64
  • Rage47
    #24
    Túl sokat foglalkoztak az xp-vel, ezért tolódott el a Vista megjelenése. Gondolom a Vista után már jobban tudnak a következőre koncentrálni.
    link
  • Lacee86
    #23
    köszi
  • Athlon64
    #22
    Én a magyar verziót raktam fel és annak a Windows könyvtára 6,8GB.
    A Programfiles könyvtár meg 1,6GB.
  • tothzozo
    #21
    Hát problémák új win-nél minig voltak, és minig is lesznek.
    Egy régebbi cikkben azt írták, hogy a
    Microsoft ezentúl gyakrabban ad ki újj OP. rendszert!
    Vajon ezt, hogy akarják megoldani?
  • Lacee86
    #20
    Hali! Azt írják, h a Vista feltelepítve 15 giga helyet igényel, amit én nagyon nehezen hiszek el. Vki megmondaná, h pontosan mennyi a helyigénye? Előre is köszi.
  • Athlon64
    #19
    Én is felraktam a Vista magyar verzsönt és továbbra se megy alapból az SB Live és a Creative-is elzavart, hogy nincs vista driver.
    A TrackMania Nationst felraktam, de nem indúlt.
    Az Ati Vista drivert is felraktam, az úgynézki jól mükxik!
    Szóval annak ellenére, hogy legalább 2x akkora mint az XP, nem rossz így elsőre, de sok a hiba amit mihamarabb javítani kell...
  • messen
    #18
    Aha. Én is szeretnék venni egy drága kocsit, amihez majd később postázzák az ablaktörlőt, a fényszórót és a sebváltót, amit csak akkor kapok meg, ha néhány urológus hajlamú "üzletember" átvizsgálja átólzettig az egészet, hogy legális-e. Beleértve, hogy milyen zenéket halgattam a rádión...
    Egyenlőre maradok az XP/UHU kombinációnál. A 2000/XP váltásnál már bejött a stratégia.
  • Zedas
    #17
    Egyébként a 350 font átszámolva mig mindig olcsóbb mint amennyiért nálunk lehet kapni... Ez még kevésbé vicces.
  • Zedas
    #16
    Én is felraktam a Vistát egy külön HDD-re, de egy tonna alkalmazás nem megy az x64-essel rendesen. A Java környékén különösen nagy gondok vannak.
    Egyébként részemről a driver támogatáshoz le a kalappal, nekem minden HW-met felismerte és tökéletesen futnak is (az x64 !!!). Kivéve a Razer hangkártyát, de az nem az MS hibája.

    Szóval jó lenne ez egyébként, illetve egy fél év múlva jó lesz. Nem kell szidni, mert tisztességes oprendszer, csak még teljesen új. Ahhoz képest szerintem döbbenetesen jól megy, hogy az egészet újraírták.
  • bardocz
    #15
    lehet nem sokat fgnak eladni belőle:D:D:D
  • Zedas
    #14
  • InfectedMann
    #13
    Értelmes felhasználó legalább egy évet vár, hogy esetleg kipróbálja a Vistát.
    Kiv. vagyok mikor fog kijönn az első service pack.
    Én csak akkor fogok áttérni vistára ha minden most használt alkalmazásom elfog futni vistán. Nem fogom egy oprendszer miatt a megszokott szoftvereimet eldobni és olyanokat használni amiket rühellek :)
    Jah meg olvastam egy játék tesztet amiben játékokkal nyúzták a vistát. Hát volt ami XP kompatibilitással sem ment el és igen nagy nevekkel gyúrták meg a vistát.
    Én maradok az XP -nél amíg nem lesz használható a vista. Addig a sok gyík meg szenvedjen nyugodtan mert megérdemlik :)
  • Cmdr
    #12
    Nálunk is 160.000ft a dobozos verzió...
  • csorfab
    #11
    LOL :D:D:D
  • Atomy
    #10
    Nyilván azért drágább az angol verzió mert le kellett fordítani amerikairól, ez igen jelentős költségekkel járt :)
  • Voltan
    #9
    350 Font?????
    Ez még viccnek is rossz.
  • Skynet85
    #8
    Üdv. nekem egyetemi licenses bízníííísz verzsönöm van. Driverrel nincs semmi bajom jó a gépem se kökorszaki az igaz, de vannak bosszantó dolgok pl nekem mplayer csinál olyat, hogy bizonyos mp3-at húz és van, hogy 1-2 percig beáll a rendszer de úgy mereven, semmi respond aztán meg megy miden szépen tovább, iletve idegesítő, hogy minden kis vacakra rákérdez, de ezt lehet ki lehet vhol kapcsolni, még nem néztem utánan, nem volt rá még időm.

    Sűrgősen jöhet az sp1 mert kell:D egyébként más próblémám eddig még nem volt igaz nem látom azt a hatalams innovácoót sem ammit az ms igért ok szép, agyon dizánolt de, ennyi...
  • turul16
    #7
    Nem tudad, hogy Gizike nem tud levelet irni az irodaban, ha nincs fasza GPU -ja ? :)
  • Theodora
    #6
    Bizos a British verzió azért drága mert már tartalmazza az EU-nak fizetendő büntetést.
  • Keldor
    #5
    Mert nem DX9-esek és a Vistának "elvileg" az kell. Talán az Aerohoz kell...
  • Max Damage
    #4
    A vicc h az egész GeForce 4, és az az előtti grafkártya sorozathoz nincs semmi támogatás és az nvidia nem is igér drivert... Gratulálok nekik...
  • Cmdr
    #3
    Nem szeretnék az ügyfeled lenni...
  • Troppauer
    #2
    Hát finoman szólva nem vagyok egy Microsoft párti, de ezzel a fossal aztán sikerült alumúlni Önmagát....

    Eddig 4x probáltam ügyfeleknek felrakni a Vistát, de driver hiányosságokkal nem sikerült, olyan mint pl az SB live nem megy :(
  • tmisi
    #1
    XP forever