1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • freeman20
    #1049
    Sziasztok!

    Nekem egyszerűen nem indul el! Már kezdem feladni, hogy kipróbáljam!
    Mindig azt írja ki, hogy "The Saboteru is unable to continue due to an error initializing your graphics hardware"
    Gépem: Pentium 4 3Ghz, 2Ghz ddr2, Ati x1550 256Mb ddr (Shader model 3.0) + Catalyst 9.12, Win XP Sp3
    Elképzelhető, hogy az XP nem tetszik neki?
    Vagy a videókártya kevés, a hardware szóból gondolom.
    Minden game fut tökéletesen, CODMW2 is szépen, de ez egyszerűen nem akar elindulni!

    Ha valaki tud valamit kérem segítsen!


    Előre is köszi!
    Kellemes ünnepeket!
  • WorldTorrent
    #1048
    hi all en probaltam ma ezt a jatekot de felbontast sem engedte hogy allitsak kb 640x480 felbontason ment.. maradt az uninstall :D probaltam pacheket is meg mindent de semmi sem segitett , hogy lehet ilyen bugosan kiadni egy jatekot?:D
  • shyning
    #1047
    Szerinted, sztem meg a többi perk egy baromság, semmi hasznukat nem veszem. Kit érdekel, hogy xy puskát kapok vagy mittudomén mekkora hatású egy gránát? Ez aztán számít tényleg. lol
  • Lorder
    #1046
    sajna már a storyval rég végeztem, am. az is számít hogy ha külön robbatom fel, úgy próbálkoztam hogy leraktam a nácik környékére manuálisan robbantható bombákat (RDX)-eket) aztán mikor nagyjából mindegyiknél volt akkor robbantottam de csak 9 halt meg 1 valahogy megmaradt :S nem is tudtam hogy az is számít ha a kocsival robbantom fel :) nehéz sok németet 1 kupacba találni :D ráadásul 10et :\
  • xido
    #1045
    Hehe..találtam madárlövős minijátékot..komoly:)
  • hapi
    #1044
    Nekem az a könyvégetős küldinél lett meg 1 tankerbe tettem bombát és behajtottam közéjük vele.
  • CS@
    #1043
    Wedge31 írt egy tippet a #995 –ben.
    Ha már túl vagy ezen te is, akkor nekem nincs 5letem rá, nekem úgy tűnt(nem 100%), hogy csak úgy számít bele a felrobbantott egyén a 10be, ha ugyanaz a robbanószer ölte meg, mint a többieket.
    (sokat pöcsöltem vele én is és 8 volt a maxom, aztán meguntam és ezt a perket vettem meg pénzért)
  • Lorder
    #1042
    basszus nincs valakinek 5lete hogy a 10mp alatt 10náci megölése dinamittal vagy RDX-el nevű perket hol lehet megcsinálni? nekem mindig csak 9 meg 8 döglött meg :\
  • CS@
    #1041
    "megvetted, tehát megvan a perk, és azért tudsz elbújni..de ha nem evszed meg/csinálod meg, addig nem tudsz elbújni mindenféle hiding spotnál...különben eiffelhez odajutni meg felliftezni a búvóhelyig nem nagy kihívás, erre pont kár volt ellőnöd a zsetont"

    Ejnye már ilyet írni, hogy butaságokat beszél? Mikor teljesen igaza van?
    én pl nem is mentem a toronyhoz, hanem a vidéki helyet választottam, a templomnál kiraktam az 5csillagot és a táv felét gyalog tettem meg, egyáltalán semmi nehézség nem volt benne, az egyik legkönnyebben megcsinálható perk, így sztem is tök fölösleges arra elcseszni azt az 1-1 lehetőséget.
  • Cat 02 #1040
    De más, nehezebb Perk-re eltudod.
    Azért írta mert lvl5ön két búvóhely van csak, egyik az Eiffel, kivéve ha megcsinálod a Perket.
  • shyning
    #1039
    "megvetted, tehát megvan a perk, és azért tudsz elbújni..de ha nem evszed meg/csinálod meg, addig nem tudsz elbújni mindenféle hiding spotnál...különben eiffelhez odajutni meg felliftezni a búvóhelyig nem nagy kihívás, erre pont kár volt ellőnöd a zsetont"

