295
Hogyan fogjunk hozzá hízni?!
  • haxoror
    #175
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

    Figyelj.

    Ha pl 60kg vagy és erre felhízol 20kg AKKOR IS vékony leszel csak mellette lesz még úszogumid meg szexi csöcseid is de az izomzatod meg a csontjaid nem fognak növekedni csak a zsírpárnáid.

    Nincs olyan kaja ami a fotelban ülve izommá alakulna benned márpedig a testalkat a csontokról is az izmokról szól.

    Kell a sport.
  • ktomi22
    #174
    amugy meg mielőtt félreértené valaki.. nem vsak magam végett nyitottam a topicot.. tudom hogy másnak is vannak hasonló problémái.. és neten kevés az információ ezekről a dolgokról..
  • mila69en
    #173
    na csak kibulyik a szög a zsákbol^_^ szal edzés kilőve
  • ktomi22
    #172
    de amugy meg szerintem tuti van rá valami módszer, hogy hízzunk.. nem muszály az izom.. elég ha se sovány, se kövér nem vok.. nem kelll feltétlen izmosnak lenni..
  • mila69en
    #171
    gyúrni szvsz ne kedjél el:DDD inkább edzeni:) nem kellenek komoly dolgok csak egy terv!! amit betartasz és véghez viszel
  • mila69en
    #170
    hát nem mert azthittem ktomi is úgy akar hízni mint én, hogy nem tesz érte semmit csak várja a késszet
  • ktomi22
    #169
    az + 1 plus hátrány számomra, hogy nincs senki olyan aki elmagyarázná.. (személyesen.. ugy jobb), hogy ha pl elkezdenék komolyabb szinten gyúrni, hogy mit, hogyan.. környéken nincs nagyon olyan konditerem, ahol kapok magam mellé valami edzőt vagy valami hasonló.. max annyit tok sportolni/tornázni ami 1 átlag embernek kell..
  • mila69en
    #168
    de az öcskös egy adag nokedlije akkora volt amin én egy hétig vegetálhattam volna
  • ktomi22
    #167
    :)
  • ktomi22
    #166
    :D XD ügyes, okos gyerek :D
  • haxoror
    #165
    Aha, szóval arra van időd hogy velem szívózzál de arra nincs hogy az öcséd példáját bedobd ktomi-nak mint követendő példát!
  • mila69en
    #164
    hát én csak ülök azt várom a megoldást:DDD
    /mert lusta mint a dög
    pedig lent vanik a sok kondizós gép
  • ktomi22
    #163
    de tudom hogy szinte képtelenség megérteni olyannak aki nem élte át.. (nem rosszból mondom)
  • ktomi22
    #162
    igen.. muszály..igazat adok.. de hidd el sok hízni akaró nem csak ül.. és még sincs olyan nagy eredmény..na de ebbe ne mennyünk bele nagyon.. ez már nem annyira ide tartozó téma..
  • mila69en
    #161
    hozzáteszem soha nem evett semmiféle tömegnövelő volume mittomén izémizé szarságokat/ borjútápszert azt kajázta mint a gép:DDD csupa fehérje ha megiszod sosem halsz meg:DDD csak úgy itta mindíg hogy befogta az orrát hogy ne érrezze a szagát:DDD mert ha megérezted a szagát a gyomrod felakart fordúlnixD
  • mila69en
    #160
    [lehet nem lenne esélyed a megverésreszmájli]xD

    nah amúgy elhiszem mértne hinném el! itt az öcsém aki elég pálcika volt:D mostmeg elég brutálul néz ki:D a szemem láttára ment az átalakulása.. bár ő kondizik már nagyonrégóta, vanik is itthon mindenféle gépezet csak nekem nincs időm ilyenekrexD
  • haxoror
    #159
    Amire céloztam az annyi hogy ha valaki alapból vékony testalkatú az soha nem lesz "átlagos" testalkatú csak azért mert elkezd enni, muszály valamit sportolnia.
  • ktomi22
    #158
    Davidusnak igaza van.. most már elég az off ból..
  • haxoror
    #157
    [demegvernélek szmájli] :D

    Az a 95 nálam izom. Nem érdekel hogy elhiszed-e vagy sem.

