1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • cumfu
    #340
    Heló! Meg szeretném kérdezni, te milyen beállításokkal tolod? Mennyi fps-el megy?
  • Carloska
    #339
  • grebber
    #338
    Van búvóhely ,csak szarra darálnak ezerrel
  • Carloska
    #337
    baszki alarm 5 elöl sehogyse lehet megmenekülni? egyszerüen lehetetlen buvóhely sincsen ..
  • szapor
    #336
    Nekem is detto ez a hiba :S
  • newc22
    #335
    Sziasztok! Egy kis help kéne a Loading menünél szépen eltűnik fokozatosan a kép és csak hang van! Nvidia videókarim van és WinXp operációs rendszerem a crackes mappa összes tartalmát felmásoltam de valami miatt nem megy a game esetleg valakinek valami ötlet?
  • Legend Killer
    #334
    :D yaaaa :D.
  • gfreak
    #333
    nagyon fasza, az a lényeg hogy Kittyvel kell megmenteni kis bará....ja...rossz topik...

    GTA/Assassin's Creed ízű játék a nácik által megszállt Párizsban...
  • xxxpaulxxx
    #332
    Sziasztok! Milyen a játék? Mi a lényege?:)
  • cumfu
    #331
    Heló! Vsync alapból be van kapcsolva? Ha igen akkor hogy tudom kikapcsolni? Mit érdemes levenni a grafikából, hogy jobban fusson? A gépem kb. mint Grebbernek, csak egy 6000+-os AMD-m van! Illetve a felbontásom meg csak 1280 vagy sokkal alatta van! 1152-re nem tudom beállítani! Köszi előre a segítségeket!
  • gfreak
    #330
    ??? mármint? mi hiányzik? :D
  • Csokis
    #329
    Én se értem, de nem is keresem.
  • gfreak
    #328
    ja, ezt én sem vágom...mondjuk ha nvidiára írná hogy így forceoljon rá aniso-t, akkor még érteném, de így....passz...
  • tenkenorman
    #327
    nálam semmi baj de velemi miégis hiányzik a játékból... csak kocsikázok össze vissza
  • robotnyk
    #326
    maga az ötlet, főleg egy gyengébb duoval mihez kezdjek az egyik maggal, egy eleve cpu igényes játékban? plusz sokaknál 5-10 percenként ugyanúgy fagy és szar a hang.
  • xido
    #325
    lentebb szintén volt már ez az 1 szálra butítás,de ott nem írtak átnevezésről,nem is értem a logikáját:)
  • xido
    #324
    Részemről az Ati catalystos disable pipálás segített éjjel annyiban,hogy tényleg csak ritkán fagyott meg a játék,hosszú küldetéseket tudtam végig tolni úgy,hogy nem is rögtön csináltam meg,hanem közben kavarásztam erre arra...aztán alt+tabbal ki és visszaléptem és ment tovább..patchig élvezhetőbb sokkal,mint előtte volt..
  • Csokis
    #323
    Próbáltad? Csak mert valakinek tényleg működött. Ha próbáltad, akkor már tényleg nincs más ötletem.
  • robotnyk
    #322
    marhaság, de azé' thx
  • Csokis
    #321
    Állítólag ez működik, de lassabb lesz a játék.

    "My fix for ATI vcard users. This works with my 2 rigs, one with 4870, other one has HD 5970 with win 7 64bit OS on both. This fixes the freeze in menus but slows game FPS.

    1. Rename Saboteur.exe to UT3.exe and run it to play
    2. While in game, alt-tab then ctrl-alt-delete to show task manager
    3. Find UT3.exe in process tab, right click it, click set affinity, uncheck all processors, check only CPU 3 (for quad core) or CPU 1 (for core 2 duos). Press ok, minimize the task manager.
    4. Go back to the game and the problem is fixed!"
  • gfreak
    #320
    uhh de jól hangzik...ma valahogy fel kell tornásznom az alarmomat :DDD

    jelentkezzen aki megmászta az Eiffel-tornyot! bár a tetejére sajnos nem jutottam ki, de ma még egy próbát teszek :D
  • gfreak
    #319
    nemár...haver hasonlón nyomja mediumon 1280*1024ben, az egyetlen különbség a memória, neki 2giga...postprocessing effektek természetesen n/a :D
  • grebber
    #318
    Na egyik küldi végett volt alkalmam kipróbálni milyen az alarm 5-ös szint.
    Hát sajnos ez lett volna a 3. perk egyben az utolsó ebben az alarmos részben de sajnos nem sikerült eljutnom egy rejtőzködő ponthoz!

