987
Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum
  • Gyöször
    #907
    Ez tök jó, mert bármit rajzolhatsz a heli helyére, pld ha elég ügyes vagy összejöhet egy Ka26 aztán mehetünk kukacot bombázni :D

    Kicsit bővebben fejtsd ki, hogy milyen gép, pontosan milyen patchokat telepítettél fel, hogy telepítetted fel a játékot, volt-e valaha jó, stb ilyesmi.
  • DonZorro
    #906
    Hali Mesterek! Nekem valami ilyen hibát generál. Addig minden OK amíg nem kell helit választani.

  • Glo
    #905
    Kösz!
  • Gyöször
    #904
    Ott vannak a térképek között. Razorworks\common\maps és azon belül vannak a map számok, na abban találod hogy pld camp01
    Azon belül meg sav és sch szerintem ez a kettő kell.
  • Glo
    #903
    Hali!

    A save-eket hova menti az EECH?

    Feltettem egy új kamuflázs pakkot, aztán összekevert valamit a rendszer, és hibaüzenettel kidob töltésnél (clash camo). Újratelepíteném, de sajnálnám a save-emet odadobni, ha esetleg felülírja.

    Ötlet?
  • Glo
    #902
    Na, akkor újra megpróbálhatjuk a multizást, hátha :)
  • Gyöször
    #901
    http://simhq.com/forum/ubbthreads.php/topics/3191560

    Itt meg van új fa.
  • Gyöször
    #900
    Tegnap valamit elqrhattam mert elindult az EECH Win7x64 alatt. (öröm) Nem sikerült rájönni a hiba okára, csak feltelepítettem újra. Viszont most rájöttem, hogy az x52 profilomat sehogy se fogom tudni betölteni a win7es saitek profiler programba, így elkezdtem megkreálni újra. Ha kész lesz kipróbálom a blekkhókot.
  • 42nd Intruder
    #899
    Van új Havoc model is! Mondjuk én a Blackhawk-ot se tudtam müködésre bírni, mert ami volt a rar-ban fájlok azokkal nem lehetett semmit se felülírni... -.-
  • Gyöször
    #898
    Van valami F16 textúrája is, de azt most én sem tudom letölteni
    HQ
    http://www.sendspace.pl/file/9495ed7bb99a135e786fc2f
    Alacsony Q :)
    http://www.sendspace.pl/file/238166d11da4109e69cd339
  • Gyöször
    #897
    http://data.hu/get/3464321/ah60_v1.0.rar

    Tegnap nekem se jött le, meg a képekre se gyúrtam rá, de megnéztem már simhq-n is h miről van szó.
  • 42nd Intruder
    #896
    Új UH-60-as model, de eddig a lengyel szerverről nekem nem sikerült letöltenem...
  • Gyöször
    #895
    Ez mi lenne?
  • 42nd Intruder
    #894
    Letöltés


  • Gyöször
    #893
    Az megvan. Anélkül openal dll hiányt ír ki, el se indul. Többek között ezért jutott eszembe feltenni :)

    Olvasgattam fórumokat, másnak is csinál ilyet.
  • Glo
    #892
    Nemtom, én még az "openal" progit tettem fel, aztán működött a dolog csuklás nélkül.
  • Gyöször
    #891
    Ja és a freetrack valami dx9... file hiánnyal szállt el win7x64 alatt. Ennek okán nemtom milyen vad ötlettől vezérelve indítottam egy DX9c installt és a freetrack jó lett... de a cohokum nem.
  • Gyöször
    #890
    Megoldódott már köszi. Az easyBCD programban elkövettem egy hibát, hogy ragaszkodtam a H:\ meghajtóhoz XPnek, de azt csak akkor kell beírni, mikor hozzáadok egy másik rendszert a BCD listához. Utána már C:\ helyen kell keresni az ntldr-t mert ha az a rendszer indul akkor a H meghajtón már nyilván nem talál semmi ilyesmit..

