813
Minden ami Naruto játék
  • Sasuke55
    #773
    Csá én segítek nem nehéz csak nem 9 farkúvá változik hanem 4 farkúvá nos ugy lehet hogy meg kell várnod még az ellenfeled a fél életedet le nem veszi tod olyan sárgára és akkor ahol a chakra van az a kis bityusz ott feljebb fog menni a trainingben pedig bemész a practice menübe és ott mutatja majd hogy life vagy vmi ilyesmi és ott halfra rakod érted ha még kérdésed van szójjáXD
  • Piro17
    #772
    Helló!
    A naruto shippuuden 5-eb az egy egy elleni harcban hogy lehet narutot a 9 farkú rókává alakítani? a ps 2 emulátorral.

    Előre is köszönöm
  • Sasuke55
    #771
    Na figyi nem to mha megkaptad az üzit citromailon mert nkem lassú a gépem és egy év mire betölt de azé leíro mmégegyszer, azo k a requestek vannak meg amiket felsorolok:Fighters challenge, Search the lost child,make-out delivery,shizune's herb lessons,The fighter returns
    Ennyi van csak special missionból meg egy se és nem találok senkit akit adna nekem küldit már bejártam az egész világot se sehol senki csak guy sensei meg iruka de azok nem küldik úgyjogy lécc help,ja és m,ég vmi tsunadét nem találom amikor vmi sasukes kunait kell megkeresni és nem találom tsunadét hol van mert őt már régóta keresem
  • gyebi93
    #770
    oké
    mondd mejik küldetést csinálod mi jelenkik meg
    am meg itt van az msn em akik akarnak felvehetnek és kérezhetnek közvetlenül
    [email protected]
  • Sasuke55
    #769
    Haljátok segítsetek má nekem lécci nem tudom hogy hogy kell missiont csinálni me nem tom köszi előre isXD
    Ja és emberek annak aki nem tudja én felfedeztem hogyha a narutóval a master módba bunyózól a banditákkal akkor ha lenyomod az R3+L3-mat akkor narutó átváltozik rókadémonná és hú te hát ez naon durvaXD
    na mind1 LÉCCCCCCCCCCCCCCCCCCIIIIIIIIIIIII HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Sasuke55
    #768
    csáXD
  • gyebi93
    #767
    az a nagy harci hejzet kispofám hogy sasukét ot találod meg ahol mondtam csak körül kéne nézni a szobában,meg talán nem azzal kéne kezdeni...mind1 am a küldetéseket meglehet csinálni csak elkéne őket olvasni és értelemszerűen végrehajtani mondd el mit teljesítettél eddig éshogy hol tartasz pontosan én 100%ra kitoltam szal mindent kérdezhetsz...amit nemértesz ott jiraja-nál azt úgy csináldd meg hogy kapsz tőle vmit és elkell menned vele a 3 tönkös részhez anélkül hogy hozzádfutna valamejik ijen félmezkós pöcsedék és odamész ahoz az emberhez amelyik feje felett van ijen cucc buborék asszem ebisu-hoz aztán meg menj oda ahol a bolt van és ebisuval beszélj..ennyi..egyéb kérdés?
  • rastaman
    #766
    helyesírás 1-es
  • csakRicsi
    #765
    * a 6 szobából 2ben...
