1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • andromedes
    #1329
    Plusz kapott a gép +1 GB memóriát, lehet, hogy az oldotta meg.
  • andromedes
    #1328
    Nálam ugyanez volt a hiba. Lehetséges, hogy neked sem elég nagy a gyorsítótárad, minimum Core 2 Duo kell. Én miután a 2 MB L2 cache-el rendelkező Dual Core-omat kicseréltem egy 4 MB-os core 2 Duo-ra, utána kíváncsiságból megint feltettem a játékot és simán ment. Lehet, hogy az oka nem is ez volt, hanem egyszerűen a fejlettebb utasításkészlet.
  • reggea01
    #1327
    sziasztok! valaki tudna nekem segíteni a játékkal kapcsolatban azzal lenne gondom hogy a the saboteur a játékot magát letöltöttem oroszul nem tudna nekem valaki angol nyelvű patchot vagy magyarositást hozzá mert úgy jobban érthetőbb lenne?:-)
  • DAFFANGER
    #1326
    Hali!Mi a megoldás a fekete képrenyöre?Tudom már biztos kérdezték de nem találom sehol!Elöre is köszi
  • tibi842
    #1325
    sziasztok
    valaki megmondaná hogy mi a baja a játéknak?
    az elején elkezd tölteni és csak tölt és nem lép tovább.
    valaki segítsen!!!!!!
  • raspoly88
    #1324
    Helló!!
    Valaki tudna segíteni?
    Nem tudom, hogy kell ellenállókat hívni. Azt tudom, hogy az F2 -vel előlehet hozni a menüt, de abból hogy kell kiválasztani.
  • Szthomas
    #1323
    Sziasztok.
    Ez a játék piszkosul jó!
    Az elmúlt hetekben gondolkoztam azon, hogy kellene valamilyen játék ami szabad-világú, de mégsem a végtelenségig ajnározott GTA IV. Utána néztem és akkor találtam rá újra erre a címre. Tudom, hogy ez a játék még 2009-ben jelent meg, de én nem igazán foglalkoztam vele, mondván hogy tele van már a hócipőm a második világháborús játékokkal. A lényeg a lényeg, gondoltam adok neki egy esélyt, főként mivel a Pandemic Studio-val kapcsolatban kellemes emlékeim voltak. A játékot elindítva piszkosul magába szippantott. Szerintem zseniálisan lett megalkotva a megszállt Párizs és környékének hangulata. A játékot eléggé közepesnek értékelték a legtöbb helyen, mondván a grafika nem az igazi, na meg sok helyről vett át dolgokat. Nekem a játék grafikája tökéletesen megfelel, az pedig hogy a legjobb játékok elemeit vegyíti sokat dob az egészen. Valahogy jobban élveztem/élvezem ezt játszani, mint az Assasin's Creed-et, vagy akár a GTA IV-et. A GTA IV-nek fele ennyire sincs jó hangulata, mellesleg kicsit unalmas már az a gengszterparádé ami ott van. Sajnálom hogy bezáratta az EA a stúdiót főleg úgy, hogy ebben a játékban is lett volna még potenciál ha hagyták volna őket tevékenykedni. Szerintem ez az egyik legjobb Pandemic-es játék a hibái és a kissé "félkész" állapota ellenére. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem már a nagyon ellenszenves kategóriába sem fér bele az EA...
  • Vlala #1322
    Ments sűrűbben :)
    Nekem is eljátszotta. Leestem két füves terület között a semmibe, return to HQ, ott meg "jégkorszak"...
  • NB2
    #1321
    Nah ilyenkor durran el az agyam. Skylart elvittem Le Havre mondom robbantgatok egy picit. Elpusztítottam a fél várost, csinálom a küldetést beszállok a teherautóba és fagyi. Visszatöltés persze minden felrobbantott dolog megvan még. GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
  • Baelint
    #1320
    Nincs. A küldetés kész. A papot akkor lőtték le, amikor a hídról elkezdtek ömleni a katonák az esküvő helyszíne felé :)
  • NB2
    #1319
    És nincs mission failed?:)
  • Baelint
    #1318
    A Red Wedding küldetés végén nálam kinyírták a papot. Adna még utána küldetést és próbáljam újra, vagy hagyjam így és kész? :)
  • Vlala #1317
    [URL=http://www.paris-26-gigapixels.com/index-en.html]3D "térkép" a játékhoz :)[/URL]

    Vannak ismerős helyszínek. :)
  • NB2
    #1316
    "Mert a freeride-ot eddig mindig párhuzamosan csináltam, illetve ahol színes lett a világ, ott a németeket is kipucoltam a városrészből, a többi helyen, meg takarítást csináltam, ha arra jártam."