    Bocs, de igen butaságokat beszélsz. A srác azt írta, csak akkor kap 5-ös szinten búvóhelyet, ha már szökött meg 5-ös riasztásból. Erre írtam, hogy nem, mert én pl sosem szöktem meg, max 3-ból, mégis ad 5-ösön is búvóhelyet, mert pénzért kiváltottam. Sztem a leghasznosabb perk-ek egyike, egyáltalán nem felesleges rá a pénz. Amúgy anniy a pénzem, sosem tudom elkölteni, minek spóroljak?
    És semmiféle Eiffelnél nem voltam még, ezt sem értem, miért nekem írod.
  • Morphin
    #1038
    Nah ma végére értem a story-nak...nem mindent értek belőle, mert elnyomkodtam a videokat,de összességében nem rossz játék. Érdekes, hogy a neve is a szabotálásra utal,de én a legtöbb küldetést nem tudtam úgy teljesíteni,hogy idézem ,,egy lövés nem dördül el".Pedig kifejezetten örültem volna, ha erre lett volna kihegyezve a dolog.Normal módon abszolút nem nehéz a játék,bárki szépen eltud lövöldözgetni.Külön dicséret az Eiffel-ért!
    Lehet néha még bele-bele kukkantok a játékba hisz elég nagy szabadságot ad, még a story után is...további jó játékot mindenkinek.
    Ja és Kellemes Ünnepeket!
  • Knabb
    #1037
    Nemvalószínü, max úgy hogy csak téged lőnek, és te nem lősz :D, hátbol megleped a gestapos arcot fogod a pezsgőt és futsz :D
  • ThugEdge
    #1036
    hali
    én mostanság kezdtem és mindjárt el is akadtam:)
    a pezsgőt kell ellopni:
    lehetséges ezt úgy megcsinálni, hogy egy lövés nem dördül el?
    ha igen hogy?
  • Lorder
    #1035
    nah végre lassan sikerül mindent megtalálnom :D a késdobálós aki nem tudja esetleg abban a bárban van ahol kezdtünk ha a színpadon álsz akkor jobb oldalt van, ott áll egy kidobócsávó is az mellett van 1 fa ajtó. 3csillagot kell találni hogy meglegyen a kocsi, nekem a többi játéknál elkezd tölteni csak tölt és tölt :S, am. 10x kell úgy lőni hogy 2 nácit lősz le 1 golyóval, legalábbis a 3. szinten úgy kellett, és nem a távcsővel kell fejbelőni XD hanem a távcsövespuskával.... xd CS@ neked pedig köszönöm a segítségeket :)
  • wedge31
    #1034
    Tizszer kell két nácit egy lövésel lelöni ,sniper toronyban van távcsöves fegyo.
  • REPS0L
    #1033
    5 nácit kell lelőni fejbe, távcső? segítségével
    de én ezt a távcsövet nemtalálom vagy nemtudom :\
  • Cat 02 #1032
    Nem úgy van h 5ször kell 2 nácit lelőni egy lövésből ?
  • REPS0L
    #1031
    hogy megkapjam a sniper-t, 5 nácit kell lesnipeolnom fejlövéssel... szerintetek? akárhogy lövöm csórókat fejbe akármivel, egyet sem tudok lelőni úgy, nemhogy 5öt...
  • CS@
    #1030
    Ez is a Bár(ahol a játék kezdődik) alatt van, ahol a késdobálás is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Bárban tartózkodva a radaron nézve látszik egy érdekes ikon, itt egy nagydarab kidobóember ácsingózik és a mellette lévő polcszerűség mögött levő „titkosajtón” át juthatsz le.
    Már nem emlékszem pontosan de asszem elsőre a kidobóembert meg kell megszólítani hogy kinyissa.
  • hapi
    #1029
    na ne szivass mutasd a térképen... :)
  • Fec papa
    #1028
    az gáz. :D
  • hapi
    #1027
    basszus ezek az erotikus táncok hol vannak a game-ben? Ott van a hardwireden 3 csaj is táncol én meg semmit nem láttam ebből pedig majdnem végigjátszottam a játékot.
  • Jobboka
    #1026
    Maffia 2, de nem gáz :D
  • Lorder
    #1025
    a verseny autók meg a többi kocsi elvileg meg lesz de ezt a bárt meg a késdobálást nem vágom :S
  • Lorder
    #1024
    de nem tudom hogy hol van a késdobálás xDD am. mind3 kell x) meg 3 verseny autó. azokat hol lehet megtalálni? a versenyeket végigvittem, az autókat lenyultam amit lehetett.
  • Cat 02 #1023
    18+
  • CS@
    #1022
    #730 vagy #823 (vagy beírod a keresőbe lent)
    Palomino Sedanca: a bár alatti késdobálós játékban nyerhető meg.
    Abban, hogy a 3ból melyik kell még, segíts magadon (nézd meg a garázsmesternél)
  • Lorder
    #1021
    sziasztok. esetleg screenshottal tudnátok segíteni hogy a Kaiser Bulletproofot és a Plaomino Sedanca-t hol találom? vagy hogy lehet megszerezni? A gestapo cruisert olvastam hogy a 3. körözésné lehet elcsórni 12ből 10megvan nem tom ebből a 3ból melyik kell még.. :S szal tudnátok segíteni? :$
  • Falcon87
    #1020
    Lényegtelen, de azért köszönöm hogy megválaszoltad a kérdést.
    Egyébként tárgytalan a kapus dolog, csak nekem nem volt fantáziám.
  • Cat 02 #1019
    Nincs is benne No. Verseny Fro-ban van, te meg Olaszo.ból jössz.
  • Falcon87
    #1018
    Pár kérdés:
    1.)Kocsikat lehet venni? Mert én nem nagyon bírtam.
    2.)Németországból hogy lehet visszajutni Franciaországba? Körbefutottam a határátkelő helyet ötször kapcsolóért, robbantottam is a kaput, de meg se kottyan neki. Ötlet?
  • Cat 02 #1017
    Jókérdés ^^
  • Broafka
    #1016
    ezt miért nekem mondod? :)
  • Cat 02 #1015
    Van quest ahol hidat kell robbantani, afelett van 1, illetve tovább a folyón kettő közvetlenül egymás mellett. És meg is van a perk.
  • Broafka
    #1014
    ööö, hát van lift izé, ilyen akna, de nem áll ott nekem lift amibe beszállhatnék ,anmjd körbe nézek, most épp formatálok :P
  • gfreak
    #1013
    csak vasúti hidakat tudsz felrobbantani...amit a küldin kívül eldurrantsz, amellett Lorraine-ben van egy, meg azzal közel egyvonalban, a térképen balra haladva van kettő szinte egymás mellett...aztán Le Harve-ban is van, meg asszem Picardie területén is van még...
  • gfreak
    #1012
    megvetted, tehát megvan a perk, és azért tudsz elbújni..de ha nem evszed meg/csinálod meg, addig nem tudsz elbújni mindenféle hiding spotnál...különben eiffelhez odajutni meg felliftezni a búvóhelyig nem nagy kihívás, erre pont kár volt ellőnöd a zsetont

