195
Harci helikopter szim! Remélhetőleg az nagy elődök nyomdokain!
  • kiskorúbézoltán #155
    Nekem minden probléma nélkül megy, mindenféle csiribiri nélkül. Milyen konfigod van?
  • Magoo
    #154
    Hát bebaxik a ló hogy ennyire nem műxik nekem :(((
  • Magoo
    #153
    úgy sem megy
  • Carbine
    #152
    De legalább lehetőséget ad rá :D
  • pheaton
    #151
    98'-ba tedd ugy megy.
  • Bucser
    #150
    nem teszi fel magáztól (pl én nem tettem fel)
  • zebrock
    #149
    nekem a szitu ugyanez , csak egy érdekesség: feltelepítem jó , és megy ,(egyszer) aztán kilépek , és amikor másodszor akarok vele játszani , akkor dob vissza asztalra.Uninstall/ reinstall , ismét müxik 1x , és utána megint nem jó. Már nincs kedvem telepíteni és törölni. Csak kipróbálni szerettem volna , és ha tetszik , meg is vttem volna , letöltött verzió , nem eredeti, lehet itt a baj , nemtom. De zsákbamacskát nem szeretnék venn , mint anno bf2 :) Ha van vmi. ötlet , azért szívesen kipróbálom , csak ne kelljen 56 szor telepíteni , Köszi a segítséget
  • Carbine
    #148
    Egyetértek neuroval, vagyis, hogy lehet driver hiba is. De Dx-et a telepítés végén rak fel magától, ha jól emléxem. Szal valószínüleg VGA/Audio driver.
  • neuro
    #147
    DirectX vagy videókártya driver frissítés megvolt mér?
  • Magoo
    #146
    Mikor beindulna, jön a fekete képernyő, majd utána egyből kilép és mondja, hogy a "Hibát észlelt, az adatok amikkel dolgozott, elvesztek!"
    Szóval nem magyaráz semmit, csak kampó :(
    Nem tom mit szarakodik
  • Carbine
    #145
    Milyen hibát ír, ha ír, és mikor?!
  • Magoo
    #144
    Nekem meg még mindig nem akar elindulni ez a franc...
    pedig azt csináltam amit mondtak! beraktam a fájlt, aztán úgy sem ment...majd töröltem mindent belőle mert azt mondták azt csináljam...az sem ment...
    Aztán win2000-es környezettel nyomattam, de úgy sem ment :(
    Mi a fene lehet még vele? :(
  • Carbine
    #143
    Minden dinamikai opció kikaplcsolva, de a gép, még mindig erős jobb forduloba megy alacsony sebességnél, mind NOVICE, mind REALISTIC repülési modelnél.
  • neuro
    #142
    Kapcsold ki a rotor nyomatékát az Options-bem.
  • Carbine
    #141
    Hy. Nekem lenne egy proplémám, felszállás után, egyből erős jobb forduloba kezdd a Comanche, és ez egészen 50-60 csomóig meg is marad. Most ez a gép sajátosága, vagy cseréljem le a Joy-t!? Billentyűzetnél is ilyen.
  • Magoo
    #140
    Áhhhh így sem megy :(((((((((
  • Magoo
    #139
    KÖszi szépen!!!!!
  • neuro
    #138


    Felraktam ide az enyémet. Töltsd le, hátha ez segít...
  • Magoo
    #137
    Fú! és akkor le lehet tölteni a fájlt valahonnan?
    Marha nagy help volna!
  • neuro
    #136
    Hi,

    For anyone who is having problems with this game after installing, if it keeps crashing with a windows error on launch, wither before or after the intro movie, check your installation directory and ensure you have a file called GAME.CFG in there. If you don’t, you can get the support guy Ben to send you one.

    For some reason, on all three machines I tried intalling on over the weekend, none of then had this file, so it appears that the installer, on my copy at least, doesn’t do a full job.

