1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • MerlinW
    #623
    Oké, ha letöltesz egy XP-t akkor 30 perc telepítéssel együtt. Az már más kérdés, hogy nem "szakszerűen" van particionálva a HDD-d:) Ahogy az is, hogy az egyetlen rendszer a gépeden egy 1 hónapja megjelent OS.

    Egyébként meg lehet kulturáltan is válaszolni, nehogy már felháborodjál... idegbeteg banda..:)
  • TDantes
    #622
    Na és mégis hogy? Meg különben sincs XP-m. Meg mi az hogy 10 perc? Majd egy játék kedvéért az egyik partíciót elcseszem arra, hogy XP-t tegyek fel?
  • MerlinW
    #621
    10 perc alatt feldobsz egy XP-t a 7 mellé és már játszatsz is.
  • Pardon22
    #620
    vkinek meg van a soundtrack?
  • hapi
    #619
    A játék főcím videójában van egy utalás, ami szerintem nem lehet véletlen.
    1 másodpercre felcsendül a zene pont mikor az Eiffel tornyot mutatják és azt a szép kis popsit. Arra a zenére van egy Butt (Popsi)című, francia hangulatú koreográfia, az amerikai megatáncban.
    http://www.youtube.com/watch?v=z4-nmwoxp_4
    A koreográfiát Mia Michaells csinálta aki egyébbként többszörös Amy díjas koreográfus.
    Bár nekem nem fut a program (ATI kártyám van) azért hallom hogy a játék elején is ugyan az a zene szól, ráadásul a "hölgy" tánca is jól animált. Így szeretném azt hinni hogy ez 1 easter egg vagy tisztelgés a koreográfus vagy a koreográfia előtt.
  • xxxpaulxxx
    #618
    hát fail...
    kikapcsoltam 3 magot, működik is a játék... iszonyat lassú töltésekkel és 10 fpsel kb:D Nah és elmegyek Luc-al a náci állomáshoz és ott annyi... megáll a tudomány:D kiléphetek a menübe de semmi egyéb... rányomtam az exit to windowsra és lefagyott az egész:D

    Várjuk a patchet:)
  • Cat 02 #617
    Igazából csak azt hiszik h ügynökök vagyunk, de tényleg fail (:
  • MerlinW
    #616
    De még csak nem is titkos ügynök, hanem egyszerű bosszúra éhes lázadó vagyunk:)
  • xxxpaulxxx
    #615
    gondolom úgy értik, hogy franciában levő:D
  • Broafka
    #614
    francia titkos ügynök? :)
    Csak a játék elejétől kezdve vagy 1000X hangoztatják, hogy Irishman :)
  • xxxpaulxxx
    #613
    Nem tudom volt-e már erről szó... én inkább nem csinálom meg, hanem várok a patchre:D
  • Cat 02 #612
    Videó Review
  • pluhi
    #611
    Ezt általában memory leak csinálja. Haverommal nyomtuk Borderlandset coopban, neki 2GB memória van a gépében és ilyesmi volt nála is. Nálam 4GB és semmi gáz.
  • Gideon Wieth
    #610
    hoppá. Hát, próbálj meg videókártya drivert frissíteni. nekem Borderlands rendesen működött :)
  • Mr_no_NaMe
    #609
    A jó öreg sp3-as win xp-t használom egy 8600os Nvidia kártyával. A borderlands is ugyan ezt csinálja.
  • Gideon Wieth
    #608
    értem én hogy nem drága meg Nvidia, és örülök hogy van akinek megy, csak hatalmas szégyennek tartom a fejlesztőktől, hogy egy ilyen gépen mint az enyém és mint ami sokan másoknak van ne menjen. 200 forint értékű gépeknél ez azért szerintem minimum. Én nem azért vettem ennyi pénzért gépet hogy ne játszak .:) De am befejeztem, véleményekre válaszolok, offolni nem fogok :)
  • Gideon Wieth
    #607
    nekünk is ez a problémánk :D
    csak picit kellett volna visszaolvasni, bár én se szoktam, ezért se szólók egy szót se. Gondolom Win7ed vagy Vistád van és Ati kártyát. Sajnos ilyen esetekben a játék nem fog rendesen futni, nekünk se megy.

