választanám ezerrel.

    Mivel nincs, gyűjtök a jogsira :P
  • KILLER2
    #3820
    Valami Android? N900? Esetleg iPhone? Bár ez erősen függ a rá szánt pénztől.
  • tuzfal3
    #3819
    bocs a 2-hsz-ért...
    kéne valami méltó utód az n95 után...még az n97ben is gondolkoztam de az rohadtdrága...
  • tuzfal3
    #3818
    Akkor mit ajánlotok?még a t-mobile pulse-t nézegettem még
  • tomonor
    #3817
    mert ugyanaz mint az n95, csak nincs benne 3D gyorsító, így még játszani se tudsz rajta.
  • tuzfal3
    #3816
    Miért?
  • tomonor
    #3815
    szerintem gondold át újra azt az n96 dolgot...
  • tuzfal3
    #3814
    Sziatok! Eladó az n95 8gb-m fülesel,adatkábellel,töltővel,dobozzal,papirokkal és a gyári dolgokkal.Ár 40000ft. N96-ot akarok venni:DHa valakit érdekel írjon!
  • tomonor
    #3813
    nos, ha szalagkábel, akkor az összes funkciónak működnie kell, csak a kijelző jelezhet ki fura dolgokat (tehát hívni pölö még tudsz)
  • solo
    #3812
    Hi, úgynézki meghalt a telefon.

    Matekon javítódoga közbe számolok, megnyomtam a "C"-t, és egyszercsak megjelenítette a gépek fejjel lefele kb 8 bit ben.
    Meg olyanokat csinál, hogy X-Y tengelyre egyszerre tükrözi a dolgokat.
    Ez most micsoda? valami zárlat, vagy szallag kábel szakadás?
  • tomonor
    #3811
    ne sajnáld, nagyon idegesítő volt (és akkoriban még lassabb volt a telefon szoftvere)
  • Krumpli 4
    #3810
    Oh sajna. Na mind1 köszi!
  • kifli
    #3809
    #3782
  • Krumpli 4
    #3808
    Hali!
    Vettem egy n95-öt sehol sem találom hogyan lehetne beállítani azt hogy ha ellenkező irányba csúsztatom akkor ne az alap menüt hanem a multimédiát dobja ki alapból.Ha valaki segítene megköszönném.
  • KILLER2
    #3807
    Igazából amíg nekem volt (igaz, alig 2 év), semmi baj nem volt vele, csak a szokásos sérülések.
    Néhányaknak itt vannak ezek a hangszóró, szalagkábel szakadás dolgok, de igazából utóbbi annyira nem váratlan egy idő után egy csúszkás telefonnál. A hangszóróra nem tudok mit mondani, nekem jó volt :)
    És van egy haverom (neki kb olyan állapotban van, mint egy új, nem tudom, hogy csinálja, mert már 3 éves a telefon) semmi baja nincs.
  • kifli
    #3806
    nem mai darab, nekem minden benne van ami kell, wifi gps, és elég jó képeket is csinál
  • tomonor
    #3805
    nem olyan rossz kis telefon ez, csak tudni kell róla, hogy megvannak a szokásos nokiás hibái. Illetve hogy viszonylag öreg telefon.
  • annabella2
    #3804
    Az egyik barátom vett egy ilyet, de még nem találkoztunk azóta. Gondoltam utánakeresek a neten, hogy mi is ez... Hát nem vagyok elragadtatva. És ahogy elnézem a kommenteket, több sebből vérzik.
  • kifli
    #3803
    áááááááá EZ kell hozzá meg 10 perc.
  • tomonor
    #3802
    nah, beadtam szervízbe, 12 000 forint a javítás. Annyira nem vészes mondjuk.
  • tomonor
    #3801
    nah kész, végleg eltört a kábel
  • kifli
    #3800
    nekem csak az egyik hangszoró adta meg magát, de 2.99$-ból orvosoltam :D
  • tomonor
    #3799
    épp a napokban szakadt meg a kijelzőt összekötő szalagkábel :S Ahhoz képest majdnem 3 évig bírta, szal :D Meg még a 2 hangszórója krepált be amúgy eddig.
  • solo
    #3798
    Eszemfaszom.
    Oly módn meghalt már az n95 szoftja, hogy eddig okés, hogy voltak olyan zeneszámok amire kiírta, hgoy opening, de nem tudta megnyitni, továbblépet, meg egy bizonyos memoria kihasználtság ALATT!!!(ezelatt értsétek azt, hogy ha volt mondjuk 300 mega hely még a telón akkor minden probléma nélkül vette fel a dolgokat, de ha töröltem róla 2 giga szart, hogy legyen hely vidinek beakad a felvétel.persze, nyomtam újraindítás, áramtalanítás minden szar, de nem...)akad a felvétel, ma már telefonálni se tudtam róla:@

    Mellesleg néha az USB csatlakozást se akarja fel ismerni..Ez tuti nem HW probléma, hanem soft os, mert nem segít neki, ha mozgatom, újra ki-be húzom-dugom.csak a restart:C szal megy most rá új soft.ha meg itt USB miat tmeghal a telefon akkor baltával b@szom bár szét komolyan.1 telefonnal se szoptam ennyit soha:D
  • gerge93
    #3797
    Ja, de nemúgyvan, hogy odamegyek megmondom, hogy szevasz hoztam egy javítandó n95-t csináljátok meg, hanem vannak szerződéseik és azokon keresztül lehet.

    Haverok azt tanácsolták, hogy használtmobilkereskedésbe vigyem be azoknak úgyis van kapcsolatuk akár a nokiával akár másokkal. ez jó ötletnek tűnik hétfőn be is megyek vagy, ha sikerül még ma, de az nem esélyes.
  • tomonor
    #3796
    bazz, tudtommal arrafele van a nokia gyár is xD
  • gerge93
    #3795
    Komárom
  • tuzfal3
    #3794
    Akkor is szerviz kell neki ha már nincs gari, hová valósi vagy?
  • gerge93
    #3793
    nem garanciás. azt se tudom, hogy hol van szervíz a közelbe ahova eltudnám vinni