274
Metroszexuális
  • hawkie22
    #274
    Az mekkora film volt. :)
  • hawkie22
    #273
    Azért 20 évesen tudja már ellátni magát az ember, ne másoktól függjön. Szóval ha 20 éves korodtól magaadra voltál utalva, az teljesen normális.
  • tigeroo
    #272
    úr isten ez is mekkora topig volt :O
  • Atkamon
    #271
    hát, röviden olyan valaki, aki túl sokat foglalkozik magával. De olvass vissza az első oldaltól...
  • Orionk
    #270
    egyáltalán, mit jelent az, hogy valaki metroszexuális?
  • PyRex
    #269
    Ésatöbbi, sallalalla-blablabla :))))))
  • Seeley
    #268
    és mérnök lennél, és pont te tervezted volna a börtönt....:D
  • PyRex
    #267
    Ha lenne és börtönben csücsülne és az USA-ban élnék talán... :)))
  • Seeley
    #266
    a tetyódért csak meg tennéd :DDD Have a little faith, bro' :P
  • PyRex
    #265
    Szerencsére, mivel franc sem akar annyi tetkót, sőt, egyet sem :)))))))
  • Brolly
    #264
  • Davidus
    #263
    T-Bag > szkófild
  • Seeley
    #262
    Szkfíld csak egy van, az igazi, the best. világláv
  • PyRex
    #261
    A fejem állítólag Scofield-es, ha hagyom akkorára megnőni a hajam :)))))
  • Seeley
    #260
    :D
  • Atkamon
    #259
    oké van ízlésed:P
  • PyRex
    #258
    1. tudom, azért kérdeztem
    2. sejtettem, azért kérdeztem
    3. - || -

    :))
  • Cat #257
    1. a buzi és a metroszexuális között semmilyen összefüggés nincs. Rengeteg meleg nem fordít figyelmet a külsjére (kövér, szakállas stb.).

    2. a csávó tuti meleg.

    3. nem metroszexuális, legalábbis a kép alapján nem az.
  • PyRex
    #256
    Na de ez nem tiszta, hogy ő most akkor nagyon meleg, vagy nagyon-melegnek-látszó-metroszexuális-de-közben-azért-csajozó :))))))
  • Seeley
    #255
    Nem, vagyis szeretem a foci tudását, de tőle csak örökölni lehet a labdát, majd ha megtanul passzolni jólesz :P

    Amúgy a kedvencem Wentworth Miller, alias Scofield a prison breakből :D Modellek közül meg Adam Senn, Andrew Cooper, Caleb lane..stb.
  • Cat #254
    téged nem, viszont az Ő tipusát ismerem - mármint nem személyesen, hanem a lányos, passzív melegekre tényleg sok csaj bukik, szeretik ha van ilyen barátjuk. És nem csak mert trendi dolog, hanem nyilvánvalóan jól megértik egymást, ki tudják dumálni együtt a pasiügyeket.
  • PyRex
    #253
    Látom nagyon ismersz. :)

    Egyébként meg az olyan lányoktól kb. hányingerem van, akiknek az ilyen típusú férfiak (férfiak??? lol, inkább hímribancok) tetszenek, szóval nem irigykedem, ne aggódj :)
  • vegicsek
    #252
    Aha, na az olyan csajok, akik egy próbababára képesek nedved termelni, azokat meg is érdemli.
  • Cat #251
    biztos, hogy nem, de az is biztos, hogy több barátnője van, mint neked ;)
  • Brolly
    #250
    mint Cristiano Ronaldo, fogadjunk ő a kedvenced!:)
  • PyRex
    #249
    ok, de miattam ne is kérdezd meg, annyira nem érdekel :)
  • Seeley
    #248
    Nem tudom, nem érdeklődtem ez ügyben utána :D Csak jófej, bulikban szoktunk találkozni, a magánügye amúgy is :)

    Ne ettől legyél nyugodt. ;)
  • PyRex
    #247
    Azért mondtam, mert így van. Nem fogok vitázni ilyen dolgokon, olyan következtetéseket vonsz le, amilyeneket akarsz.