    Ettől függetlenül win7x64 alatt nekem nem mén a cohokum. Nyitókép villog, alul nem jelenik meg semmi zölddel, hogy pld loading sound system. Bár sokat nem is tudtam vele szöszmötölni. Viszont mostmár elindul az XP, tolhatjuk a multit :)
  • Glo
    #889
    Lehet az XP-t veszi alapértelmezett oprendszernek, nem a Win7-et. Húzd le az XP-s vinyót.

    A vezérlőpultban is meg lehet adni, hogy a 2 oprendszerből melyiket indítsa el -> Vezérlőpult -> Rendszer -> Speciális -> Indítás és helyreállítás

    Állítsd át a másik oprendszerre, vagy adj meg időt, hogy választhass közülük.
  • Gyöször
    #888
    Na nekem az a win7X64 nem jött össze...
    Az a "mókás" a dologban, hogy egy másik winyóra telepítettem, hogy XP maradjon, de hiába bütykölöm a BCD-t egyszer elindult a régi xp-m régi vinyón azóta többetse..

    Úgyhogy egyenlőre kimaradok a netes multis pörgésből, remélem ti abáljátok rendesen :)))
  • Mumtaz
    #887
    Mondjuk nekem előbb egy videokari sem ártana, mert az csak az alaplapi van. Bár egyrészt jobb, mint az AGP-s 7600GT-m volt, másrészt meg az is bírta az EECH-ot. ;)
  • Gyöször
    #886
    Szeretnék valamit fejleszteni a gépen, mostanában sokat van használva videóvágásra és alsóhangon bele akarok tolni 4 giga ramot. Később meg majd ha kell akkor még 4et. És ki akarom próbálni magát a 'rencert, hogy milyen lenne :)
    EECH-n kívül tényleg nem csinálok semmi kényeset aminek baja lehetne a 64 bittel.
  • Mumtaz
    #885
    Én a biztonság kedvéért fent hagytam egy XP-t. Win7-ből 32 bites van fent, mert egyrészt csak 2 giga ramom van, másrészt meg egy csomó progi van, ami vagy biztosabban működik 32 biten, vagy 64 biten el sem indul, vagy nem profitál a 64 bitből. EECH Win7 32-biten elindul.
  • Gyöször
    #884
    Megmenekült az XP, 2 órája küzdök a hetessel, de eredmény nulla. Nyilván így lesz jó :)
  • Glo
    #883
    Működik, tanusítom. Csak kell hozzá valami aol nevű fájl. De lehet az a videókarihoz kell, nemtom.
  • Gyöször
    #882
    Egyéb okok miatt úgy tűnik lassan meg kell válnom hőn szeretett XP SP3amtól. Örömmel olvasom, hogy működik az egyetlen játék amivel játszok x64es win7 alatt is!!
  • Gyöször
    #881
    Valami olyasmi rémlik, hogy bekrepált Arneh videókártyája, vagy joya vagy mindkettő. Nemtom ez aktuális infó-e még.
  • Mumtaz
    #880
    Sajnos nincsenek készen. És, ahogyan olvastam az adott fórumot, 2010 novembere óta semmi változás.
  • Glo
    #879
    Hmm.. ezek az új MFD képernyők elérhetőek már? Állat jól néznek ki :)
  • Mumtaz
    #878
    Láttam, hogy betetted PCPilot-on is a "felhívást". :)

    Azért amit Arneh művelt az MFD-vel, az nem semmi. Főleg az a kép tetszik, amin a sisak kijelzőn megjelennek a domborzat vonulatai. Előnyös lenne, mert a játékban nem mindig érezni 100%-osan a domborzati viszonyokat.