    Kemény:) Most játszom 2x a játékkal, így kéne csinálni, de néha megunom az állandó falmászásokat és robbantásokat és akkor a főküldiket tolom.
  • Anonymus23
    #1315
    Hehe, ahogy beírtam az előző hozzászólást, visszamentem a játékba, pont a hídrobbantás következett, szal innentől nem lesz gond remélem :D
  • Anonymus23
    #1314
    Nem annyira hülye az a kérdés :)
    Nem, még nem volt, akkor most már sejtem miért is nem tudom felrobbantani a hidakat.
    3 db 3-as szintű perk hiányzik mindössze, ezek közül az egyik ez, Akkor csinálom tovább a főküldetést. Mert a freeride-ot eddig mindig párhuzamosan csináltam, illetve ahol színes lett a világ, ott a németeket is kipucoltam a városrészből, a többi helyen, meg takarítást csináltam, ha arra jártam.
  • NB2
    #1313
    Hülye kérdés: volt már az a küldetés mikor vasúti hidat kellett robbantani?
  • Anonymus23
    #1312
    Viszont csak nem megy a hídrobbantás :(

    A térkép jobb felső sarkában lévő szélső hidat szeretném felrobbantani. Nekem nem jelöli a térkép, hogy hova is kell rakni a bombákat.
    Segíts már légyszi, hogy konkrétabban hova, a hídtalpakra, felül a sínekre, oldalra alul vagy felül, mert sehogy sem tudom felrobbantani a rohadt hidat.
  • NB2
    #1311
    nem definiáltam át az eredetit: Grab mouse btn 2
  • Anonymus23
    #1310
    Vasúti híd: Egyszerű miért nem ment, mivel eddig max 3-4 bombát raktam le, nem ötöt :). Azért kösz az infót!
    A halállökéssel kapcsolatban kérdezném, hogy neked a jobb egérre mi volt definiálva?
  • NB2
    #1309
    -vasúti híd: 5 helyre kell robbanóanyagot rakni, igazándiból nem is értem miért nem megy a térkép jelöli hova kell rakni. Ráadásul a jobb oldali részen van két kőhíd azokat tök könnyű felrobbantani, mert az oldalán végigmászol és lerakod a bombát. Ahol acélból van a híd ott egy picit macerásabb, de az sem annyira nehéz
    -halálkalökés: mögélopozól, jobb egér majd amelyik irányba akarod lökni (w,a,s,d) lelököd.
    -5 ös riadó: az eiffel toronynál lehet először. Ha ezt megcsináltad utána már 5-ös riadónál is kiadja a rejthelyeket. Egy korábbi hozzászólásomban leirtam, hogy hogyan sikerült az eiffel torony lábánál összehoznom az 5-ös szintről a menekülést. A játék vége felé érdemes megcsinálni.
  • Anonymus23
    #1308
    Sziasztok, BUÉK mindenkinek!

    Most kezdtem eljátszani ezzel a játékkal, és előre is elnézést, de nem olvastam el mind az 1300 hozzászólást, és lenne pár kérdésem:
    * Van e megoldás már a térkép és a freeride méretbeli eltérésére 1920x1080-asa monitor, de "kénytelen" vagyok 1280x1024-ben játszani :)
    * Hogyan lehet vasúti hidat felrobbantani, ez volna az egyik perk, de nem tudom, hiába van super RDX-em, nem megy.
    * Hogyan lehet a "halálba lökni a nácikat", ez egy másik perk (Mayhem), amit hiába próbálgattam, nem jöttem rá, hogy mit is kéne csinálni.
    * Hogy lehet 5-ös riadóból megszökni, ha gyakorlatilag az egész térkép piros?
    Most hirtelen ennyi, előre is kösz ha valaki segít.
  • Encore
    #1307
    Lenyomtuk Spielberget:

