1447
  • impulsive
    #1127
    Sziasztok, szeretném bejelenteni, hogy mi is elindítottunk egy szervert.
    Jómagam és pár játékos megunta a laggot és, hogy véletlenül belecsúszott pár emberke batyújába egy full 90HH-s szett, ezért indítottam a szervert. A szerver 1hónapja üzemel gond nélkül, mi nagy hangsúlyt fektetünk a személyes adatok megfelelő kezelésére és biztonságára. Ezenkívül sok minden mással is foglalkozunk, mindezt persze teljesen ingyen. Pénzért nem lehet Cubit/Zent vásárolni!

    Technikai Infórmációk:
    Garantált 400Mbit belföldi sávszélesség és 5mbit nemzetközi sávszélesség áll rendelkezésre ami manapság egész jónak számít.
    Napi biztonsági mentés, minden instance/dungeon aktív.

    EXP: 20x A fejlődés viszonylag könnyű, így hamar áteshetsz a
    SP: 20x a traumás részeken, és nem kell annyit küldizned sem.
    Gold: 40x Viszont a játék teljesen kiélvezhető, goldból nincs hiány
    Drop: 2x így jó cuccokhoz is könnyebben hozzájuthatsz.

    A szerver teljes mértékben magyaroknak van fenntartva, külföldön élő magyaroknak természetesen egyaránt. Aki nem ismerné a játékot annak annyit, hogy egy gyönyörű és igényesen kialakított MMORPG-ről szól, és nem a 'grindeljünk agyvérzésig' tipusú MMO. stílusú.

    A játék angol, kliensüket letölthetitek az oldalunkról miután regisztráltál, nem vesztessz semmit sem ha kipróbálod, mi ezt szeretjük csinálni és elfér a többi szolgáltatásunk mellett. Nem támogatásokból tartjuk fent a szervert így nem kell félni, hogy 'egyszer volt hol nem volt' -al végződik.

    Annak ellenére, hogy magyarországon nem annyira ismert ez a játék, meglepetéssel tapasztaljuk, hogy egyre többen játszanak nálunk.



    Gyere csatlakozz te is hozzánk! //KATT A KÉPRE HA ÉRDEKEL!

    //impulsive.hu//
  • gvarga12
    #1126
    nincs mit
    porgesd a kuldiket, 40-50-ig viszonylag gyorsan el lehet jutni
    csak a penzel akadhat gond, ezert erdemes jol utana nezni milyen skillekre lesz szukseged
    ha meg nem a penz akkor az SP fog elfogyni...
  • Matt07
    #1125
    megvan,köszönöm a helpet :)
  • gvarga12
    #1124
    az hogy a webes hozzaferesel akarsz belepni...
    miutan beengedett a weboldal, klikk az Account menure es csinalsz egy game accountot annak mar be kell engednie
    itt az aszokas hogy mindenhez kulon accod van, ne kerdezd mert biztos valami kinai modi...
  • Matt07
    #1123
    Üdv.
    Az lenne a baj h amikor beírom a játékban az acc nevet meg pass-t kiírja h vmelyik rossz :S pedig a honlapra beenged.. mi lehet a baj?
  • Exxxi
    #1122
    Sziasztok! nagy segítséget kérnék:$
    én msot találtam rá a játékra eddig wowoztam de szeretném ezt kipróbálni!
    segítenétek h h működik a telepítés?
    honnan tölthetem le a játékot,patcheket,meg ilyenek!és h mit h rakjak fel,hol tudnék accot csinálni a Wodan Serverre,és egyéb dolgok:$
    nagyon fontos lenne!:$
    hagy kockuljak:D:D
    köszönöm előre is!
  • gvarga12
    #1121
    Wodan rol tudok nyilatkozni eddig teljesen rendben volt
    nem mondom hogy nincsenek bot-ok de messze nem olyan sulyos mint silkben volt
    login megy rendesen lag/dc hirbol sem ismert (na jo nekem nem magyar netem van...)
    en nincs is tele sot meg nincsenek tul sokan
  • LeonSilver
    #1120
    Ha érdekel valakit : Magyar szerver.
  • Ryleh
    #1119
    sziasztok,,
    ragebben jaccottam evvel,
    Kerdeznem,hogy mennyire jo a szerverek allaga,belepesek siman mennek e,,,mostanaban a silkroad nevu okadekkal jaccottam,ami jo,mint ajatek,de agyrem ami a szerverekkel van(DC?FULL?botok,stb)
    Letoltenem ujra a kliens de elobb kerdezek,mielott ebbol is csak idegeskedes,es nemjaccas lenne,,,,
    Thx:)
  • gvarga12
    #1118
    igen gratula, ha asszony nem akar inkabb filmet nezni mentem volna en is :)
  • shadowvzs
    #1117
    en maradok a hivatalos europai szervernel (perfectworld.ms) :) apropo fel oraja a magyar klanak is van terulete :) gz nekik
  • Aggressor HUN
    #1116
    na pont olyan lett mint egy vaczak reklám :-(
  • Aggressor HUN
    #1115
    Szervusztok.Most ismerkedem a játékkal, ezen a címen találtam olyan,de olyan jó helyet! : perfectworld.revolution-world.com
    Minden GM szóbaáll velem, MAGYARÍTJÁK az egészet! ... marhajó a hangulat...csak még kezdő vagyok,de nagyon tetszik...napersze fizetni sem kell érte :-)
    Nem lagzik,jó a pingem,ha kiismerem tudósítok még...
  • shadowvzs
    #1114
    ujbol lekell toltsd az egesz klienst
    bar mindenki maga tudja hogy mennyire eri meg tavolabbi szerver mint a szomszedos orszage