    The GAME.CFG Ben sent to me has all the sound options turned off, so you have to re enable them in game, but one I put it in the directory, It all worked fine.

    I don’t know if I can upload my GAME.CFG here, but Ill try.

    Utwig
  • Magoo
    #135
    nincs más megoldás az indítási hibára?
  • hiba
    #134
    http://www.youtube.com/watch?v=47P6zv0OtzU&mode=related&search=
    be kene tilteni a renderelt videokat a 21.szazadban azok regebben is jol neztek ki de a game az nagyon messze van ettol megha szebb is mint a korabbi
  • Magoo
    #133
    Sajnos nem sikerült...
    Úgy sem indul el ha Win2000-res környezet szerint futtatom...de a többi típussal sem indult. :(
    Any other idea?
  • PhantomAss
    #132
    kompatibilissá tenni windows 2000-rel
  • Magoo
    #131
    Nekem sem indul a játék....mit kell csinálni? :( előre is köszi minden help-et!
  • alma2
    #130
    a controlsban be kell allitani, hogy hasznalja, ket helyen is kattintani kell, fejbol pontosabban nem emlekszem...
  • LeonSilver
    #129
    Azért én azt szeretném tudni, hogy ez mitől EE2 ...??
    Nincs annyi újítás az EE-hez képest, hogy ez egy új játék legyen.
    szvsz
  • Berkut111
    #128
    Hello

    Valakinek megy a multi? Nekem nem. :( Lehet hogy bena vagyok. Nallam az Options menuben csak IP cim beallitas van, se protokol valasztas, se join se semmi. Any information?
  • zebrock
    #127
    sziasztok , segít vki? :) első inditásra elindult , eljutottam a beáll menüig , és kidobott asztalra , és azóta el sem indul. 1 pillanatra villan indításkor , és marad asztalon :( előre is kössz, Zeb
  • PhantomAss
    #126
    köszi műxik:)
    viszont a trackirt sehogy sem bírom működésre bírni...
    tippje vkinek?
  • PhantomAss
    #125
    kipróbáltam de nem indul:( hibaüzenettel leáll az elején
    van vkinek hasonló problém?
  • Rodman6
    #124
    Én mindig is imádtam a helikopter szimulátorokat, bár csak a Gunship2000-et és a Gunship!-et ismertem, meg egykét kisebb cég hasonló játékát. Most szúrt szemet nekem ez az Enemy Engaged. Remélem ebben már nekem kell felszállni a géppel, nem pedig úgy indulok hogy már a levegőben vagyok!!! Ezt rohadtul utáltam a többiben. (Kivéve a gs2000-ben anno az őskorban, de sajna a folytatásban már nem volt mód a felszállásra). Szóval kíváncsi vagyok erre, remélem elnyeri a tetszésemet.
  • Gundark
    #123
    Az az új alváltozat :P nagyon modern :P
  • kiskorúbézoltán #122
    Manapság simán összehozzák a ratyi grafikát az eszméletlen gépigénnyel, ez a fejlődés...
  • kiskorúbézoltán #121
    Bazz, majdnem rákerestem guglin az MH-53P-re...
  • Gundark
    #120
    Remélhetőleg :) A Havoc a nagy kutyaorrával mindig is a kedvencem volt :) De jó lenne bele Blackhawk vagy Stallion is vezethetőnek :) Vagy egy MH 53 :P
  • alma2
    #119
    szerintem ez egy 5 eves gepen is elmegy ahogy kinez szegeny :)
  • kiskorúbézoltán #118
    2700+ procival és 1G ram-mal érdemes megpróbálni?
  • neuro
    #117
    Remélem lesz benne hamarosan Apache+Havoc mert a Comanche valahogy nem tetszik :)
  • neuro
    #116
    Nekem csak az tűnt fel, hogy az előző részhez képest sokkal lomhábbak a helikopterek, ugyanakkor jobban lehet érezni a rotor nyomatékát jobbra/balra.