195
Harci helikopter szim! Remélhetőleg az nagy elődök nyomdokain!
  • CJ576
    #195
    Sziasztok!
    Az lenne a hibám a commanche vs. hukomban hogy mikor feltelepítettem belépek akkor az elején már 2 egér van és mikor repülni akarok akkor semmi sem látszik.
  • blackshark
    #194
    Jah és grafikai bugjaim vannak.A felhők csíkokból állnak,16 bites színeim vannak,csíkok villódznak be a képbe stb.
  • blackshark
    #193
    Hogy kell elindítani a helikoptereket real modban?A másik kérdésem hogy miért fagy le a játéktól a freetrack?Más játékban simán megy meg az EECH 2- ben is de ebben lefagy.pls help
  • L Viper #192
    Katt az egérgörgőre repülés közben, utána lesz freetrack.
  • blackshark
    #191
    hi all!nem tudjátok hogy kell FREETRACK-ezni az Enemy Engaged 2-ben?akárhogyan próbálom a conf.ini a optionsban seholsem jó.plzz help!!!
  • mikulas16
    #190
    tiszteletem mindenkinek!
    keresek apache longbow nevezetü helikopter simulator programot.
    ha valakinek lenne elfekvőben az kérem írjon a [email protected] email címemre.
    nagyon köszönöm nektek előre is.
    tisztelettel:
    mikulas16

    a 747/400-al így landolok,most jöhet egy helikopter is:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    http://www.youtube.com/watch?v=FN848Dh81sc
  • Yamato1
    #189
    Sziasztok!

    Nekem is lenne egy problémám!
    Felszállás után azonnal jobbos fordulóba kezd és csak pörgök!Minden ki van kapcsolva (rotor erő stb.......).
    Segítsetek please!

    köszi
  • Bucser
    #188
    Hát nézd meg, hogy szimuláció terén milyen extrákat pakoltak be az 1 különböző moddolásaiba a kettőhöz képest. ráadásul az 1 sokkal jobban fut is a gépeken ha jól tudom.

    Olvasgasd végig az első rész topicját meg javaslom a SIMHQ review-t az legújabb Apache 3D-s cockpitről.
  • bgabor
    #187
    Köszi. És miért játszanak az emberek a 2000-ben készült, és annak megfelelő grafikai színvonalú első résszel? Miért nem a másodikat moddolják? Annyira rossz lett a második? Bár én is belenéztem már a másodikba, és elég gyengének tűnt.
  • Bucser
    #186
    Ez az enemy engaged 2. Totál külön program.

    Anno régebben volt egy enemy Engaged:Apache vs Havoc című game és egy Enemy Engaged Comanche vs. Hokum. Ezek 2 külön program, de egymásra telepíthetőek és együttműködnek, de egymás nélkül is elfutnak. Apache-ot csak akkor tudsz repülni ha az apache havocot is felteszed és arra telepíted a comanche hokumot majd a patcheket és community modokat. De ez le van írva az eredeti Comanche hokum topicban
  • bgabor
    #185
    Ugyan ez a hiba nálam is. Nincs megoldás? Az alap még ment!
  • bgabor
    #184
    Valaki világosítson már fel, hogy van ez az comanche hokum, apache havok dolog? Melyik rész melyik? Hol lehet apachot repülni? Most az EE1ben komancs meg a hokum repülhető, a másodikban meg a komancs és a havok? Akkor mi az az apache vs havoc? És azt is olvastam hogy az apache és havoc az EE1-el összeolvasztható. Valaki magyarázza már el, mi micsoda itt. Az sem lendít nagyon a dolgon hogy valaki itt a fórumon az EE1 topicnak a Comanche Vs Hokum főcímet adta, így aztán már keverem is a második résszel.