    perfectworld.com amugy az int szerver
  • Looooser
    #1113
    ugyan az a kliens jó az Internac szeróra, mint a malaj-ra? persze rendesen felpeccselve, ajánlottak egy oldalt de sz*rt sem értem vele.
    ha nemjó, egy linket kérnék a kliens letöltéshez
    előre is köszi
  • shadowvzs
    #1112
    viszonyitom a cbnel levo usahoz ahol startbol 4x -ese volt pingem mint az europain. ne felejtsuk ha malayhoz viszonyitanad h malay fut joval tobb mint egy eve az europai meg 1 honapja s reklamozas se volt de vagyunk elegen h elvezzuk. ok nem magyar guildbe vagyok de 4ik teruletunk van mar.
  • Hydroceph
    #1111
    és mennyien játszotok korulbeul az eu szeron? nem csak magyarok, barmilyen nemzetsegu.. viszonyits a malajhoz :)
  • shadowvzs
    #1110
    a laggos az a pw my es szerintem pw usa is az lesz....

    igen jatszunk a pw ms(europai official).
    magyar guild is van a pve es pvp szerveren is es kevesen se vagyunk

    magyar reszleg is van az europai szerveren amugy
    klikk ide

    nehany info meg link itt klikk ide
  • Hydroceph
    #1109
    na, errol ennyit
    /delete
  • Hydroceph
    #1108
    amugymeg huyleseg, anno jatszottam egy magyar privat szeron és ott nem volt 1-2mp késés, nevetséges hogy még ez a szerver is ilyen.
  • Hydroceph
    #1107
    ugyanez
  • Jama85
    #1106
    Hello
    Hat abbol kiindulva hogy maga a jatek nem laggol igy igen sajna a pw ilyen hogy ranyomsz a skillre es 1-2mp mire elkezdi, de en mergszoktam sztem nem veszes, nem mondanam igazi laggnak!
    Amugy mi a neved a jatekban?
  • Hydroceph
    #1105
    Értem.
    egész pontosan itt játszok azon a serveren amit mondtal.
    maga a pw olyan, hogy target/attack/pickup késik 1-2mpt, vagy mi? netemmel egészbiztos, hogy nincsen baj.
    ezért kérdeztem, hogy oylan e mint a regi malaj sero, az egy rakat szar volt, 2-3mps késések
  • Jama85
    #1104
    Mar lv2 a faction, csakis magyarokbol all, es keszulunk a territoti war-ra
  • Jama85
    #1103
    Hello
    Hat nemtudom te melyik regi szerora gondolsz, de amirol en beszelek az a perfect world international - sanctuary szerver, es eggyeltalan nem laggol!!
  • Hydroceph
    #1102
    de ez most melyik? az a baromilaggos régi szerver?
  • Jama85
    #1101
    Jaj elfelejtettem, www.perfectworld.com
    International official pw :D gyertek jatszani!!
  • Jama85
    #1100
    Hello mindenki!
    Aki perfect world el jatszik officialon vagy szeretne az jojjon a sanctuary szerverre es ott keresse a BestOfHun faction, lv2 es a clan es keresunk embereket, jelentkezni Enn vagy Algopirin nel lehete jatekban,
    www.ident.extra.hu/pwi
    Innen is szerezhettek infot a clanrol!!
    Koszi
  • Hydroceph
    #1099
    játszik még ezzel valaki ezen a serveren?
    http://www.perfectworld.ms/