  • csakRicsi
    #764
    csoki.nemrégvettem egy ps2-túgy kb 1hónapja és egyhete:Degyhónapo vártama csippelésre.ésmulthét pénteken jöttmeg a gép :D namind1 ezcsak körítés :D az a problémám h a naruto narutimate accel 2ben még nemsikerütl megszereznem a kis sasuke-t és yondaime-t.elolvastam minden bejegyzést mégmielőtt szó érné a ház elejét és vmi oylasmit olvastam h orochimaru rejtekhelyén az első szobában található meg:D denekmott kurváranincs senki :D a szobából 2ben vannak banditák aztcsókolom :D yondaime-t meg tudomásom szerint úgykell megszerezni h a netrekell csatlakozni vagy miagyíkom:D ezt asszem egy másik fúrumon olvastam vagy nemvágom :D nemtudom van-e vmi valóság alapja ezért nem is nagyon szeretnék okoskodni :D már arragondoltam h vmi szarul csináltam a storyban vagy vmi.nemtudom:S:D meg van ugye az a lelakatolt ajtó:D ottmeg vmi sasuke kunaiát olvastam.mmint h azzal lehet irányítani a banditákat vagy mi:D meg h úgylehet bemenni oda h csapatod sakura,sai és yamato társaságából áll :D most azanagy harcihelyzet h sakura-t nemtudom beválasztani a bandába:S:D ott áll a hogakeház kapuja előtt picivel.és a feje fölöttvanegy szövegbuborék mint perverzremetének :D sakuránál nemnagyon csinál semmit.jiraya-nál rámék vmi szarra aztán visszább a térképen ésakk ottlesz egy félmesztelen szalmakalapos csóka:D utána kiírja h mission failed.nemvágom mitkéne csinálni :S:D megmégizé...:D mostkezdtem ugye a ps2-es "pályafutásom" és a naerutimate accel2 volt az első lemez amit kiírtam és sikerült is.utána az ultimate ninja 3at írtamki ami már nem sikerült.odáig betölt a ps2 h beadja a ps2logot aztánsemmi:S:D aztán kiírtam a narutimate accel1-et ami szintén sikerült.majdmegint kiírtam az ultimte ninja 3at és megitn nemlettjó.aztán kipróbáltam egy másik játékkal is.névszerint a tony hawk project 8al.na azsem sikerült:D majd harmadjára is megpróbáltam az ultimateninja 3at és megitn csak szarlett :D nemvágom milehet a baj:D mert ugyanúgy írtam mint a narutimate accel2 ésaz 1et.a játék lehet szar vagy mi?:O:D segítségeteket előre is köszi:)
  • gyebi93
    #763
    leírtam másnak nézzed meg:D
  • gyebi93
    #762
    küldetéseket csinálni , harcolni a banditákkal, és a karakterekkel kel küzdeni,asszem ennyi talán még dobozokat törsz ... ezek közül vmejik
    küldetéseket kérdezzétek nyuodtan ha nem megy valamejik
  • gyebi93
    #761
    orochimarunál úgy nyíilik ki az ajtó ha megtalálod minden embert és leis győzöd őket azt pár küldetést is csinálj meg hozzá...mert kb 100%ra kikell tolnod ...nekem már megvan... és akkor sasukéval leszel rpg módban ott bent:D a kis szaszukét meg...asszem ott orochimaru rejtekhején találod az egyik szobában
  • gyebi93
    #760
    hát úgykel használni ,ha megütnek lenyomod l2 vagy r2 és akkor elteleportál az ellenfél mögé ehez a manőverhez chakra kell és ezt kel 3 nál többször csinálni....nemtudom hány éves vagy de ez elég alap dolog ha játszol vele
  • gyebi93
    #759
    akkor kérdezz nyugodtan :D
  • Tisszi
    #758
    akkor nyomd a védekezés gombot, amikor megütnek
  • roli613
    #757
    Sziasztok! Már egyáltalán nem értem mit ért a Naruto Ultimate Ninja 3 ps2 játék az alatt, hogy USE SUBSTITUTION JUTSU MORE THAN 3 TIMES. Eddig arra jöttem rá mi a szbstitution jutsu, de hogyan használjam, nem értem....
    Kérlek segítsetek! Nagyon nem értem....
  • qwertz1997
    #756
    bocs hogy igy szakadozottan írok de az unokatesóm átjött és kérdezni szeretné h a narutimate accel 2-ben van egy feladat amit ebisu sensei ad vmi dossziék. és abban van egy narancs sárga. és azt kérdezi (unokatesóm) h az a narancssárgához mit kell tenni h vége legyen.