    Itt

    Bár érdekes, a Saboteurt a Moha-hoz hasonlítani. :)
  • Vlala #1306
    Rám a GTA IV-ben néztek nagyon csúnyán, amikor beparkoltam a Hummert a Peresztrojkába... ilyenek ezek a népek. Hatvan év alatt semmi sem változott. :)
  • Encore
    #1305
    Én is még mászkálok a játékban annak ellenére, hogy már csak freeplay célpontok maradtak. És most vettem csak észre, hogy ha a Belle-ben felmegyek a színpadra az énekesnőhöz, akkor a közönség fújol rám :)
  • Vlala #1304
    Most, ahogy ezt olvastam, megjött a kedvem az újrajátszáshoz. :)
  • ratgab
    #1303
    Hát sajnos sok jó dolog csúszott, amit vártam, így számomra az őszi dömping november 1-el véget is ér!
  • Encore
    #1302
    Ki fogom próbálni akkor azt is, de hosszú a sor, sok játékot kell még kipróbálnom. Ráadásul újrajátszani is szeretnék párat és mindjárt beindult az őszi dömping is...

  • ratgab
    #1301
    Maximálisan egyetértek az általad leírtakkal, annyi eltéréssel, hogy a fizika engem egyáltalán nem zavart! És nekem már ott figyel otthon a polcomon!

    Egyébként ha már elhanyagolt gyöngyszemekről beszélünk, akkor ajánlom figyelmedbe a Saints Row 2-t! Régen elriasztottak tőle az értékelések, de nemrég végigjátszottam! Van benne ugyan egy kis bug, hogy vezetés közben néhol lagol a játék, de amúgy minden ízében zseniális! Az a tipikus döcögösen indul, de nagyon jó kis dolog lesz belőle játék ez a Saints Row 2, szóval tegyetek vele 1 próbát mert megéri!
  • Encore
    #1300
    Na ezzel most újat mondtál. Nekem ATI-m van és az égvilágon semmilyen grafikai bugom nem volt, azt leszámítva, hogy 1-2 óra játék után egy egy pillanatra villant a kép. De kilépés belépés megoldotta. Az eredetit csak most rendeltem meg, a warez verziót nyomtam végig és fogalmam sincs milyen vagy melyik verzió vagy hogyan, azt tudom, hogy régi ATI-m van és nem volt gondom.
  • hapi
    #1299
    Nekem is nagyon bejött a játék.
    Az hogy nem lett sikeres egyértelműen a sok bug miatt van. Ati kártyán pl. alapból el sem indul. fel kell patchelni és még akkor is olyan bugok vannak benne hogy pl. vezetéskor nem tölti be a alád az út textúrát és kiesel a világból...
    Ja és ráadásul egyetlen béta patch létezik csak és soha nem is lesz több...
  • Encore
    #1298
    Most tudtam sort keríteni erre a játékra, pedig a koncepció nagyon tetszett már az előzetesekben is. Elég, ha azt mondom, hogy olyan élményt nyújtott ez a játék, amit eddig csak kevésnek sikerült. Meg van benne az a plusz, amitől egy játék maradandó élmény lesz.
    Már az alapfelállás sem hétköznapi, a nácik által megszállt Franciaország zseniális ötlet. A karakterek szintén nem mindennapiak, a főhős ír származású és a habitusa is íres. A grafika egyedi Sin citys, fekete-fehér+pár szín, amely az elnyomást szimbolizálja, de ahogy felszabadítunk egy egy területet a grafika színessé vált, ami a játékos hangulatára is hatással van. Ez szerintem zseniális, grafikával hatni a játékosra. Mikor olyan részeken járok, amely megszállás alatt van, a fekete-fehér látványtól rögtön elkap az „idegesség”; míg a színes tájakon kicsit megnyugszom. És ha hozzáteszem, hogy mindez sandbox játékmenettel társul….