    marmint, ez most hogy megy? hivatalos, sok player és semmi lagg?
  • Fayme
    #1098
    sziasztok!
    egy dokumentumfilmet szeretnék forgatni a virtuális "családokról" ( testvérek, szülő - gyerek, párok, nagyik, akik együtt játszanak vmit). ehhez keresek "alanyokat", akik vállalnának egy virtuális interjút. (a játékban amivel játszanak, követném őket egy karakterrel és közben ventrin ts-en beszélnék velük). senkinek sem kell az arcát, nevét, egyéb adatát adnia az egészhez, csak játékkal kapcsolatos dolgokat.
    ha tudtok ilyen embereket, vagy ti vagytok épp azok, légyszi küldjetek egy privátot itt. bármiylen mmorpg szóba jöhet.
  • shadowvzs
    #1097
    hehe illusionel mi foglaltuk el az elso teruletet,rajtunk kivul csak 1 guild foglalt teruletet multheten most meg holnap jon a kovetkezo :D
  • Tobias
    #1096
    Azért brighiden is vagyunk elég sokan :P
  • shadowvzs
    #1095
    petet fogni lv7tol lehet ha a sarga vaggy zold vagy milyen szinu kultivacio missziot megcsinalod akkor petmastertol kapsz egy konyvet amit nala megtanulhatsz. 1 petet hasznalhatsz 1xe. de raktaron alapbol 2 lehet max. azt petmastertol kapot missziok teljeseitesevel bovitheted vagy valodi penzen vasarolt itemert. amugy mellekesen a pw forumot ajanlom figyelmetekbe :D pw forumhoz klikk ide
  • Evetkemano
    #1094
    Nos + 1 kérdés valaki írja le hogy kell befogni állatkát:))
    a capture spirit questet csinálnám és odáig még értem hogy
    atli. leechdrake-t kell ölni,kell 3 fresh meat és utána mit csináljak?Please ne azt írjátok le hol nézzem meg hanem mit kell csinálni:) köszi:))
  • Evetkemano
    #1093
    Légyszi valaki írja le hogy lehet több petem:) werefox vagyok van az első farkasom de hogy lehet még több petem? köszi:))
  • shadowvzs
    #1092
    minden amit kell tudj hogy europain jatsz az itt van. amugy nekem nem laggos s 47 a pingem is, en wodanon jatszok jopar magyarral es a heten mar warozunk swamp-ert este 9kor :D

    tobben akartak pve-re menni de belattak igy erdekesebb :)
  • Looooser
    #1091
    régi klienssel is lehet játszani vagy le kell tölteni újat?
  • Looooser
    #1090
    eu szerón is nagy a lagg??????
  • Exiliana
    #1089
    Nekem is gondjaim voltak a regisztrációval, végül freemailes e-mail címet fogadott el. Ha a hivatalos honlapon be tudsz jelentkezni, akkor a játékban is menni fog, csak a játékban nem a user nevet, hanem a nicknevet kell megadni (vagy fordítva már nem emlékszem, szóval nem azt amit a honlapon, hanem a másikat).
    Egyébként nekem a Gamershell-ről maxon lejött, sztem onnan érdemes leginkább tölteni, mert a honlapon elég szar oldalak vannak megadva....
  • Evetkemano
    #1088
    76% :D már csak egy kis idő :D