1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • AntiHero
    #296
    Szval akkor win 7. ati drive 9.11-el el se lehet indítani a játékot? mert nekem valami kártya hibát ír ki indításkor:(
  • wedge31
    #295
    Most szereztem ezt a Dominó nevü szépséget ,mindig is tetszetek az ilyen oldtimer autok.



  • grebber
    #294
    Nincs benne!
  • TopGun
    #293
    Sziasztok! Egy "naiv" kerdesem, van: mivel ez is EA egisze alatt latott napvilagot, esetleg magyar nyelv nincs benne? Vagy ilyenrol meg csak ne is almodozzak?
  • grebber
    #292
    Igaz ez xbox 360-as The Saboteur AU Review 82%.
    Akkor nem csak nekem tetszik!
  • arty
    #291
    "3D-t" nem tudsz virtualizálni :(
  • wedge31
    #290
    Ki kénne probálnotok amit Hykao írt #259-ben.
  • Csokis
    #289
    Nem a Win 7 a probléma, mert Vistán is fagy. Az ATI Vista/7 driver sz@r, várni kell a következőre vagy XP-n kell játszani.
  • Gideon Wieth
    #288
    közbe rájöttem :S Hát ez szívás:S Lesz majd valami fix gondolom :)
  • wedge31
    #287
    A Win 7 a probléma ahogy itt vasszaolvasol mert xp-én gond nélkül megy a játék.
  • arty
    #286
    ati+win7=ez van

    de ha visszaolvastál volna....
  • arty
    #285
    namég1x: te is lehet, h észreveszed a légypiszkot a kocsin, de nem biztos, h előveszed a zsepit, h letöröld... ;)

    ha hiszitek, ha nem, a megjelenési dátumoknak oka van :P
  • Gideon Wieth
    #284
    Sziasztok!
    Alább látjátok a konfigomat, és lenne két problémám. Elindítom a játékot, minden rendesen működik, de ha esc-et nyomok a menühöz, akkor a játék az esetek 90%ban lefagy. És játék közben is előfordul, hogy befagy a kép. Win 7 64bites rendszerem van. Valakinek nincs valami ötlete?
  • wedge31
    #283
    Állitolag ha sokat elütsz még a szinek is / ami ugye az ott élök hangulatátol függ / is eltünnek ujra ,de ezt ki kénne probálni.
  • grebber
    #282
    Hm jó gondolat ha sok civilt elütök akkor nem láthatom a helyeket ahova el lehetne bújni az alarm elöl.
    Az néztem hogy egyáltalán nem számít a lopakodás ,nincs hatással a küldetések kimenetelére.




  • robotnyk
    #281
    ha olyan szigorúan tiltotta volna az ea, biztos nem kezdik el előbb árulni. a nagy címeknél, ahol kifejezetten tiltják egy bizonyos dátum előtt az árusítást (codmw2, wow), azt be szokták tartani.
  • wedge31
    #280
    Off
    Ki nyomta volna fel ? te nem itthon élsz gondolom ,mert nem vagy tisztába a viszonyokkal.

    Erröl az a vicc jut eszembe ahol a halott lekerül a pokolba és az ördög visszi a körbe a hatalmas üstök között mindenhol hatalmas vasvillával vigyáznak hogy ki ne másszanak a delikvensek kivéve egyet ,mikor rákérdez miért az a válasz : - Oda nem kell az a magyaroké ha valaki megprobál kimászni a többi ugy is visszahuzza.

    Biztos hogy tudnak rola.
    On

  • arty
    #279
    Ki nyomta volna fel? Az a 10 ember aki egyáltalán fontolgatja a megvételt? Nekik csak jo, h hamarabb jutnak hozzá ... meg kinél? Irsz egy levelet a [email protected]? vagy nyitsz neki topikot az ea forumon?