  • qwertz1997
    #755
    az e-mailom:[email protected]
  • qwertz1997
    #754
    sziasztok korábban már kérdeztem de nem jött válasz:(.
    1.orochimaru rejtekhelyén hogyan kell kinyitni a lelakatolt ajtót?
    2.hogyan kell sasuket megszerezni master mod-ba?
  • Marko96
    #753
    Sziasztok!
    Én a Naruto Uzumaki Chronicles-el (PS2) játszom és lenne egy kis problémám:
    Elakadtam amikor a Blue Dragon Cave-ből kell kijutni időre. Annál a résznél tartok ahol egy kis vasúton kell utazni és karokat kell elhúzni.
    Ha valaki el tudná magyarázni, vagy el tudná küldeni a végigjátszást(MSN [email protected]) az megköszönném.
    Sziasztok!
  • Bach Andris
    #752
    Létszi válaszoljatok az előző leveleimre,mert már nagyon sokat vártam de nem tudtam meg semit létszi akármire vársz írj az e-mailom:[email protected] kérle irjatokmert ez lesz (inkább ez van)
  • davethedark
    #751
    sziasztok nem tudjátok megmondani hogy sarutobit, yondime hokagét és a kicsi sasukét hogy lehet megszerzni a narutimate accel 2-ben?
  • Obito Uchia
    #750
    Sziasztok szeretnék kérni egy kis szívességet.Valaki eltudná mondani vagy küldeni egy linket, hogy mit kell az elején csinálni a Naruto Narutimate Accel 2-ben.Előre is köszi
  • Bach Andris
    #749
    Hello.Kéne egy kis segítség.Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan lehet letölteni a Naruto:Naiteki Kensit,mert már 100-szor próbálkoztam de nem tudom mit kell megnyomni.Válaszodat előre köszönöm.
  • death93
    #748
    engem érdekel
  • death93
    #747
    nem találom se kis sasukét a rejtekhelyen se a 4.hokagét
  • death93
    #746
    orochimaru barlangjában van egy lezárt ajtó azt ki lehet valahogy nyitni?
    előre is kössz
  • Bach Andris
    #745
    Hogy lehet játszani azzal a játékkal amit timantestalált és narutos (4.oldal)
  • szibi012
    #744
    Csátok!!!!!!
    Azt szeretném megkérdezni hogy honan lehet letölteni a Naruto:Naiteki Kenseit -t(ez egy aránylag jó grafikájú pc-s játék)
    AKI TUD AZ LÉCCI SEGÍTSEN!!
    Elöre is kössz!
  • blackfire001
    #743
    Lesz új Naruto játék Xbox360-ra idén?
  • blackfire001
    #742
    Felmész Live, és letöltöd. Másképp nem tudod unlock-olni...
    Ingyenes amúgy.
    Ha nincs Live-od, itt letöltöd:
    Chuunin outfit Sasuke (Live)
  • Narutofankun
    #741
    sziasztok. az lenne a kérdésem hogy a Naruto: Broken Bondban (Xbox 360) nem tudom feloldani az új sasukét.. aki esetleg megcsinálta elmondaná hogyan? :S alőre is köszi.aki esetleg nem értené erről a küldiről van szó:

    Broken Bond: New Sasuke unlocked

    Complete the fight against Sasuke.
  • gyebi93
    #740
    szóljatok ha érdekel titeket
  • gyebi93
    #739
    küldetésekel és harcokkal kapcsolatban
  • gyebi93
    #738
    szijasztok...
    van egy nagy infom ha érdekel
  • 998877
    #737
    Köszcsi!!
  • gyebi93
    #736
    am accel 2 ként eredményesebb keresni
    pl: narutimate ultimate accel 1
  • gyebi93
    #735
    torrenten nem találtad?
    mert nekem haverom másolta cd-ről
    szal letöltés terén nem vagyok nagyon használható bocs
  • 998877
    #734
    gyebi93:Akkor adsz msn-en egy linket ahonnan letöltötted??