    Szóval akkor mi micsoda és mit kell beszereznem, hogy egy über helikopterszimem legyen?
  • Szpecnyaz
    #183
    Hello
    Nekem is ugyan ezt csinálja a játék és zseretném ha valaki tudna segíteni.előre is köszi
  • Engaged
    #182
    Hali!
    Feltettem a játékot de hibaüzenettel kidob az asztalra.:((
    Aztán feltettem rá az 1.1 javítást amivel elvileg müxix a jatek de így sem ment.Betettem kompatibilitis módba kipróbáltam vele az összes rendszert de úgy sem ment.Valaki azt tanácsolta hogy tegyem be a game.cfg. fájlt (ami innen letölthető)de ugy sem is kidobott de mikor az 1.1 patchtot feltettem akkor kiírta hogy UNABLE TO VERIFLY SERIAL NUMBER (valami ilyesmi) és le ok-ozom de nemcsinál semmit.
    Valakinek van ötlete.Előre is megköszöm.Nagyon jó lenne ha valaki tudna segíteni.:)))
  • L Viper #181
    Én kipróbáltam a játékot, de maradok a réginél feljavítva.
  • Raptor
    #180
    Nekem ez az EECH2 valahogy nagyon akad. A64 3200+, 1024 RAM, nVidia 6600 256MB.

    A régivel meg az a gáz, hogy érdekes hibajelenség képpen, mikor játszani akarok, akkor a joyomtól kergül meg. kapásból azzal indít, hogy "felnéz", mintha nyomnám a hatswitchet. Ha tetézem, hogy beindítom a gépet, akkor full kollektív, full ciklikus és full jobbra. Más játékban semmi hiba a joyal. Saitek X-52.
    Apache Havoc-ban (ami a másik kedvencem hosszú évek óta) a menüben ott az egésrkurzor, de amint megmozdítom az egeret, azonnal eltűnik.
  • L Viper #179


    WRONG TOPIC !!!
  • 42nd Intruder
    #178
    Nekem mind1, csak... csak... nemtudom... kérem kapcsojja ki...
  • L Viper #177
    Ja tényleg, emlékszem, már két topic van, mert volt akinek nem tetszett, bár szerintem ez a két dudás elférne egy csárdában, de akkor legyen rend !
  • 42nd Intruder
    #176
    Nézd, mikor én felraktam a 2-est, a sok szenvedés és kínlódás után nem tudott nekem annyit nyújtani és mindig lehalt. Emellett a Chomanche vs Hokum így már igencsak übereb. Főleg ezzel az 1.9-es javításba láttam 1-2 jó újdonságot, de még nem probáltam sajna. És azért az se mellékes, hogy az Apache-t pöppet nagyon kidolgozták.

    Egyéb kérdést, esetleg infót már a másik topikba, ne offoljunk ennyit :)
  • L Viper #175
    Kösz a választ, a Comanche vs Hokum van meg eredetiben, asszem kipróbálom a webes patchelést.
  • 42nd Intruder
    #174
    Röpke 2-3 óra amit azzal töltöttem, hogy elindúljon... hááááát.... Grafikailag toppon van, de ha az ini-be akarsz túrkálni arra érzékenyen reagál. Ha lesz hozzá (vagy már van?) javítás, vagy ezt is kézbeveszik a moderek, akkor nagy jövő áll előtte. Még annyit az EE2-höz, hogy az alapja a házi moderek egyik régebbi, megnemmondom melyik verziója (1.6x?) az alap, bár ettől függetlenül is pöppet bugos.
  • L Viper #173
    Még egy kérdés: Az Enemy Engaged 2 szerinted beváltotta a hozzá fűződő reményeket ?
  • 42nd Intruder
    #172
    Amit említettem supermod abban valószinüleg benne van. De ha feljavítottad, akkor az automatice updat progival elkezdve a telepítést belerakja magától.
  • L Viper #171
    A szebb tájtextúrákat tartalmazza a legújabb patch, vagy az teljesen külön "móka" ?
    Sajnos az a videó nagyon sötét.
  • Adam II
    #170
    Már nem kell a szöveg alapján megtaláltam.
  • Adam II
    #169
    A video alatt lévő zenének mi a címe?
  • 42nd Intruder
    #168
    Itt meg egy 1.9-es videót láthatsz.
    Itt meg a CvsH fórumot...