    Persze a látványvilág nem csak koncepció, hanem a kissé csúnyáska grafikát is ügyesen takarja. Sajnos, ha a színes részeken látszik, hogy nem mai színvonal a grafika. Ez a játék egy legnagyobb negatívuma, a másik a nem létező fizika, ami az autókázásnál zavaró. A kocsi sosem emelkedik el a földtől, tapad az útra és nem is törik. Állítom, hogy ezen hiányosságok miatt nem lett bombasiker ez a játék.
    Nem csak a hangulat és nem hétköznapi koncepciók miatt egyedi a játék. A küldetések zseniálisak. Ahogy a GTA-ban, itt is vannak fő illetve mellékküldetések és míg a mellékmissziók az ilyen jellegű játékokban elég egyhangúak (menj ide, öld meg ezt meg azt, stb..), addig itt nagy gondot fordítottak arra, hogy emlékezetesek legyenek a feladatok. Sok küldetés van, amire sokáig emlékezni fogok:
    - A lövöldözés az esküvőn (amire elfelejtettem fegyvert vinni, így a nácik padja mögé lopakodtam és felrobbantottam őket, felkaptam egy fegyvert a hullájuktól és a maradékot lelőttem).
    - Vagy a tiszteletes, akinek a tele a hócipője, hogy egy náci vezető nála gyónja meg a bűneit, ezért megkér, hogy gyónás közben eresszünk golyót a fickó fejébe…
    - Vagy az agymosott náci küldetés….
    Ahogy a főküldetések is izgalmasak, Eiffel torony bevétele, náci bázisok stb. Az egyik kedvencem a vonatos volt. Beosonok a vasútállomásra és elfoglalom a vonat mozdonyát. Mindenkit megölök és mondom, most hogyan tovább? A karakterem is megszólalt, hogy sietni kéne, de mondom hova, megvan a vonat. Ekkor hallom a vonat kürtjét, felmászok a vagon tetejére és látom, hogy a vasút túloldalán akkor indul el egy másik vonat. Mondom fasza, rossz vonatot foglaltam el. A másik után eredtem, közben lőttek rám, megpróbáltam felugrani az utolsó vagonra, de nem sikerült, elestem, már elhagytuk az állomást a vonat meg gyorsulni kezdett és egy alagút is közeledett. Az utolsó pillanatban tudtam felkapaszkodni rá, mert jött a szűk alagút… Aztán még el is kellett foglalni a vonatot.
    Amúgy más játékok legjobb részeit vegyítették:
    - Falmászás, tetőn ugrálás, rejtőzködő helyek (Assassin Creed)
    - Fedezékrendszer (ME2; GOW, stb..)
    - Álcázás, ha nem fegyverrel ölsz meg egy Nácit, akkor felveheted a ruháját és elvegyülhetsz köztük (HITMAN)
    - Segítség hívása, F3-ra jön egy autó és kiszáll belőle 3-4 forradalmár, akik lőni kezdik a közelben lévő nácikat. Elterelésre tökéletesek. Fejleszteni is lehet őket, több szintre, jobb fegyverekkel és jobb célzó képességgel ruházhatjuk fel őket. (ilyesmit is láttunk már más játékokban).
    És még sok apróság. Egyik sem egyedi ötlet, de így együtt ügyesen fel vannak használva.
    A játék amúgy általában kétféleképp játszható, vagy akciózva, lövöldözve, vagy lopakodva. A lopakodás nehéz, de élvezetes. Ha felveszel egy náci egyenruhát elég jól el tudsz vegyülni köztük, persze túl közel nem szabad menni, mert felismerik az arcod, illetve nem viselhetsz fegyvert, és nem futhatsz, hanem náci módra sétálni kell. Ha így játszol, akkor egy hangtompítós fegyver lehet a legjobb barátod. Én hol így játszottam, hol úgy, volt, hogy komplett bázist irtottam ki, anélkül, hogy megszólalt volna a riasztó.