    És mégegyszer: ez nem a WalMart :) Te se foglalkozol vele, ha légyszaros lesz a kocsid... ellenben egy madárszar már bántaná a szemed ;)
  • wedge31
    #278
    Komolyan gondolod hogy rég nem nyomták volna fel a kiadonál a jóakarói ha igy lenne...haho ez Magyarország.
  • Robez84
    #277
    Fakk yeee!
  • arty
    #276
    Komolyan gondolod, hogy csak ennek a kis keleti ország pici boltjának külön engedélye van a játékot hivatalos megjelenés előtt árusitani?

    picit gondolkozz már :)
  • gfreak
    #275
    igaz, tényleg nem a legnehezebben indítottam :D normál :D

    most meló előtt is nyomultam egy kicsit...fasza összevissza szaladgálni a tetőkön, felrobbantgatni ezt-azt, aztán megpucolni minél gyorsabban...én remekül szórakozom ezzel a cuccal...:D

    @Maxtreme: 16x AF driverből kényszerítve gondolom...nekem viszont valamiért nem adja (se 16x, se alacsonyabbat) ötlet?
  • Dimitrii
    #274
    Hello én ezt probálta: Akinek ATI kártyája van, az megpróbálkozhat ezzel:
    Játék közben feladatkezelö, a folyamatoknál a saboteur.exe magas prioritásra állítani, és az affinitásnál csak 1 proci legyen kijelölve.
    Nekem ezzel megszüntek a leállások, bár igy 1 maggal néha megakad, nemtom ez mennyire befolyásolja a teljesítményt mivel 2 maggal meg nem megy. Igy azért elég jol jáccható, minimálisan akad néha.
    1 próbát megér mindenképp.

  • Legend Killer
    #273
    mééésszzáááárrrláássssss, dááájjjjj alllll!. csak szóltam, ha bővebb infot akartok elmondani, akkor szúrjátok be a szar spoilert, mert egyesek képtelenek rá.
  • Robez84
    #272
    atyaisten...mileszmost?
  • grebber
    #271
    Basszus vannak ládák amikből töltényeket ill jóságokat pénzt + pl és shotgunt tudtam felvenni de halálom eseten elvették mind a pisztolykámat mint a shotimat :(

  • Legend Killer
    #270
    kurva nagy kérés lenne, ha spoilerben írnád? tod, makrók és ott van... minent elmondotok páran bazz és pöcsöm ki van ettől.
  • padavanHUN
    #269
    Fú de jó szórakozás lehet a sarokban villogó fraps számot lesni tíz másodpercenként, igazi überkocka baromság, hogy jaj, nem hatvan frém csak negyven, ez de szar akkor már... :D Kajak nevetséges, így csak a saját szórakozásod teszed tönkre. :)
  • xido
    #268
    Nyomnád freakin'hard módon,mint én..az üvegnél azt hittem beszarok,mire elevickéltem közöttük élve:))
  • gfreak
    #267
    pnege...C2D E7300 @ 3.2 + 9800GT + 4 GB DDR2 és úgy fut 1680*1050ben mint Józsi bácsi egy jó tejeskávés-forrlatborozás után a slozira...grafika nekem bejön, főleg, hogy mennyire jól illik a játék hangulatához, csakúgy mint a zene..sebzés érdekes, főleg hogy az utcáról is simán leszeded a német őrszemeket a tornyok tetejéből :D egyáltalán hogyan lehet meghalni (azt leszámítva hogy lezuhanok mondjuk egy háztetőről? ) mert lelőni még nem sikerült nekik (mondjuk 2es alarm volt a legmasszívabb nálam eddig ha jól emlékszem, szóval a nagy repülő uborkát még nem küldték rám)...mindenképpen elszórakozok vele amíg meg nem jön az AC2 :DDD
  • xido
    #266
    hehhe...elkiabáltam,míg beírtam,tálcán volt a játék,után nem sokkal befagyott,pedig előtte zokszó nélkül ment:)
  • xido
    #265
    egy helyütt idézik ezt:
    "tl-ről

    I had freezing problems (menu got stuck but sound was working) after the first few minutes of play. I activated Catalyst A.I.