    Léghajókat percenként kellett szedegetni. Tankok,repülök minden jött már.Egy köcsög tank nyírt ki a hiding point felé menő szakaszon :(

    Lassan 6 órát tettem bele és még sehol nem vagyok!!!
  • kutyafulu
    #316
    ja és win7 32bit
  • kutyafulu
    #315
    nekem Intel dual core 2,8ghz(3-on megy)4giga 800mhz ram Gainward 9600 gt kicsit húzva sötétben 20 nappal 25-40 fps.Kb két órát toltam nekem nagyon tetszik.
  • deestroy
    #311
    nekem elindult atival win7-en.. igaz sokáig nem ment, mert megfagyott a kép. de jobb is... ez egy szar!!!! FUJJ!!!
    Nemáám :D elég jól néz ki! Főleg a cicis nénik.... Várom a javulááást!!!
  • TopGun
    #310
    Az kiraly lenne, ha sikerulne.
  • kasa85
    #309
    Asztalon jobb egérgomb legfelűl catalyst Conrol Center klik,Control Centeren belűl a Information center,és azon belűl a Catalyst Version.
  • Gideon Wieth
    #308
    hol lehet megnézni milyen verziójú driver van fennt :)??
  • kasa85
    #307
    Sajnos igen úgynéz ki,hogy az ati esetében Colin McRae: DIRT 2 re öszpontosítottak a 9.11 esetében,hogy a DX11-et tökéletesen vigye,ezzel valamit jó el b... (majd meglátjuk).De a Borderlands esetében is hibákkal számolnak be textúrák késnek nem jelennek,kifagy stb.Talán az ati fan-ok majd a 9.12-esben találják majd a megváltást addig is az nvvidiás karival rendelkezőknek jó játékot kívánok:)
  • AntiHero
    #306
    hát akkor jó igénytelen (vagyis a fejlesztők) a játék. Minden más játék elindul ezen ez meg nem.....
  • gfreak
    #305
    @ATI kártyával szenvedők: kipróbáltátok hogy a Catalystban az Advanced alatt ha kiválasztjátok hogy 3D, all, és disable Catalyst A.I. ? fogalmam sincs hogy mennyire működik, volt akinek segített, volt akinek nem...egy próbát megér

    (nem anyázni ha nem megy, nvidiás vagyok, csak gondoltam hátha :D )
  • Carloska
    #304
    Új verda :D

    KÉP1
    KÉP2
  • kasa85
    #303
    Sziasztok.
    Sajnos igaz az ati driver a ludas.
    Mióta felraktam a 9.11 et a hd 5870-es karimhoz a Wolfenstein 2 is hasonlót produkál.Ott beléptem a menübe engedett állítgatni felbontást stb utána mikor kiléptem a game-ból bejön a kis ablak(logó) és amikor átváltana nagyra amikor jönnének az intrók(3D-re vált) stb a kis ablaknál kifagy csak a reset segít mert leáll teljesen minden(kimerevedik a kép).Tudom ,hogy a Wolfenstein 2 nem ebbe a témába tartozik csak felhoztam egy hasonló problémát ami összefügghet a Saboteur-al.Remélem mihamarabb eszközlik a hibát.
  • Lobsterman
    #302
    Kipróbáltam. Igaz kicsit tovább bírja így, már vagy 5-10 percet is lehet játszani, de baromira beszaggat(frame-ek kb feleződnek), és azért így is simán fagy. Úgy meg elég érdekes játszani hogy 5 percenként alt-tabolni kell.
  • grebber
    #301
    Magyarítás portálon írták hogy ma ránéznek fordítható-e a game!
  • arty
    #300
    azon nem, hd2xxx sorozat a minimum követelmény (ne kérdezd, miért)
  • TopGun
    #299
    "Franc" belejuk, hogy ezt kihagytak belole :( Kib**ttul tetszik a bannerben az a kis animacio, meg ahogy zuhog az eso, tipikus naci filmek feelingje van.
  • gfreak
    #298
    jeeejeee...az egyik kedvenc 'getaway car' nálam :D toronyhoz odaszalad, dinamitot rögzít, gyújt, kocsiba be, aztán spuri :D teljesen fasza :D
  • AntiHero
    #297
    ja és ati x1950opróm van azon akkor el se indulna?