    Szóval a hangulat megvan, a világ él, sok apróság is van, például az utcán Nácik lőnek le ártatlanokat, az ellenállási mozgalom lassú felépítése jól ki lett találva. A karakterek szintén jók, a történet is, nem a világ megmentése a cél, hanem a szimpla bosszú, ami a náci ellenállás kiépítésével valósítható meg. A mellékküldetések, ahogy írtam zseniálisak, emlékezetesek. A mini játékok szintén jók (galamblövészet, késdobálás, verseny, stb.), illetve a félmeztelen nők a kupiban vagy hol, még táncolnak is neked. Sok sok lehetőség van a játékban, mert a mellékküldetések és mini játékokon kívül fel lehet szabadítani akár egész Párizst utcáról utcára. Kb 20 órámba telt megcsinálni a főszálat és a mellékküldetéseket, de kb ugyanennyit el lehet tölteni a város felszabadításával is. Szerencsére kihívás is volt benne, most gondolkodom, hogy újrakezdem Frickin Hardon. Ja és a lövöldözés is egész jó, ha fejre célzol akkor egy lövés egy ember.

    Véleményem szerint egy gyöngyszem ez a játék, ami méltó búcsúja a Panademic stúdiónak. Nem is értem, hogy miért nem lett nagyobb siker, hisz a gyenge grafikát és a fizika hiányát, bőven ellensúlyozza a hangulat és a fentebb említett dolgok. Igazság szerint ez túl igényes, hogy sikeres legyen. Végig érződött, hogy küldetéseket, nem a reggeli kávé mellett írták, hanem komolyan ki volt találva minden. Nagyon kár, és sajnálom, hogy nem lett sikeresebb, mert ez a játék megérdemelte volna. A címe meg ne tévesszen meg senkit, én is azért halogattam sokáig a kipróbálását, mert mindenhol azt írták, hogy így szabotálni meg úgy, és azt hittem erről szól az egész, hogy minden küldetésben szabotálni kell valamit. Erről szó sincs.
    Grafika 7/10
    Zene, hangok, korhűek: 10/10
    Irányítás, minden rendben van vele PC-n 10/10
    Fizika: 4/10 (azért a robbanások elég jók)
    Hangulat/élmény/koncepció: 10/10
    Összességében: 8/10
    Már meg is rendeltem, ennek polcon a helye.
  • NB2
    #1297
    A mafia2 topikban olvastam a játékrol, gondoltam kipróbálom. Érdekes és egyedi a játék ami miatt persze tetszik:) De vannak benne idegesítő illetve érthetetlen dolgok. Maga a szabotálás jó, de én pl a Decker vonalat nem vittem volna bele. Egy picit nagy a pálya, Párizs elég lett volna. A szabad mászkálós, robbantgatós részek jók, bár szerintem azokból is állati sok van. Így utólag nem úgy játszanám a játékot ahogy. A perkek lehet megkönnyítik az életed, de a játék közben én pl nem igazán figyeltem. (pl távcsővel egyszerre 2 ember lelövése). Meg a sok robbantás lehet, hogy megkönnyíti a menekülésed, de a főküldetések közben csak ritkán robbantgattam. A főküldetéseket az elején próbáltam álcázással megcsinálni, de miután szinte mindig lebuktam a végén már csak előre és gyilkoltam mindenki. Hiszen hiába volt base alarm új egységek nem jöttek aki volt szépen fedezékből le lehetett lőni. Én valahogy úgy oldottam volna meg, hogy a paris1zone-ban mindent fel kellett volna robbantani akkor adta volna ki csak a többi párizsi részt. Most lehet, hogy csak sirtam a hibák miatt azért a játék tetszik:) Nem hiába játszom már vele 3 hete:) A perkek megcsinálása egy ideig elég kilátástalan volt, de szép lassan töltöm őket fel. Igaz a kocsigyűjtögetést nem csinálom meg, mert nagyon kevés garázs van, irtó sokáig tartana a sok kocsikázás velük. Pl az 5-ös menekülést tök könnyen megcsináltam, mert irtátok, hoyg menekülni az eiffelnél lehet 5-ösből. Nah szépen mellé álltam, lekaptam egy németet és az autókat szépen robbantgattam, 1-2 embert kellett csak megölni, mert a robbantás pucolt szépen:) egyszercsak 5-ös alarm spuri a toronyba és már meg is volt egy perk:) Egy ideig szépen elleszek vele, bár gyanitom 2-3 hét és megunom már.
  • mike01010101
    #1296
    Szerintem ez egy elegge alabecsult jatek. Nekem tetszett, nem egy vilagklasszis de siman eleri mas "felkapott" jatekok szinvonalat. Semmiben sem kiemelkedo de semmiben sem kulonoson idegesito. A GTA4-ben vagy a Mafia2 (a stilus nagyagyui) sokkal tobb idegesito elem van. A mafia 2 rovid es lapos, a gta4 gepigenye a mai napig tul sok es idegesito az iranyitasa is.
    Egy 7.9 pontot meger nalam.
  • bakkerman
    #1295
    értem
  • rumkola
    #1294
    játszhatóan, bár nagyon meghálálja a 4magos cpu-t
  • bakkerman
    #1293
    intel 2x3.0 Ghz dual core proci
    2 GB RAM
    GT240 1 GB ddr5 VGA

    hogy futna a játék,úgy nagyvonalakban?
  • wedge31
    #1292
    F3 vagy F4 az egyik black market a másik egy kis fegyveres segitség.
  • syberia2
    #1291
    Spanokat hogyan lehe odarendelni hozzánk a játékban?
  • erikn
    #1290
    viszont nekem is maradt egy kis szürke folt a Lorraine-i tó keleti részén, és elfogytak a küldetések :/