    Röviden tömören ennyi...
  • 42nd Intruder
    #167
    Itt van a hír a megjelenéséről. Ha jól tévedek akkor az alap EE: CvsH után kell az utolsó hívatalos javítás, majd a 1.8x nemhívatalos javítások, majd végül az 1.9.
    Itt egy kis progit találsz, aminek segítségével a választható 3 szerver valamelyikéről le tudod tölteni egyszerűen az összes javítást ami van a game-hez. Jó kis okosság, mert így egyből telepíti is, nem lehet elrontani.
    Itt meg most találtam egy megadownload-ot, ha nem akarsz pepecselni és egyből 1.8.6-os verzióval indít.
  • Comanche
    #166
    Heló Intruder!
    Kössz az ötletet!
    Igazad van.
    Hát a legtöbb gépen nem megy a 2 de az 1 is kiteszi sőt jobban mert egyedi a kiegészítésekkel.
    Amúgy jó lehet a 1.9 mert még nem is hallottam róla.
    De mivel a 2 nem megy mindenkinek ezért arra szerintem már nemfognak kiegészítést csinálni.
    Mégegyszer kössz az ötletet,kipróbálom.
    Azért jó hogy segítettél mert nagyon hajtottam a EECH2-re hogy (úgy is meglehet csinálni csak én vagyok béna).De belátom tévedtem egyszerűen ...ar a játék.Ezért visszatérek az egyre.Neked megy???
    Az EECH1-re honnan lehet még leszedni comanche skin-eket???
    Azért kössz!:)))
    Csá!
  • 42nd Intruder
    #165
    Egyéb ötletem nincs... Max az alap CvsH, mert most jött ki az 1.9-es javítás és állítólag igen jó... Sakjna az EE2 egy bughalom lett :(
  • Comanche
    #164
    Hali Intruder!
    Bocs de nemtaláltam semmi megoldást. :(((
    Tudsz valami más tippet????
    Aki tud az segítsen?!???
    Létszi????
    Azért kössz! :)
  • 42nd Intruder
    #163
    eech.ini-ben a grafikai beállításokra igen érzékeny... Nekem akkor lépet ki random módon, ikor megprobáltam elérni, hogy az MFD-k képe szebb legyen...
    De talán itt találsz valami infót, hogy mi is lehet a hiba igazi forrása
  • Comanche
    #162
    Heló!
    Elindítom a (z)Enemy Engaged 2-őt de hibajelentéssel kidob az asztalra.
    Már próbáltam win98-ban stb de úgy sem megy.
    Valaki tud segíteni?????!!!!!
  • Comanche
    #161
    Helósztok!
    Nekem sikerült a textura az Enemy Engaged Rah-66 vs Ka-52 Hokum-ban a dolog.
    Kössz Ádám!!!
  • kiskorúbézoltán #160
    R
  • csibexke
    #159
    Hello. Rábukkantam erre a játékra a neten,csak épp arra nem,hogyan inditsam el a helikoptert? Ebben ki tud segiteni?
  • kiskorúbézoltán #158
    Megy egy kis magyar nyelvtan, egy kis kultúra, nem?
    Billentyűkiosztás a kézikönyvben Controls címmel a 3.1 oldaltól a 3.5 oldalig. Bár ha jól sejtem neked olyan nincs, így az ahovaraktad\Enemy Engaged 2\cohokum mappában megtalálod pdf-ben.
  • Xsxxsx
    #157
    nekem kéne egy billentyűzetkiosztás
  • Fuse
    #156
    Érdekes hogy a 2 Manualjába beleírják (bennefelejtették) , hogy hogyan lehet összekötni az Apache Havoccal...