    @Broafka: nincsenek benne a tankok, külön lehet szűkíteni páncélosra meg náci járműre..különben a Sturmwageneket meg a Gestapo Cruiser-t (a gépfegyveres) loptam csak riasztáskor, a többit meg szépen csendben el lehet bugázni...jelenleg a Bulletproof Kaiser-t nem találom, meg a két speckó Bauer-t (a z Armed meg a Fuel)

    az álruhában bombalerakás meg működik, azaz téged lesnek, de leragod a cuccot, nincs riadó...néha észrevesznek egy-egy kis csomagot, odafutnak, nézik (suspicion zone) aztán megunják és elmennek a helyükre :D ma majdnem meglett a tíz végre...este újrapróbálom (francnak kell melózni ma is :S )
  • Morphin
    #1011
    Van lift...3 is.Mindig másik kell hogy adott szint után feljebb mehess,ki hinné hogy ilyen böszme nagy ez a torony.Én felmentem a legtetejére és nagyon szép...amúgy ott egy halott katona a pultnál arra rámész, és megmenekültél 5ösből.

    Nekem egy kérdésem van: melyik hidat és hogy lehet felrobbantani, már vettem ilyen hídrobbantó kit-et elvileg, de nincs ötletem melyik hidakat lehetne,egyhez odamentem de nem mutatott semmit, hogy rakhatnám fel...
  • Csokis
    #1010
    Itt egy komplett végigjátszás!