    Mintahogy ,,bölcsen" tanácsolták várni kell. vagy pereskedni :D
  • Cat 02 #606
    Hja, bár először én is féltem h w7 miatt baj lesz, de hát immáron 3 hete fagyásmentes a drága (w7), szal ^^
  • wedge31
    #605
    Vagy maradt volna xp-én és játszana mint a csendes többség.
  • Cat 02 #604
    Így meg nem tud sehogy. Ám nekem 8600gts-sel simán megy és az nem olyan drága már sztem
  • Rage47
    #603
    Ezzel is azt sugallják, hogy vegyé konzolt:p

    #596
    te is aztán belefogtál, pont a legszarabb portokat vetted meg:D vannak azért rendes PC-s játékok ám, pl. Batman, L4D2, Borderlands, Cod6, Prototype, stb. mind mennek gyengébb gépeken is.
  • Mr_no_NaMe
    #602
    Hello!
    Lenne 1 problémám, ami nem csak ennél a játéknál jön elő. Elkezdek játszani, és 5-10, néha 30-40 percenként megfagy a játék, szétbarmolódnak a textrúrák, és csak az alt-tab segít. Ha alt-tabból visszamegyek a játékba akkor ismét működik, de teljesen random, hogy még 3 percig, vagy 40 percig fog működni. Mit lehetne ez ellen tenni? :/
  • arty
    #601
    jah, játszhatna 10 fps-el 800x600-ba ...
  • eLiXir
    #600
    targytalan
  • Cat 02 #599
    Vettél volna egy alsó kategóriás nvidia kártyát semmi baj nem lett volna :D
  • eLiXir
    #598
    Bortonos kuldetesnel elakadtam, gozom sincs hogy juthatnek be a bortonbe, egyszer bejutottam a racsig, de at sem lehet ugrani. Segitsetek pls!
  • wedge31
    #597
    Én is a freeplayt nyomom egyenlöre nem tudom megunni a 4-5-ös szintü alarmból a menekülést.
  • XeroX
    #596
    Ez a játékipar lassan kezd negatív tartámonyba átcsapni.
    Megveszem és nemtudok játszani vele, kifagy és útólag értesülök innen, hogy hibás. Amikor megvettem a Gothic3 at ideggörcsöt kaptam, amikor a friss GTA4 -emet felraktam kipusztult a szürkeállományom közel fele (azóta is a polcon porosodik mert nincs atomerőmű a kertben), mostmeg ez sem megy. ITT ÖSSZESKÜVÉS VAN! Ezek ki akarják csinálni a PC játékipart, ránk akarják eröltetni a konzolokat, azzal, hogy megkeserítik az életünket. Félkész átiratokat kapunk, rossz optimizálással. Kihaló félben vagyunk! Lassan már csak történelem leszeünk. Nos én meek és megformázom a véleményemet erről az egészről :)
  • Cat 02 #595
    Én főszálat nem is toltam be pl egy csomó ideig. Papnak segítettem, meg a náci tornyokat rombolgattam :D
  • xido
    #594
  • Pitti
    #593
    Maximálisan igazad van. Ugyanígy jártunk a shift-el is.
    Két hónapot kellett várni a patchre, addig ott állt a polcon. Ezek után fizessek egy játékér?
  • wedge31
    #592
    Asszem elfogytak a begyüjthetö verdák még egy gestapos járgány kéne még.
  • XenHai
    #591
    Ez jó 4870 nem bírom el indítani......
  • Gideon Wieth
    #590
    Már bocs, de ha megveszek egy játékot, amire rá van írva h WIN 7en is megy, akkor nekem te itt ne mondogasd h türelemmel várjak, mert menten agyfaszt kapok. Ilyenkor lehetne jogosan beperelni akár a fejlesztőket, akár a terjesztőket, mert az embert félrevezették, és nem azt kapta a pénzéért, amit ki van írva. / ez benne van a fogyasztóvédelmi törvényben.meg lehet nézni./ Nem azért veszek valamit h utána két hétig várjak amíg menni fog...

    Gondolom te se lennél ilyen nyugodt hasonló helyzetben.
  • arty
    #589
    pláne hogy az eredeti fejlesztőket az EA már kirugta :D
  • Glutamin
    #588
    Nekem is ez a véleményem, bár még nemrég kezdtem csak. Nagyon lineáris az egész. Amúgy a grafika meglehetősen szép, a környezet is jó ahol játszódik az egész. De amint végigérek rajta már törölni is fogom. Valóban jobb lett volna, ha a főszál mellett hangsúlyosabb lett volna a többi rész is.
  • enlightened
    #587
    Eddig mindenki azt kérdezgette mit csináljon ha nem megy ATI win7 alatt, most meg majd az lesz, hogy mikor jön a patch. Két hetet várjatok és utána kérdezgessetek, nem tudom miért kell türelmetlenkedni. Nem két perc kijavítani egy gamet.
  • Gideon Wieth
    #586
    van már win 7 patch ?
  • Gideon Wieth
    #585
    van rá fix.
  • Norbi187
    #584
    Nem kamuztam,mi okom lenne rá?Látom,hogy jóval erősebb a vasad,de nekem tényleg nem szaggat a gta4.Mindent hagytam azon a beállításon amit a gép belőtt magának,csak a felbontást húztam fel 1280x960-ra.Simán megy a forgalmasabb részeknél is.Én meg ennél a játéknál vagyok úgy,hogy nem tudom eléggé lebutítani,hogy jól menjen.A megalázó 800x600-ra meg nem vagyok hajlandó rányomni.Megégne a kezem.