1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Lobsterman
    #256
    Az egyébként valszeg. De tök mindegy mit csinálsz 10 másodperc után újra befagy a kép. Nálam is ugyanez a hiba.
  • Grifidos
    #255
    Kicsit olyan a feelingje mintha valami memory leak lenne, vagy felzabálna minden memoriát. ALT+TAB-nál pedig leürítené.
  • gfreak
    #254
    már megvan :DDD így már sokkal természetesebb a játék :DDDD

  • Grifidos
    #253
    Optionsban az elején beállíthatod.
  • Legend Killer
    #252
    hm, kösz, kifogom próbálni.
  • gfreak
    #251
    az hogy lehet hogy a csajok mellbimbója helyett csillagok vannak nálam??? :DDDD a legfontosabb probléma :DDDD
  • grimm13
    #250
    szintén zenész nálam is előjön minden ilyen hülyeség az imádom a legjobban amikor megáll a kép és a környezet "remeg " remélem lesz megoldás mert jónak tűnik pffffff
  • Grifidos
    #249
    ALT+TAB majd vissza.
    És gyorsan ESC hogy kilépjen a menüből.
  • Legend Killer
    #248
    kicsibe se tudom rakni, mert miután sikerült, visszalépni nemtok, lefagy. kilépésnél meg nem lép ki, mutatja a menüt és hiába hozom elő a kezelőt, semmi, csak restart segít.

    ötlet?
  • RETROB0Y
    #247
    Akkor kedves EA\a maradék Pandemic KÉRÜNK PATCHET!

    Vagy kedves AMD egy Saboteur hotfix jólesne


    Jó kis gém lenne am sztem
  • bebe78
    #246
    vagy használd az xpadder-t
  • bebe78
    #245
    bocs de én is úgy találtam nem én töltötem fel,azt hittem müködö link lesz.
  • rumkola
    #244
    Nagyon durván bénán fut a grafhoz képest, többször látok 40fps-t mint 60-at. 1680x1050 (C2D 3.83Ghz + GTX 260).

    Ati-nál meg szokás szerint hotfix várás...
  • mexx009
    #243
    Szia azt az x360fixet nem tudnád valahova máshova is felrakni mert innen nem jön le. Amúgy köszi hogy felraktad kiprobálnám már
  • Lobsterman
    #242
    Ugyanez itt is, meg még pármillió másik ATI+Vista/W7-el rendelkező emberkénél. Ez egy ilyen. Talán lesz patch vagy valami.
  • RETROB0Y
    #241
    ujraraktam az ati driver 9.11 de most már inditom a new game-t betölt és rögtön szétesik a kép és lefagy a gém


    nah akkor ez most alap gém hiba vagy mi a szösz?


    Windows 7 64bit ENG
  • bebe78
    #240
    nem próbáltam mivel nincs ilyen gamepadom,ezt is egy torrent oldalon olvastam.sorry!!!
  • Grifidos
    #239
    Mikor nézted utoljára?
  • bebe78
    #238
    fájlt és tömörítsd ki a játék mappájába, és írjd felül az eredetit
  • bebe78
    #237
    remélem tudtam segiteni
  • bebe78
    #236
    x360fix
    próbáld meg ezt
  • mexx009
    #235
    De a jobb ravasz a gáz a bal a fék de viszont pluszba a jobb ravasz még jobbra forgás a bal pedig balra forgás. Ez itt a gáz :S De ilyen is csak velem történhet.
  • GanXstaZoleeWrk
    #234
    Csak tudnám 576 boltban miért volt már vasárnap kipakolva egy raklap, de minden a cd galaxis körül forog :)
  • Csokis
    #233
    Nem a jobb ravasz a gáz és a bal pedig a fék?!
  • mexx009
    #232
    Sziasztok. Nekem olyan problémám van hogy Chillstream gamepademen a preciziós gombokkal irányítom a kamerát is jobbra és balra de nem tudok igy vezetni mert ügye az a gáz átállitani se tudom. Valaki tudna segiteni? köszi. Amúgy tényleg fasza a game még egy kis hitman is van benne. :D Elég keverék
  • grebber
    #231
    Az hogy nem XP-n játszol.Ott elvileg megy atikkal!
    Majd lesz valami patch .
  • RETROB0Y
    #230
    Nálam ha betölt a gém akkor a képs szétesik a gémben és le is vagy

    Ati drivert rakjam ujra?

    Win7 X64

    Mi lehet a baj?
  • JethroHUN
    #229
    Persze hogy nem, csak "ez meg a másik" rész vonatkozik a hsz hez
  • Shep
    #228
    Gondlom ezt nem nekem címezted :)
  • JethroHUN
    #227
    Ez meg a másik, igen te vagy a köcsög jól mondod, ha észrevetted volna az játékok 80% nVidiára és Intelre van kalibrálva. Ki a hibás? a programozó csapat, nem a kiadó mert ők a szponzorok és nem is fognak olyan gamet kiadni ami nem megy a szponzor termékein. Ez üzlet. De ahelyett h itt pattogsz mint Jancsi a kocsmába vette4d volna elő a nemlétező angoltudás és írtad volna meg a EA nek.
  • Shep
    #226
    Nem olvastam el minden hsz-ed remélem nem gond :) Amúgy meg jó lenne ha visszafognád magad.
  • grebber
    #225
    Nincs benne!
  • Csokis
    #224
    Nem lehet és Max képein sincs AA természetesen. nHancer-rel próbálkoztam egy párszor, de nem találtam meg, hogy melyikkel lehetne AA-t varázsolni rá (driver-ből forcolva se ér semmit).
  • TaRka0107
    #223
    Ez nagyon szép nálad. Nálam olyan mintha nem lenne Anti alising, mondjuk nem is lehet állítani. Vagy igen?
  • Knabb
    #222
    Jobb helyeken ezt szarkazmusnak hívják :D
  • TDantes
    #221
    Te se tudsz olvasni? Ennyi szájba baszott fogyatékos faszt ritkán látni!
  • TDantes
    #220
    Hülyeséget dumálsz. Nem azért nem megy te észlény mert warez! Olvasd már el miről van szó! Azért nem megy, mert ahogy az sok esetben lenni szokott a fejlesztők szar munkát végeztek, és ATI kártyákon nem megy! Nem azért nem megy mert tört! Nehéz ezt megérteni?

    És ezért nem a fejlesztők a hibásak? Akkor ki? A szomszéd Juli néni?

    Érdekes...a Brothers in Arms-nál az esős pálya jászhatatlan volt ATI kártyákon. Igaz, eredetiben van meg...de biztos ott sem a fejlesztők tehetnek róla. Nem. Ott is én vagyok a warezos köcsög. Annak ellenére hogy megvettem.
  • JethroHUN
    #219
    Itt kicsit nagy ellentmondás van
    "Minden fejlesztőnek innen üzenem: olyat gyártsanak ami el se indul"
    akkor mi a gondod nem indult el, teljesült a kérésed...

    Meg amúgy is ha warezos vacakból hoztad ezt a következtetést akkor nagyon mélyre ásd el magad. Még hogy nem megy, persze hogy nem megy ha egy másolt, tört cucc kitudja mi hiányzik és itt szidod a készítőket mert te nem töltheted le netről ingyen.
  • Shep
    #218
    Te amúgy megvetted és azért lázadozol?
  • wedge31
    #217
    A csillagba kell dobni a kést nekem elég nehezen ment ,még gyakorolni kell.