    De kegyetlen jól néz ki. :)
  • Mumtaz
    #877
    A realistic bevált. Fura, hogy én alapból mindig arra állítom, de valamiért nem mentette el a beállításokat. De most jó. Mit jó!? Tök jó. :)
  • Glo
    #876
    A hover gondot megoldottam. A lényege, hogy 20 csomó alatt ha elengeded a botot és nem nagyon változik a föggőleges sebességed akkor berak függeszkedésbe. Csak az a gáz, hogy ilyenkor a gázkarra se reagál, szóval ezzel nem lehet a hegy mögül szivatni a légvédelmet..
  • Gyöször
    #875
    De. A beállításokban (simán a játék menüben) minden avionikát realistic re kell tenni. Mert így magától kezel mindent. Aztán működnie kéne a numapadnak célzásnak stb. (nekem minden úgy megy ahogy kell) Ha nem találod, akkor utánanézek pontosabban miket is kell beállítani. De múltkor láttam fent van ez az eechcentral troubleshooting faq jában.

    Ha nem találod majd megnézem pontosan.

    Egyébként éjszakánként általában fent szoktam lenni, játszogatok a grand canyon pályán. Ha aksrtok csatlakozni akkor az iniben ezt lőjjétek be

    cpds=256
    cgs=1
    crls=1000
    crl=10
    cpt=1000.0
    crto=1.0
    mur=5
    cig=1
    cvc=1
    cptl=1
    cto=15
    eufr=2

    Én a vörös oldalon állok, ez mondjuk lehet a kékeknek kedvez :D
  • Mumtaz
    #874
    2-3 napja én is újra elővettem. Persze EEAH+EECH+AllMods 1.13. Viszont van vele egy-két problémám, ami főleg az irányítással van. Egyrészt numerikus billentyűzeten egyik gombra sincs reakció, kivéve a / és * gombokat. Ugyanakkor az X-52-höz profile editorban targetre NUM0 be van állítva és működik is. Az viszont idegesítő, hogy azt megnyomva nem csak vált a célpontok között, de "felé is fordul", ami alacsony repülésnél, ha a cél mellettem van (és cockpit nélküli nézetben vagyok), akkor néha foglamam sincs, hogy "merre nézek", ami alacsony repülésnél eléggé veszélyes. Néha ilyenkor a földhöz is csapom a gépet.

    Aztán a radarral és egyebekkel is gondom van, mert az alapverzióban megcsoktam, hogy bármelyik érzékelőre nyomok, akkor megjelenik valamelyik MFD-n, illetve az MFD képernyőket váltogatva az alapverzióban bejött az összes érzékelő képernyője, legfeljebb az adott érzékelő ki volt kapcsolva. De ez itt nem működik. 'HOME'-ra pl. nem jön be a radar és az MFD-n lapozva sem.

    Nem tudtok valami megoldást?
  • Glo
    #873
    A vizsgaidőszakokon már én is túl vagyok hálaégnek, asszonypajti van otthon most egyfolytában. Bár holnap vizsgázik, szal este elutazik, csak még nem tiszta, hogy mikor.

    TS3 már megvan, elég komolyan nyomtam régebben az il2-t, ahhoz meg kellett :)

    Most kicsit leálltam vele, igazából újdonságot 8 év után már az új peccs sem hozott. Várjuk ezerrel a következő verziót, a Battle over Brotain-t. Bár lehet nagy csalódás lesz :) Attól nem kell tartani, hogy miatta kell új gépet vennem, nem mostanság jelenik meg, bár már "állítólag" béta tesztelésen van az ügy, de még egy rendszerkövetelményt nem tettek közzé, csak élsimítatlan kedvcsináló képeket.

    Tegnap kipróbáltam a vörös oldalt. Hát ezek a Ka52 AI-k még a kékeknél is hülyébbek. Lebegnek 10m-en, és lövik a sivatagot. Hihetetlenek. Biztos a Vikhr gyorsulási szakaszának spirálozása tesz be nekik, mert ők ugye erre nincsenek "felkészülve" (bug):)
  • Gyöször
    #872
    Igen a rádiózás az nálam is elég élénk szokott lenni, hacsak nem olyan kicsi a feladat, hogy magam is megbírkózom vele. Vagy pedig durva vagyok, berepülök én is a wingman(ek) meg kapnak egy weapons free-t :)
    Életem vizsgaidőszakos részén szerencsére már túl vagyok, még a nyelvvel kéne valamit kezdeni, hétvégén meg szintén nő uralom van. Felvettelek MSNre, és holnap lehet, hogy lesz party is. Én majd úgy repülök be ahogy akarok, nem kell nyomkodni a rejoint, úgyse jövök vissza :D
    Összesen akkor már lennénk 3an holnap, ha minden összejön. TeamSpeak3at telepítsd fel, van jól bevált szerver!

