345
Hol ettétek a legjobb pizzát? Melyik a legjobb pizzéria?
  • Hajnalcat
    #182
    Akkor eddig az összes pizzériába, ahol voltam életem során, rossz pizzát csináltak. Pedig voltam pár helyen...
  • hunbasser
    #181
    a jó pizza nem száraz!!! ketchuppal elbaszni meg kár a fincsi pizzát :\
    elnyomja a pizza összes zamatát
  • Hajnalcat
    #180
    De az úgy olyan száraz.
  • desigo
    #179
    Hát én most pont úgy ettem:)
  • Thanatos
    #178
    hát a ketchupos szarakvás sokkal jobbna "hamisitvány" mint a más alap... :)
  • Hajnalcat
    #177
    Itt mindenki kechup nélkül eszi a pizzát? Milyen emberek vagytok ti? :D
  • Hajnalcat
    #176
    Tudud, egy csöppet fogalomzavarban vagy. Neked nem ételed a pizza, ugyanis egy igazi, eredeti pizza paradicsomos alapú. Az az igazi, a többi csak hamisítvány, szar utánzat.
  • zolee12
    #175
    A legfinomabb pizzát a párommal csináljuk otthon...tuti tészta receptünk van a szószt több mint 1 évtizede tökéletesítjük és mostanára nagyon cool.
    ma is ez lesz a vacsi.majd fotózok és felnyomom ide a képet.
  • Aspyrin
    #174
  • #173
    Akkor szerintem a pizza nem a Te ételed. Ez olyan mintha, a halászlevet marhahúsból főznék, mert nem szereted a halat.
  • Hajnalcat
    #172
    Fúj, sosem tudnék nem paradicsomos alapút enni! A tejfölös alapú pizzáktól hányingerem van.
  • desigo
    #171
    És ami nem paradicsomos alapú? arra is teszel?
  • Hajnalcat
    #170
    Csakis kizárólag kechuppal tudom megenni a pizzát, annélkül sosem tudnám.
  • Me0w
    #169
    Argh, nem mondod, hogy ketchupot teszel a pizzara?
  • Hajnalcat
    #168
    Baszhatom, ha Budapesten van. Nem fogok azért felutazni pestre...ha itt is ehetek spenótos pizzát.
  • desigo
    #167
    Ő inkább Igazi paradicsomszószt tenne mindre gondolom...
  • Hajnalcat
    #166
    "ui: aki kecsapot tesz a pizzára az barbár...::D"

    Ezt ugye nem írod komolyan? Pizza csakis kechuppal az igazi.
  • 2Bálint
    #165
    Pontosan, ahogy mondod!
  • [HUN]Crassus
    #164
    Aki IGAZI pizzát akar enni az mindenképp próbálja ki az OKAY ITALIA-t.Itt nem kecsapos gagyi a szósz nem harmadosztályú gépsonka van a pizzán és nem trapista sajttal van megszórva.....
    Igazi paradicsomszósz bazsalikommal,zöldfűszerekkel,pármai sonka és első osztályu mozarella és parmezán amit itt kapsz a pénzedért!
    Egyetlen hátrányuk,hogy nem szállítanak házhoz szóval csak az éttermeikben lehet csemegézni:P:)

    Szeretem én a többi "menő" pizzéria pizzáit is,de azok nem igazi Olasz pizzák hanem csak pizza alakú/formájú készételek........
    ui: aki kecsapot tesz a pizzára az barbár...::D
  • 2Bálint
    #163
    Pedig az Okay Italia nagyon fincsi spenótos pizzát csinál...