    De legalább megnyugtathatnál, hogy "Déni bitch" ugye nem a csajokra bukik. Mert ha igen, akkor elég keményen beteg a srác.
  • Seeley
    #246
    Csak onnan hogy ezt többször mondtad:
    "de az már furcsa, hogy sok lány jobban vonzódik a lányos fiúkhoz... Szerintem."

    De csak egy következtetés, ha téves akkor sorry, és akkor meg már végképp nem értem hogy mi a nagy gondod az ilyenekkel?! :)
  • PyRex
    #245
    "Ha meg nem tetszel a csajoknak"

    Ez most megint honnan jött? :)

    "sok energiát megspórolnál ha nem ilyeneken kattognál"

    Kedves vagy, hogy aggódsz értem, de nem kattogok ezen, csak van egy véleményem. És ha te elmondhatod a sajátod, akkor én is.
  • Seeley
    #244
    Nem, de furcsa ha kiakadsz azon ha valaki 'színesebb'. megfér Ő is meg Te is.

    Ha meg nem tetszel a csajoknak az nem biztos hogy az ilyen fiúk miatt van. Én sem kesergek ha az anorexiás hajtóskurvák a favoritok a férfiknál, úgysem tehetek semmit. Lázadozni meg baromság.
    ű
    sok energiát megspórolnál ha nem ilyeneken kattognál, szerintem.
  • PyRex
    #243
    "Miért kéne egyen embereknek lennünk?"

    Ja értem, tehát minden férfi egyenember, aki nem néz ki / viselkedik kis ribancként?

    "nem kötelező keresned az Ő és a hozzá hasonló társaságát."

    KI KERESI?

    "vagy miért kattogsz rajta ennyire? Konkurenciát látsz benne?"

    Jaaaaajj, de rossz duma :) Igen persze: konkurenciát látok egy a férfi nemet megszégyenítő ribiben :))))))))) OMG! Azért kattogok rajta ennyire, mert kezd átmenni kissé aberáltba ez a világ, ami nem lenne baj, mert a másság nem zavar, de az már furcsa, hogy sok lány jobban vonzódik a lányos fiúkhoz... Szerintem.
  • Seeley
    #242
    Nem rá céloztam. Mondjuk őt ismerem, és aranyos és jófej. Nézd, neki ez a stílusa, így érzi jól magát. Miért kéne egyen embereknek lennünk? nem kötelező keresned az Ő és a hozzá hasonló társaságát. vagy miért kattogsz rajta ennyire? Konkurenciát látsz benne?

    Amúgy nekem a modell pasik jönnek be, szóval lányos, szép pofi, és vékony, de izmos sportos test....nem oylan vékony mint Dénes.
  • PyRex
    #241
    Már bocs, de azért az igényesség és a #180-as hsz-ben belinkelt ribi (igen, a srácra mondtam) között van némi különbség... Én is igényes vagyok, de nem akarok nőnek, pláne nem k*rvának látszani :)
  • Seeley
    #240
    Miért, mi jöjjön be a csajoknak? te? És gondolom csak a bombázóknak, mi?

    Ha neked vannak igényeid a másikra nézve akkor viseld el hogy neki is lehetnek...

    Én szeretem ha egy férfi nagyon igényes magára, már-már piperkőc, nyugodtan vásároljuk le a Clinique törzskártyámat együtt :)
  • G1nic
    #239
    loller
  • Sir Quno Jedi
    #238
    Én úgy feltűnősködöm, hogy nem is vegyülök a tömegbe és így nem is látnak. :D
  • Brolly
    #237
    alap...
    végre egy ismerős az sg-n:)
  • G1nic
    #236
    egy ismerős... Tod ki vok Brolly? gondolom ismersz
  • contego
    #235
    akkor te kivételes vagy mert a legtöbb ember azért idiótáskodik, hogy kitűnjön a tömegből