    1. right click on desktop
    2. Catalyst Control Center
    3. Advanced (on the lower left)
    4. Yes->Select "3D" from the top left drop down menu
    5. choose "All"
    6. Untick "Disable Catalyst A.I." (I got mine on Advanced setting)"

    közben előtte én már kompatib.módot átállítottam xpsp3-ra..hogy az is kell-e ennek,nem tudom,de jelentem nálam bevált winx64 ati vga..menübe még nem mertem kimenni,de amúgy semmi fagyás..


  • Carloska
    #264
    11 orát nyomtam vele egyhuzamban kibaszott jó játék :DD

    most robbant fel hid vonattal együtt :D

    de menet közbe ahol csak tudok szabotörködöm , kb lassan felénél vagyok ja és hangtompitos pisztoly az ami mindig kelleni fog mindenkinek :D
  • xido
    #263
    Na olvastam egy tippet,hogy ha fagy a játék,esc-ki a menübe ugye,alt+tab letenni asztalra,visszalépni,esc és megy tovább..valóban,de azért így hangulat romboló ám..megcsináltama bemelegítő küldetést azért,amit már lehetett látni videón,jó lesz ez,csak ai nem épp a legokosabb,pedig freaking hardon indítottam el:)
  • wedge31
    #262
    Valszeg nem kezdtél még el ténylegesen szabotörködni mert eszméletlen sok felrobbantani ,lelöni ,felfedezni való van a freeplay-ben.
  • pluhi
    #261
    Hangulatos az anyag, a grafika kicsit gázos, de az art rendben van. Egyes animációk szinte tökéletesek (tánc pl.), de a párbeszédek alatti arcmimika/testbeszéd minimális, ettől picit "kirakati bábuk dumálnak" feeling van. Autós üldözésnél nem történik semmi, ha beérnek. Volt, hogy ott állunk beszorulva két ellenséges kocsival meg egy motoros rendőrrel, mint a f@sz.
    1:20perc játék után mission progress:15%. Hát ez se lesz maraton...

    ATI 4850-esen simán megy, XP SP3 alatt.
  • wedge31
    #260
    Vettem egy hangtompitost azota ritkán kapok riadot persze a tábornokok kinyirásakor mindenképp lebukok.
    Kéne egy lista hogy hány autot lehet begyüjteni a garázsba mert van már vagy egy tucat.
    Ha jól láttam tankot is lehet venni azt tényleg csak egy zeppelinel lönék ki alolam...
  • hykao #259
    Egyébként a win7-esek - megfelelő proci esetén - tudják futtatni natív XP módon is, nem?
  • grebber
    #258
    Akkor negatívum is legyen így 2,5 óra game után!
    Az autókázásra nem fektettek nagy hangsúlyt.Sérülés az a 0-val egyenlő.Fizika :menjetek rá gyorsan egy dombra ahol kicsit emelkedni majdnem hogy ugratnia kellene a kocsinak,de semmi áramvonalasan követi az utat :(

    Most kicsit bolyongtam és robbantgattam a náci létesítményeket.Mondom felmegyek egy őrtoronyba azt majd onnan szedem a német sniperrel.Hát ekkor már 3-as volt az alarm szint és szépen leszedtek zeppelinből.
    Félelmetes jó ez a game!
  • Legend Killer
    #257
    most meg elsőre kilépett könnyen, hm, nem értem.
    amúgy nagyon profi, ez a mászás is eszméletlen, h hova fel nem lehet már jutni.

    de én akkor is unom ezt picit, mármint nagyon szuper, meg minden és télleg remek alakítás, satöbbi és 10/10, de az a bajom, h már megint "szegény" németek a rossz fiúk.
    én egy ideje azon gondolkodok, hogy olyan géjmet kéne dobni a piacra, amiben egy egyszerű német srácot alakítunk a második világháború kitörése pillanatában, vagy inkább előtte és az ő személyében kell végig harcolni és dönthetünk, hogy vérengző nácik leszünk, vagy egyszerű normál katonák. lehetne alakulatunk, meg minden, lennének skill pontjaink, tök pro lenne. mert mindig németeket verik, ölik minden ilyen géjmben.