6
  • Magiszter
    #6
    Cage-től én a Next-et várom. A bemutató alapján érdekes a sztorija.
    Ghost Ridert meg csak azért fogom megnézni mert eddig az összes Marvel filmet láttam, akkor már ne szakítsak a hagyományokkal :D
    A 23-as szám is érdekel. Lehet lehúzták a filmet de Jim Carrey jó szinész és a film alapötlete is megfogott.
    A szelid motorosok meg szerintem kötelező darab, ha már ilyen banda verődött össze benne :D
  • juharfalvi
    #5
    A Ghost Rider olyan, mint amikor egy gyenge képregényt filmre visznek: a történet sekélyes, színészi alakítás nulla, a látványban sincs semmi újdonság.

    Nicolas Cage az egyik kedvenc színészem, de ebben a filmben nem kellett volna résztvennie... :-(
  • saba30
    #4
    Akkor még nem látad a "The Wicker Man"

    szörnyű
  • Wittgen
    #3
    Azért egy korrekt filmet 20 misiből nem könnyű összehozni odakint. Bár, ha azt nézzük, hogy a magyar (itthoni) rendezők - ha éppen nem 3 milliárdból készítenek Hídembert meg ilyesmiket - is kevés pénzből gazdálkonak ki néha jó filmeket. Csupó Gábor pedig nem egy nagy nevű AAA kategoriás rendező, rádaásul magyar, tehát nem fognak hozzávágni 80 misit dodóban, hogy csináljon filmet.

    A ghost rider nem rossz film, bár a vége nem tetszett, de nem mondok többet, mert van aki még nem látta

    Egyébként a jövő heti amcsi bemutatók az apple honlapján fent levő előzetesek alapján jó kis filmnek ígérkeznek. Bár én jobban várom Samuel L. Jackson filmjét.
  • kandeláber
    #2
    20 millió tényleg kevesebb, mint 180 millió fele.
  • winters123
    #1
    hát én tuti ott fogok ülni az első nap estéjén a moziban hogy megnézzem a Ghost Ridert :)

    Cage összes filmjét imádom ebben sem fogok csalódni azt hiszem.