    Bálint
  • Hajnalcat
    #162
    Én nagyon szeretem a spenótos pizzát, van Ristorante-ban (mélyfagyasztott) olyan, hogy spenót, mozarella, de sajnos eddig még egy pizzériában se csináltak spenótos pizzát, pedig úgy frissen is megkóstolnám. Eddig, de most nyílt egy hely itt Zalaegerszegen, a Mama Africa, ahol az étlapon, amit bedobtak a postaládánkba láttam spenótos pizzát, szóval most oda fogok menni pizzázni nemsokára. Végre ehetek majd frissen csinált spenótos pizzát!
    A 11-es Malawi pizzát tessék nézni (oké, tojás helyett mozarellát kérek majd):
  • desigo
    #161
    Jah és két poén az étlapról:

    -Börtönkoszt
    (langyos víz,száraz kenyér)

    -Csődör az ágyban
    (lepedőbe göngyölt versenylófej angolosan) 600.000 dollár
  • desigo
    #160
    csak full nincs hely:(

    inkább telefonálj előtte...
  • DaemoonHunter
    #159
    Akkor legközelebb ott pizzázok:)
  • desigo
    #158
    Nah én voltam itt tegnapelőtt.
    Hát a pizza nem volt valami extra de nem volt azért rossz.
    Viszont amilyen kajákat hurcoltak az nagyon guszta volt!
    Meg ettem még egy ananászos,csirkemelles,sajtos tésztát ami nagyon finom volt!
  • Thanatos
    #157
    na de lepangott ez a topic :(
  • #156
    Merre található?
  • #155
    Akkor közlöm Veled, hogy a Rossita pizzéria és étterem a legjobb! A Megyesalja utcában találod a MIOK iskola mellett.
  • DaemoonHunter
    #154
    Így estére összedobok egy pizzát:D
  • Me0w
    #153
    Most nyaron voltunk a felesegemmel Montenegroban, az egyik varosban olyan Calzonet kaptam hogy ha azota ragondolok... mmmmmmmmm :D
  • hunbasser
    #152
    kb 1,1-5 óra múlva csinálok sima prosciuttot.
    a paradicsom sűrítményhez keverek egy kis tejfölt meg fokhagymát,rá a pizzára a paradicsom sonka,sok sajt,és megsütöm.ha jól sikerült,akkor dobok képet -.-
  • autoszimulator
    #151
    Az hol van?

    Rendelni Oli'e ginoból szoktunk albiba, ha lennt vaun Veszprémben
  • DaemoonHunter
    #150
    Errefelé csak 1 pizzéria van(Castello pizzéria):D Annyira nem rossz, ugyanis van választék bőven, de semmi extra. Ha igazán finomat akarok enni akkor irány Miskolc, itt van nem messze:D csak sajna még nem sikerült megtudnom hogy melyik a legjobb hely ott.
  • Shiwo
    #149
    jah..majd ha egyszer erre jársz, elviszlek oda
  • Shiwo
    #148
  • [Walaki]D`Lair
    #147
    Ettem tavaly olaszban is és baromi nagyot csalódtam...úgy ültem be, hogy na most eszem igazi olasz pizzát meg tiramisut...na a pizza nem volt nagy szám, tiramisut meg nem is árultak...ennyi...(ja és az egész városban sehol se kaptam tiramisut!!)
  • #146
    Il Treno Herculese
    Egy ilyet bevallálnék, imádom a csípőset.
  • Apus
    #145
    A Pizza Paradicsom csinál rohadtjó pizzákat itt pesten.
    Emiliana: ez lilahagymás virslis cucc
    Hortobágyi: ezen sertésragu meg palacsintadarabok vannak, mocsokjó:)
    Rapi D: ezmeg bolognai ragu, hagyma, szalonna, sültkrumpli :)
    Amit újabban tolok az Il Treno Herculese. Uhh apám mocskosul erős, csípős szalámi, pepperoni, chili stb.
  • hunbasser
    #144
    legközelebb én is úgy kérem.de lehet,h dupla parmezánnal,állítólag csak azzal az igazi a pizza,nem az ilyen vízízű gyorsérlelt trapistával.
    parmezánt még nem ettem pizzán,biztos jó lehet
  • #143
    Nálam alap, hogy mindenhol dupla sajtot kérek a pizzára.