1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Maxtreme
    #383
    10fps? :D
  • ToMM23
    #382
    Mondtam nekem maxon fut 1280x1024-es felbontással.
  • ToMM23
    #381
    Viszi..
    Nekem is az van :D
  • enlightened
    #380
    Köszi TOMM23, akkor asszem inditom az installt és kiderul az ati hd 2600 xp alatt viszi e.
  • elitehun
    #379
    Csak azért azt mondtam mert ma jártam ott :P
  • Grifidos
    #376
    Ne csak az a xar 576 legyen reklámozva.
    A cd galaxisban is kapható.
  • ToMM23
    #374
    Lehet ,hogy mondták, amikor megláttam azokat majdnem hanyattestem..:D Meg tiszta pokemberek vagyunk egy ír szerelö börében 1940 ben xD Valahogy nem illik a stilushoz szerintem. De hát embere válogatja
  • Lobsterman
    #373
    Mondták a készítők is hogy nem történelmileg pontos a játék inkább csak inspirálta őket a 2.VH.
  • ToMM23
    #372
    Nekem szépen fut max grafon ATI kártyával,1280 as felbontásban XP rendszeren. Ami még vicc az az idióta gép benne.Lazán elfutsz elölük... :D Nemtudom feltünt e valakinek a dátum a gameben. 1940. Ahhoz képest STG44 esekkel is fel vannak szerelve a német katonák.Ami meg 1944es tervezésü. Ja meg a dupla csövü Tiger II .... Tisztára mint a cc generalsban.. Illetve a dupla Flak feltünt msnak is ?? (a TigerII se jelent meg elöbb mint 1943vége).Ezeket leszámitva nem olyan rossz mint amire számitottam.
  • mila69en
    #371
    nah az jó ötlet:D ha tényleg megy akkor én is felrakom
  • enlightened
    #370
    DE mintha az irták volna xpn megy atival, na mind1 hamarosan kiderul mert felteszem az xpt megint.
  • enlightened
    #369
    egyébként nekem fagy a játék, hanem szimplán amikor betölt fekete képernyo fogad magyarul már new game sincs meg semmi:D
  • AntiHero
    #368
    kapják be hogy ati x1950 pro-n nem megy a játék. vicc
  • elitehun
    #367
    Ott se. Egyébként az 576-ban már meg lehet venni
  • enlightened
    #366
    Hát biztosan jó sokára, mivel még a game ki se jött ha jól tudom. Ha jól hallottam 8-án jön ki és onnantól kb szerintem 2 hét minimum mire patch lesz. Egyébként XP-n megy az ATI-soknak? vagy ott se?
  • kirol
    #365
    Arra a portálra hogy tudok belépni? Elfelejtettem a jelszavamat és se emlékeztető se semmi nincs az oldalon.

    Meg régebben mintha nem e mail címet kellett volna megadni.
  • maffioso
    #364
    azon a gépen még jo h megse reccen:D
  • elitehun
    #363
    Szerintetek majd mikor jön ki patch?
  • strebacom
    #362
    Faxa game jobb lenne magyarul, meg se reccen 1920*1200 minden full...







    Kb. mennyi idö a végigjátszás??
  • HoReSz1975
    #361
    WIN 7 Ultimate x64 alatt, most xp sp3 kompatibilitással megy, de szaggat egy kicsit, viszont a menübe kilépéskor azonnal kifagy
  • mike01010101
    #360
    Kellemes meglepetes ez a jatek. Szep a grafika, jobban fut mint a GTA4.
    Nagyn jo az iranyitas (sok TPS-nel elszurjak).
    GTA4+Assasin Creed+Splinter Cell+Hidden & Dangerous = Saboteur.
    Ha lesz magyaritas megveszem.
  • mila69en
    #359
    nah jól van vissza szívom hogy működik:(( félórát ment aztán megint megfeszült
  • xido
    #358
    Na az a verseny még milyen köcsög...gyakorlatilag csak látványnak van benne..de a csavar tetszett benne:)
  • grebber
    #357
    A game magyarítható!Magyarítások portálon írták!
  • cumfu
    #356
    köszi szépen!
  • wedge31
    #355
    Csak befejezett küldetés után tudsz menteni de van benne auto save is.
    A prologot én egybe lenyomtam van benne egy jó kis autos verseny is.

    A quick save csak disznek van nem ment állást csak állapotot.
  • grebber
    #354
    Az azért elég lol amugy hogy pl 3-as szintű alarm alatt menekülsz.Nyomodban a nácik pl 10 méterre és te beállsz a sarkon lévő nyilvános WC-be hugyozni már el is mulik az alarm.
    Szal ezt azért jobban megcsinálhatták volna.
  • cumfu
    #353
    Heló! Ott tartok, hogy felrobbantom azt a gázállomást vagy mit (a legelején) Azután visszamegyek a kezdőpontra! Elmentettem, majd mikor visszalépek a játékba és continue-re megyek akkor előröl kezdi! Ott még nem tudok menteni vagy a mentéssel van a gond nálam (nem működik a mentés funkcióm)?
  • wedge31
    #352
    Várjál a javitásra vagy tegyél fel xp-ét ,azon tökéletesen fut.
  • HoReSz1975
    #351
    Nálam is az a baj, hogy remeg a kép, vagy kifagy Menübe kilépek akkor is kifagy, csokinak a verzióját probáltam már, de nem jött be Valami ötlet
  • grebber
    #350
    Kisebb annál!
  • elitehun
    #349
    Akkor ahogy a #265-ös hsz-ben volt és nincs kipipálva az amit ír akkor jó lesz?
  • Cat 02 #348
    GTA4-gyel megegyező úgy kb a gépigénye ? (tudom ott a hivatalos, de hát mégiscsak)
  • minimize
    #347
    nálam is működött (egyenlőre az első küldetés van meg...)a Dirt2-es patch, XP+4870mellett. addig "csak" a Loading-ig volt meg a dolog, aztán ctrl+alt+del volt, semmi más.
  • wedge31
    #346
    Király verda...
  • Carloska
    #345


  • cumfu
    #344
    nem tudod hogy lehetne 1152-re tenni? Ha ráállítom akkor valami nagyon kicsi felbontásba megy, de ha pl 1600-ra akkor is csak 1280 fut! Érdekes...
  • mila69en
    #343
    behalok ez tényleg mukodik!:DDDD de tényleg kevesebb az fps:CCCCCCC
  • Carloska
    #342
    You need to raise the escape perk. Allowing you to use hiding spots above alarm 5 & 6. Just clear some outposts/radio towers/radars and escape. You will get the perk to level 3-4

    ok megvan ....
  • grebber
    #341
    Amit lehetett a launcherbe mindent maxra tettem 1280*1024.
    20-60 fps között mozog!