3992

FAQ

Mielőtt kérdeznél, nézd meg a FAQt, hogy nincs-e benne a válasz!



Értelmetlen és kötekedő hozzászólások törölve lesznek!
  • jaszy
    #3872
    Sziasztok.
    Hogy tudok N95 8GB telefonnal Quick time player es videót megnézni?
    Helyzet a következő!
    IP kamerám oldalát ha megnyitom telefonnal nem jelenik meg a kép.
  • pusztulat1
    #3871
    köszi szépen
  • Bencee7
    #3870
    Ha visszaolvasol megtalálod, meg mondjuk ha beírnád gugliba
    de amúgy Garmin vagy Nokia Maps/OVI
  • pusztulat1
    #3869
    sziasztok segitséget kérnék.n95 re hogy és honnan tudnám rátenni a gps navigációs rendszert?ha valaki tudna segiteni pontról pontra mert nem nagyon vágom a témát!irjatok lécci aki tud nagyon szépen megköszönném
  • Blekk Síp
    #3868
    Értem, köszi!
  • solo
    #3867
    Akkor meghalt az aksi.
  • gerge93
    #3866
    másik töltővel próbáltam semmi, de be e kapcsol pedig tegnap előtt lett feltöltve és nem is ovlt használva akk pedig kéne bírnia.
  • solo
    #3865
    Persze, hogy számít..Hát, a rendes boltos 25körül ad, a zsidóbbik 25 alatt.
  • solo
    #3864
    Próbáld meg másik töltővel.
    VAgy.Csináld azt, hogy fogod a töltődet, beledugod, kicsit megfeszíted a végét lefele, és feltekered 2-3x a telefonta hosszában.
    Nekem is ilyen néha.
  • gerge93
    #3863
    szerintetek mi lehet akkor ha nem veszi fel a töltést a teló, nem kapcsol be. mit lehetne ilyenkor tenni? meghalt?
  • Blekk Síp
    #3862
    Ja és kártyafüggetlen, ha ez számít.
  • Blekk Síp
    #3861
    Használt (sima) N95-öt mennyiért lehet üzletben beadni? Jól működik minden, kicsit kopott de nem vészes.
  • Blekk Síp
    #3860
    Nah fasza, akkor kezdhetek komolyabban aggódni?
  • tomonor
    #3859
    szalagkábeleddel lesz a gond.
  • Blekk Síp
    #3858
    Ma elmúlt, nem tudom mi lehetett vele...
  • KILLER2
    #3857
    Tuti nem valami szoftveres szar? Nem ázott be? Valami fasza érintkezési gond lehet.
  • Blekk Síp
    #3856
    Folyamat halványan világít az N95 8GB-om vakuja. Már az akksit is kivettem, majd vissza raktam és még mindig. :D Nem lenne baj ha emiatt nem merülne le még hamarabb, úgyh jó lenne megoldani. :o
    Tudtok rá vmi megoldást?
  • Bencee7
    #3855
    hogyne lehetne...
    nekem is fenn van Garminnal együtt, de az ovi nem mindig akar nekem hanggal navigálni
  • Krumpli 4
    #3854
    Hali!
    Rálehet varázsolni a nokia ovi gps progit erre a telóra?
    köszike(Y):D
  • tuzfal3
    #3853
    Ez a legegyszerübb útja!
  • gerge93
    #3852
    köszi. elküldöm neki a választ, de mintha azt írta volna, hogy nem találta ott, de lehet rosszul emlékszek.
  • tuzfal3
    #3851
    üzemmod->általános->testreszabás
  • gerge93
    #3850
    Sms hangot hogy lehet beállítani, mert akinek eladtam folyamatosan irogat, hogy nem lehet beállítani sms hangot. Legfrissebb szoft volt rajta amikor átadtam. Így nem tudom fejből, gondoltam így könnyebb, ha látjátok is. Előre is köszi
  • KILLER2
    #3849
    Product code-ot kell átírni és úgy frissíteni. Ez a kód határozza meg, hogy milyen nyelvű fw kerüljön rá. Gondolom import a telefonod és frissítéskor az eredeti nyelvű fw-t szedte le.
  • Krumpli 4
    #3848
    Hali!
    Nokia oldalán találtam softwaret és frissítettem de sajna nem tudom beállítani telefon nyelvét magyarra. Ha visszaálítom a régit akkor sincs magyar.Mit kellene tennem?
    Előre is köszi
  • tomonor
    #3847
    igen, a nokia fanatizmusom is pont eddig tartott. Ám még nem merek belépni az iFanatizmus dologba.
  • tomonor
    #3846
    nekem egyáltalán nem jött be... Legalábbis nem miután a kezembe fogtam, majd megvettem az iPod touch-ot.
  • Bencee7
    #3845
    Jó áron kaptad meg szerintem.
    amúgy, őszintén? nekem nem tetszett sosem az 5800. szerintem nem egy szép telefon, gagyi menü+ikonok, symbian már csöppet "öreg", meg lassú, és asszem h rezisztív ami nemhiszem h előny...
    őszintén
  • tomonor
    #3844
    szerintem ezt már az 5800 topikban kéne megtudakolnod.
  • tuzfal3
    #3843
    Hali!
    Ha minden igaz, pénteken már nálam lesz az 5800,46ért vettem postával együtt:D.40-es soft van rajta, az jó vagy rossz?Független minden gyári cuccal...Véleményeket!Üdv.
  • tuzfal3
    #3842
    8gb és 38ért, de a ház már eléggé rotyon volt...döntöttem:D 5800 lesz:D
  • gerge93
    #3841
    Mennyiért sikerült eladnod N95öt?(sima vagy 8gb?)
  • tuzfal3
    #3840
    Most újra agyalok... T-mob Pulse vagy 5800? 42-m van erre a procedúrámra...Az N95öt ma adtam el:D
  • Bencee7
    #3839
    Megnéztem, almáék hivatalos oldalán is $100, de ott a csillag-->miszerint $100 ha AT&T-nél veszed 2éves hűségnyilatkozattal...
    túl szép volt bár azért 300ért sem drága, mer nálunk ugye 120akért adják
  • solo
    #3838
    Nem.
    Én is meglepődtem az áron..Ez ilyen 1 napos akció volt ha minden igaz.Fene tudja.
  • tomonor
    #3837
    lényegtelen... Válság van, az a lényeg.
  • kifli
    #3836
    azt én is láttam, csak azt nem találtam hogy hol 100$ :D
  • Bencee7
    #3835
    Nem néztem pontosan utána, de a WWDC-n a 4G bejelentésekor azt olvastam...
    -->kép
    Steve Jobs: "So what's our lineup look like? 3GS is now $99"
    forrás...
  • kifli
    #3834
    hol 100$? :O
    at&t-s iphon 3gs ebay-en 300$ körül van.
  • fityusz
    #3833
    Hatalmas kicseszés a magyarokkal... Amerikában az emberek fele ennyit se melóznak, mégis 4-5x annyit keresnek, mint mi, erre még az árak is náluk jóval kedvezőbbek. Én meg kiteszem a lelkem a munkahelyen napi 8-12 órában potom pénzekért és megvehetem ugyen azt másfélszer annyiért. Amerikában talán azt hiszik, hogy mindenki Monte Carloban él vagy mi..