    Van valami weboldalon segítség a küldetés teljesítéséhez, pld, hogy melyik a tank/helikopter gyár meg szervíz, mit kell megszórni az ellenséges bázisokon. Gondolom az EECHCENTRAL-on mindent megtalálsz. Ha kiszedem a légvédelmet, akkor nem szoktam megvárni mire újra kigurítanak egyet kettőt, mert nem gyorsan történik az egyszer biztos. Ami vagy jó vagy nem :) Tény, hogy izgalmasabb lenne, ha már azonnal indulna a pótlás, mikor a légvédelmisták berikkantanak rádión, hogy bajban vannak.
  • Glo
    #871
    Oks, akkor felveszlek msn-re. Privben elküldöm a címemet. Én is hétköznap érek rá, hétvégén hazaér az asszony. Bár amíg vizsgaidőszak van addig minden necces :)

    El nem ítélhető módon én most a kék oldallal szórakoztatom magam (Ed Macy: Apache könyve után), nekiálltam a Kuwait kampánynak, de csak nem akarunk előre haladni. Igazából az ellenség harci ereje egy kimeríthetetlen zsákból jön elő. Emlékeim szerint a repterek támadásánál először a javító műhelyeket kell kiiktatni, mert amíg az áll, addig az összes kilőtt járgány/repcsi úgy gurul ki onnan, mintha ott lenne a gyár.

    Arról van tapasztalat, hogy a légvédelem mennyi idő alatt éled újra? Ami a FARP-ok előtt van, azt egy küldetés alatt kinyiffantják, aztán árválkodnak csak ott magukban szegény kopasz FARP-ofákok, az enemy meg úgy nyüzsög mint a szúnyogok egy szép nyári estén.

    A saját helik meg hótt hülyék. Direkt megállok az ellenséges légvédelem hatókörén kívül, kilebegtetek, és szórakozok a FLIR-rel, keresgélem a célokat, néha kiadok egy parancsot, hogy lőjék ki a célomat. Erre fogják magukat, és "Seeking firing position" dumával mélyen berepülnek a légvédelembe, ahol akkurátusan megdöglenek. Én meg várhatom a Transport mission-öket, hogy legyen mivel repülni.. Kissé idegölő. Úgyhogy az Attack my target után a Rejoin formation jön egyből.. hülye AI-k :)
  • Gyöször
    #870
    Multizni azt csak úgy, hogy megbeszéljük MSNen és már multizunk is. Sajnos van egy kis gond a gépágyú viselkedésével, elég laggos, de egyébként minden oké a rakétákkal.
  • Glo
    #869
    A profilhoz találtam segítséget, köszi :)

    Multizni merre szoktatok?
  • Glo
    #868
    Azért próbálgattam a Comanche-ot, mert ott van visszajelzője. Viszont úgy fest elég, ha a magasságtartást betolom, így ha elengedem a joy-t akkor majdnem függésbe hozza magát. A kis sebesség kódorgást meg trimmel csillapítgatom.

    Én is felpeccseltem 1.13-ra az allmods-ot. Egész jól megy már a repkedés, meg a kúszás az enemy elől. Még a légiharcra kell rágyúrnom. Ebből a szempontból jobb a vörös oldal, a Vikhr-re nem hat a csali :)

    A gép visszejző hangjait (pl rakétaindításnél, fegyverváltásnál stb) lehet állítani? Elég halkan suttog, alig értem, hogy enabled vagy disabled.