    Ha sok szart összezabálok akkor persze hogy elkezdek én is hízni.
    Már nem gyúrok (btw soha nem gyúrtam fel magam lufira) de viszont úszok rendszeresen szal meg van a mozgás hogy megtartsam a formámat.
  • ktomi22
    #156
    aki "girnyó".. és híni akar.. és esetleg valami úton módon hízik is abból nem "pókhasú girnyó" lesz..
    ..mért ..szerinted csak soványak, kövérek, és erős testalkatúak vannak? hol maradnak az átlagos testalkatúak (itt gondolok arra hogy nem kövér, nem sovány, de nem is izoms)
  • Davidus
    #155
    ontopic is legyen. 60rol úgy lettem 80 1 nyár alatt hogy nem volt melóm és egész nap fociztam a grundon^^ utána meg annyit ettem amennyi belém fért
  • ktomi22
    #154
    részben igazad van..
  • ktomi22
    #153
    hát igen.. általában ez így van..
  • haxoror
    #152
    Pont erről bezsélek hogy HÍZNI senki sem akar!

    180/60
    Ez girnyó testalkat és nem érdekel hogy most ezzel megsértettem-e valakit.

    Ha valaki girnyóból normális testalkatot akar akkor nem hízni kezd mert a vége egy pókhasu girnyó lesz hanem ERŐSÖDNI akar (szerintem)

    Van aki alapból masszívabnak születik és van aki alapból vékonyabb, az utóbbiak IS lehetnek normális vagy kimondottan erős testalkatúak ha elkezdenek sportolni (konditerem, úszás) és megnézik hogy mit kajálnak.
  • ktomi22
    #151
    Haxoror.. #148.. erre koncentrálj..
  • ktomi22
    #150
    Nem is elküldeni szerettelek volna.. bocs, ha ugy lehettet értelmezni..
    .. csak főleg a hízni akarók vagy esetleg hozzá értő emberek véleményére lennénk kiváncsiak, akiknek vannak bevált 5leteik/tippjeik..
  • mila69en
    #149
    hát láttál volna engem 2 éve
  • mila69en
    #148
    azért mert valakinek könnyű gondolom mint neki is, ezért képtelen felfogni hogy bizony létezik olyan is akinek nem egyszerű:)..
    már mondtam én is, hogy van egy barátom aki képes 1-2hét alatt 7-8 kilókat fogyni/hízni ilyenek a génjei ezvan

    szerk: ja és nála a hízás nem zsírban mutatkozik ez is érdekesxD pedig nem gyúrós palánta mégis úgy néz ki mint aki rendszeresen edzeni jár:D
  • haxoror
    #147
    Aha, nyilván...
  • tigeroo
    #146
    kis izomból nagy lesz

    az ember nemcsak csontból és bőrből áll
  • ktomi22
    #145
    Ne hidd, hogy a hízni/fogyni akarók csak jajjongaanak, hogy hízni/fogyni akarnak.. szerintem 80-90%-k már próbált pár módszert..
  • haxoror
    #144
    #118
    Elég félreérthető a topik címe.
  • Davidus
    #143
    lehet valaki 182/95 izom de az már mr olimpia:D vagy kamugyúrós puffasztott vizes:D
  • haxoror
    #142
    Nézz át a kondi topikba, adnak majd pár jó tippet hogy mit kell enned hogy nőjjön a testtömeged (izom, és nem zsír)

    Sok függ hogy mit örököltél, milyen a csontozatod, ezeken igazán nem lehet változtatni de az úszás az hasznos mert attól legalább válban szélesebb leszel, az izommeg csak edzés kérdése.
  • ktomi22
    #141
    Amugy nem akarlak megbántani..de kedves Haxoror, ha nem hiszed hogy nehéz hízni/fogyni.. és helyette azt hiszed, hogy aki nem tud nagyon hízni/fogyni az orvosi eset, akkor szerintem nem muszály itt mondogatnod a saját igazadat.. itt szerintem mindenki más nem ért veled 1et..
  • mila69en
    #140
    nemhát akkor magyarázd meg nekem hogy hogyan szerezzen izmokat pl: egy 55 kilós 180 magas ember? na? elkezd gyúrni? de mégis minek?xD
  • mila69en
    #139
    akkor mi víz? minnyá mondja hogy izomxD
  • ktomi22
    #138
    hja lehet.. de ha mondja hogy izom akkor jó :)
  • haxoror
    #137
    Nem kell ahhoz meghízni hogy vki izmokat szerezhessen.
  • mila69en
    #136
    182/95? 95 azmár majdnem 100xD azmár zsíros 182/80-85 kb az lenne a normális sztem